Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) roti86 válasza cigam (#4900) üzenetére


roti86
őstag

Sztem sincs nagy gondja, mert tegnap nem csinálta, csak néha jön elő.

(#4902) oil


oil
tag

logitech z2300 Ha valakit érdekel...

[ Szerkesztve ]

(#4903) and1ao


and1ao
őstag

Nemrég vettem!
Bár vegyek mellé 1 másikat úgy atom durva lenne a kettő együtt?:D:D:D

Guild Wars2!

(#4904) ricshard444


ricshard444
veterán

:Y
Nemnagy az élet ebben a topikban, senki nem szeretne fasza 2.1-es hangcuccot ?
Pedig jók nagyon, főleg a Logitech-ek :DD :U

Vannak dolgok...

(#4905) oil válasza and1ao (#4903) üzenetére


oil
tag

nekem volt kettő egyszerre,de sajnos 200km-re egymástól.... így kipróbálni nem tudtam!

(#4906) and1ao válasza oil (#4905) üzenetére


and1ao
őstag

1 havernak is volt belőle kéttő a gari miatt visza küldték neki a régit is meg küldtek 1 ujjat a réginek annyi baj volt beleért a menbrán a rácsba de miután leoperálta a rácsot nem volt baja és 1 ideig szolt neki a kéttő együtt azt mondta elég durva volt!

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#4907) and1ao válasza oil (#4905) üzenetére


and1ao
őstag

Ja és tényleg mostanában kicsit kihalt lett a topik lehet hogy már mindenki megvette álmai 2.1-ét.....

Guild Wars2!

(#4908) Stirbi válasza and1ao (#4903) üzenetére


Stirbi
addikt

akkor ezt ajánlom megtekinteni :D : [link]

(#4909) oil válasza and1ao (#4907) üzenetére


oil
tag

pedig tőlem is vihetné valaki!és teljesülne az álma :C

(#4910) and1ao válasza Stirbi (#4908) üzenetére


and1ao
őstag

igen szépek együtt! Nekem 1 van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve és nem áll szándékomba venni 1 másik 1 is bőven élég!!!!! :C :C

Guild Wars2!

(#4911) v2izzy


v2izzy
tag

Üdv
Tegnap vettem egy Logitech X-230-t az itt irt kommentek hatására és nagyon meg vagyok vele elégedve, tökéletes! Viszont az egyik haveromnak van egy ilyen m-tech(még életembe nem hallottam ezt a márkát :F ) és azt bizonygatja, hogy az övé sokkal szebben, hangosabban szól. Ez igaz? Én kétlem, de azért megkérdem itt is.
A válaszokat előre is köszönöm! :R

http://flic.kr/ps/MuuJU | @gerhard_berger | https://github.com/gerhardberger

(#4912) Alex91 válasza v2izzy (#4911) üzenetére


Alex91
félisten

Akar elkepzelheto az is. Meg kell hallgatni :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#4913) dudika10 válasza v2izzy (#4911) üzenetére


dudika10
veterán

A hangosabban kételkedem, az, hogy szebben szól az könnyen előfordulhat. Nagyon sok tényező befolyásolhatja, a szoba, a bútorok, az elhelyezés és még millió egyéb. Két teljesen ugyan olyan hangrendszer is produkálhat durva eltérést más körülmények közt.

Ő hallotta már a Te hangrendszered és úgy állítja ezt? Ha igen, akkor lehet, hogy igaza van. (még akkor se biztos, mert be kell járatni és még változik a hangja, valamint nem mindegy milyen zenét hallott a két rendszeren, milyen hangkártyája van/milyen hangkártyád van stb.)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4914) and1ao válasza v2izzy (#4911) üzenetére


and1ao
őstag

A te logid meg adta ki magát teljesen majd akkor hallgassa meg teljesen be lesz járatva azt a 2.1-et megeszi reggelire hallotam már szólni és hát..........
Nekem nagyon sokáig volt X-230-am és olyan hangrendszerek szolt túl hogy csak lestem!!! :C

Guild Wars2!

(#4915) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Egy nagyon fontos kérdésem lenne! Kérlek válaszoljatok.

Szombaton tudnék venni egy Logi Z-2300-at 21k-ért, ami igen csak megérné. A másik választás a Z-3. Ti melyiket ajánlanátok?

A z-2300 jobb mint a Z-3? :F Főleg zenére kellene. :K

(#4916) dudika10 válasza Vasinger! (#4915) üzenetére


dudika10
veterán

Hangminőségben nincs nagy eltérés. Viszont a z-2300-ban durva tartalékok vannak, ami a z-3-ban nincs. 21k-ért nagyon jó vétel, mindenképp a z-2300-at vedd. :K

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4917) Vasinger! válasza dudika10 (#4916) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Akkor az lesz.

Még valami. Most alaplapi hangkártyám van, ami tökéletesen megfelel mostani Senheiser HD202-höz és a Creative Jazz speakeremhez. Nade! Ha Z-2300 lesz, akkor érdemesebb felhozni a pincéből és leporolni a Creative Soundblaster Live 5.1-et? Vagy már az is kevés lesz neki? :F

(#4918) dudika10 válasza Vasinger! (#4917) üzenetére


dudika10
veterán

Az szerintem semmivel sem jobb mint az alaplapi. Ha esetleg az alaplapi recsegne akkor van értelme, egyébként nem sok.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4919) Vasinger! válasza dudika10 (#4918) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Okés, értem! Köszi a válaszokat! :K Remélem beválik majd a Z-2300.

Azonkívül, még mindig szívesen várom mások véleményét is! :K

(#4920) dudika10 válasza Vasinger! (#4919) üzenetére


dudika10
veterán

Nincs mit.
Olvass vissza picit, elég egybehangzó lesz mások véleménye is. ;)

Sajnos mostanában picit pangás van erre. :(

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4921) Vasinger! válasza dudika10 (#4920) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Kezdek teljesen elállni a Z-2300 vásárlásától, mikor ilyen teszteket olvasok róla. :O

A logitech igazán drága Subwoofer rendszere érdemli meg a legkevesebb dícséretet.
A basszusok valahogy precizetlenűl:)döbörögnek, a középhangok elszíneződnek, és egy kis magas is hiányzik a hangképből.
Ezen hiányzosságok mellett csak egy éppen kielégítő minősítést érdemel ki a termék. Nem található rajta egy kiegészító hangbemenet, mondjuk egy mp3 lejátszóhoz sem.
Kevés vigasz: A Z-2300 érte el a legnagyobb hangerőt, és kikapcsolt állapotban nem fogyaszt áramot.

+

*Nagy maximális hangerő

-

*Nincsen kiegészítő hangbement
*A mélyláda nincsen megfelelően leárnyékolva elmágneseződés ellen.

(#4922) dudika10 válasza Vasinger! (#4921) üzenetére


dudika10
veterán

Ez ennek az árkategóriának a hátránya. Ennyi pénzért nem kap az ember tökéletes cuccokat. Akik eddig z-2300-at vettek szinte maradéktalanul meg vannak vele elégedve. Csak arra kell vigyázni, hogy meg ne hallgass véletlenül egy komolyabb hifit. Annyira nem rossz a helyzet, mint ahogy a teszt azt beállítja. :)

Régen sokszor volt szerencsém drága stúdióhangfalakhoz, hozzá is szokhattam, mivel nem engedhetem meg magamnak itthonra ezért egy z-3-at használok és az árához képest nagyon jó. A z-2300 is elég jó az árához képest, még a bolti árából se nagyon lehet jobbat kihozni, nemhogy 21k-ból...

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4923) Vasinger! válasza dudika10 (#4922) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát még vacillálok, hogy mit vegyek, vagy vegyek-e egyáltalán valamit....

Szerinted a Z-3 jobb választás lenne? :U

Közben egyébként rengeteg Youtubeos vidit néztem, csak az a baj, hogy közel sem adják vissza azt az élményt, mint amit kéne, mert a mikrofon nem kezel akkor frek. tartományt...

Nekem természetesen nem stúdió hangfal kell, de a lehető legjobb PC-s 2.1-es hangfalra vadászok.

Nekem az a lényeg, hogy a jelenleginél jelentősen jobb legyen! :K

[ Szerkesztve ]

(#4924) Alex91 válasza Vasinger! (#4923) üzenetére


Alex91
félisten

Connected Acoustic P1 + Sub 10, lehet pumpolni erte a nagymamat :DD!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#4925) Vasinger! válasza Alex91 (#4924) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nah jó, azért nem is álomkategóriára gondoltam. Max. 20-22k-t áldozok rá.

(#4926) dudika10 válasza Vasinger! (#4923) üzenetére


dudika10
veterán

A z-3 nem jobb semmivel. Legfeljebb az árához képest, de mivel 21k-ért jutnál hozzá a nagyobbhoz, ezért egyértelmű, hogy azt érdemes megvenni. A jelenleginél szerintem sokkal jobb lesz.
(bár nem hallottam még azt, ami neked most van, de ránézésre nem hiszem, hogy túl magas szintet képviselne hangminőség terén)

Nyugodtan megveheted a z-2300-at. Ha ennél érezhetően jobbat akarsz akkor ahhoz minimum 3x ennyit kell elköltened.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4927) and1ao válasza Vasinger! (#4925) üzenetére


and1ao
őstag

Vedd meg azt a z-2300-at nekem az van és nem csalódtam annyi pénzért ajándék és jobb 2.1-et nem találsz nála csak ha épített vagy stereo hanfalpár+erősítő és had ne mondjam hogy az sokkal drágább
Vedd meg én azt mondom neked mégegy szer annyiért ajándék!

Guild Wars2!

(#4928) Vasinger! válasza and1ao (#4927) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszönöm a biztatást! Ha minden úgy alakul, akkor megveszem. Ha meglesz, természetesen beírom tapasztalatom.

(#4929) and1ao válasza Vasinger! (#4928) üzenetére


and1ao
őstag

Ha kiívácsi vagy valamire irj mert nekem is 2300-asom van! :C

Guild Wars2!

(#4930) Vasinger! válasza and1ao (#4929) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Oké. Itt van az első :D Milyen hangkarival használod?

Aki még nem látta volna: katt :C

(#4931) and1ao válasza Vasinger! (#4930) üzenetére


and1ao
őstag

Creative Audigy 2-vel 1 X-fi vel természetesen jobban szolna ez ezzel nagyon gyönyörű a hangja! :C :C

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#4932) Vasinger! válasza and1ao (#4931) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nah jah... A hangkártya. Én nekem meg már arra nincs keretem, hogy azt is vegyek. Egy normális itt a PH!-n is már 10k környékén van.

(#4933) and1ao válasza Vasinger! (#4932) üzenetére


and1ao
őstag

Milyen karid van?Live 5.1 ha jól tom/
1 darabig azzal is elszól gyűjtesz egy kicsit pl ha nam akarsz rá sokat szánni akkor hasznaltam 1 Audigy 2 vegyél vagy X-Fi-t
Az Audigy 4-et azért nem mndom mert nem sokkal tud többet mint 1 Audigy 2!

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#4934) Vasinger! válasza and1ao (#4933) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Egyelőre az alaplapival fog menni. Ha érzem, hogy valami nem stimmel, akkor Live 5.1. Ha az sem, akkor talán rászánom magam egy audigyre...

(#4935) oil


oil
tag

Nos akkor egy gyors tapasztalat a z-2300 társaságában!
Brutális mély! Magasak igencsak rendben! Közép... ha jól belövöd a hangkártyát valamint a lejátszón az Eq beállítást akkor garantáltan lesz közeped,az sem mind1 hogyan helyezed el a két frontot!jah és hogy lágyuljon a mély nem kell mást tenni mint megszabadítani a földtől/ről! nekem 4 darab kis talpon volt aminek az egyik végén kemény filc, a másikon a filcből szög állt ki! természetesen a filc érintkezett a mélynyomóval, nem a szeg!egy régóta dj-s srác mondta h így csináljam! és bevállt! kb 20 éve nyomja... és most jött el a váltás sajnos! lehet h visszatérek majd a z-2300-hoz,de kipróbálok egy erősítő+hangfal kombót! az erőlködő megvan( 40k) a hangfalak is lassan( 36k) a pár! szal sokat áldozok rá! és majd ha összeáll megosztom a véleményem veletek!
:DD szal a 21K igen reális érte...... :R
amúgy alaplapival hallgattam...

[ Szerkesztve ]

(#4936) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom a régi IBM 2.0 hangfalaim leváltásán, szegény már kezd kontaktos lenni. Mindenképpen felfelé váltanék, 2.1-re...csak a kérdés ugyebár, hogy milyenre :)

A versenyzők:
- Logitech X-230 (az X-240-et kilőném, bár ha tisztábban szól, akkor beveszem...pár 100 ft van a kettő között+a távirányító, mint esetleges előny)
- Gigabyte GP-S7500: na róla itt nem sok infó volt, egy tulajnak olvastam a véleményét :(
- Creative A300: Ez csak felmerült :D
- Philips SPA 3300: kinézetre nem rossz...meg volt Philips fejhallgatóm, szépen szólt, most viszont fogalmam sincs, hol tartanak...Árban 10K körül van (ez is).

Kb 16 négyzetméteres a szobám, de nem hallgatnám közel se max-on...főleg filmre, ritkábban játékra kéne. 5.1 kb kilőve, nem tudnám normálisan elrendezgetni a hangfalakat, egy ilyen 2.1 viszont jó lenne ide. Talán a Logitech a legszimpibb, de tájékozatlan vagyok...ja és olvastam az Ozaki WR450-ről is szépeket, viszont kb beszerezhetetlen...

Előre is köszönöm a fejtágítást :R

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4937) dudika10 válasza Traxx (#4936) üzenetére


dudika10
veterán

1 szavazat a Logitech-re, bár csak a Creative-t hallottam azon kívül a felsoroltakból, de annál sokkal jobb. Mondjuk nekem a Gigabyte GP-S7500 is nagyon tetszik, vonzó az a fa doboz meg minden, de mégiscsak egy olyan cég, ami csak nemrég kezdett hangszórókat gyártani...

Az x-230 biztos jó választás, a Creative nem, a Philips meg már ránézésre is gagyi érzetet kelt bennem. Ha van annyi bátorságod és vagy annyira kíváncsi, hogy a Gigabyte mellett döntesz akkor mindenképp írj egy élménybeszámolót. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4938) South Velen válasza Traxx (#4936) üzenetére


South Velen
addikt

Logitech X-230-nek és X240-nek köze nincs egymáshoz hangzásban, sokkal jobb az X230.
És úgy egyébként is azt venném ezek közül. Bár nem írtad, mennyi a keret, esetleg egy Z-3 belefér -e.

(#4939) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Nos, Z-2300 törölve. Ahonnan olyan olcsón vettem volna, nem véletlen volt ilyen olcsó...
Nos. Szerintetek mivel érnék többet, egy Z3/4-gyel vagy, ha beüzemelném a porosodó Aiwa NSX999-em? :F

(#4940) Traxx válasza South Velen (#4938) üzenetére


Traxx
őstag

Úgy nagyjából 10-12K-t szánnék a kérdésre, tehát a Z-3 már ebből kicsúszik. Ami még lényeges lehet: CRT monitorom van, és elég közel lennének hozzá a hangfalak (saccper 10-15 cm). Nem fog bezavarni? :)

dudika10, neked is köszönöm :R alighanem X-230 lesz a kérdés vége. Bár még bújom a netet Ozaki után koslatva...vagy ne tegyem? :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4941) dudika10 válasza Traxx (#4940) üzenetére


dudika10
veterán

Annyira nem jó az az Ozaki, csak azért dicsérik mert 5-6k körül "be lehetett szerezni" és abban a kategóriában nem a megszokott doboz hangot adta ki, hanem viszonylag egész szépet. Azért az x-230-nak nem ver oda szerintem. (1x hallottam fél perc erejéig, tehát lehet, hogy nem kaptam róla tökéletes képet)

A CRT-vel nem lesz gond.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4942) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

A Z-2300 az fa mélynyomós? Vagy miből van? :F

(#4943) sosperecek18 válasza Vasinger! (#4942) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Bizony fa... :U

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#4944) shteer válasza Vasinger! (#4942) üzenetére


shteer
titán

ezek már mind, már a 6-8k-s szettek subjai is

..szerintem jónak tűnik

(#4945) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Szerintetek megér váltanom erről Z-2300-ra? Mert ez itt a fő kérdés.

(#4946) and1ao válasza Vasinger! (#4945) üzenetére


and1ao
őstag

Hát haver annál nem kicsit fog jobban szolni a Z-2300 simán megéri leváltani!!!!

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#4947) Vasinger! válasza and1ao (#4946) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Úgy legyen, de a meccs még nincs lejátszva..

(#4948) CséZé


CséZé
őstag

én is erősen gondolkodom egy Z-2300-ban, mivel most van egy LG LF-U850-es micro-hifi-m és nem tudom h ennél jobban szólna-e :F

(#4949) and1ao válasza Vasinger! (#4947) üzenetére


and1ao
őstag

Sub:20 Watt a logi 120-ával szemben szatelitek 5W a logi 40W-jával szembe és hangtisztaságról inkább nem beszélnék ez már levan játsza ha az adatokat nézed
ha tapaztalotak akkor is valószínűleg!!!

Logitech Z-2300 :R :R :R

Guild Wars2!

(#4950) and1ao válasza CséZé (#4948) üzenetére


and1ao
őstag

Meg kell hallgatni a Z-2300-at és megtudod milyen! a mélye valszeg jobb lesz mint a Hifié!
Bár ez csak tipp mert még nem halottam szólni azt a hifit!

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.