Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21801) HUAFBANDITA válasza Agyzuzo (#21798) üzenetére


HUAFBANDITA
tag

Köszönöm szépen! Igen, én is ebből indultam ki, és ez még viszonylag megfizethető szint!

(#21802) foosballfun válasza schawo (#21800) üzenetére


foosballfun
tag

Az meglehet.
Meg lehet inkább az is benne van, hogy nem olyan a hallásom. Mindenesetre nekem ez tűnt fel, de általánosítani tényleg nem akartam. Csak egyéni véleményt írni. :)

(#21803) HF77 válasza trust007 (#21790) üzenetére


HF77
őstag

köszike :)

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#21804) redbull86 válasza Nalimir (#21794) üzenetére


redbull86
aktív tag

Értem,..

Sajna tényleg nem ismerik a valóban jó kábeleket,. :D
Valaki tényleg jól fog járni akkor az edifier R1900 assal,.. :P értem,..
Nekem mennyiben adod ??? :D privin kérem a választ.

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#21805) anytime válasza schawo (#21787) üzenetére


anytime
őstag

Szia!

Valoszinuleg amikor a harmas rca csatlakozast hasznaltam, akkor a TV-vel lehetett a gond. Ezt a kabelt ugye a notin nem tudtam kiprobalni, hisz azon csak egy jack bemenet volt, amihez hasznaltam az erositohoz kapott rca (2 eres piros - fekete) - jack kabelt.

Szoval nem mondanam, hogy az erosito kimenetevel gond lenne, csak valszeg a TV nem volt okes hozza.

Oszinte leszek, nem tudom, hogy a nekem valo hangfalnak milyen bemenete(i) lesznek / lehetnek, nem ertek hozza :), de azt tudom, hogy a mostani gagyi rca - jack kabellel biztosan tudnam hasznalni :)

"Milyen jelszintet ad le a mikrofon" - hat ez passz, de megnezem, hogy mi a miki tipusa. :) Nem nevetni.

HOLLYWOOD FM-8051
Frequency response: 50-15000 Hz
Carrier frequency: 174,1 - 179,3 Mhz (UKW/VHF)
Output power: 10 mW

Remelem, tudtam segiteni.

Igen, a noti mikrofonbemenetebe. Most egy BOSE Mini mikrofonbemenetet hasznalunk atmenetileg, de ezzel azert nehez tulkiabalnia a lanyomnak a hifit, csak ha nagyon lehalkitja :)

Ezt a boost dolgot nem ertem sajnos, nem tudom.

Melyik is lenne az a vonali bemenet a notin? A miki bemenet mellett, mar csak egy fullhalgato kimenet van, ezek azok, amelyek jack meretuek.

Amit tudtam irtam, barmi masra szukseged van, ird es sasolom.

Koszonom! :R

(#21806) Zola007


Zola007
veterán

Srácok, remélem van valakinek ötlete az alábbival kapcsolatban. :O
Adott tesóm gépe, ami korábban teljesen normálisan szólt, de tegnap feltűnt, hogy fel van cserélődve a bal és a jobb sztereó csatorna az alaplapi kártyán.

Valamikor az elmúlt 1 hónapban történhetett vala gebasz, mert akkor még hallgattam rajta az egyik kedvenc zeném, ami csak a bal csatornával indít elég hosszan és most is ennek kapcsán tűnt fel a jelenség.
- nem kábel
- nem a hangkártya drivere
- nem program vagy lejátszó, mindenhol így szól
- rádugtam az USB-s Creative X-fi-t is, de azon is fordítva szól a 2 csatorna

gugli megvolt, ritka probléma és más sem nagyon talál rá megoldást :W
nekem több ötletem már nincs, valaki találkozott már ilyesmivel?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#21807) Agyzuzo válasza Zola007 (#21806) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Teljes driver gyalu és újratelepítés volt már? Én valami szoftveres gebaszra tippelek, lehet újra kéne húzni a rendszert, a Win7 hangkezelése néha teljesen behülyül, nekem olyat csinált már hogy "mono"-ra tett mindent, a vezérlőpult - hang - hkártya beállításokkal kellett molyolni + a hangkártyám saját beállításaival és visszaállt a rend egy újraindítást követően.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#21808) Zola007 válasza Agyzuzo (#21807) üzenetére


Zola007
veterán

már minden drivert leszedtem és újraraktam
A Wint újrarakni biztos nem fogom, se kedvem, se időm, meg simán csak fcuk Bill.
nem igazán találok olyan rendszerszintű beállítást, ami csinálna is valamit

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#21809) Zola007


Zola007
veterán

Megoldótt úgy néz ki, bár nem tudom mitől, mert tegnap óta semmit sem csináltam vele
Bekapcsolás után jó, lehet hogy valami beragadt beállítás volt
mindegy, bár csak így működne minden :C

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#21810) aram01


aram01
nagyúr

napi hülye kérdés: 1250b-t érdemes lecserélni erre: [link]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21811) foosballfun válasza aram01 (#21810) üzenetére


foosballfun
tag

Ezt már újonnan nem lehet kapni. Szóval valószínű hogy garancia sincs rá.
Amúgy itt egy teszt, bár itt inkább a Genius 1250X-el vetik össze, az pedig nem egy rossz valami.
Szvsz nem hozna túl nagy változást. Amúgy mi a baj a 1250B-vel?

(#21812) Zola007 válasza aram01 (#21810) üzenetére


Zola007
veterán

ha nincs bajod a 1250B-vel, akkor nem

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#21813) aram01


aram01
nagyúr

semmi bajom sincs vele csak egy állványt szeretnék de a srác csak hangfallal együtt adja, még így is megérné.
csak azért kérdeztem hogyha hozzájutok,melyik hangfalat adjam el :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21814) MIG21 válasza aram01 (#21813) üzenetére


MIG21
tag

Ne bonyolítsd túl a helyzeted. Ha meglesz mindkettő össze tudod hasonlítani a hangjukat, és nyilván azt adod el, amelyik kevésbé tetszik.

(#21815) aram01 válasza MIG21 (#21814) üzenetére


aram01
nagyúr

lehet megtartom mindkettőt, legfeljebb a gyengébbiket rákötöm a tv-re, annál biztos jobb a hangja

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21816) B1T3 válasza aram01 (#21815) üzenetére


B1T3
addikt

Jól mondja MIG21. De ez sem rossz ötlet. Mennyiért jutsz hozzá így, állvánnyal együtt? :)

[ Szerkesztve ]

(#21817) aram01 válasza B1T3 (#21816) üzenetére


aram01
nagyúr

Omnimount Cosmic 24 van hozzá 15k a kettő

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21818) Zola007 válasza aram01 (#21817) üzenetére


Zola007
veterán

nekem volt mindkettő, hasonló hangjuk van
Modecomban több a mély, kicsit minőségibb érzetet kelt, ellenbe laposabb a tér és búg
korábban írtam róla, keress rá a hsz-omra.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#21819) aram01 válasza Zola007 (#21818) üzenetére


aram01
nagyúr

értem köszi az infót
srácok hangprojektoros topic van valahol?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21820) aram01


aram01
nagyúr

srácok tudtok valami normális boltot ahol lehet,emberi áron hangfal állványokat venni?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21821) foosballfun válasza aram01 (#21820) üzenetére


foosballfun
tag

Emberi ár alatt mit értesz?
Nekem egy pár ilyenem van. Könnyű összeszerelni, elég strapabíró, időtálló darab. Az árát megéri, ha sokáig tervez az ember.

(#21822) aram01 válasza foosballfun (#21821) üzenetére


aram01
nagyúr

nem rossz, de nekem valami ilyesmi kéne

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21823) schawo válasza anytime (#21805) üzenetére


schawo
titán

Oké a notebookon a mikrofon bemenet hangerőszabályzója milyen állásban van, amikor ezzel mikrofonnal használod? Valahogy ki kéne deríteni ezt a mic boost kérdést, Win7-8-on a jobb alsó sarokban lévő hangszóró ikonon jobb egérgomb, Rögzítőeszközök, zöld pipás Mikrofonon kettős klikk, Jelszintek. Felső sáv a mikrofon jelszint, alsó a mikrofon erősítés.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#21824) stigma


stigma
addikt

Hali, érdeklődnék 2.0/2.1-es hangfalat szeretnék venni, 20-25 nm-es szobámba kellene legfőképp zenehallgatásra és filmezésre.
Sajnos csak alacsony költségvetésből tervezem dolgozni, így olvasgattam és az általatok írt ajánlás az alábbi:
- GENIUS SP-HF 1255B
- GENIUS SP-HF 1250B
- Modecom HF- 24/32/40 (ezeket már nem biztos hogy be tudom szerezni)

2.1(ezt itt nem találtam ajánlásnak)
-GENIUS SW-HF2.1 1700

Lényegében annyi lenne még olcsón sikerülne egy Asus Xonar DG-t szereznem ehhez kellene nekem egyenlőre, de későbbiekben tervezek egy DS/DX-es hangkártyát venni.

A hangfal ára max 15k-t szánnék ki mit mond.
Mostani Logitech z523-al nem iagzán vagyok megelégedve sajnos.

Segítséget előre is köszi. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#21825) fradi81 válasza stigma (#21824) üzenetére


fradi81
veterán

hali
1250-es jó lesz, 2.1-búl csak a mélyet hallanád.

moto g72, Ninebot d28e

(#21826) aram01 válasza fradi81 (#21825) üzenetére


aram01
nagyúr

én vettem egy z-906-ot azóta be sem kapcsolom a 1250b-t

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21827) B1T3 válasza aram01 (#21826) üzenetére


B1T3
addikt

80 ezer forintos 5.1 rendszerből már csak jobb hangzást hoztak ki, mint egy 10 ezres 2.0 cuccból. :D Nem tudom, milyen arányban áll a zenehallgatásra és a filmnézésre fordított idő, de ha olyan árban vásároltál volna egy 2.0 hangfalat, akkor lehet, hasonlót mondanál a Z906-ra is. :)

(#21828) aram01 válasza B1T3 (#21827) üzenetére


aram01
nagyúr

persze, igazad van, csak el vagyok ragadtatva tőle még :B :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21829) B1T3 válasza aram01 (#21828) üzenetére


B1T3
addikt

Miért pont amellett döntöttél?

(#21830) aram01 válasza B1T3 (#21829) üzenetére


aram01
nagyúr

megtetszett hogy van benne tartalék, és THX-es minősítése van, még járatom de már most hallani hogy bitang lesz :K

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21831) mszl


mszl
aktív tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek a Genius SP-HF2020-ról?
Valakinek esetleg tapasztalata vele?
Hasonló árban ennyi bemenettel ajánlani tudtok valamit?
Egyszerû itthoni jazz, blues, kevés klasszikus zene hallgatásra lenne.

Üdv Laci

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#21832) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sziasztok!

Eris 5" vagy KRK Rokit 5-6 szeru hangszorot szeretnek venni.
Egyikhez sem ragaszkodom.
Amire kell, eleg sokat vagyok a cegnel kulonbozo helyeken, ahol egyedul dolgozom (karbantarto)
Es valami kellene aminek azert szebb hangja van, es csak 1 hangszoro...tudom ennyi penzbol millio felet lehetne venni, de fontos, hogy csak 1 aktiv hangszoro legyen, nem lesz dobalva, de napi renszerrel lesz ide oda rakosgatva, szoval ezert gondoltam vmi jo minosegu stuio hangfal kellene nekem.
Eredetileg a KRK 6-ost neztem ki, csak nem tudom megeri-e a penz tobbletet, vagy sem
Eris 5" 109 font (UK)
KRK 5" G3 124 font
KRK 6" G3 154 font.

Ha van barmi egyeb otlet, azt szivesen latnam! :R

...

(#21833) Devid_81 válasza Devid_81 (#21832) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Egy fontos dolog kimaradt, telefonrol lenne hajtva, akarmilyen forrasrol, mp3, webradio, barmi.

...

(#21834) PuMbA válasza mszl (#21831) üzenetére


PuMbA
titán

Genius 1250B vagy 1255B :)

(#21835) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Üdv urak!

Mac mini mellé keresnék normálisabb sztereo rendszert, a keret ~30 ezer forint körül lenne.

https://vertigostore.eu

(#21836) MIG21 válasza mszl (#21831) üzenetére


MIG21
tag

Nem igazán ajánlott 3-utas hangfal ebben az árkategóriában. Ha a hangminőség fontos szempont, jobban jársz egy Modecom MC-SHF56 / 56U-val. [link]

@ (#21835) kelzsoca:
Modecom MC-SHF80U-t tudom ajánlani. Sok jó véleményt olvashattunk már róla itt a fórumban.[link]

(#21837) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ha nem irtok erre semmit, abbol egy KRK 6-os lesz hamarosan ;]

...

(#21838) schawo válasza Devid_81 (#21837) üzenetére


schawo
titán

Én a KRK 6-ot írnám.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#21839) Devid_81 válasza schawo (#21838) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En is, en is :) :R

...

(#21840) Devid_81 válasza schawo (#21838) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Meg is vettem, keddre itt lesz :K :R

...

(#21841) PuMbA válasza kelzsoca (#21835) üzenetére


PuMbA
titán

Hali! [link] vagy [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#21842) stigma


stigma
addikt

Hi, kíváncsi vagyoka véleményetekre, mivel pár hsz-el feljebb kikértem milyen 2.0/2.0-et érdemes venni, írtátok erre a legjobb megoldás 15k-s körben a Genius HF1250B-s hangfal..
Viszont ha össze kéne hasonlítanom és egy picit hozzátennem a Genius-hoz mennyire érné meg az alábbi pár Microlab hangfal?

-MicroLab B 77 => Genius+5k
-MicroLab B 73 => genius +4k
2.1:
-MicroLab FC 530U => Genius +15k

MicoLabról olvastam már erre mit mondtak mennyivel lehet jobb a Genius-nál?

Segítséget köszi lőre is.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#21843) foosballfun válasza stigma (#21842) üzenetére


foosballfun
tag

Szia!

A 2.1-et felejtsd el szerintem. Még jóval magasabb kategóriában sem az igazi egy 2.1.
Ezek a Microlabok még elég újak, nem igazán van tapasztalat velük. Ha szeretsz kockáztatni, be lehet vállalni, lehet még jobbak is mint a Genius. A Genius mellett szól, hogy több embernek van már ilyen, és nagyjából elégedettek vele.
Amúgy ezek a hangszórók úgy 10-15 m2 szobába valók.

(#21844) stigma válasza foosballfun (#21843) üzenetére


stigma
addikt

~ 15-20nm-es szobába kellene, amit kimondottan néztem az a 2.1-es illetve a B77-es típus, ami ugye a hivatalos honlapon is eléggé újnak tűnik.

Megpróbálok tesztet keresni és lehet kipróbálom majd.

Köszi azért a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#21845) kelzsoca


kelzsoca
félisten

(#21836) MIG21
(#21841) PuMbA

Köszi, mondjuk ez a modecom nem igazán szimpatikus, eddig egy microlab hangszórókkal felszerelt 5.1-es rendszerem volt (ami már 8 éves) ezt váltanám le.

(#21846) B1T3

Igen, mindenképpen sztereót szeretnék, egy mac minire lenne kötve.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#21846) B1T3 válasza kelzsoca (#21845) üzenetére


B1T3
addikt

Ha szeretsz zenét hallgatni, 2.0-val jársz a legjobban.

(#21847) TibChee


TibChee
tag

Üdv!

Egy olcsó (10e Ft körüli, de olyan 15k alatt kellene maradni) 2.1-es szettet szeretnék, 2 bemenettel és valamiféle távirányítóval, de gyanítom ilyen nem nagyon létezik, én legalábbis nem találtam... :(

Ellenben két szett van, ami már majdnem közelít ahhoz, ami nekem kellene. Az egyik a Logitech Z313 a másik meg a Z323.
Javítson ki valaki, ha tévedek, de a kettő között a leglényegesebb különbség, hogy a 313-ason a hangerőszabályzó külön kis konzolon kapott helyet, míg a 323 esetében a bal hangszóróban. Illetve előbbinél nincs lehetőség a basszust állítani (csak a hangforráson), míg utóbbinál a mélynyomó hátulján is meg lehet ezt tenni.
Illetve a 323-ashoz jár kábel is, míg a 313-ashoz nem. (Az meg igazán részletkérdés, hogy az egyiken JACK a másikon meg RCA bemenet van.) Az az 5W RMS-beli különbség sem tűnik vészesnek, még a 25 vs 30 esetében sem.

Ehhez képest sok helyen 2-3k különbség is van a kettő között, amit kicsit sokallok, mert olyan nagy difi nincs a kettő között, vagy tévednék?

Aqua-ban most 9k a 313 és 10k a 323. Ez esetben egyértelműen a 323 a jobb vétel, igaz? Vagy valami más?

A TV/monitor csipogóit szeretném kiváltani (emelett jó lenne, ha a gépre is rá lehetne kötni, de ez nem olyan lényeges szempont, ahogy a távirányító sem létszükséglet, de azért jó lenne) vele. Számtalan Logitech termékem van, amit tökéletes megelégedettséggel használok már évek óta, így maradnék ennél a márkánál, de más is szóba jöhet.

Javaslatok? Vagy vegyem meg a Logitech Z323-at 10k-ért, ennyiért úgysem kapok jobbat?

(#21848) mcs válasza TibChee (#21847) üzenetére


mcs
veterán

10ért elfogadható a Z323, de hangos bőgetéshez ki kell cserélni a reflexcsövét egy masszívabb darabra, ugyanis az alap annyira hosszú és vékony a láda méretéhez képest, hogy röfögő hangot ad ki magából basszusosabb zenéknél. :)
Ezt nem csak a sajátomnál, de a Media Marktban szabadon kirakottnál is megfigyeltem.

[ Szerkesztve ]

(#21849) TibChee válasza mcs (#21848) üzenetére


TibChee
tag

Láttam 15k-ért (egészen pontosan 15.138 Ft-ért, de azon a kicsin már nem szőrözök.) 523-asat is. Megéri vajon ezt a felárat?

Nem tervezem hangosan bőgetni, tényleg csak a TV-m csipogóit szeretném kiváltani, egy picike, kb. 8m^2-es hálóba kellene.

Bőgetésre ott van a nappaliban a Z906, annak lehet adni.

(#21850) mcs válasza TibChee (#21849) üzenetére


mcs
veterán

Én is 523ra váltottam 323ról, és egyáltalán nem bántam meg.
Ahhoz képest, hogy néhány wattnyi különbség van a mélynyomóik között, az 523 jobban tolerálja a nagyobb hangerőt, és nem is annyira búgós a mélye. Igazából csak 50-60 Hz alatt nem boldogul igazán, de ennek kiadására csak a 623 és 906 képesek, ami már nem éppen azonos árkategória, és főleg az utóbbi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.