Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27151) Boxer001 válasza macikos (#27150) üzenetére


Boxer001
veterán

Most lebukott...mondta is, hogy elege van belőled, nem tudod kielégíteni. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#27152) Woodslave válasza tween (#27140) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondtam a bejárónőnek, hogy ne a kertben jógázzon, mert 1. látják a gyerekek, 2. sok a paparazzi... :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27153) macikos


macikos
addikt

Tudtátok hogy Jojo gondolkodik azon, hogy katona lesz Svájcban?

[link]

;]

(#27154) Boxer001 válasza macikos (#27153) üzenetére


Boxer001
veterán

:DD
Tényleg, hol van Jojó? Biztos egyszerre próbálja behozni a lemaradást.

(#27155) szőröscica válasza Boxer001 (#27154) üzenetére


szőröscica
addikt

Szobacangázik és közben vállazik. Vállból nyomás, oldalemelés simán megy neki cangázás közben. Bizonyos bicepsz, és tricepsz gyakorlatok is beleférhetnek.

[ Szerkesztve ]

(#27156) Yeffy válasza tween (#27140) üzenetére


Yeffy
veterán

fhúúú, de gyönyörűek... :Y :R

Boxi + Maci: aha, igen, bizztos így van :N :DDD

láb vót, utána fordász, majd vettem egy raklap kajának való cuccot. ATTA :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#27157) Jojo5 válasza szőröscica (#27155) üzenetére


Jojo5
őstag

az a definícióromlás amit "elszenvedtem" simán megérte a 3 hétért cserébe...
ha most mondanák szó nélkül újra mennék :K

Mindenki: látom "mindenki" szívén viseli az edzéseim hiányát, de srácok nem kell higgyétek a topikba még beférek ezekkel a képekkel amik múlthéten készültek a közel 10 órás vonatút előtt :U

kép2

Boxer001: jojónak rakat "papírmunkát" kell csinálni a 3 hetéről, meg egyéb teendők mert csütörtökön vizsga és még nem tanult, ja és még edzenie is el kéne kezdenie... :U

macikos: Igaz, Tampere, sőt Helsinki lakossága is kicsi, de ott kinn nagyon sokan sportolnak. Simán az emberek 40-60%-a szerintem :)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27158) mocsanisi válasza Jojo5 (#27157) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Azta micsoda fenyítős nézés :DD

My transformation Úgy látszik annyira mégse felesleges az edzés. Legalábbis ezzel nyugtatom magam :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27159) Woodslave válasza mocsanisi (#27158) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fasza ez. :K

Karra nem edzel? ;] (csak nehogy túl csöpögős legyen)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27160) Ijk válasza Jojo5 (#27157) üzenetére


Ijk
nagyúr

Össze kéne dobni a vállad-karod a mellemmel és akkor egész jó forma lenne belőle. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27161) mocsanisi válasza Woodslave (#27159) üzenetére


mocsanisi
senior tag

De csak valahogy az nem definiálódik. De nő! :D remélem mostmár amúgy lesz valami kis forma...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27162) Woodslave válasza Jojo5 (#27157) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R legközelebb a kép1-et is ugyanúgy kérjük, mint a kép2-t.

Köszi ;]

Azt hittem valami komoly kiküldetésen leszel, nem 3 hét :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27163) Jojo5 válasza Woodslave (#27162) üzenetére


Jojo5
őstag

3 hetes tanulmányi témán voltam kinn :)
aztán ki tudja még merre visz az élet... :U

Ijk: :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27164) szőröscica válasza Jojo5 (#27163) üzenetére


szőröscica
addikt

Ott is ismerik a Jack3D-t?

(#27165) Zomb€€ válasza szőröscica (#27164) üzenetére


Zomb€€
őstag

Persze, csak ott Joukahainen3D :D

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#27166) spammer válasza Zomb€€ (#27165) üzenetére


spammer
veterán

:DD

Sehol egy hátas kép Jojotól, csalódtam :(

:D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27167) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Ti a csuklótok védelmére csuklószorítót vagy bandázst használnátok?

Sic Parvis Magna

(#27168) SzlobiG válasza 30z.Samu (#27167) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szorító kesztyűbe építve.:D

(#27169) tween válasza Zomb€€ (#27165) üzenetére


tween
őstag

ott Bifröszt3D

(#27170) G.Ogre válasza Márk01 (#27102) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Én az ilyen újságírói kirohanásokat mindig fenntartással olvasom. Főleg, ha már könyv is jelent meg a témában, ilyen-olyan átverés meg egyéb hangzatos címekkel, rövid időn belül mindig kiderül, hogy valami komolyabb lobbi áll ezek mögött. Ez kb olyan, mint mikor kijön egy klinikai tanulmány valamilyen anyag káros/előnyös hatásáról, belátható időn belül mindig van egy másik, ami az ellenkezőjét bizonyítja be. Nem látunk mögé, hogy milyen érdekcsoportok pénzelnek egy-egy ilyen "vizsgálatot", vagy újságcikket. De a "vegyszer, hormon, génmanipulált, szerves trágya", stb hangzatos szavakkal gyorsan el lehet riasztani az embereket valamilyen termék fogyasztásától. Maga az élet káros az egészségre :C

(#27171) BÁ Nutrition válasza G.Ogre (#27170) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha nagyon xarrá lenne mérgezve be se engednék az országba, főleg ha ezt kisérletekkel igazolják, mint ahogy a cikk állítja

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27172) tween válasza G.Ogre (#27170) üzenetére


tween
őstag

a marketing egy globális "önetető" a népeknek ..

(#27173) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Na jó ez meg a vicc kategória.
KÉP
"Ma reggelre elertem a 69.0 kg-ot es egyuttal a 8% testzsirt. A vicc az, hogy meg tegnap este is 3 szelet bundaskenyeret ettem egy pohar sörrel es utana egy nagy kehely update jegkremet. A kenyer olajban sult es update1 volt az is, meghozza az ujbol. Ugy erzem itt megallok, mert szerek nelkul nem lehet tovabb fejlodni, en pedig meg vitamint sem szedek. Minden reggel megvolt a 40 perc CardioBody edzesem. 3 perc aerobik, 2 perc erosites es mindez nyolcszor! Elertem a -10 kilot es felere csokkent a testzsirom, de izomnovekedes mellett..."

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27174) Tamoo válasza mocsanisi (#27173) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Most miért? :DDD mert volt hozzá kitartása, hogy kihozza a testéből a maximumot? ;]

(#27175) nepszter1 válasza mocsanisi (#27173) üzenetére


nepszter1
addikt

most olvastam én is :DD

(#27176) Tipo16V válasza mocsanisi (#27173) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

8% tzs...akár mehetne versenyre is....
amúgymeg a képet elnézve izmosabb vagyok mint norbi, meg mint bekem:D ;]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#27177) SzlobiG válasza mocsanisi (#27173) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nagyon jó.:D Gondolom like áradat ment neki.

(#27178) Tamoo válasza nepszter1 (#27175) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Miért, neked is ő a példaképed?

(#27179) mocsanisi válasza SzlobiG (#27177) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Megjelentek valahogy a testépítők, és megy az osztás :D Steve Namat, Bodó Imi, és a többiek :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27180) SzlobiG válasza mocsanisi (#27179) üzenetére


SzlobiG
félisten

Meg is érdemli.:D

(#27181) macikos válasza mocsanisi (#27173) üzenetére


macikos
addikt

Azok a vállak...

Egyébként nincs bajom vele, se a feleségével, igaz, rajongójuk sem vagyok. Mindenesetre sok ismerősöm kedveli őket és Facebookon gyakran látom ahogy az oldalukon lájkolják 1-2 cikkét, képét,stb. és felbassza az agyam a sok irigy ember. Múltkor is volt valami olyan, hogy Norbi A8-át valami fasz összekarcolta. Pusztán irigységből. Szánalmas.

[ Szerkesztve ]

(#27182) Woodslave válasza mocsanisi (#27173) üzenetére


Woodslave
nagyúr

örülnél ha elérnéd valaha amit ő anyagiakban stb. meg mellé így néznél ki.... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27183) Tipo16V válasza mocsanisi (#27179) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

linket az osztásról!!!!!! ;]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#27184) nepszter1 válasza Tamoo (#27178) üzenetére


nepszter1
addikt

Nem hanem ismerősöm be lájkolta és onnan értesültem az esetről :)

(#27185) Boxer001 válasza Woodslave (#27182) üzenetére


Boxer001
veterán

Bár nem igazán érdekel a csávó, se a neje...de akárki akármit mond, meg fikázzák...csak elértek valamit. Meg azt nem értem, hogy mi a faxért kell mindenkit a testépítőkhöz mérni. Neki ez a forma jön be, a felesége is így szereti, ennyi.

(#27186) Woodslave válasza Boxer001 (#27185) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja bármelyikünk odaállt volna akkor mellé nem tudom kin röhögnének nagyobbat. Jó a 8% talán túlzás de az annyi idős férfiak 1% néz ki így. Sztem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27187) Boxer001 válasza Woodslave (#27186) üzenetére


Boxer001
veterán

Engem biztos kiröhögnének...de mondjuk egy mocsokmisit nyilván nem. :R

(#27188) Tamoo válasza Boxer001 (#27185) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ha már ennyire fényezi magát az egészséges önbizalmon túl (ráadásul hülyeségeket is irkál), akkor mit árthat neki egy kis savazás. :DDD

Attól még lehet "tisztelni"/irigyelni. Mármint amit elért.

[ Szerkesztve ]

(#27189) Boxer001 válasza Tamoo (#27188) üzenetére


Boxer001
veterán

Tényleg pont leszarom...de tudod ez főleg az irigység. Akkor is ezt írnám, ha egy hegyomlás lennék.

(#27190) szőröscica válasza Boxer001 (#27185) üzenetére


szőröscica
addikt

Irigységből fikázzák, semmi több.
Alulról jött, kövér volt. Ehhez képest az átlagember számára (nem testépítő szempontból) gyakorlatilag tökéletes testet sikerült összehoznia, és pofátlanul meggazdagodnia abból, amit szeret csinálni.

Sokaknak nehéz szembenézni azzal, hogy ők nem tudnak egyről a kettőre lépni, ez frusztrációhoz vezet, aminek gyűlölködés lesz a vége.

Én örülnék bakker, ha most így néznék ki, bár ennél izmosabb formát szeretnék, mint ami neki van, de én hozzá képest egy zsírdisznó vagyok. És egy A4-es Audival is megelégednék. :)

(#27191) mocsanisi válasza Woodslave (#27182) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nyílván örülnék neki ha anyagiakban elérném valaha is azt a szintet. Attól függetlenül erős túlzásnak érzem hogy azt állítja magáról hogy Magyarország legjobb edzője. És amúgy ha itt járunk köszi de nem szeretnék így kinézni. Hogy hogy fogok az még bőven a jövő zenéje, de ez nem változtat azon a véleményemen hogy hülyeséget írt. Nem is kicsit...

macikos: Nyílván gáz hogy összekarcolták a kocsiját, én is alapból a létező legnagyobb gyökérségnek tartom más anyagi tulajdonának a rongálását.

Szerk.: Irigység? Őszintén egy Steve Namat aki ugyan olyan lentről kezdte, most pedig amerikában profi testépítő irigységből írja amit ír? Na ne már...

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27192) Woodslave válasza Boxer001 (#27187) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K őt biztos nem ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27193) Boxer001 válasza szőröscica (#27190) üzenetére


Boxer001
veterán

Pontosan.
Én beismerem, lófaszt se értem el eddig az életemben...de magamat okolhatom. Ő ügyes volt, nála a labda...
Nyilván fikázni mindig könnyebb.

(#27194) macikos válasza Boxer001 (#27185) üzenetére


macikos
addikt

Az a baj, hogy itthon mindenki irigy. Meg azt nézik, hogy tele van pénzzel, de azt már nem, hogy mit tett érte.

Mikor kezdődött ez az egész Norbi update-es akármi? 15 éve? Akkor nyomatta a kazettáit, kb. mindenki csak röhögött rajta, hogy "ég a zsír ég a zsír" meg "némá a hülyegyerek hogy ugrál a TV-be" aztán most meg milliárdos.

Mondom, nézzétek meg Rubint Réka oldalát Facebookon, kurva sok rajongója van! Nem mondom, hogy ő legyen a példaképetek, de valamilyen szinten motiváló tud lenni, az mindenesetre nagyon szimpatikus ahogy ő él! Megnézitek az oldalát, állandóan aerobik órákat tart, stb. ide-megy oda megy.

Múltkor éppen ezen töprengtem ebben a nagy lottó lázban, hogy mi értelme van a lottó nyereménynek? Mármint arra gondolok, hogy ugye túlnyomórészt a társadalom alsó rétege lottózik. Múltkor is ott állt előttem egy alkoholista barom, az is adta fel éppen a lottóját. Most ha egy ilyen megnyeri a főnyereményt, az mit csinál vele? Elissza? Mert élni nem tud, az is biztos. Akkor meg kurva nagy értelme lenne, ha tele lenne pénzzel...

Az ilyen Rubint Réka félék meg dolgoznak. Múltkor is olvastam, szintén facebookon :D, hogy anno 19 évesen főiskolásként napi 6-8 aerobik órát tartott, hogy ne kelljen pénzt kérnie a szüleitől! Na az ilyen emberek akkor is boldogok lennének, ha nem lennének tele szarásig pénzzel, ellenben az összes irigyük csak azért irigy rájuk, mert boldogok.

[ Szerkesztve ]

(#27195) Woodslave válasza mocsanisi (#27191) üzenetére


Woodslave
nagyúr

oks. nem is fogsz :K Steve Namat meg qrávra nem profi testépítő, olvasd már el erről Bunny definícióját :D

egyébként meg pont az olyan baromságok miatt lett ilyen gazdag, hogy csak csirkemellel, brokkolival meg rizzsel lehet lefogyni. Megmutatta, hogy nem és ezt a hazugságot (mindkét oldalét) meglovagolva hozott olyan termékeket, amik imitálják a normális kajálást.

ja a faxságai meg nem érdekelnek.. kb. annyira mint Fekete Lacié :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27196) tween válasza macikos (#27194) üzenetére


tween
őstag

most lebuktál...Réka képeire megy a fap fap fap fap mi? ;]

(#27197) mocsanisi válasza Woodslave (#27195) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Sose mondtam hogy csak csirkemellel és brokkolival meg rizzsel lehet fogyni... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27198) Woodslave válasza mocsanisi (#27197) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne vegyél mindent magadra :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27199) Gery15


Gery15
addikt

HyperX

(#27200) 30z.Samu válasza macikos (#27194) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nagyon nem is lehet már ehhez hozzászólni, minden benne van a hozzászólásodban. :))

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.