Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27801) penene válasza Boxer001 (#27791) üzenetére


penene
őstag

Ne barátkozz meg vele. Küzdjél, aztán fasza lesz. :)
Én most fegyencezem és úszom is heti 2x és soha nem voltam jobb formában, meg a közérzet is király. :D És ez motivál a továbbiakban is.

Természetesen minden relatív, topik mércével mérve is szar vagyok. :)

De lehet már hat a tribulus krea kombó, azért vagyok ilyen magabiztos. ;]

[ Szerkesztve ]

(#27802) Tipo16V válasza Boxer001 (#27799) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Én a helyedben lepattannék külföldre, megszedném magam, elkezdenék redesen kajálni, edzeni és szoros barátságot kötnék a kémiával :U

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#27803) Boxer001 válasza penene (#27801) üzenetére


Boxer001
veterán

Pedig meg kell barátkoznom vele, ideje lenne... :)
Egyébként nem a topic mércéje alapján ítélem meg magam, mert akkor már régen öngyilkos lettem volna. :DDD
Tipo
Azon dolgozom, hogy max. 1,5-2 év múlva pattanhassak... :U

[ Szerkesztve ]

(#27804) Ijk válasza Boxer001 (#27803) üzenetére


Ijk
nagyúr

Vagyis még 1-2 évig ide fogsz irkálni? :O

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27805) nepszter1


nepszter1
addikt

Moncsa neked mekkora a karod ?

(#27806) Boxer001 válasza Ijk (#27804) üzenetére


Boxer001
veterán

Jaja, meg utána is. ;]

(#27807) Tomics válasza Ijk (#27804) üzenetére


Tomics
addikt

Külföldön nincs net? :F Szerintem utána is :( ;]
Na holnap BL döntő, megyek veszek pár sört idén még úgyse basztam be úgy igazán :))

PH! addikt since 2004

(#27808) deniro2 válasza Boxer001 (#27799) üzenetére


deniro2
senior tag

Ha azt hiszed, hogy vékony csontjaid vannak, akkor még nem láttad az én madár felépítésemet... :D Csukló, alkar, boka, vállszélesség, lábméret..., mind faszán mutatja nálam, hogy muterék spóroltak a kálciummal... :)
El kell fogadni, hogy ilyen alkattal igazán nagydarabok soha nem leszünk és sokan lófasz edzéssel és fele izomzattal is ránkvernek optikailag...

(#27809) Boxer001 válasza Tomics (#27807) üzenetére


Boxer001
veterán

Jaja, holnap döntő, hajrá kékek. :) Megyek be a melóhelyre nézni munkatárssal, meg lehet az apja is ott lesz, mindketten ellendrukkerek. :D Múlt héten szép állapotban voltam, de kellett. :D

deniro
Értsd már meg baszki, hogy az én csontozatom még annál is vékonyabb. :W :D
Te hozzám képest egy mammut vagy.

[ Szerkesztve ]

(#27810) Sotho válasza Tomics (#27807) üzenetére


Sotho
őstag

Nem akarja majd égetni magát azzal, hogy .hu-s oldalakat nézeget. :D

(#27811) penene válasza Boxer001 (#27803) üzenetére


penene
őstag

Ahogy érzed. Én amióta kvázi nem gyúrok, hanem máshogy erősítek (= gyógytorna ;] ), sokkal jobban érzem magam, mert nincs az a testépítői fejlődési kényszer, amit a gyúrás belémbeszél (tömegelni kell, zabálni kell, fel kell szedni 5 kilót). Amíg ez volt, szépen lassan én is elkenődtem, meg nem is voltam igazán motivált, csináltam is, nem is. Meg többször rájöttem, hogy valahogy nekem nem ezt kéne erőltetni, csak mivel szar a térdem, nem volt más.

Aztán most lett más, ami full egészséges (a fegyenctől sokkal egészségesebb a testem, mint előtte, meg a gyúrásnál is sokkal teljes körűbben edzek, ha másra nem, erre jó :D) és szimpatikus is, lehet vele ugyanúgy végletekig szenvedni, stb. Persze nem olyan mértékben, mint amikor szenvedem az utolsó sorozat fekvenyomást, jaj az nagyon hiányzik, meg még sok más. :D

A kajára is kb. magasról szarok az egészre ilyen téren (zabálok, mint az állat, ami jól esik, persze a testépítés és sportos étrendnek megfelelően napi 4-5x normálisat, meg legyen szénhidrát elég, csak nem parázom rajta, hogy most mindenképpen híznom kell, meg méregetni a karom), a lényeg, hogy jól érezzem magam. És persze teljesítenem kell edzésről edzésre, mert itt most ez a mérce, nem a karméret.
Egyelőre motivál az egész, de persze itt is biztos hamar eljön a hullámvölgy, mint ahogy már a 2. hónapban is sokkal nagyobb fejlődést vártam, mint ami van, de ez is jó, mert a lemaradt területek pótolni kell (pl. húzódzkodásnál gyenge alkarral szopó van, nem gurtnizok itt már :D)

Így az egészséges és sportos életmód megvan, és jól is érzem magam.

Pláne, hogy behoztam az úszást is, nagyon jól kiegészíti az erőedzést és kellemes közérzetet biztosít.

Ez persze egy óriási OFF volt, a lényeg, hogy elkenődés helyett kell valami olyat csinálni, ami jó, és motivál. Lehet 1 év múlva húzok vissza a konditerembe, mert már az motivál újra, de egyelőre ráuntam. :D

(#27812) Ijk válasza Tomics (#27807) üzenetére


Ijk
nagyúr

De van csak távolsági díjat kell fizetni, ha magyar fórumra ír.
Meg különben sem lesz ideje rá, kint dolgozni kell.

penene: Ez mind szép és jó, csak azt nem tudjuk hogy akkor mi a csudának írsz ide? ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27813) penene válasza Ijk (#27812) üzenetére


penene
őstag

A szívem mélyén gyúrós vagyok. ;]

(#27814) Tomics válasza penene (#27811) üzenetére


Tomics
addikt

Szóval boxinak fegyencezdenie kell...na szép :( ;]
borsósfred, penene és boxer.

az arany lineup :C ;]

PH! addikt since 2004

(#27815) deniro2 válasza Boxer001 (#27809) üzenetére


deniro2
senior tag

Maximum zsírosabb vagyok, mint te... Csukló, bokában még a barátnőm is rámver... :( :)

(#27816) P00By


P00By
nagyúr

Ennyi lelki beteg embert egy helyen! :(

;]

(#27817) spammer válasza Boxer001 (#27803) üzenetére


spammer
veterán

"Egyszerűen szarjá' bele mindenbe, gyúrjá' oszt kész!" :D

De most komolyan: Én is vékony csontozatú vagyok, még talán fogadni is mernék, hogy nálad is szarabbak a csontjaim :D De ki nem szarja le, nem lehet mindenki Kátler meg Kómen. Főleg naturálban mi a faxt vár az ember. És igen, genetika. Közhely vagy nem, de eleve a csontozat és a hízásra/növekedésre való hajlam meghatározó, és ha valaki ekto vagy ekto-mezo, akkor 3x annyit is zabálhat és akkor talán látszik valami pár év múlva, míg ez mezo vagy mezo-endonál tök más a helyzet.

Mi is van a BBTV-k elején mindig kiírva? Ja igen: "A testépítés az illúziók sportja". :U

Fél év meg lófasz. Ez a sport nem csak arról szól, hogy gyúrók, meg eszek, meg tápkieg. Ez egy életmód, ami csinálni kell hosszú távon és majd lesz eredménye.

Kai Greene mondta (ha jól emlékszem): "A lot of times you might think is athletes the only work to do is to just go and work out in the gym. But work is actually so much more than that." (bocs ha nem pontos az idézet).

Kitartás, küzdelem, alázat.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27818) Boxer001 válasza penene (#27811) üzenetére


Boxer001
veterán

Egyébként te jól csináltad, mert rájöttél, és elfogadtad, hogy ez nem az erősséged...én még ezt se tudom elfogadni. :) Ha egyszer én is elérem, hogy jól érzem magam a bőrömben (szinte alig éreztem még ilyet, mióta élek), akkor onnantól már jó vagyok. :)
Ijk
Itthon is kell dolgozni...jó nem nekem, én lófaszt se csinálok, de az most mellékes. :D Van időm készülni...
deniro
Mondom, hogy engem nem überelsz. Te se spammer. :DDD Ez 100%.
Nagyon vékony csontozat + über ekto testalkat = zabáljak 3x annyit, mint akinek eleve jobb a genetikája.
Csinálom én, nem hagyom abba, csak rossz érzés, hogy szinte semmi sikerélmény.

[ Szerkesztve ]

(#27819) Ijk válasza Boxer001 (#27818) üzenetére


Ijk
nagyúr

" Ha egyszer én is elérem, hogy jól érzem magam a bőrömben (szinte alig éreztem még ilyet, mióta élek), akkor onnantól már jó vagyok"

Az a baj hogy ahhoz nem a tested, hanem az agyad kellene kicserélni, ami elég problémás.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27820) Boxer001 válasza Ijk (#27819) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez igaz.

(#27821) Tamoo válasza Boxer001 (#27818) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én meg 6-7éve edzek, relatíve megszakítás nélkül (igaz nem teszem oda magam 100%-ban), aztán nem sok mindent tudok "felmutatni"... 1-2év gyúrással előrébb jutnak mint én. Lásd pl. Ijk csak hogy itteni példát mondjak.
:U és az a helyzet, hogy totál leszarom. Csinálom aztán kész. Most kicsit jobban odafigyelek, hátha sikerül javítani/szálkásítani egy kicsit, de ha nem akkor sincs semmi. Abbahagyni nem fogom, mert nélküle mégszarabbul néznék ki.

(#27822) penene válasza Boxer001 (#27818) üzenetére


penene
őstag

Hát, majd még kiderül, lehet 2 hónap múlva abbahagyom ezt is. :D
Kiváncsi vagyok, meddig fog tartani a láz. Egyelőre töretlen, bár az már egy jelzés, hogy tribulus-kreát kezdtem tolni. De főleg azért, mert fél éve lejárt mindkettő. :DDD

A CrossFittel szemeztem még, csak a szar térdem miatt nem mertem belevágni, ill. csak amolyan részeket vettem át belőle, amit a konditeremben nyomhattam, viszont a konditeremben nem tudtam megfelelően csinálni, meg kinézik az embert (crossfites órákra meg nem fizetek be, pont mert a térdem miatt nem lehetne bizonyos dolgokat úgy).
Így ment a levesbe kb.

Meg gondoltam rá, hogy heti 1x lemegyek mellezni, hogy testépítői edzést is kapjon, de mostanában olyan szinten izomlázam van mindenben, hogy a franc se kívánna még edzést . :D

(#27823) deniro2 válasza Boxer001 (#27818) üzenetére


deniro2
senior tag

Csuklóm 16, bokám 23 centi, 183 centihez... :U

penene: nalátod, 12 centivel magasabb vagyok, aztán 1 centivel vastagabb a xsuklóm...

[ Szerkesztve ]

(#27824) penene válasza deniro2 (#27823) üzenetére


penene
őstag

171 centi:
csukló 15, boka 20. :D

(#27825) spammer


spammer
veterán

Elindult a ki néz ki szarabbul verseny a topikban? :U

Úgy látom elkél a segítség, ezért meghívtam egy barátomat:

"Akartok róla beszélni?" ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27826) Boxer001 válasza Tamoo (#27821) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor meg kell verni Ijk-t. :D
penene
Az a lényeg, hogy élvezed amit csinálsz, és van némi önbizalmad. Egyébként én is élvezem az edzéseket, de nem írom le, hogy kinek köszönhetem. ;]
deniro
Sajnos nincs mérőszalagom, de úgy rémlik csukló stimmel, boka is kb. 22-23, magasság 84-5. :D
spammer
Nem kell verseny, nyertem. :D

[ Szerkesztve ]

(#27827) Kassadin


Kassadin
addikt

Nem fogok visszaolvasni 150 hozzászólást, valaki leírná a lényeget? Azt látom, hogy Boxer már megint a genetikája miatt picsog. :D

(#27828) penene válasza Kassadin (#27827) üzenetére


penene
őstag

Már leírtad a lényeget. ;]

(#27829) Boxer001


Boxer001
veterán

Kuss legyen, legalább pörgetem a topicot, meg gyűlnek a háeszek. ;]

(#27830) penene válasza Boxer001 (#27829) üzenetére


penene
őstag

Kiváncsi lennék egy olyan statisztikára pl, hogy hány hszt farmoltál össze pl. "Viszlát ;] "okból...
Aztán az önostorozásról nem is beszélve.. Ph kedvence... megafaxt. ;]

(#27831) Kassadin válasza Boxer001 (#27829) üzenetére


Kassadin
addikt

Ideje szakmai topikokban is farmolni a hsz-t, mert nem lesz meg a jómunkásember rangod így sosem. :(

(#27832) mocsanisi válasza nepszter1 (#27805) üzenetére


mocsanisi
senior tag

38-38,5 most... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27833) Boxer001


Boxer001
veterán

Azért van ott szakmai is... ;] Csak amikor sok-sok évvel ezelőtt ráleltem a fáradt gőzre, akkor onnantól szakmai alig ment, majd mára szinte teljesen elhagytam. De ez csak annyi, hogy már nem érdekelnek a hardverek, semmi ilyesmi, az a korszak elment. :)
mittoménmilyenné
Most tényleg max. 100-ba menne pár db, szenvedve...120 kiment már, de most alá se feküdnék. Tök mindegy egyébként, ha úgy nézek ki, mint egy kisiskolás. :)

[ Szerkesztve ]

(#27834) szőröscica válasza Boxer001 (#27826) üzenetére


szőröscica
addikt

Te legalább kinyomod a száz kilót fekve bazz.
Én 22 kilós egykezessel nyomok háromszor hatot a végén, előtte meg 18 kilóval, meg 20-al 10-et 10-et. :W :DDD

(#27835) headhunter válasza tween (#27604) üzenetére


headhunter
addikt

"Nem minden az, aminek látszik..."

[link]

(#27836) Ijk válasza Tamoo (#27821) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért nem értem el olyan sokat két év alatt:

[link]

Mondjuk nekem is edzés utáni bedurrantós képet kéne betenni mint mocsanisinek, amikor már majdnem izmosnak nézek ki, mondjuk mellezés után, amikor jó bedurran a csecs. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27837) spammer válasza szőröscica (#27834) üzenetére


spammer
veterán

És gyanítom, hogy többet is használ, mintha 100 kilókat nyomnál karból.

--

(#27836) Ijk: ez te vagy? Mert akkor faxt szerénykedsz már :D

szerk: Boxi így felakasztja magát ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27838) Tamoo válasza Ijk (#27836) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Most muszáj volt megint képet berakni? Nem vagyunk elég depressziósak? :O

(#27839) Boxer001 válasza spammer (#27837) üzenetére


Boxer001
veterán

Hetek óta nem nyomok rúddal sima padon, csak egykezesekkel, de nem látom, hogy fejlődnék, csak azt, hogy akkor az is biztatott, hogy relatíve erős vagyok, most meg még az se. :D
Ijk is egy ufó. :D
spammer
Nekem már mindegy, megszoktam. :)

[ Szerkesztve ]

(#27840) spammer válasza Boxer001 (#27839) üzenetére


spammer
veterán

Én keretben nyomtam, de rájöttem, hogy szar, azóta csak bemelegítek vele... Sima pad jobb, de még az sem nekem való.. Kétkezesnél faszán karból nyomok nagyrészt.

Viszont amióta egykezesekkel tolom, azóta sokkal jobban érzem a mellem. Persze lófasz még így is, animefanok közelébe sem vagyok, bár nem is gyúrók 2 éve :D Na majd ha meg lesz a 2 év :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27841) Zomb€€ válasza Ijk (#27836) üzenetére


Zomb€€
őstag

Beszarok már rajtatatok :D
Kurvajó forma!
Sztem boxi is izmos lehet, tényleg megnéznék már egy képet, komolyan mondom.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#27842) Tomics válasza Ijk (#27836) üzenetére


Tomics
addikt

2 év alatt ez kurvajó, mit picsogsz ???
áh, no comment.
megyek sírni a sarokba

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#27843) szőröscica válasza spammer (#27837) üzenetére


szőröscica
addikt

Fejlődök benne, meg mindig van izomláz is a mellemben, de én mellre egy jót még nem durrantam soha, pedig nem akasztom ki a könyököm, koncentrálok, hogy helyesen csináljam a gyakorlatokat, de nem jön össze. :)

Ferde padon nyomok egykezesekkel, vízszintesen, meg tárogatni szoktam.

Engem egyébként még a lassú fejlődés sem zavarna, tudom, hogy sok év kell az eredményhez, csak az a rohadt kancsöcs idegesít kegyetlenül. :(

(#27844) Boxer001 válasza spammer (#27840) üzenetére


Boxer001
veterán

Szeretem az egykezeseket is, csak rúddal olyan jó volt, hogy na ez is kiment... :)
Zombi
Nyugi, bennem nem csalódnál. Lehet tudnék olyan képet csinálni nagy nehezen, mintha kinéznék valahogy, de élőben összeszarnád magad a röhögéstől.

(#27845) Ijk válasza Tomics (#27842) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem picsogok, csak vannak hiányosságok. Például nincs "gyúrós" karom, vékony és a definiáltság is csak edzésen jön ki. Meg a vállam sem az igazi, bár ahhoz képest ami volt (nem volt), már mr. olimpia vállaim vannak.

De igazából lexarom, örülök annak ami van.
Úgyse akarok izmos lenni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27846) spammer


spammer
veterán

Így látják magukat a férfiak a tükörben

De ezek szerint inkább az ellentéte igaz :U :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27847) Zomb€€ válasza Boxer001 (#27844) üzenetére


Zomb€€
őstag

Rohadjak meg, holnap megyek Hatvanba! :DDD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#27848) deniro2 válasza Ijk (#27836) üzenetére


deniro2
senior tag

Egyrészt bekaphatod, másrészt, hogy picit kötekedjek, vállad nem sok van... :)
Amúgy ki csinálja rólad ezeket a művészképeket?

(#27849) Jojo5 válasza Ijk (#27836) üzenetére


Jojo5
őstag

nah, erre már azt mondom, hogy b+, ez jó! főleg a hasad(közepe)\melled kéne, a többit megtarthatod :D (valami vállat kerekítsé má' aztán beszabehu) :R

deniro2: hát nem tudtad ? fotós lelkü a drága... minden trükköt ismer, csak óvatosan vele :DD ;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27850) Boxer001 válasza Zomb€€ (#27847) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor hozzál százas zsepit is, folyni fog a könnyed. :O :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.