Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#291) Protezis válasza Nyuf (#290) üzenetére


Protezis
őstag

Ennyit nem is költenék, de mint mondtam, 40k-t kell szám.tech cuccra elköltenem. És egyszerűen nem tudok mit kérni. Vinyó nem kell, proc csere? Sokkal nagyobb nem menne bele lapba, mem nem fér bele több, játszani nem játszok, így videokari se kell új, moncsit, házat most vettem, hangkarit is. DVD-író 3 hónapos. Ja, hdd-t is nem rég vettem. Itthoni gépbe jó lenne egy Tualatin cerka, de az nincs újonnan, legalábbis értelmes áron.
Új alaplap proci együttesre meg nem elég a 40, megpótolni meg nem szándékozom. Szóval elég nagy problémával küzdök. Gondoltam én TV-tunere is, de kábeltv nincs albiban, itthon 2 TV, én amúgy sem TV-zek. Kérjek dvd lemezt 40k-ért? :Y

Szóval ezért gondoltam egy 2.1-re. Az 5.1-ektől herótom van, ki nem állom őket. Inkább legyen egy normális 2.1 :)

Mod: Ja, gondoltam még SCSI cumóra is, de újra nem elég 40, TFT-t csak nagyon gyengét kapok. Néztem még UPS-t, de eddig nem láttam szükségét. Genius bill király, MS WheelMouse egér tökéletes Photoshopra meg Dreamweaverre, sőt, olykor-olykor még CS-re is, meg War3-ra is :B
Mit lehet még népbe rakni? Digi kari nem kell, nem szoktam videókkal foglalkozni, bár volt már rá példa. Floppy-drive tökéletesen műkszik. Táp? Akkor inkább egy 2.1 :C
Rajztábla: nem vagyok egy ügyes rajzoló. Más egyszerűen nem jut eszembe.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.