Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22551) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Még mindíg vacillálok a hangfalak között. Lenne két újabb jelölt:

láttam hogy a Genius SP-HF 2020 -at eléggé szidja mindenki, hamar megdöglik, szar a mély. De vajon a Genius SP-HF 2020 2.0 -ás változata is ilyen gagyi?

A másik jelölt: Genius SW-HF 5.1 4500
Erről van esetleg tapasztalata valakinek?

:R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#22552) PuMbA válasza LLKobe (#22551) üzenetére


PuMbA
titán

"láttam hogy a Genius SP-HF 2020 -at eléggé szidja mindenki, hamar megdöglik, szar a mély. De vajon a Genius SP-HF 2020 2.0 -ás változata is ilyen gagyi?"

Ugyanarról a hangfalról beszélsz :) Egyik sem :N Thonet Vander Ratsel -> :K

[ Szerkesztve ]

(#22553) LLKobe válasza PuMbA (#22552) üzenetére


LLKobe
veterán

Köszi :)
Nem akarok kicsinyesnek tűnni, de sajnos az már nem fér bele a keretbe. Egy rendes nyaralásra gyűjtögetek, ez pedig egy "nem várt" kiadás, így a 35k sajnos most sok.

A Genius SW-HF 5.1 4500 -ról tudsz nekem valamit mondani? :B Igaz 5.1, de a mostani is az, és csak 2.1-nek van bekötve, mélynyomó + két front hangfal, teljesen jó így.

Ezt ezzel is el tudnám játszani? Illetve a lényeg: a TV-men ilyen csatlakozások vannak, rá tudnám kötni ezt a geniust amin ilyen bemenetek vannak, mindenféle erősítő nélkül? (Úgy látom nem nagyon... :( )

Tudom hogy problémás vagyok, de a kis pénzemből a legjobbat szeretném kihozni.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#22554) Pete55555 válasza LLKobe (#22553) üzenetére


Pete55555
addikt

Megmondták már, hogy kettőpontnullátvegyéééél !!! ;]
Na, de komolyan.

...Szeretem leracsniztatni...

(#22555) PuMbA válasza LLKobe (#22553) üzenetére


PuMbA
titán

30k csak, 35 a Bluetooth-os verzió. Ez teljesen rossz :) Sajnos nem tudsz venni mást a Ratselen kívül, ami megérné, mert mind gagyi...

[ Szerkesztve ]

(#22556) LLKobe válasza Pete55555 (#22554) üzenetére


LLKobe
veterán

Vennék én, na de komolyan. Csak szívok, mert nem találok olyat amilyen kellene:) Mutass egyet ami elfogadhatóan szól, rá tudom kötni a TV-mre, van távirányító hozzá, és max. 20-25k-ba kerül. Itt leteszem a nagy esküt hogy ma megveszem.

Ez rohadtul tökéletes lenne, minden igényemnek megfelelne, csak elmondásotok alapján kalap fos a minősége...

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#22557) Pete55555 válasza LLKobe (#22556) üzenetére


Pete55555
addikt

Ja, bocs igazad van, neked távirányítós kellene :R
Ez esetben nem tudom :(
Fejhallgató kimenetet próbáltad már, hogy tényleg csak a menüben lehet szabályozni ?
Esetleg próbálgasd végig a kimeneteket, hátha "véletlen" szabályozza valamelyiket.

...Szeretem leracsniztatni...

(#22558) LLKobe válasza Pete55555 (#22557) üzenetére


LLKobe
veterán

Este végigpróbálom, de ha működik idegbajt kapok:) De úgy sem lesz olyan szerencsém...:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#22559) Pete55555 válasza LLKobe (#22558) üzenetére


Pete55555
addikt

A fejhallgatónak működnie kéne szerintem...
Most gondolj bele, veszel egy hifi fülest, 6m kábellel, azon TV-zel. Hogy állítod a hangerőt?
Persze elképzelhető, hogy nem lehet, de akkor mag nagy gratula a philipsnek...

...Szeretem leracsniztatni...

(#22560) LLKobe válasza Pete55555 (#22559) üzenetére


LLKobe
veterán

Lehet a távirányítóval állítani a fejhallgató hangerőt, ha bemászol 4 menü mélyére... A távirányítón lévő volume gomb a tv hangszóróit vezérli csak (ha jól emléxem)...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#22561) Degeczi válasza Pete55555 (#22559) üzenetére


Degeczi
nagyúr

nem csak a Philips, rakás másik márka esetén is gond, h csak menüben érhető el a füles hangereje
(de már ott kezdődik az egész, hogyan lehet a hátlapra tenni a csatlakozó aljzatot, amikor rengeteg ilyen TV-t a falra szerelnek, hiszen gyakran az a legpraktikusabb)

(#22562) Zola007 válasza Degeczi (#22561) üzenetére


Zola007
veterán

nekem az összes csatlakozó hátul van a Samsung D6500-on
s.ggberúgnám én is aki nem bírta a káva aljára rakni legalább egy hdmi és egy usb csatit, nem igaz hogy nem fért volna el :W

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#22563) Degeczi válasza Zola007 (#22562) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem a Pana TV-n legalább van oldalt is HDMI, és az SD kártya foglalata is ott van - nem sokkal a dekóder (persze sokkal szélesebb nyílású) CF aljzata fölött, ami miatt vakon tapogatva sikerült már egy kártyát ott beleejtenem, azóta is ottvan valahol a TV-ben... :D
Ez is jobb lett volna alul, akkor nem fordul elő

[ Szerkesztve ]

(#22564) Zola007 válasza Degeczi (#22563) üzenetére


Zola007
veterán

el ne felejtsd felszámolni plusszba ha eladod :C

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#22565) LLKobe válasza PuMbA (#22555) üzenetére


LLKobe
veterán

Üdv!

Újabb jelöltem lenne, tudnál segíteni? :R

Ő lenne az. [link]

Ezt rá tudnám kötni a tv-re erősítő nélkül? Láttam van rajta sztereo és 5.1 bemenet is.
Ill. minőségéről tudtok valamit? :R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#22566) #59070464 válasza LLKobe (#22565) üzenetére


#59070464
törölt tag

Rá tudod, sztereóban (2.1) és így értelmét is veszti a dolog. Semmi értelme ennek.

(#22567) LLKobe válasza LLKobe (#22565) üzenetére


LLKobe
veterán

A 2.1 nekem bőven elég. Akkor a két front hangfal és a mélynyomó szólna? :R

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#22568) PuMbA válasza LLKobe (#22565) üzenetére


PuMbA
titán

Szar a mélynyomó :)

(#22569) LLKobe válasza PuMbA (#22568) üzenetére


LLKobe
veterán

Éreztem hogy nem lesz szerencsém:D
Mennyire szar? :D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#22570) dudika10 válasza LLKobe (#22569) üzenetére


dudika10
veterán

Egészen véletlenül nem szeretsz legózni?
Ez egy picit még olcsóbb is.

Ezekkel tetszőleges hangfalat vehetsz bármikor, máshoz is felhasználhatod ha kell ...
Csak össze kell őket rakni.

Nincs ajánlható távirányítós rendszer abban az ársávban, ahol keresgélsz. Nem picit nincs, hanem egyáltalán nincs. Bármit is linkelsz be ebből az ártartományból, arra a "szar"-on kívül mást nem kaphatsz válaszként, mert mindegyik az. :(

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#22571) foosballfun válasza LLKobe (#22565) üzenetére


foosballfun
tag

Amit linkeltél, már kb. 10 éve nem lehet kapni. Nekem is van egy ilyen, régen használtam 2.1-ként is. Ez csak annyit csinál, hogy dübörög a mély, de mást pedig kb. nem is hallasz. Szerintem még film nézésre sem alkalmas (legalábbis egy Edifier r1600-hoz képest). Arról nem is beszélve hogy búg a trafója.
Amit dudika10 linkelt távirányítókat, azok tényleg jók lennének még később is. Ha nem szeretsz szerelgetni, akkor biztos akad itt valaki, akivel meg tudsz egyezni valamilyen árban, és összeszereli Neked. Mellé pedig vehetsz egy Genius 1250B vagy 1255B-t.

[ Szerkesztve ]

(#22572) kelzsoca válasza LLKobe (#22565) üzenetére


kelzsoca
félisten

Esetleg ehhez mit szólnál?

Microlab FC 530U

Évekig volt microlab rendszerem, hibátlanul tette a dolgát.

https://vertigostore.eu

(#22573) -zolee-


-zolee-
tag

Sziasztok.

Az ajánlás alapján kinéztem magamnak ezt:
Prodipe Pro 5 V2 Sub 10s Bundle
de eközben belebotlottam ebbe is:
Prodipe Pro 8 V2 Sub 10s Bundle

Nem vagyok vájtfülű, főleg zenehallgatásra (elektronikus), filmnézéhez és nagy ritkán némi játékhoz használnám. Esetleg volna valakinek tapasztalata/meglátása, hogy melyik érné meg jobban? Mi volna ami egyik/másik megvásárlása mellett/ellen szólna?
Előre is köszönöm.

Üdv.
Z

[ Szerkesztve ]

''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

(#22574) LLKobe válasza kelzsoca (#22572) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem rossz... És EZ vagy EZ?:D

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#22575) foosballfun válasza -zolee- (#22573) üzenetére


foosballfun
tag

Jók a Prodipe-ok, de ha ennyit kiadsz egy hangfalért, érdemes lenne talán meghallgatnod előtte (pl. Histpace-ben, Friendlyhouse-ben), esetleg más alternatívát is találhatsz.
Amúgy egy 8"-es hangfalhoz szerintem már nem feltétlen kell sub.

(#22576) PuMbA válasza LLKobe (#22574) üzenetére


PuMbA
titán

Neeee... :DDD Most nem érthető, hogy nem létezik más... :) A Modecomnak van egy 5,25-ös mélynyomónak nevezett valamije, ennek amit linkeltél meg egy 4"-os. Ezek nullák...középnyomók. Thonet Ratselben van egy 6,5" meg középnek 3", ami már alkalmas valamire. Annak meg semmi értelme, hogy hurrá 4k-t megspóroltunk és vettünk egy szart. Ratsel se a kategória csúcsa, de már legalább valami és érdemes megvenni ebben az esetben, egyébként meg nem érdemes venned most, majd gyűjtesz még a Ratselhez.

[ Szerkesztve ]

(#22577) foosballfun válasza LLKobe (#22574) üzenetére


foosballfun
tag

Ezt a hozzászólást olvasd már el légy szíves még egyszer!

(#22578) PuMbA válasza PuMbA (#22576) üzenetére


PuMbA
titán

Vagy dudika szerelési ajánlása :K

(#22579) abstract93


abstract93
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Philips SPA5300/10 -es 2.1-es hangrendszerem és az a bajom vele, hogy egyszer előjön a hang egyszer meg eltűnik. Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a gond? Talán érintkezési hiba?

(#22580) pedrosh


pedrosh
csendes tag

Sziasztok!
Megkaptam pár napja a Microlab FC 530U hangfalam.
Az a nagy baja, hogy zúg a mélyláda és a két hangszóró is (standby módban is) bármi is van rádugva. A mélyet kipróbáltam máshol is a szobában, meg úgy is hogy csak áramba volt és minden mást kihúztam, de még úgy is zúgott... Elképzelhető, hogy a napok, hetek folyamán megszűnik ez a zaj, vagy küldjem vissza a rákba?
Van még olyan betegsége is, hogy a távirányító egyes gombjait nehézkesen érzékeli. Egy másik pedig amikor felkapcsolom a hátulján, akkor nem standby módba kezd, hanem egyből "alap" hangerőn a pc bementről szól.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

Üdv: pedrosh

(#22581) -zolee- válasza foosballfun (#22575) üzenetére


-zolee-
tag

Igen. Én is azon gondolkoztam, hogy a mostani Z2300-ban is 8" a mélynyomó. Így tán' felesleges volna.
Ha van esetleg hasonló árban valami tipped azt is szívesen meghallgatom.

''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

(#22582) Bib válasza pedrosh (#22580) üzenetére


Bib
őstag

Szerintem nem fog szünni a zúgás.Ha ilyen rádiós,távirányítós ketyerét kerestél tán jobb lett volna egy micro hifi.

(#22583) B1T3 válasza -zolee- (#22581) üzenetére


B1T3
addikt

A legdrágább, amit linkeltél, körülbelül 146 ezer forintnak felel meg. Ha csak mélnyomó nélküli 8"-es stúdió monitorokban gondolkodsz, ebbe már belefér pl. az RCF Ayra 8, KRK ROKIT RP8 G3, Presonus Eris E8 is. Ha még feljebb tudsz menni az összegben, amelyet rá tudnál szánni, lehet, más javaslatok is érkeznek, hogy mit érdemes még vásárlás előtt meghallgatnod.

(#22584) -zolee- válasza B1T3 (#22583) üzenetére


-zolee-
tag

Köszönöm a tippeket. Igazából nem vagyok semmilyen irányban elkötelezve, bármilyen javaslatot nagyon szívesen veszek. Árban pedig nem mennék 160-170k fölé. A keret tehát ennyi volna.
Ami nálam még kérdésként felmerül mint nem hozzáértő:
- Nem túl nagy a különbség az 1" tweeter és a másik 8" hangsugárzó között? Így is normálisan megvan a középtartomány? Nekem emiatt tűnt első választásra jó ötletnek a Prodipe bundle (1"/5"/10" hangsugárzókkal)
- Ezeknek a megvásárlásakor adnak a csomagban RCA kábelt?
- Illetve ezeknek a PC hangkártyára kötését sima jack/RCA átalakítóval lehet megoldani?

Feltételezem teljesen alap kérdések de ha már nem értek valamihez akkor inkább megkérdezem minthogy hülye maradjak.
Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

(#22585) rhonin válasza -zolee- (#22584) üzenetére


rhonin
senior tag

Ez engem is érdekelne, mert ha nincs szükség a mélynyomóra akkor már nálam is pakliban vannak a komolyabb 8"osok. ( mackie mr8, krk rp8 g3 )
Amúgy én is ezt a szettet néztem ki csak sajnos nehéz beszerezni. Pár hete már gondolkodom rajta, de nem nagyon találok jobb alternatívát.

(#22586) AMDFan válasza -zolee- (#22584) üzenetére


AMDFan
addikt

8"-osoknál is megvan rendesen a középtartomány ettől nem kell tartanod. Talán egy picit visszafogottabbak a közepei egy 8"-os monitornak mint egy kisebbnek, viszont sokkal jobb a mélyátvitele. Személy szerint szeretem ha kicsit lágyabbak a közepei egy hangrendszernek. A 2.1 és normál 3 utas rendszereknek is van kompromisszuma, pont a hangváltás bonyolultsága a 3 út miatt. Nem véletlen, hogy elég ritka a 3 utas stúdió monitor fél millió alatt.

(#22587) krichd1 válasza AMDFan (#22586) üzenetére


krichd1
addikt

3 utasban Fostex PM641/841 van ilyen árban.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#22588) krichd1 válasza -zolee- (#22584) üzenetére


krichd1
addikt

-típus függő, van aminek lyukas a közepe, van aminek mindene a helyén van, hallgatózni kell.
-általában tápkábelt adnak, rca/trs/xlr kábelt valamelyikét csak pár modellnél.
-igen

Szerintem a szubos rendszereket ebben az árkategóriában felejtsd el.
Az olcsó 3 utasokra én is kíváncsi vagyok, még egyet sem sikerült meghallgatni, mint például a Fostex PM641/841, Prodipe Pro 8-3W, M-Audio M3-8. :(

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#22589) pedrosh válasza Bib (#22582) üzenetére


pedrosh
csendes tag

Gariztassam le, hátha küldenek egy olyat aminek nincs ilyen baja? :F
Nem volt lényeges a rádió meg a távirányító se igazán, csak örültem ha már van... :)
Jó márkának írják, így bevállaltam egyet. Volt lehetőségként még a manapság sokat említett T&V is, de én ezt választottam inkább.
Egyébként jól szól, jó hangja van szerintem. De egy szakavatott fül is meghallgathatja innen akár. :D

Üdv: pedrosh

(#22590) Monya78


Monya78
veterán

Sziasztok!

Megérkezett a T&V Vertrag, még olyan 20 órát üzemelt tehát nincs teljesen bejáratva, de az első véleményeket megosztom:
Amitől a legjobban féltem ennél az árkategóriánál: zúgást, búgást, sípolást, mobil telefonos érzékenységet egyáltalán nem lehet tapasztalni.
Erősítő bordája több óra használat után is épp hogy langyos.
Működést jelző led hátulján van, nem zavaró, gyenge fénye van.
Hangerő állító poti finoman adagolható, egyenlő hangerejű mindkét oldal alacsony állásokban is.
Hangfalakat összekötő kábel, nem tűnik a leggagyibbnak, pár centi híján 2m hosszú.
Tápkábel cserélhető.
Külső kidolgozás minőségén még lehetne javítani.

Passzív felét külön erősítőhöz kapcsolva összehasonlítottam néhány nálam lévő passzív hangfallal.
Egy régi 5.1-hez tartozó, ugyanolyan méretű, de fele súlyú 4"-os géniussal és egy jóval nagyobb régi orosz Tento s30b-vel...eredmény: mindkettőt relatíve könnyedén elverte.

(#22591) zuchy


zuchy
őstag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy 2.0-ás hangfalat, nézegettem is milyenek vannak, illetve milyeneket ajánlotok a topikban.
A Mode Com MC-SHF80U és MC-SHF56U között vacilálok. A gyártó honlapján a kisebbikre alacsonyabb ferkevenciát ír (45Hz), mint a nagyobbra. (67Hz)
Ezt mennyire lehet komolyan venni?
Az a baj, hogy az itteni árkádban nincsen kint egyik sem, pedig szívesen meghallgatnám hogyan szólnak.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#22592) B1T3 válasza zuchy (#22591) üzenetére


B1T3
addikt

Semennyire, egy 8"-es megy le normálisan 45 Hz-ig, egy ilyen kis apróság nem fog. Biztosan jobban jársz a nagyobb modellel, ha rá tudsz szánni annyit. (Mondjuk azt nem tudom, hogy 6000 Ft pluszt megér-e a T&V Kürbishez képest, pont nem ezt a kettőt tudtam egymás mellett meghallgatni.)

(#22593) szabeska válasza B1T3 (#22592) üzenetére


szabeska
addikt

Érdekes, a 2000x-ers geniusom lemegy 45 hertz-ig, több soron is próbáltam, pedig 5.25-ös :)

F1

(#22594) B1T3 válasza szabeska (#22593) üzenetére


B1T3
addikt

Persze, sok hangfal lemegy 45 Hz-ig úgy -15 dB beesés mellett. :D De belátható, hogy nonszensz a 45 Hz-es érték egy 4"-es mélyközéppel felszerelt cuccnál.

(#22595) Degeczi válasza szabeska (#22593) üzenetére


Degeczi
nagyúr

nem, nem "megy le": felejtsük már el végre ezt a hetente visszajövő hülyeséget!

az, h egy tesztprogrammal szól vmi olyan frekvencián, annak még köze nincsen az átviteli specifikációhoz, ami csakis akkor lenne igaz, ha egy viszonylag szűk szinten belül maradna a frekvenciatartomány többi részéhez képest - az pedig csak műszerezettséggel, mérőmikrofonnal állapítható meg

de ilyen pici asztali dobozoknál egyszerűen kizárt, egyik sem megy le olyan mélyre

(#22596) szabeska válasza Degeczi (#22595) üzenetére


szabeska
addikt

Jó, nem megy le. Én azt hallom, hogy az összes zeném normálisan szól rajta, ennyi nekem elég, nicns se pénzem 500 k-s rendszerre, se semmi, én csak mondtam, megfelelő a mélye, ennyi. Tök mindegy hány hz meg beesik e meg f... :D Gondolom a kérdező is inkább erre volt kíváncsi, nem a számokra.

[ Szerkesztve ]

F1

(#22597) porpi007


porpi007
tag

Sziasztok!

Yamaha NX-50-ről mi a véleményetek? Igazából a külseje miatt tetszett meg, egy creative T20-as van már itthon, ahhoz képest milyen lehet? TV- mellé lenne filmnézéshez.

Köszi!

Babi néni! Magáé a macska?

(#22598) zuchy válasza B1T3 (#22592) üzenetére


zuchy
őstag

Mert jobb a T&V Kürbis, mint a másik kettő? Vagy nehéz lenne eldönteni? Árban ugyanott van, ahol az 56W-os ahogy nézem.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#22599) B1T3 válasza zuchy (#22598) üzenetére


B1T3
addikt

Nem jobb (illetve nem tudom), csak hallottam szólni az Edifier R1600T Plus mellett, és meg voltam vele elégedve, így azt nyugodtan merem ajánlani. Ugyanakkor többeknek meg a Modecom hangfalakról van tapasztalata, így azzal sem lehet félrenyúlni. Igazából csak hangosan gondolkodtam, hogy jó lenne, ha egymás mellett meg tudtam volna hallgatni a Kürbist a 80-as Modecom-mal. :)

(#22600) #59070464 válasza szabeska (#22596) üzenetére


#59070464
törölt tag

Rohadtul mindegy "meddig megy le" és "meddig megy fel" egy hangsugárzó, nem ettől fog jól szólni. 15 ezres doboz után nem az 500 ezres doboz következik, a kettő között van egy-két kategória lépcső. A többit a többiek leírták.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.