Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Bruttó 100e-ig mit tudnátok ajánlani 4-5"-os aktív monitorként? Illetve 200e-ig?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21902) B1T3 válasza fi:zi'k (#21901) üzenetére


B1T3
addikt

100-ig pl. a Mackie MR5 Mk3-at, RCF Ayra 5-öt, KRK Rokit 5 G3-at, Presonus Eris E5-öt, Yamaha HS5-öt hallgatnám meg, ezek szerintem nem is nehezen hozzáférhető példányok. 200 felé közelítve ezek 8"-es változatait.

(#21903) fi:zi'k válasza B1T3 (#21902) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

8" nem, max 5", bár igazából már az is nagy.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21904) foosballfun válasza fi:zi'k (#21903) üzenetére


foosballfun
tag

200k-ig már egy 4" Genelec is belefér. De vedd számításba, hogy a mélyek kompromisszumosak lehetnek. Esetleg használtan valamilyen 5" Genelec.

(#21905) fi:zi'k válasza foosballfun (#21904) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A 8020 felülről karcolja a 200e-et. Egyébként nekem is ez volt az első gondolatom mivel csak ezeket "ismerem."
Tudom használtan a 8030 is beférhet, de egyelőre számlás megoldás érdekel.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21906) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Tudnátok esetleg valami alternatívát ajánlani a 10k-s kategóriában a Geniusok helyett? A jack kimenet hiánya totál kizáró ok, a Creative T20-a meg már sok.

Használtan látok Logi Z-3-at, van esetleg vmi ami miatt kimondottan nem lenne ajánlott? Igazából örülnék a mélynyomónak, kis helyre kell.

Persze tudom, hogy minőségi zenehallgatást felejtsem el, de jelenleg ez áll a legmesszebb tőlem.
Referencia képpen most egy Genius SP-E350 szól, csak már búg a trafója.

Let's begin, de gozaimasu!

(#21907) PuMbA válasza _ak_ (#21906) üzenetére


PuMbA
titán

"van esetleg vmi ami miatt kimondottan nem lenne ajánlott?"

A mostani Geniusod jobban szól nála :)

(#21908) _ak_ válasza PuMbA (#21907) üzenetére


_ak_
addikt

Ez elég szomorú, na persze jobban örülnék én is egy új hangfalpárnak, de úgy tűnik, hogy abban a kategóriában nincs fülhallgató kimenetes, vagy überbóvliszar vagy 17k. :(

Let's begin, de gozaimasu!

(#21909) maross


maross
veterán

hello

Parom asztalara kellene egy 2.0, minel olcsobban. Tudom hogy itt a legalja ajanlat 10k, de kb egy kovetelmeny van: ne szarjon mar be mint az 1500ft-os noname kategorias hangfalak. Vagy a madzag, vagy a poti megy gallyra, vagy folyamatosan zizeg a mobilra, ezeket szeretnem kikerulni. Kis helyet folglaljon (nem kell extrem kicsi, csak mint a tipikus 2w vackok), egy 1255a meret nem johet szoba. Arban jo lenne ha 5ezren belul maradna, de kb 8 ezerig meghallgatom az ajanlasokat. Tudom hogy a logitechet "csak a neve adja el", de eddig a z150 a befuto, most 4400ft, vagy a z130 5200-ert. Hangereje teljesen mindegy, soha nem lesz fél hangerore se tekerve, ezert egy 6700-as z200-at mar sokalltam, de akar még ez is belefer, ha ez tutibb.

Koszi, udv, Maross.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#21910) aram01 válasza maross (#21909) üzenetére


aram01
nagyúr

Genius SP-HF360B ?

rég láttalak

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21911) maross válasza aram01 (#21910) üzenetére


maross
veterán

Koszi.

Pedig itt vagyok ph-n minden nap 10+ kommenttel, csak a topikok nem kozosek :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#21912) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok!

Wireless stereo hangsugárzót keresek laptophoz/telefonhoz. Bluetooth-os vagy wifi-set.

Max 20e ft-ot szánok rá.

Tudnátok ajánlani jó minőségű, jó hangzású hangfalat?

Köszönöm!

(#21913) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Üdv!

Adott egy Logitech X-230 2.1 hangfal. Az a helyzet, hogy a jobb oldali hangfal nem szól, csak alig hallhatóan, közelről, nagy hangerőn. Eddig tökéletesen működött. Nem számítógépes alaplapi hiba, mert telefonról is ugyanaz a gond jelentkezik. Az áram a mélynyomóba megy, onnan pedig a jobb hangszóróba megy egy analóg VGA-szerű kábel. Onnan megy tovább egy kábel a bal hangszóróba. A jobb oldalin van a hangerőszabályzó és a bekapcsológomb.,a led zölden világít, csak hang nem jön. Azt hittem, hogy a jack-kel vagy a gépbe menő kábellel van a gond, de nem úgy tűnik. Ha a VGA-szerű kábelt kihúzom és csak félig rakom vissza, akkor néha elkezd búgni, illetve hangot is kiadni a jobb hangszóró. A két hangszóró együtt sosem szól jól, max együtt torzan vagy az egyik tisztán. Teljesen benyomva csak a bal szól.
Mi lehet a gond?

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#21914) Monya78 válasza tibbike01 (#21912) üzenetére


Monya78
veterán

Esetleg ez: Creative T15 [link]

Nagytesó T20-as ajánlott kategóriájában, hátha ez sem sokkal rosszabb...

(#21915) Ndruu válasza Johnny194 (#21913) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ellenőrizd, hogy van-e még rá garancia, ha van, akkor próbáld meg kicseréltetni. Ha nincs, akkor marad a szerelés, vagy házilag, vagy például nála.

Valószínűleg valamelyik kábel tört meg, vagy a hangerőszabályzó potméter adta meg magát.

Harrrr!!!!

(#21916) Met válasza Johnny194 (#21913) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem ilyet a Creative T6060-as szettem csinált, nem szólt a center és a sub csak nagyon halkan.
8-9 éves a cucc és a nyákon a forrasztások elengedtek, szétszedtem, megforrasztgattam amit gyanúsnak gondoltam és jó lett.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#21917) zoldy


zoldy
tag

Hello mindenkinek!

Hosszú hallgatás után (Lassan 2. hónapja nem hajlandó behúzni a netet a UPC mert az előző lakó adósságot halmozott fel és nem hiszik el, hogy én nem ő vagyok) újra előtűnnék a hozzászólók közt egy apró tapasztalat megosztásának erejéig. Pakolásztam mindenfelé már a szobában a sugárzóimat (MR6 MK3) és nagyon nem találtam jó helyét sehol. Jó volt a hangzás de útban volt, vagy fordítva, de valahogy nem akart jó lenni. Mígnem kitaláltam, hogy ha az asztalra teszem hátha úgy útban sem lesz meg jól is szól majd. Attól, hogy van hozzá állványom nem szentírás, hogy használnom is kell... Hát...de. :U Történetesen egy fa asztalról van szó. Botrányos volt az eredmény. A hátulja még elég messze volt a faltól/saroktól de hiába. Az asztal síkjára helyeztem a dobozokat természetesen a gyárilag ajándékba kapott kis szivacs tappancsokon. Bekapcsoltam a zenét és mintha egy más hangszóró lett volna. Nem volt elég, hogy az asztal síkjáról visszaverődtek a hangok, még az asztallap berezonált így az is torzított rajta egy jóízűt arról nem is beszélve, hogy így a magas sugárzók sem fejmagasságban voltak. De nyilván ez volt a legkevesebb. Kiemelt elnyomott és torzított az egész. Vissza is tettem gyorsan az állványokra a dobozokat, és újra a régi minden. Tanulságként csak annyit szeretnék megosztani, hogy ha van állványotok, becsüljétek meg, ha nincs és a doboz csak "á la nature" az asztalon van sürgősen változtassatok a helyzeten mert sokat javíthattok vele a hangminőségen. :K

(#21918) Agyzuzo válasza zoldy (#21917) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem asztalon van, de nem vészes. :) Függ szerintem a szoba akusztikájától is. Nekem az asztal lapját se rezegteti, pedig csak ilyen a tapaszos szivacsos cuccokat ragasztottam az aljára (9 darabot 3x3 leosztásban). Nyilván jobb lenne állványon, de mivel nem tudom megoldani, ezért nem töröm magam miatta. Aztán lehet az MR6 már gáz lenne asztalon, de ezért is maradtam inkább a kistesónál. Lehet nálad a több mély az, ami miatt borul a dolog és "rezeg a léc". :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#21919) AMDFan válasza fi:zi'k (#21905) üzenetére


AMDFan
addikt

A 8020-al nem lősz mellé, csak a helyén kell kezelni a mélyeit :) Max később pattintassz hozzá egy szubot.

(#21920) rhonin


rhonin
senior tag

Sziasztok!

s530-as edifier rendszer után keresek alternatívákat. Mivel hangzásba szeretnék előre lépni így logitech és társait alapból kilőttem. Kezdek kicsit kacsingatni a studió hangfalak felé és pár napnyi keresgélés után sok jót olvastam az m-audio-ról. A mackie-ről meg még többet. Árban azért nem szeretnék elszállni és jelenleg a mackiek kb. 2x árban vannak a m-audio-tól.
Konkrét típus szerint a 8"-okat nézegetem mivel szeretnék tisztességes mélyet is hallani. Elektrot hallgatok legfőképp ( house, deep, tech house stb. )
Ami nagyon tetszik elsőre és árban is megfelelő lenne az az m-audio bx8 d2 Ezt kb. 75k-ért kapnám és 1 párat!!!
Mackieből az mr8 mk3 például dupla ennyi ha 1 párat veszek.
Még ezeket néztem esetleg:
m-audio bx5 2.1 set
esi 2.1 set
prodipe pro 5 v2 sub set
Vagy jobb lenne az m-audio és később kiegészíteni egy mély ládával? Egyáltalán szükségem van külön mélyládára a két 8"-os mellett.
Alternatívákat is szívesen fogadok mivel nem igazán vagyok jártas a témában. Nekem már az edifier is nagy előrelépés volt a logi után szóval sokat várok... ;]
Köszönöm a segítségeteket. :R

[ Szerkesztve ]

(#21921) Erik0120 válasza rhonin (#21920) üzenetére


Erik0120
újonc

Helóka!

Én most vettem egy Edifier C3-at az Ebay-rol én külföldön élek de sztem az árak itt és otthon majdnem hasonlóak csak Euróban.... szóval itt nekem boltban Edifire C3 236Euro volt azaz 60-70ezer.

Ebuyrol rendeltem (SZIGORÚAN Németektől!!!!!!)
136Euro-ert....

A mélynyomó hatalmas....... a két satellitnek csodálatos hangja van.... 2.1 a király 5.1 el sok a kecmec és a satellit hangszórók is gyengébbek.

Én ezt csak ajánlani tudom.... jómagam is House.. Electro. Minimal párti vagyok....

Ha jó mélyt szeretnél ezt tudom neked ajánlani :)

Árban lehet nem a legolcsóbb de full fa az egész.... és mondom elképesztő hangtudás...

[ Szerkesztve ]

(#21922) rhonin válasza Erik0120 (#21921) üzenetére


rhonin
senior tag

Szia!

Igen történetesen én is Németeknél venném. De máskor használd az idealo.de-t ott most találtam c3-ast 130ért is.
Nekem a nagy tesója volt az s530-as és igencsak tetszett, de szerintem tulzó a mélye. Ettől függetlenül nagyon jó ár/érték aránya van.
Csak ugye a kiváncsiság hajt a studio hanfalak felé.

(#21923) Spancho


Spancho
őstag

Sziasztok.

Vettem egy Genius SP-HF1250B hangfalat.
Panelban lakok (lehet hogy nincsenek földelve a konnektorok.)
Ha bedugom és bekapcsolom ,akkor nagyon halkan de ropogó zajt ad ki.
(általában a jobboldali amelyiken a kapcsoló is van.)
Az egyik konnektorba amikor bedugtam akkor nem csinálta ,odavittem a géphez hosszabbítóval bedugtam és megint ropogott.
Most kihúztam a gépből és megint csinálja a jónak hitt konnektorból.
Ezzel lehet valamit kezdeni ,vagy szokjak hozzá ?
Kb 40-50 centire van tőlem így nem is igazán hallom ,csak ha nem megy semmi és nagyon odafigyelek rá.
Okoz e ez valamilyen problémát a készülékben ?
Ugyan ezekről a konnektorokról megy a gép /tv stb....
3 féle elosztót/hosszabbítót is használtam az se segített.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#21924) mZoleee


mZoleee
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Albiba szeretnék venni egy jó 2.0 hangfalat, de nem találok semmi jót..
Genius SP-HF1250B-ről kaptam hideget-meleget, szóval nem tudom mi lenne a jó döntés.
Zenére érzékeny fülem van szóval minél jobbat kellene kihozni belőle, és emellett jó lenne ha FA cucc lenne :)
Max amit rátudok szánni sajnos csak 15.000Ft..

Segítséget és a válaszokat előre is köszönöm!

Üdv. mZ

[ Szerkesztve ]

(#21925) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kéne..
Szeretnék egy 2.0 hangfalpárt ehhez a tudású alaplaphoz.

schawo kollégát már kérdeztem de sajna nem olvasta még a levelemet.. valszeg nyaral. :)

Audio

2/4/5.1/7.1-channel
* To configure 7.1-channel audio, you have to use an HD front panel audio module and enable the multi-channel audio feature through the audio driver.
Support for S/PDIF Out
Realtek ALC892 hangkodek
HD audió

[link]

A keret max 70-80 ezer, hosszú távra tervezem. nem vagyok túl vájtfülű de szeretem a szép hangokat és a minőséget. PC-s játékokhoz és zenehallgatáshoz ill. filmekhez kéne. Ha az alaplap nem tud annyit akkor persze nem erőltetem ezt az árkategóriát és akár olcsóbb is megfelel.

THX :)

(#21926) Agyzuzo válasza Gempas 70 (#21925) üzenetére


Agyzuzo
addikt

70-80 ezerből csúsztatnék félre egy normális hangkártyára is, mert teljesen értelmetlen lenne egy 80 ezres cuccot egy integrált szeméttel meghajtani.

Mondjuk egy ASUS Xonar D1 + M-Audio BX5 D2 pár megáll 72 rugó körül.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#21927) maross válasza Agyzuzo (#21926) üzenetére


maross
veterán

"integrált szemét"

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#21928) Gempas 70 válasza Agyzuzo (#21926) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Köszönöm, az integrált szemét adott.. :C Akkor vissza valami egyszerűhöz 10-15 ezerig.. van valami ajánlat? :)
Ill. még az kérdezném, hogy a jelenlegi integrált mellé akár vehetném az általad ajánlottat is? Nem kavarna be?
Működne párhuzamosan? mert akkor veszek bele..

[ Szerkesztve ]

(#21929) Monya78 válasza Gempas 70 (#21928) üzenetére


Monya78
veterán

Alaplapi biosban letiltod az integrált hangkarit...és szólhat az ajánlott Asus D1

[ Szerkesztve ]

(#21930) Agyzuzo válasza Gempas 70 (#21928) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Még szép hogy mehet bele más. :) Alig van alaplap manapság integrált hangkártya nélkül, nálam mindig ez az első amit letiltok egy új gép összerakásánál. :) BIOS-ba bemész, "Integrated devices" vagy hasonló menüpont és Onboard HD Audio Disabled. :)

Amúgy még párhuzamosan is működne, letiltani se kell, ez esetben Elsődleges hangeszköznek tudod beállítani a Vezérlőpult - Hangok részénél a hangkártyát. Néha nekem is szükségem van erre az opcióra, mert pl. a DTS-t natívban HDMI-n tolom át erősítőre, a külső USB-s hangkártyámon pedig ilyen lehetőség nincs, azt csak sima stereo-ra használom. Ezért engedélyezve van a VGA-mon levő HDMI audio driver és a külső hangkártya is.

maross: fene az érzékeny lelked... :D : B1 :

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#21931) Gempas 70 válasza Monya78 (#21929) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Thx :)

(#21932) Gempas 70 válasza Agyzuzo (#21930) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Ok. Akkor eldőlt. Az ajánlott hangfal pedig ?? :)

(#21933) Agyzuzo válasza Gempas 70 (#21932) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Az M-Audio BX5 D2 még belefér a büdzsédbe. :)

Sima PC-s vonalon esetleg ez: MODE COM MC-SHF120U vagy MODE COM MC-SHF80U

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#21934) Gempas 70 válasza Agyzuzo (#21933) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

A sima PC-s vonalat az Asus hangkártya nélkül érted?
THX

(#21935) Agyzuzo válasza Gempas 70 (#21934) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Az első egy studio cucc, monitor-hangfal, kicsit komolyabb mint a PC-s zörgők. :)

Hangkártya az mindhez kell. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#21936) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy 2.1 hangszórót ebben szeretném kérni a segítségeteket max keret 20 ezer FT.
A piacon melyik a legjobb 20 ezer FT-ig?
Ezeket néztem:
Philips SPA5300
Trust Tytan 2.1
Genius SW-G2.1 3000
Melyiket javasoljátok, vagy ezeken kívül van-e jobb, illetve személyes vélemények stb.

The easy day was yesterday!

(#21937) B1T3 válasza tomrRRR (#21936) üzenetére


B1T3
addikt

Ezek közül csak a Philips SPA5300-at ismerem konkrétan, nagyon rosszul szól. Ha zenét is akarsz hallgatni, 2.0-t javaslok. Kár, hogy elszállt az áruk, de ezektől valószínűleg még a Genius SP-HF1250B és 1255B is sokkal kiegyensúlyozottabb eredményt nyújt.

Az a baj, hogy az olcsó 2.1-eknél csak a mély „mennyisége” lesz több, de az sem azzal, hogy sokkal mélyebbre mennek, hanem kiemeléssel vágják át a tapasztalatlan fület. A minőséget pedig el lehet felejteni. A 2.0-k sem bajnokok ebben az árkategóriában, de jobban hajaznak egy hallgatható rendszerre. (Tudom, mind hallgatható, de itt mindig törekszünk az adott keretből a lehető legjobbat kihozni.)

[ Szerkesztve ]

(#21938) tomrRRR válasza B1T3 (#21937) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Köszönöm szépen válaszod. Akkor mit javasolsz milyen 2.0 érdemes venni 20k ig ?

[ Szerkesztve ]

The easy day was yesterday!

(#21939) Victoryus94 válasza tomrRRR (#21938) üzenetére


Victoryus94
őstag

1. hsz.:

"Ajánlott 2.0 készülékek:
20 ezer Ft. alatt:
- Genius SP-HF1250B
- Genius SP-HF1255B
- Creative GigaWorks T20 Series II (kis méretű, így azoknak ajánlott, akiknek kevés hely áll rendelkezésre)"

(#21940) tomrRRR válasza Victoryus94 (#21939) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Ezeket néztem végigolvastam a topicot, de ezek nem jönnek be, más fajtára gondoltam.

The easy day was yesterday!

(#21941) trust007 válasza tomrRRR (#21936) üzenetére


trust007
tag

Én a Tytan-t hallottam, egy ismerősnek van, szintén nagyon rossz.
A középtartomány hiányzik, van egy kis magas, meg búgó mély.

Ebben az árkategóriában nem hiszem, hogy lenne lenne ajánlott. Vegyél 2.0-ást ahogy itt sokan javasolják.

Én egy Logitech Z523-at vennék, de ez nem jelenti azt hogy ez kiemelkedik a mezőnyből bármelyik paraméterében, kb ugyanazon "hibák" vannak minden 2.1es szettel ebben az árkategóriában.

Redmi 4X → Mi 9 SE → Redmi Note 12 Pro 5G

(#21942) tomrRRR válasza trust007 (#21941) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Köszi :K Már csak egy jót kéne néznem 2.0 ha tudnál segíteni akkor megköszönném.

The easy day was yesterday!

(#21943) trust007 válasza tomrRRR (#21942) üzenetére


trust007
tag

Ketten is leírták már előttem Genius SP-HF1250B és 1255B ebben az árkategóriában ezzel jársz a legjobban. de ezek nem jönnek be de hogyan? mert ha külsőre gondolsz valóban nem túl szép, de jó a hangja, ami egy hangfalnál előrevallóbb mint az esztétika.

A következő árkategória az már 20e. felett van a Modecom 2.0 MC-SHF56U.

Redmi 4X → Mi 9 SE → Redmi Note 12 Pro 5G

(#21944) aram01 válasza mZoleee (#21924) üzenetére


aram01
nagyúr

megveheted :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21945) aram01 válasza tomrRRR (#21940) üzenetére


aram01
nagyúr

vegyél fülest

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21946) tomrRRR válasza aram01 (#21945) üzenetére


tomrRRR
senior tag

van 2 fülem, minek vegyek még jól hallok

The easy day was yesterday!

(#21947) rhonin


rhonin
senior tag

21920-as hsz-el kapcsolatban esetleg tud valaki segíteni?
Annyival kiegészíteném, hogy képbe jött most a Prodipe PRO 8 V2 is.
És találtam belőle baráti áron 2.1-es komplett szettet is.

Ha fal elé tenném a hangfalakat kb. 10-20cm-re akkor jelenthet gondot a hátlapi reflex-nyílás?
Hangkártyából spéci kell ezekhez a hangfalakhoz a spéci csatlakozók miatt? trs csatit láttam mondjuk az m-audio-n amiről még soha nem hallottam... :B

(#21948) mZoleee válasza mZoleee (#21924) üzenetére


mZoleee
senior tag

valaki esetleg? :B

(#21949) fradi81 válasza tomrRRR (#21946) üzenetére


fradi81
veterán

genius nem jó, füles sem, akkor nem veszel semmit mert nincs más ennyiért :)

moto g72, Ninebot d28e

(#21950) PuMbA válasza mZoleee (#21948) üzenetére


PuMbA
titán

Azt vedd :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.