Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21401) Locutus válasza Alx.Mercer (#21397) üzenetére


Locutus
veterán

Élőben már egyáltalán nem kelt minőségi érzetet a Prodipe amúgy :) De kétségtelen, hogy az a legjobb ezek közül.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#21402) PuMbA válasza trufa12 (#21400) üzenetére


PuMbA
titán

Nem adnak :) és még azt is hozzátenném, hogy a jó mélyhez ezentúl még jó akusztika is kell :)

[ Szerkesztve ]

(#21403) trufa12 válasza PuMbA (#21402) üzenetére


trufa12
addikt

azt értem én.
De mit kellene meg venni hozzá ... ez így szettben úgyis rendben van gondolom, milyen kábelek kellenek ...
és akkor eladom a vga-m ezeket meg is tudom venni.

gondolom ez a kábel mehetne a subba oda az INhez, mert az RCA az nem balanszált szóval 1szóval szar :D

a hangfalakhoz pedig milyen kábel kell hogy össze kössem a subbal ?

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#21404) Locutus válasza trufa12 (#21403) üzenetére


Locutus
veterán

Azt is kalkuláld bele, hogy mindegyik doboznak saját 220-as csatija van. Sokszor azt sem egyszerű megoldani ;)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#21405) trufa12 válasza Locutus (#21404) üzenetére


trufa12
addikt

miért? fogom bedugom mind a 3 at és ennyi -.- ezen mi olyan nehéz ?: D most már elnézéseteket kell kérjem de kezd a tököm tele lenni :D

értékelem a segítséget csak lassan bekattanok itt a hangfal témába

akkor összegezzük .
1 ez a szett így együtt ok
2 betudom dugni mind a 3 at hely az van .
3 kábelek ?
amit linkeltem már 3 szor az jó arra hogy pc-vel össze kössem a subot ez esetben igaz ?
és milyen kábel kell hogy rákössem a 2 hangfalat ?

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#21406) Alx.Mercer válasza PuMbA (#21399) üzenetére


Alx.Mercer
aktív tag

Köszönöm! Holnap úgyis utaznom kell és útba tudom ejteni ezt az üzletet.
Ott van lehetőség saját zenével is meghalgatni a hangszórókat? (Pendrive-ról flack-et, vagy CD-ről stb...)

Eladó termékek (OneDrive galéria): https://1drv.ms/f/s!AhX-flNWpGw-hRUMHUQiLjQHjw5W

(#21407) trufa12 válasza trufa12 (#21405) üzenetére


trufa12
addikt

[link]

[link]

ezek a kábelek jók lesznek hozzá?

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#21408) PuMbA válasza Alx.Mercer (#21406) üzenetére


PuMbA
titán

Pendrive FAT32-es fájlrendszerrel :)

(#21409) romanzidan


romanzidan
csendes tag

Üdv!
Rendelt már valaki erről az oldalról???Elég jó áron van minden kérdés mennyire megbízható???köszi :R

http://www.interstore.hu/termek/Modecom-reproduktory-MC-SHF-80U-2.0-80W-RMS-hnede-p4801354.html

(#21410) B1T3 válasza romanzidan (#21409) üzenetére


B1T3
addikt

Rendeltek páran, meg is érkezett rendben; szerintem csak a garancia érvényesítése lehet kicsit körülményes.

(#21411) foosballfun válasza J97 (#21398) üzenetére


foosballfun
tag

Ha az én véleményemre vagy kíváncsi, szerintem nem jobb. De ezt is azért mondom, mert az Edifier hangját ismeretem már jó ideje, amikor elmentem hallgatózni. Nem áldoztam túl sok időt a BX5-re az az igazság, mivel már rögtön az elején nem tetszett, de kb. 5 percnyi hallgatás után meg tudtam hozni a döntést, hogy nekem olyan nem kell, de ez az én fülem és ízlésem alapján lett így. Lehet hogy másnak pont az fog tetszeni. Abban viszont biztos vagyok, hogy sokkal lineárisabb a hangja a BX5-nek, mivel az Edifier nagyon csúnyán kiemel 130-150 Hz között (lehet ezért nem tetszenek a mélyei). Azt viszont ebben a topicban senki sem győzi hangsúlyozni, hogy a hallgatás a legfontosabb mielőtt vennénk egy hangfalat, főleg ha nem a 10ezres kategóriában keresgélünk. Azt a néhány ezer forintot és időt mindenképp érdemes rászánni az utazásra, hogy meghallgassunk egy ilyet. És ha véletlen olyan tetszik meg, amire nincs keret, akkor lehet gyűjtögetni még, főleg ha hosszú távra tervezünk.

(#21406) Alx.Mercer: A pendrive-ra tényleg figyelj, én megjártam az NTFS partícióval. :)

[ Szerkesztve ]

(#21412) Alx.Mercer válasza foosballfun (#21411) üzenetére


Alx.Mercer
aktív tag

Most formáztam le Fat32-re. :-) Tolom rá ezerrel a metált flac formátumban! Egy-kettő biztos kiüti majd a szemüket! XD Nagyon kíváncsi vagyok a különbségre...

Eladó termékek (OneDrive galéria): https://1drv.ms/f/s!AhX-flNWpGw-hRUMHUQiLjQHjw5W

(#21413) trufa12


trufa12
addikt

nos végül is ő lett :)

120 ról van leakciózva . Van benne minden ami kell meg jó teljesítményre is :D nah persze messze van a 800 w -tól annyit bír max...
de olyan 300 körül biztos meg lesz . Nem 1 audiophile hangzás :) de legalább hordozható és lehet rákötni mp3-at sd kártyát . Van hozzá távirányító is.

Bárhová megyek lehet 1 bulit csapni .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#21414) Agyzuzo válasza trufa12 (#21413) üzenetére


Agyzuzo
addikt

És csapatod a bulit 1 hangfallal vagy azért kettőt rendeltél? :D

Csak mert ebből 1 pár helyett lehet EZ buliképesebb. :D

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#21415) schawo válasza trufa12 (#21400) üzenetére


schawo
titán

a másik kérdés meg az hogy ezekhez sem adnak kábelt ?
Tápkábelt adnak, kettőt is.

(#21414) Agyzuzo
PA doboz. Szól, ahogy szól, de legalább hangos.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#21416) HUAFBANDITA válasza trufa12 (#21413) üzenetére


HUAFBANDITA
tag

Gratulálok öregem :DD Csapassad neki... (egy fillért nem adnék ezért a hulladékért) ordítani fog torzan a közép meg a magas, de legalább minimum "300W" az szar nem lehet :D Már ne is haragudj, de döntsd már el hogy zenét akarsz hallgatni, vagy zajt a haverokkal...

(#21417) Zoluska válasza trufa12 (#21413) üzenetére


Zoluska
tag

Ez aztán tényleg kicsi. :) Azt ugye nézted, hogy ez darabár, így köszönőviszonyban sincs a korábban említett kereteddel.

[ Szerkesztve ]

(#21418) trufa12 válasza Zoluska (#21417) üzenetére


trufa12
addikt

azóta a keretem megoldottam,
és igen zajt akarok .
Ha nem jó annyira gáz (meg elállok a vételtől 8 napom van rá)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#21419) trufa12 válasza trufa12 (#21418) üzenetére


trufa12
addikt

A másik nem 1 ilyen fajta hangfalat hallottam már , idáig azért nem vettem mert drágák voltak, most akció van sikerült kifogni . És így inkább ezt veszek.

Persze nem itthon fogom a fejem szét vinni vele tud ez halkan is szólni, ;]
én elvoltam a modecom hf32 vel is nekem az is jól szólt,
ha tehetném vennék 2 millából audiophil cuccokat vagy még jobb ilyen kihangosítási cuccot pl reflex etc...
de erre van és inkább 1 ilyenre vágok el 70 ezret mint hogy 2 kis müanyag dobozra 10 cm hangszórókkal még ha jól is szól...

csak hát itt az a helyzet hogy jön a nyár Nem a tél mint a trónok harcába mondják kb minden részben...
így a 2 kicsi nem bírná a részeges karatét , a régi hifijeim sem bírták, nah de ezek erre vannak kitalálva.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#21420) J97 válasza foosballfun (#21411) üzenetére


J97
tag

Tiedre is meg, akinek volt vele tapasztalata. [Ezért] is írtam, hogy eléggé ellentétes információkat olvasok róla. Mindjárt elrívom magam! :O :( Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy nem tudom megúszni a meghallgatást! Az a pár ezres nekem sajnos közel 6 ezer forintos útiköltséget jelent és ha a MÁV is úgy akarja és nem késik, minimum 6 óra hossza utazást. Ez nagyon kegyetlen! :((( Egyelőre esélytelen a hallgatózás! A hangfalvásárlást ha BX5 -ről van szó talán már következő hónapban meg is tudom ejteni. Egyik kollégám kedvezménnyel tudná szállítani 50k körüli áron 55k helyett. Így most nagyon nagy a dilemma! Tudom én nem várhatom el senkitől, hogy kijelentse, hogy nekem ez jó lesz, mivel ezt az embernek magának kell eldöntenie tetszik-e neki valami vagy sem. De sajnos ezeken, amit olvasok róla nem tudok elmenni! Legfeljebb ha kinyomtatom és végig gyalogolok rajta! Ha már a meghallgatás esélytelen, megpróbálok minél többet utána olvasni. Sok külföldi tesztben dicsérték, említették a nem túl sok mélyt is. Viszont mit jelent, hogy nem túl sok mély? Mihez képest nem túl sok? Én nem kedvelem a mélysúlyos hangzást de azért ne sokol rádió effektus legyen! Annyi mélye minimum legyen, mint az 1255A -nak! Az nekem pont jó! Viszont minden másban, hangkép tisztasága, sztereó tér, részletesség azért múlja felül ha már 5x annyiba kerül! Szóval nem tudom!

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#21421) HUAFBANDITA válasza trufa12 (#21419) üzenetére


HUAFBANDITA
tag

Ritka nagy badarságokat írsz! 1db 70e ugye érted! Ibiza sound :O talán megközelíti az általad említett patinás "Reflex" hangminőségét, el vagy tévedve kicsit! (mindkettő egy rakás szar) Olvass a témában szerintem mielőtt kidobod az ablakon a pénzed!

(#21422) foosballfun válasza J97 (#21420) üzenetére


foosballfun
tag

Húha, AMDFan ilyen jó véleménnyel van róla, én meg hogy leszóltam. Biztos kapok majd. :)
Amúgy az Ő véleményére érdemes adni, nekem is Ő is segített hogy mik között keresgéljek.

1255A-t nem hallotam még, de gyanítom hogy annyi mélye van a BX5-nek is. Részletességben, és minden másban viszont tuti előre lépés lenne hozzá képest.

Amúgy merre laksz? Ha Nyíregy közelében, akkor egy hallgatózásra össze tudunk ülni.

(#21423) J97 válasza foosballfun (#21422) üzenetére


J97
tag

Á nem hiszem, hogy kapsz tőle! Kinek mi jön be! Én csak azt tudom, hogy a Superlux HD681F fejhallgató után kissé visszalépés az 1255 -öst hallgatni. Főleg mióta megcsináltam rajta a modot. No meg ő is írta valamelyik posztjában, hogy a BX5 nincs mélyre hangolva! Az 1255A meg 120 Hz körül szintén kiemeléses. Szóval csak kevesebb mélye ne legyen! Igaz őt is meg lehet támogatni [mélynyomóval] de nincs kedvem! :D Meg annyira nem is szeretném, elég a 2.0. Hét közben Debrecenben, úgyhogy viszonylag közel vagyok. Lehet élni fogok majd a felajánlással! Köszi! :)

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#21424) foosballfun válasza J97 (#21423) üzenetére


foosballfun
tag

Privátban megbeszélhetünk majd egy időpontot.

(#21425) trufa12 válasza HUAFBANDITA (#21421) üzenetére


trufa12
addikt

rájöttem :) azóta téma szakértővé nőttem ki magam :DDD

de még mindig nem tudom mit vegyek, nem tudom a hangtechnika mióta lett ilyen bonyolult :D és hú de drága, hogy nincs lefedés az árak között.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#21426) Zoluska válasza trufa12 (#21425) üzenetére


Zoluska
tag

Nincs ebben semmi bonyolult. Ilyen olcsó meg talán még soha nem volt a hangtechnika, tekintve hogy mit nyújt pl. egy Modecom gyakorlatilag filléres áron.
A stúdiómonitorokhoz meg aztán tényleg semmi más nem kell, mint egy-két interkonnekt kábel, összedugod, aztán szólhat a zene. Ha attól félsz, hogy szétküldöd, akkor keress olyat, amiben van beépített védelem.
Legjobb az lenne, ha eldöntenéd, hogy mit akarsz. :) Mert onnan indultunk, hogy kicsi legyen, meg olcsó, és jól szóljon. Ezután végül majdnem vettél valamit, ami drágá, rohadt nagy és garantáltan minősíthetetlenül szólt volna.

(#21427) Alx.Mercer


Alx.Mercer
aktív tag

Ezt a típust ki ismeri?

[Yamaha HS7]

Az eddigi darabok közül ez az egyetlen márka, amit már hallottam a zenei világban :-)

Árban A Mackie MR5 v3 és az M-Audio BX5 D2 fölött áll, a Prodipe Pro 5 v2-nél pedig olcsóbb.

Ma akartam felmenni a Hit Space-be meghallgatni pár darabot, de sajnos el kell halasztanom jövő hétre a dolgot, így addig marad a további infógyűjtögetés...

Update: most látom, ez csak 1 darabnak az ára... Akkor ez sztornó!

[ Szerkesztve ]

Eladó termékek (OneDrive galéria): https://1drv.ms/f/s!AhX-flNWpGw-hRUMHUQiLjQHjw5W

(#21428) B1T3 válasza Alx.Mercer (#21427) üzenetére


B1T3
addikt

Sőt a Mackie hangfalánál is darabárról beszélünk, csak a többinél van párár.

(#21429) Alx.Mercer válasza B1T3 (#21428) üzenetére


Alx.Mercer
aktív tag

Szuper!! :-D Köszönöm a figyelmeztetést! Akkor szerintem az is sztornó...
Csak nehogy úgy járjak, mint anno, amikor DSLR-t akartam venni: az elején még a 120k is mellbevágóan sok volt, aztán ahogy beleástam magam a témába, egyre emelkedett az alsó határ :-)
Ki tudja... most még azt mondom sok, aztán pár meghalgatás után azt mondom, hogy nekem ez kell, bármibe kerül! :-)

Egyébként melyik üzletek azok, amik lehetőséget adnak arra, hogy kipróbáljon az ember ilyen hangszórókat?
A Hit Space-t már tudom, meg a Corg Computer is talán ilyen... Más valami esetleg még?

[ Szerkesztve ]

Eladó termékek (OneDrive galéria): https://1drv.ms/f/s!AhX-flNWpGw-hRUMHUQiLjQHjw5W

(#21430) Zola007 válasza Alx.Mercer (#21429) üzenetére


Zola007
veterán

Akkor sem dől össze a világ, ha először valami egyszerűbbet veszel, ha arra van keret.
Majd később upgradelsz, ha biztosan tudod milyen hangzásvilágra van igényed.
Nem hajt a tatár, viszonylag olcsóak manapság ezek a cuccok. S mivel túlkínálat van, ezért el vagyunk bőven eresztve típusokkal is.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#21431) B1T3 válasza Alx.Mercer (#21429) üzenetére


B1T3
addikt

Friendly House, Zaj.

(#21432) foosballfun válasza Alx.Mercer (#21429) üzenetére


foosballfun
tag

Budapesten még a Friendlyhouse amit ismerek. Én ott vettem a Yamha HS7-et. Sokan "unfriendlyhouse"-nak hívják, az eladó aki nekem segített normális volt, bár volt egy érdekes stílusa, de segített mindenben. Hitspaceben nem voltam, pedig inkább oda mentem volna, de ott nincs hétvégi nyitva tartás.
A hallgatózás után amúgy tuti elgondolkodsz még egy kis spóroláson, mert mindig van jobb, de valahol sajnos meg kell húzni egy határt. ;)

(#21433) zoldy válasza Alx.Mercer (#21429) üzenetére


zoldy
tag

foosballfun jól beszél! :K Nézelődj, hallgatózz ráérsz. Én tavaly augusztusban kezdtem el mocorogni a témában, akkor még egy Edifier S330D után áhítoztam. Végtelen sok cikk és fórum elolvasása után elkezdtem itt kérdezgetni dolgokról majd elmentem hallgatózni és kikötöttem egy Mackie MR6 mk3 - nál. Ez idén januárban volt. Megérte várni. :P

/ Lassan beváltom az ígéretemet a tapasztalat-megosztással kapcsolatban. A hang már beállt csak még mindig nem nyerte el a végső pozícióját a szobában. /

[ Szerkesztve ]

(#21434) zolee0307


zolee0307
őstag

Sziasztok!

Korábban kérdeztem itt hangfal búgással kapcsolatban. A lényeg, hogy játékok alatt a hangfalakból (5.1-es rendszer) egy búgó,.folyamatos grrrrr szerű hang jön. Nem tudtam rájönni mi okozza.

Ma kipróbáltam, hogy teljesen letekertem a surroundot, így megszűnt ez a hang. Ahogy tekerem felljebb a surroundot a hang kb 1/4 erősségnél előjön, ahogy tekerem fel úgy hangosodik.

Mitől lehet ez, hogy a surround erősségétől függ ez a hang? Esetleg a hangcuccban van vmi hiba?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#21435) dni


dni
őstag

Sziasztok,

az volna a kérdésem, hogy akik stúdió monitorokat használnak, azok, hogyan szabályozzák a hangerőt? Csak egyszerűen a gépen, az oprendszeren keresztül, vagy DAC-on keresztül, esetleg valamilyen passzív cucc? Megoldható-e az, hogy több eszközt kössek rá egy stúdió monitorra, anélkül, hogy keverőt használnék?

Még egy Bónusz kérdés, az Audioengine A5+ hol helyezkedhet el hangzásban, mindőségben pl egy Prodive 5-öshöz, MR5-ös Mackiehez képest, vagy nagyájából ezen monitorokhoz képest.

(#21436) Bodz válasza dni (#21435) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szia!

Régebben volt aktiv 05-öm, dac-ról állítgattam a hangerőt.

(#21437) foosballfun válasza dni (#21435) üzenetére


foosballfun
tag

Szia!

Én jelenleg a Creative X-FI HD hangerőszabályzóját használom, de a billentyűzeten is vannak multimédia gombok azzal is lehet. Mindkettő egyébként az oprendszerben állítgatja hangerőt. A hangfal pedig fixre van állítva, ahhoz nem nyúlok már, annak nehézkes az elérése.

[ Szerkesztve ]

(#21438) Ijk


Ijk
nagyúr

Komoly és akusztikus zenére milyen dobozt javasoltok 20-30 között?
Sajnos meghalt a HD555 fejhallgatóm, most vacillálok hogy lehet inkább valami stúdió monitort veszek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21439) PuMbA válasza Ijk (#21438) üzenetére


PuMbA
titán

Most akkor mit is akarsz venni? :) 20-30-ért nincs stúdió monitor :)

(#21440) Ijk válasza PuMbA (#21439) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor nem stúdió monitort, valami aktív dobozpárt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21441) schawo válasza Ijk (#21440) üzenetére


schawo
titán

Modecom az interstore-tól.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#21442) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Mit ajánlotok?
5*4méteres helyiség. Úgy kellene megoldani, hogy a középen ülő személyt körbe vegye a hang.
Én 4 db hangfalra gondoltam a 4 sarokba. Sztereó rendszer, csak kimenetenként 2-2db hangfallal.
A zene Pc-ről lenne szolgáltatva. Nem kell hogy nagyon hangos legyen, inkább élvezhető minőség.
Gondolom ehhez kell erősítő. Mekkorát és milyet érdemes venni? És milyen hangfalakat?
Ezeket milyen magasra érdemes feltenni?
Kb 100-120K lenne rá a keret.
Előre is köszönöm!

(#21443) schawo válasza csongi (#21442) üzenetére


schawo
titán

Mit ajánlotok?
Ilyet biztos, hogy nem.

A sztereó az azért sztereó, mert a hang terét kialakítja. Beraksz még két hangszórót hátra, és cseszheted az egészet, úgy ahogy van.

Ha egyszer lesz egy rendes sztereó rendszered (mondjuk a fenti keretből), nem csak valami izé, amiből épp két hangszóró alkot egy párt, akkor megérted, hogy miről hablatyolok.

Ez a körbevesz a hang a mozifilmek szokása, ezt zenére átvinni hülyeség.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#21444) csongi válasza schawo (#21443) üzenetére


csongi
veterán

Ezért kérdezek :)

(#21445) schawo válasza csongi (#21444) üzenetére


schawo
titán

Szóval, nekifuthatunk-e a kérdésnek még egyszer, most már a hangsugárzók számát kettő darabra felezve? :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#21446) csongi válasza schawo (#21445) üzenetére


csongi
veterán

Teljes mértékbe :)

(#21447) Zola007 válasza schawo (#21445) üzenetére


Zola007
veterán

alkudozunk, alkudozunk?? :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#21448) schawo válasza csongi (#21446) üzenetére


schawo
titán

Nagyszerű, ez gyors volt.

Térjünk rá a lényegre:
1. Milyen jellegű zenéket hallgatsz (illetve szeretnél majd hallgatni)?
2. Komponens rendszerben (külső erősítő, passzív hangsugárzók), vagy aktív rendszerben (hangsugárzó dobozába épített erősítő) gondolkozol, vagy ez mindegy (mert ide írtál, de külső erősítőről beszéltél)?
3. Használt, vagy csak új?
4. Milyen forrásról érkezik a hang (értem, hogy PC, de milyen hangkártya, DAC, vagy valami)?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#21449) csongi válasza schawo (#21448) üzenetére


csongi
veterán

A hangkártya Realtek integrált alaplapi.
Úgy gondolom aktív hangfal lenne a megfelelőbb, ha már 2-re fogyatkozott a hangfalak száma :)
Szimfonikus zene, akusztikus hangszerekkel, Elektronikus hangzás csak elvétve.
Lehet használt is.

(#21450) schawo válasza csongi (#21449) üzenetére


schawo
titán

Mission Nr.1: Kukázzuk az alaplapi hangkártyát.
Vagy most, vagy hamarosan. Ha hamarosan lesz rá keret, akkor most nem törődünk vele, ha nincs tervben további bővítés, akkor lecsípünk egy kicsit a keretből. Kiindulásnak egy Musiland 01 US 2012 megtenné. [link] vagy [link]

Nr.2: A maradékből (75-95) keressünk egy aktív monitorpárt.
Új lehetőségek: Rokit RP5 G3, Prodipe Pro5 V2 (Meg van még pár, azokra majd más ad ajánlást)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.