Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) audi100td válasza #56474624 (#4099) üzenetére


audi100td
nagyúr

Ilyen kúpokat hol lehet beszerezni? :F

Ezek a fanatikusok meg már túlzottan elvetemültek :) , nem tudom elképzelni, hogy ilyen dolgokat tényleg ki lehet hallani, max. úgy akarja hallani. :DDD

(#4102) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Egy régi SB live 5.1-nek jobb hangminősége lehet mint egy Alaplapi realtec " HD " cuccnak? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4103) #56474624 válasza audi100td (#4101) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem sem hallható ki. Sőt, valami olyasmi is volt, hogy kettő-kettő kombinációban, és elöl széjjelebb tette, vagy összébb, ott is NAGY különbségeket hallott. :DD

Kúpok beszerzése? Hát én sehonnan nem szereztem, mert rá van ragasztva/rögzítve, és egyébként sem "hivatalos" kúp ez, csak a tulaj találékony volt, és máshonnét felhasználta. Állítólag valami játékról szedte le. :)

Esetleg érdemes olyan helyre elmenned, ahol tüskét árulnak, lehet kúpban is tudnak segíteni. De mindenképp kérdezz utána avx-en, valószínűleg ott többet tudnak ezügyben, főleg a lentebb említetthez hasonló fanatikusok. :)

(#4104) audi100td válasza #56474624 (#4103) üzenetére


audi100td
nagyúr

AVX-en nekem is azt a gyurmaragasztót ajánlották még, tüskével meg nem akarom szétcseszni a hangfalakat, főleg, hogy 2 év gari van rájuk. Kösz a tippet, majd ha aktuális lesz a dolog, még utánajárok.

(#4105) audi100td válasza Ferdzsoo (#4102) üzenetére


audi100td
nagyúr

Hát nem biztos, főleg vista alatt, várd meg azt a Xonar-t, sokat fog dobni rajta. :)

(#4106) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Uh emberek.
Mekkorát dobott a xonar. Atyaisten. Equalizerrel olyan hangzást csináltam majdnem elsírtam magam. :B
És a régi videoton hangfalaim még nem is voltak rádugva.
Nagyon szépen csilingelnek a magasak, a mély döbörög (bár a nagyon alacsony frekvencia nem annyira jön át szerintem) de nagyon jó az összhatás.
A hegedű, a nagybőgő, a tuc-tuc, Nagyon faja, rokk isteni. A rapp meg szuper.
Szóval megvok vele elégedve nah. De ehhez már kell hankártya is. Egyértelmű.
Óriási különbség van.
Majd ha rámszakad a bank, meg lehet majd venni MO-n a teufelt akkor benevezek arra.
GOndolom azon már bőgnék. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4107) audi100td válasza Ferdzsoo (#4106) üzenetére


audi100td
nagyúr

"GOndolom azon már bőgnék. :DDD"

Hát ha te ennyire meg vagy elégve egy Z-2300-al, akkor biztos. :DDD

Amúgy annyi pénzből már hifi-t lehet építeni, ami jobb lenne mint 1 Teufel.

[ Szerkesztve ]

(#4108) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Sracok, mi a velemenyetek a tobbi hangfalrol? Ami nem Creative es nem Logitech? Pl Labtec? Nekem volt egy 375-os labtec-em, es kifejezetten jol szolt, csak sajnos elfaradt.
Most keresgelek, egy 210-es Logiba mar belefutottam, de eladom. Kozel sincs a Labtechez. 230-tol emiatt felek is. Creative-ot nem ismerem, Genius meg anno a legolcsobb 2.0-as "hangfal" ota kerulom, persze tudom az ez gagyi termek volt, de akkor is. A nev kotelez. :D vagy nem? :)

Szoval vannak meg tipusok, pl mode com? Vagy akarmi mas? :)

Nekem leginkabb az az egyik fo szempont, hogy legyen kulon hangero szabalyozo, akar taviranyito akar koldokzsinor formaban, de ne a hangszoron kelljen tekergetni, mert azt nem feltetlenul erem el :D

(#4109) audi100td válasza vitezlejszlo (#4108) üzenetére


audi100td
nagyúr

Egyáltalán mennyit szánnál rá?

Az 5e Ft-os X-210-től meg az ilyen labtec féle szerkezetektől nem is kell csodát várni. :U

(#4110) Stirbi válasza vitezlejszlo (#4108) üzenetére


Stirbi
addikt

üdv eddig aki x230 at vett nemcsalodot benne :U

(#4111) vitezlejszlo válasza audi100td (#4109) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

hat mondjuk legyen 15. Kb.
A 210 volt 8e is :) Mondom a Labtecem jol szolt legalabbis a 210-hez kepest.
a 230 meg ha jol lattam annyiban mas mint a 210, hogy ket hangszoro van oldalankent nem csak egy. Emiatt - gondolom - nem lesz ugrasszeruen szebb hangja , ersd: nekem szep telt hangzas kell :) Na az a 210-nek nem volt. Csak basszus meg egy kis minimalis kozep... aztan itt vege is volt a tudomanynak.

(#4112) South Velen válasza Stirbi (#4110) üzenetére


South Velen
addikt

Ez azért túlzás. :U

(#4113) audi100td válasza vitezlejszlo (#4111) üzenetére


audi100td
nagyúr

"ersd: nekem szep telt hangzas kell :)"

Mindenkinek ez kell, de az ilyesmit nem 15e Ft-ért osztogatják :) , amit ennyi pénzért ajánlani tudok, az a Klipsch Promedia Ultra 2.0 vagy a Creative T20.

(#4114) Stirbi válasza South Velen (#4112) üzenetére


Stirbi
addikt

én eddig csak egy problémát hallotam? a reflexcsö leesett ennyi , mások dicsérték, mert árához képest szerintem is nagyon jo

(#4115) South Velen válasza Stirbi (#4114) üzenetére


South Velen
addikt

Nem a meghibásodási rátára céloztam, hanem a túláradó mélyekre, ami nem mindenkinek jön be. :)
Persze, azt is meg kell hagyni, ennyi pénzért nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#4116) audi100td válasza South Velen (#4115) üzenetére


audi100td
nagyúr

Igen, ennyi pénzért jobb 2.1-est nem találni, szóval ebből a szempontból egy rossz szavunk nem lehet rá. :)

(#4117) Stirbi válasza South Velen (#4115) üzenetére


Stirbi
addikt

hát én ugy tudom,hogy van basszus szabályozo a sub hátulján szoval ha tul sok a mély akkor lejjebb lehet venni :U

audi100td-végre egyetértünk valamiben ;]

(#4118) South Velen válasza Stirbi (#4117) üzenetére


South Velen
addikt

Akkor fogalmazzunk úgy, hogy magasak és közepek nincsenek.
Ha az általad írt módszert használjuk, már mélyek sem lesznek. ;]

persze kis túlzással

[ Szerkesztve ]

(#4119) audi100td válasza South Velen (#4118) üzenetére


audi100td
nagyúr

Mondjuk az a durva, hogy a Z-2300 még siralmasabb közép/magas tartományba, pedig mennyivel drágább, egyedül a subja ér valamit.

(#4120) South Velen válasza audi100td (#4119) üzenetére


South Velen
addikt

Mondjuk a legtöbb ember az ütős mélyektől van elájulva, a többi csak másodlagos.. Pedig engem még zavar is, ha sok a mély, legalábbis az a fajta mély, amit egy ilyen szub ad, még akkor is, ha rendben van a többi tartomány is.

(#4121) audi100td válasza South Velen (#4120) üzenetére


audi100td
nagyúr

Igen, igazából nem is maga a mélytöbblet a probléma, hanem az hogy milyen az a mély, de hát 9-10e Ft-ért nem is olyan rossz. :)

(#4122) Ferdzsoo válasza audi100td (#4121) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ígyvan a z-2300 at is hasonló árú más készülékhez kellene hasonlítani, akkor nem tudom milyen márkát/típust emlegtnél még mellette.
Persze hogy szebben szól egy erősítő 50k-s front darab hangszórókkal, meg külön egy mélyládával ami magában 70k.
Logikus hogy össze sem lehet hasonlítani hangzásban.
De 30 egynehány ezerér szerintem kielégítő...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4123) audi100td válasza Ferdzsoo (#4122) üzenetére


audi100td
nagyúr

"Ígyvan a z-2300 at is hasonló árú más készülékhez kellene hasonlítani, akkor nem tudom milyen márkát/típust emlegtnél még mellette."

Pl. Altec Langsing MX5021, Creative Megaworks 250D (ma már csak használtan lehet beszerezni) ...persze az árához képest nem rossz a Z-2300, de ebben az árkategóriában mind1ik hangfalnál van valami kivetni való.


"Persze hogy szebben szól egy erősítő 50k-s front darab hangszórókkal, meg külön egy mélyládával ami magában 70k."

Ilyen hangfalakhoz nem is kell mélynyomó, feltéve ha zenehallgatás a cél, de még filmekhez sem keveslem a mélyeket, csak jól kell elrendezni, meg nem ártana egy normális állvány is hozzá.

(#4124) Kis zöld izé válasza audi100td (#4123) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Véleményem szerint nem véletlen, hogy a Z-2300 maradt a piacon a mai napig is... Az említett Creative elviekben dinamikusabban szól, mint a Z-2300 de kevésbé időt álló a tulajok szerint, könnyen tönkremennek, mellesleg nem is igazán lehet beszerezni. Használtan meg pláne nem kéne... Az Altecet pedig porig alázza a Z-2300, hiába 2 utas az Altec.... Tehát Hivatalosan a 2.1-es PC-s hangrendszer kategóriában a mai napig is veretlen a Z2300.
A Z-2300 agresszív igénybevételre lett tervezve, a gép előtt ülve egy 140cm széles írosztalon megfelelően elhelyezve a két szatelitet, íróasztal mellé a mélynyomót, elég korrekt hangerőt valamint a megfelelő beállítások mellett kategóriájában elég jó hangminőséget lehet kihozni belőle.
Természetesen a rendszer megkövetel egy jó minőségű hangkártyát.

Bye!

(#4125) South Velen válasza Kis zöld izé (#4124) üzenetére


South Velen
addikt

Hát hangerőben és falrezgetésben lemossa az Altecet, de rock/metal zenére én az Altecet venném, de nyilván kisebb az efféle zenét hallgatók köre, tehát hivatalosan jobb a Z2300, de szubjektíve én nem kérek belőle.

(#4126) Kis zöld izé válasza South Velen (#4125) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Rock zenére is jobb a Z-2300 mint az X-540! ;) Tapasztalat! :)
De való igaz, hogy rock zenére nagyobb hangerőn nem a legjobb választás a Z-2300.
Én alapjáraton kevés rockot hallgatok, legalábbis a keményebb fajtából még kevesebbet. :DDD De Scorpions, Deep Purple, Guns & Roses és hasonlókkal csodálatosan megbírkózik a Logi emellett jobban fekszik neki egy Progressive House vagy egy jó kis Trance, de mivel soha nem ragadok le egy féle zenei stílusnál, ezért nem jelenteném ki azt, hogy rock zenére nem alkalmas.
Egyéni vélemény. ;)

[ Szerkesztve ]

Bye!

(#4127) audi100td válasza Kis zöld izé (#4124) üzenetére


audi100td
nagyúr

"Az Altecet pedig porig alázza a Z-2300, hiába 2 utas az Altec"

Ezt mivel tudod alátámasztani? Nem minden a dübörgő basszus... sőt!

"Tehát Hivatalosan a 2.1-es PC-s hangrendszer kategóriában a mai napig is veretlen a Z2300. "

Nem igaz, ott van pl. kapásból a Klipsch ProMedia 2.1 vagy a Teufel Motiv 2, mind2 jobb mint a Z-2300.

"megfelelő beállítások mellett kategóriájában elég jó hangminőséget lehet kihozni belőle."

Mióta befolyásolják bármiféle beállítások a hangminőséget?

(#4128) South Velen válasza Kis zöld izé (#4126) üzenetére


South Velen
addikt

Elsősorban az Altec-kal hasonlítottam össze.
X-540-t azért vettem, mert olcsó volt akkor és ez tűnt 15ért a legjobbnak rock, de inkább metál zenére.
a genius 2000X-szel versenyzett, és akkor nagyon megfogott a mélye, meg az érces gitárhangok, így a logit vettem. Meg játékra 100x jobb. A legtöbbször Metallicát hallgatok, az új lemezük szoftveresen maximálisra hangosított, eléggé igénybeveszi a hangfalakat, és van, hogy pl. az All nightmare long-nál a mély kicsit le van maradva. De mivel itt 5 szatellit van, ezért én talán jobbnak találom a Z-2300-nál, bát Te gondolom mindkettőt hosszú távon használod. :) Simán ki lehet vinni 6 csatornára szoftveresen a sztereó zenét, szvsz hülyeség az 5.1-en zenehallgatás elvetése. Ellenben a matrix gomb egy sz@r. Szóval szvsz, bár a z-2300-al hosszútávú kapcsolatom nincs, jobb az x-540, de az altec meg pláne. :) Trance, House nem az én világom, de itt egyértelmű a Z-2300 előnye.

Amúgy a Te X-540ed is subja is allergiás a 192 kbps alatti tömörítésre, mert az enyém már félhangerőnél is csak huppogásnak nevezhető hangokat ad ki, ellenben már 320kbps-nél énekel a mély is. (Tudom még a 320 is veszteséges, de sok zene csak így van meg, egy kínai noname 4.1 nem csinál ilyet.)

[ Szerkesztve ]

(#4129) Kis zöld izé válasza South Velen (#4128) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Az X-540-es a szekrény tetején van már kb. 4 hónapja :DDD , a Pc-vel a Z-2300 van összehozva, az asztali DVD-vel és a Ps2-vel valamint a kis hifi-vel az 5500-as, az X-230-as szettemet pedig édesanyámnak ajándékoztam. Én is szeretem 5.1-ben hallgatni a zenét csak én az asztali játékossal teszem azt az 5500-as kíséretében többek közt! ;) Az X-540-es szettel kapcsolatban csak annyit, hogy számomra semmilyen módon nem kielégítő a hangzása.... :DDD
Ezen nem is kell csodálkozni! ;)

[ Szerkesztve ]

Bye!

(#4130) South Velen válasza Kis zöld izé (#4129) üzenetére


South Velen
addikt

Nekem csak a mély milyenségével van bajom, olyan mint az X-230-ason, van belőle sok, de inkább fogná vissza magát. :D Számomra sokkal szebb hangképet nyújt, mint a Z-2300. :P (jó, hangerőben sehol sincs hozzá képest)
De ha a szekrényen hányódik, szívesen átveszem. :DDD

(#4131) Kis zöld izé válasza South Velen (#4130) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Megvan már a tulaj!Családban marad ez is, unokahúgom kapja a 10. születésnapjára. :)) Egyébként szó nélkül túladtam volna rajta, de ha egyszer így alakult akkor inkább maradjon családban, azért köszi az érdeklődést! :R

Bye!

(#4132) South Velen válasza Kis zöld izé (#4131) üzenetére


South Velen
addikt

:DDD
én tizedik születésnapomra sokol-rádiót kaptam :C

(#4133) tzsolesz válasza South Velen (#4132) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez most komoly? :DDD

Nekem X230-om van. a mély erőteljes, amagasak visszafogottak, és ha EQ-ban erőltetem, akkor egy határon túl pedig kusza, torz hang lesz az eredmény.

DE:

Amikor megvásároltam a MM-ban, és otthon összeállítottam, és bekapcsoltam, leestem a székről, hogy mit kaptam én 11K-ért. Még csak a fele teljesítményre sem számítottam, a hatalmas basszusra pedig végképp nem. Csalódtam, de mekkorát POZITÍV ÉRTELEMBEN. :Y
Jah, és sokan állítják hogy nem igazán dinamikus, hát kérem szépen megkövezni, de ha jól van elhelyezve a mély, és a két szatelit, akkor igen is kiegyensúlyozott hangképet kapunk természetesen az árához képest. Nem szól úgy mint a Kenwood erősítőm a két házilag tákolt hangfallal (Pioneer), de ÉN akkor is megvagyok vele elégedve.

(#4134) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

F.s.o.at bele a logitechbe meg az .ni.e.shop nagykerbe...már január 6.án megkapták a hibás Z-2300-asomat. Azóta folyamatosan érdeklődök a boltnál ahonnan vettem, és mindig azt mondja hogy most is voltak a nagykeresek a logitechnél és most sem kaptak semmit...kérdezem én milyen okosok ülnek a Logitech élén hogy nem tudják kicserélni a hibás z-2300-asomat... :F :((( :W

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#4135) audi100td válasza sosperecek18 (#4134) üzenetére


audi100td
nagyúr

Szerintem nem feltétlen a Logitech szivat, talán inkább a nagyker, hivd fel a Logi ügyfélszolgálatot, mindig úgy hallotttam korrektek gari ügyben.

(#4136) sosperecek18 válasza audi100td (#4135) üzenetére


sosperecek18
senior tag

És mit mondjak nekik? Semmi nincs nálam mert a gari lapot is visszakérték hozzá...

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#4137) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Mély szempontjából nagyon sok múlik magán a szobán!! magasságán, tetőtér e, meg azon hogy hova van elhelyezve a mélyláda.
Barátnőméknél egy régebbi philips házimozi rendszer van, feleakkora mélyládával mint a logijé és olyan remegő a basszus a szobában hogy meg sem tudsz szólalni.
De a szoba tetőtér! átlag 160!!!-as magassággal és egy nagy cső az egész szoba, kb 2x8m.
Iszonyatosan jól szól a rendszer.
ELhoztam magamhoz sima kockaszoba 2.6-as belmagassággal. 4x4m.
Semmi. Nulla mély, egyszerűen mintha nem is az lenne.
Nagyon sok múlik a szobán és az elhelyezésen!!!! :Y
De énis pl beraktam az azstalalól a fal mellé a logi mélynyomóját és mindjárt teltebb lett a basszus az egész szobában. Remeg mint az állat. Eddig meg csak hupogott. Leginkább sarokba kéne raknom, de nincs nagyon szabad sarkom... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4138) audi100td válasza Ferdzsoo (#4137) üzenetére


audi100td
nagyúr

Hangszórót pont sarokba nem jó tenni...

(#4139) Kis zöld izé válasza audi100td (#4127) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Te hallottad már mindkét szettet? A Klipsch mondjuk tuti kis cuccos! :K A Teufelt nem nagyon ismerem.... Az Altecet hallottam már szólni.
A fentebb említett két szettel csak az a probléma, hogy itthon nem igazán lehet beszerezni, inkább csak külföldről. Úgy meg azért borsosabb a helyzet. De ha esetleg tudnál linkelni egy Klipschet azt megköszönném, mert talán az még érdekelne is. Én nem igazán találtam itthon egy üzletet sem ahol lenne. Lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet... :B
De ebből kiindulva úgy tűnik, hogy egyenlőre ebben a kategóriában még mindíg a Z-2300 a nyerő! ;) :K

Bye!

(#4140) audi100td válasza Kis zöld izé (#4139) üzenetére


audi100td
nagyúr

Azért mert nem olyan egyszerű beszerezni ezeket a típusokat, még nem lesz a Z-2300 egyeduralkodó! Az Altec-ról meg annyit, hogy nem csoda, hogy nem jött be neked, tuctuc "zenére" tényleg jobb a Logitech. :) Csak ahhoz nem kell különösebb elvárásoknak megfelelnie egy hangrendszernek. :)

Egyébként nekem is volt Z-2300-am ~2 hétnél nem bírtam tovább...

[ Szerkesztve ]

(#4141) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Ugy néz ki hogy lehet nem fogják tudni még egy jó ideig cserélni a logitech z-2300am, így lehet egy másik hangfalra fizetnék rá...én egy Genius SW 5.1 6000-et néztem ki ha mégsem jönne össze a csere...(kb. 2-3k ráfizetéssel)

Zenei és játékbeli teljesítménye hogy viszonyul a logitech z-2300-hoz vajon?
:F

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#4142) Kis zöld izé válasza audi100td (#4140) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Persze ez jogos! :K Mellesleg tisztában vagyok azzal, hogy minőség és teljesítmény között komoly különbségek vannak. Ezért vakon is azt mondom, hogy a Z-2300 helyett tutira Klipschet választanám. A zenei stílusommal kapcsolatban csak annyit, hogy a tuc-tuc zenén kívül hallgatok más stílusokat is mint azt már fentebb említettem. Ha ezt vesszük akkor ez a csak tuc-tuc zenére jó ez megint csak szubjektív. Túlzottan sok zenei stílus és zenei minőség van ahhoz, hogy ezt így ki lehessen jelenteni.... szerintem. :U Ha az itthon (könnyen) beszerezhető Pc-s 2.1-es kategóriát vesszük akkor mi az ami szóba jöhet? Creative, Genius, Logitech, Klipsch, de abból sem a legjobb fajták, ez megint csak szubjektív, mondjuk még az Altec, tehát ha ebből indulunk ki, akkor mondjuk, hogy nem "minőségben", de teljesítményben verhetetlen a Z-2300. Persze ez tényleg szubjektív, ki mire használja.... mennyibe kerül, mennyire beszerezhető stb...
Ha könnyebben beszerezhető lenne még pár típusú hangcucc akkor, lehet, hogy én is másutt keresgélnék, de így.... én csak ezeket a dolgokat szem előtt tartva jelentettem ki, hogy tuti befutó, ami még mindíg nem egyenlő az "egyeduralkodó" kategóriával.
Egyéni vélemény. :R

Bye!

(#4143) Kis zöld izé válasza sosperecek18 (#4141) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Jól viszonyul, viszont teljesen más kategória a két szett. Ha 5.1-et keresel akkor jobb vásár lehet, mint a Z-2300! :K

Bye!

(#4144) Alex91 válasza Kis zöld izé (#4142) üzenetére


Alex91
félisten

Harman/Kardon SoundSticks

De van ilyen is pl.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#4145) Kis zöld izé válasza Alex91 (#4144) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Okés, de ez már 10-15k-val többe is kerül mint a Z-2300 és azért az sem mindegy.....

Bye!

(#4146) Alex91 válasza Kis zöld izé (#4145) üzenetére


Alex91
félisten

Miert, a Klipsch nem? :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#4147) audi100td válasza Alex91 (#4146) üzenetére


audi100td
nagyúr

Kár a gőzért, úgy is úgy forgatja a sztorit, hogy a Z-2300-on kívül ne jöhessen szóba semmi. :)

(#4148) Stirbi válasza audi100td (#4147) üzenetére


Stirbi
addikt

tiszta én :DDD

(#4149) #56474624 válasza audi100td (#4147) üzenetére


#56474624
törölt tag

:DDD

(#4150) Kis zöld izé válasza audi100td (#4147) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

De legaláb nem gondolom magamról, hogy én szartam a spanyol viaszt! :) Ettől függetlenül nem vitattam a szakmai hozzáértésedet! Bocsi ilyen a stílusom, kicsit felhúztam magamat! ;] :P
Bacylus: Én legaláb nem megyek be a HI-FI topicba kötözködni, mindenesetre a tegnapi akciód nem jött össze,talán majd máskor.... :DDD
Na tüztem melózni, nincs időm egész nap itt lógni....

Bye!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.