Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27701) deniro2 válasza Woodslave (#27696) üzenetére


deniro2
senior tag

Az arány soha nem lesz jó, mert ilyen hordószerű mellkasom van, szemből keskeny, oldalról vastag, egyszerűen ilyenek a bordáim... Mondjuk legalább csípőre nem hízok, csak hasra.

Ijk: Versenyzünk, vagy mi van? :D te nyertél... :)

(#27702) Ijk válasza deniro2 (#27701) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kíváncsiságból lemértem, derekam ránézésre elég vékony.

Nem mindig volt ez így. ;] Kb az összes régi gatyám lecsúszik.

Bá is mindig csak sír, a 125-ös mellével.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27703) Zomb€€ válasza Woodslave (#27685) üzenetére


Zomb€€
őstag

drogery:

Én rendesen guggolok, és k jó seggem van! ;]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#27704) drogery válasza Zomb€€ (#27703) üzenetére


drogery
tag

azt csak te tudhatod.

bár vannak kételyeim. ;]

(#27705) Fred23


Fred23
nagyúr

Ő
nem egy genetikai csoda, olyan átlagos szerintem, mégis mit hozott ki magából!

A vastagabb derék, csípő olyan szempontból még akár jó is lehet, hogy sosem leszel hétköznapi értelemben véve torz, sosem érheted el a szélsőségesen maszkulin formát, és ezért a legtöbb ember normálisabbnak és esztétikusabb alakúnak fog tartani. Testépítő szempontból persze ez még lehet baj. :D De én csak arra törekszem pl., hogy derékból meg csípőből leadjak néhány centit, mellben, hátban meg vállban pedig ugyanennyit felszedjek. Szinte bárkinek lehet hétköznapi értelemben véve izmos és szép teste.

ps: unatkozom, írogatok... ;]

(#27706) m3tr0 válasza Fred23 (#27705) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ha rendesen neki állnék edzeni,akkor kb. 8-10 év alatt se érnék el ilyen formát. :DDD Pedig ez bőven jó lenne nekem. :C

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#27707) Fred23 válasza m3tr0 (#27706) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez egyéni szocprobl. :P
Ha én rendesen edzenék, kajálnék, pihennék, egy ilyesmi formát 2-3 év alatt össze tudnék hozni szerintem, és ezt nem azért mondom, hogy b@sztassalak.
spammer: szerintem naturál a fickó, illetve ha nem is, ez a fizikum naturálon is elérhető!

[ Szerkesztve ]

(#27708) spammer válasza Fred23 (#27705) üzenetére


spammer
veterán

"nem egy genetikai csoda, olyan átlagos szerintem, mégis mit hozott ki magából!"

Természetesen teljesen naturálban! :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27709) Jim-Y válasza Fred23 (#27678) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ha már CF:

im in love :C

[ Szerkesztve ]

(#27710) Woodslave válasza spammer (#27708) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja, naívan azt hisszük hogy el lehet érni, mert nem annyira izmos mint a profi testépítők :D

Érdekes kép Sandow-ról akiről a Mr. Olympia szobrot mintázták, ez a kép alapján nem sokat mondanánk, hogy nagy szám, vagy ez lenne az álom fizikum

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27711) drogery válasza Woodslave (#27710) üzenetére


drogery
tag

100 éve a topik fele freak-nek számított volna. biztos megélhetést nyújtottak volna a cirkuszok ;]

(#27712) Woodslave válasza drogery (#27711) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ja mit ronthattak el akkoriban? :F ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27713) drogery válasza Woodslave (#27712) üzenetére


drogery
tag

áá
arndold meg weiderék hibája az egész..

(#27714) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#27710) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gondolom még sok ilyen előnyös kép van róla :D

nah Ferónak találtam valamit :D

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27715) Ijk válasza Fred23 (#27707) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jók ezek a feltételes módú bizonyítások. :)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27716) Fred23 válasza Ijk (#27715) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szó sem volt bizonyításról, csak vélekedek! :U
Jim-Y: én is az ilyen alakú nőket preferálom, csak ritkák nagyon. Mondjuk az is igaz, hogy nem ez a legfontosabb dolog a világon. Ismerek nagyon vonzó dagi nőt is. Stílus, kisugárzás, viselkedés... -de ha csak a testet nézzük, akkor igen, ez kellene! Nagyon bírom azt is, mikor egy nő nem fogy el 200m futás után. Iszonyat kevés olyan puncis szaladgál a környezetemben, akinek van egy átlagos sportos formája és edzettsége. Amúgy hogy hívják ezt a nőt? Fejre is nagyon bejövős.

[ Szerkesztve ]

(#27717) deniro2 válasza Jim-Y (#27709) üzenetére


deniro2
senior tag

Egybederék, no mell, 70-es comb..., nem a tipusom:)

(#27718) Woodslave válasza deniro2 (#27717) üzenetére


Woodslave
nagyúr

többel is guggol. Eleve esélytelen :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27719) Ijk válasza deniro2 (#27717) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem azért nem, mert többel guggol mint én. :DDD
Lehet az ott 100-120 kiló a nyakában.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27720) BÁ Nutrition válasza Fred23 (#27716) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Borso(di) Juliska :DDD

wood: és még csak bemelegít ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27721) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Azthiszem most mégjobban belehúzok. Ugye mióta újra elkezdtem edzeni, semmilyen kiegészítőt nem használtam, kajára is úgy figyeltem hogy fehérje meglegyen, Ch meg amennyi jólesik. Na mármost valahogy így gondolom az új fajta étrendet, kiegészítést, meg edzést:

-70-80dkg hús
-edzés előtt, után, lefekvés előtt, és ha véletlenül este felkelnék valamilyen oknál fogva akkor akkor is 30g MP-s fehérje.
-Edzés közbe 15-20g BCAA, 15-20g Glutamin
-Első napokba napi 500g rizs, ezt majd ahogy bírom emelem 600-ra, 700-ra, ameddig megy.
-2-2,5 óránként evés
-Reggelire zab+tojás
-Heti 3 Cardio edzés (mindenképpen több mint 4 óra lesz a cardio és a súlyzós edzés között. Még kitalálom mi lesz, de valószínüleg, úszás-küzdősport-bicikli mindig amihez kedvem van.)
-Heti 2 mell edzés.
-Heti 4 edzésnap (1.: hát, 2.:mell-bic, 3., váll-láb, 4.:pihi, 5.: mell, 6.:pihi, 7.:pihi)

Na akkor erről vélemény? :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27722) Ijk válasza mocsanisi (#27721) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tegnap még azt hittem nekem van komplexusom, de ha ezt betartod akkor biztos nem vagy normális. ;]
Mondjuk az rejtély mi a fenére jó heti két melledzés.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27723) Jim-Y válasza Fred23 (#27716) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nekem nem is feltétlen a külseje miatt tetszik, de szeretem az ilyen kislányos (annyi idős mint én, ezt se gondolnám róla :Y ), aranyos lányokat, meg hát jól is néz ki. Írta valaki, hogy kis melle van meg stb. Nekem az számít a legkevésbé, az a fontos, hogy megfogjon benne valami, és szép arca legyen :B

Camille LeBlanc-Bazinet

(#27724) szőröscica válasza mocsanisi (#27721) üzenetére


szőröscica
addikt

Bakker, ha te megeszel napi 500 gramm rizset, lefosom a bokám. Én 250-et nem bírok sokszor megenni, pedig jóval nagyobb belem van, mint neked. :DDD

Ja, meg egy tricepsz edzést iktass be azért, mert mintha az nem lenne.

[ Szerkesztve ]

(#27725) Woodslave válasza mocsanisi (#27721) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de ráérsz :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27726) Jim-Y válasza Ijk (#27719) üzenetére


Jim-Y
veterán

Áhh,

Ezek a feladatok [link] A kép szerintem az Individual Event 4, tehát a nyakában az 95lbs ami 43 kiló.

Ez így már barátibb, viszont azon nem változtat, hogy többel guggol mint mi, meg a fejem a lába között mintha satuban lenne(lehetne) :DDD

(#27727) mocsanisi válasza szőröscica (#27724) üzenetére


mocsanisi
senior tag

napi 250? Az nagyon nem sok :K

Heti 2 melledzésre: Szlobi mondta hogy neki bejött, gondoltam teszek egy próbát :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27728) deniro2 válasza mocsanisi (#27721) üzenetére


deniro2
senior tag

18 évesen és 70 kilósan versenyző étrend, de minek... :U Pár hónapig tartod, aztán belefásulsz az egészbe, arról nem is beszélve, hogy mi lesz évek múlva... Türelem kellene neked leginkább, nem óramű táplálkozás.

(#27729) Ijk válasza mocsanisi (#27727) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát mondjuk az jobban bejönne ha egy jó melledzést csinálnál, mint heti kétszer szart. ;]

Jim-Y: A tárcsák méretéből következtettem, mondjuk gyanús hogy nem hajlik a rúd, amikor nekem 2*30kg-al már egész szép ívet rajzol. Biztos műanyag. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27730) mocsanisi válasza deniro2 (#27728) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Szerintem ez minden csak nem versenyzői étrend. 2-2,5 óránként eszek valamit, fehérje bőven felélőve, illetve ch is amennyi megy erőltetve. Ha valamit el akarok érni akkor változtatni kell, és áldozatokat hozni, időben, anyagiakban, stb. Máshogy nem megy, de ezt ti is tudjátok :) Ez a figyeljünk picikét a kajára, meg kemény edzés, persze lehet fejlődni, de nekem ez nem elég. Nyílván ha kicsit belefásulok a kajába néhány hónap után, akkor visszaveszek a mostanihoz hasonló kajálási szintre, hogy figyelek mit eszek nagyjából. Én amikor küzdősportoltam, akkor is mindig a legnagyobbakhoz, meg a versenyzőkhöz akartam párbaállni, mert ott lehetett legtöbbet fejlődni. :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27731) macikos válasza szőröscica (#27724) üzenetére


macikos
addikt

LOL

250gramm rizst hogy a picsába nem lehet megenni egy nap? Ne csináljátok már. Én csak pufirizsből esténként simán megeszek 3x100 grammot és ezt csak úgy lefekvés előtt.

(#27732) deniro2 válasza mocsanisi (#27730) üzenetére


deniro2
senior tag

Szerintem a fenntarthatóság a legfontosabb. Én másfél évig csináltam hasonlót, mint amit tervezel, fejlődtem is, aztán besokaltam és 3 évig szartam az egészre, a rizstől meg a mai napig hánynom kell... Mindegy, te tudod.

(#27733) spammer válasza mocsanisi (#27721) üzenetére


spammer
veterán

Én próbálok 2-2,5 óránkét enni, de nem tudok annyit enni, amennyit kellene... Ehhez már koxosnak kell lenni (napi sok órás edzésekkel), ha 2 óránként teljes étkezéseket akarsz, mert nem hiszem el, hogy különben van étvágya valakinek napi 8x-10x enni :U

napi 700 g rizseket meg ilyen 80 deka húsokat felejtsd el, nem fogod bírni, olyan szinten undorod lesz már, hogy egyszer telehánysz valamit. :D Ha sok CH-t akarsz, akkor tészta kell és/vagy krumpli, egyszerűen könnyebb letolni a nagy adagot. Fehérjét meg turmixból, ha van rá keret, mert húsból napi szinten ennyit megenni, pfejj....

A küzdősport meg nem kardió :U

De csináld csak, hátha bírod gyomorral :)

---

(#27731) macikos: amit te csinálsz, az zabálás, nem étrend ;] :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27734) mocsanisi válasza spammer (#27733) üzenetére


mocsanisi
senior tag

70-80dkg husit simán megeszek most is naponta :D a lényeg hogy mivel most nincs suli mindig frissen csinálom meg. Na jó nem teljesen igaz mert a felét délelőtt, a felét meg délután, így finom. Fűszerekkel is variálok. És még sokszor van hogy ennék még husit. Egyszerűen imádom :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27735) Ijk válasza spammer (#27733) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mondjuk azt a napi 80 deka "husit" 600g rizzsel megnézném hogy eszi meg csak két héten keresztül. :D

mocsanisi: Ha ilyen mennyiségű CH-t akarsz betolni, akkor inkább zabpehelyből fedezd a javát.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27736) Woodslave válasza spammer (#27733) üzenetére


Woodslave
nagyúr

krumpli az nem jó. Jóllaksz és a rizshez képest kevés a ch benne

Tészta jó lehet, de az meg nem jó ch...mint a rizs

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27737) mocsanisi válasza Ijk (#27735) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Na majd meglátjátok :)
A kérdés arra irányult, hogy lehet-e ezen javítani, vagy ha bírom akkor csináljam?

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27738) Fred23 válasza Jim-Y (#27723) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ezt a nőt már láttam én is, csak nem ismertem fel egyből!

Én a sportos, de nőies nőket szeretem a legjobban. Az olyanokat, akikről lejön, hogy minden szexisségük mellett odaadó, gondoskodó nők is. Mint pl. Salma Hayek. Erős, határozott, magabiztos, de kedves és törődő. Levesz a lábamról.

Viszont arra is rájöttem, hogy egyszerűen nehezemre esik nagyra becsülnöm egy nőt, ha testileg nem kiemelkedő, ha nem eléggé sportos, ha könnyen, hamar kifullad. Valahogy férfi-mércét alkalmazok a nőkre is, pedig lehet, hogy nem kéne. Nálam sem számít, hogy mekkora a melle, de az igen, hogy részt tud -e venni velem olyan kalandokban, amihez kell egy adag sportosság. Vágyjon hasonló élményekre, mint én, és ez lehetetlen, ha testileg alkalmatlan.

[ Szerkesztve ]

(#27739) Jim-Y válasza Fred23 (#27738) üzenetére


Jim-Y
veterán

És ez ő mennyivel guggol? ;]

[ Szerkesztve ]

(#27740) drogery válasza mocsanisi (#27734) üzenetére


drogery
tag

nekem azt mondd meg akkor, hogyha elméletileg nem
-ragad rád a zsír
-nem tudsz eleget enni, h hízz
-van pénz kajára

akkor mi az istenért kell egy nap 100szor enni?
eszel 3szor, és kész.

Tessék itt a hc tömegelés diéta-story. hosszú lesz. ;]

"For breakfast you need to eat four of those breakfast sandwiches from McDonalds. I don't care which ones you get, but make sure to get four. Order four hash browns, too. Now grab two packs of mayonnaise and put them on the hash browns and then slip them into the sandwiches. Squish that shit down and eat. That's your breakfast."

At this point I'm thinking this guy is nuts. But he's completely serious.

"For lunch you're gonna eat Chinese food. Now I don't want you eating that crappy stuff. You wanna get the stuff with MSG. None of that non-MSG bullshit. I don't care what you eat but you have to sit down and eat for at least 45 minutes straight. You can't let go of the fork. Eat until your eyes swell up and become slits and you start to look like the woman behind the counter."

"For dinner you're gonna order an extra-large pizza with everything on it. Literally everything. If you don't like sardines, don't put 'em on, but anything else that you like you have to load it on there. After you pay the delivery guy, I want you to take the pie to your coffee table, open that fucker up, and grab a bottle of oil. It can be olive oil, canola oil, whatever. Anything but motor oil. And I want you to pour that shit over the pie until half of the bottle is gone. Just soak the shit out of it."

"Now before you lay into it, I want you to sit on your couch and just stare at that fucker. I want you to understand that that pizza right there is keeping you from your goals."

This guy is in a zen-like state when he's talking about this.

"Now you're on the clock," he continues. "After 20 minutes your brain is going to tell you you're full. Don't listen to that shit. You have to try and eat as much of the pizza as you can before that 20-minute mark. Double up pieces if you have to. I'm telling you now, you're going to get three or four pieces in and you're gonna want to quit. You fucking can't quit. You have to sit on that couch until every piece is done.

And if you can't finish it, don't you ever come back to me and tell me you can't gain weight. 'Cause I'm gonna tell you that you don't give a fuck about getting bigger and you don't care how much you lift!"

(#27741) mocsanisi válasza drogery (#27740) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Mert nyílván egyszerre nem megy le 200g rizs :) A ch-val mindig meg kell küzdeni :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27742) drogery válasza mocsanisi (#27741) üzenetére


drogery
tag

próbáld ki, h nem eszel fél napig és garantáltan lemegy.

[ Szerkesztve ]

(#27743) Ijk válasza drogery (#27742) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én speciel napi két részletben eszem meg a húst és kész. Biztos nem fogok tupperware-s hideg csirkerizzsel szaladgálni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27744) drogery válasza Ijk (#27743) üzenetére


drogery
tag

akkor te nem vagy hc :(

(#27745) littlelion21 válasza Jim-Y (#27723) üzenetére


littlelion21
addikt

Ejj, kicsit nézelődtem...

(#27746) nepszter1 válasza mocsanisi (#27721) üzenetére


nepszter1
addikt

Nekem is volt ilyen korszakom kb félévig szinte majdnem tökéletesen kajáltam heti 1-2x félrezabálás . Aztán rájöttem hogy fölösleges nem igazán ládtam magamon annyi fejlődést hogy ez nekem anyagilag is megérné . Így amikor kedvem van benyomok naponta 2-3 fehérje turmixot és kész. Tudom ez nem olyan mint a szilárd kajaNa meg a zabpelyhet nem tudtam elhagyni sehogy de van olyan nap amikor meg van a napi fehérje bevitel de sokszor van olyan hogy nincs :D . Sajnos szüleim nem igazán támogatnak ebbe a gyúrás dologba.

[ Szerkesztve ]

(#27747) deniro2 válasza Woodslave (#27736) üzenetére


deniro2
senior tag

Dede, a krumpli jó, főve nincs nagy különbség a rizshez képest, sülve meg még kevesebb is és én pl. 3x annyit letudok nyomni belőle...

(#27748) mocsanisi válasza nepszter1 (#27746) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Arra alapozom ezt az egészet, hogy annó 3 hónap alatt felmentem 59-ről, 70kg-ra. Jött utána rajtam kívül álló okok miatt több mint fél év szünet, kajára nem figyeléssel, vissza 63-64-re. Most elkezdtem edzeni, kaján nem sokat változtattam és újra 70-71 vagyok. Ráadásul jobb formával... Szóval csak van értelme :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27749) nepszter1 válasza mocsanisi (#27748) üzenetére


nepszter1
addikt

Biztos hogy van értelme , természetesen nem hülyeség jól kajálni . Most vagyok jelenleg 92kg télen voltam 95 és alig figyelek oda a kajára és fogalmam sincs hogy van ez.

(#27750) 30z.Samu válasza littlelion21 (#27745) üzenetére


30z.Samu
félisten

:Y Nem semmi!

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.