Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27751) szőröscica válasza macikos (#27731) üzenetére


szőröscica
addikt

Főzve jóval több az, mint 250 gramm, és egyszerűen nem szeretem annyira, hogy megtudjam enni. Hamarabb jól lakok, hiába osztom el négyfelé, minthogy elfogyjon. :(

Lehet, hogy én is ráállok majd a pufirizsre.

(#27752) mocsanisi válasza szőröscica (#27751) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Pufirizs muhahaha :D kicsit sokallom 1350forintért kilóját... :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27753) Tipo16V válasza Ijk (#27743) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Biztos nem fogok tupperware-s hideg csirkerizzsel szaladgálni.

akkor mit zabálsz melóba/suliba??

én kártedórós dobozva viszem szépen a csirke rizsemet a suliba, 1 zacsi rizs+kb 300gr hús ezt kétszerre tolom be, aztán itthon ebéd, ami megintcsak rizs+valamilyen hús, aztán edzés után otthon még valami húsos dolog némi CHval.
a reggelim meg zab tejjel.

ez így csak 5 kaja 1 nap... :(

mocsanisi te meg ne hallgass rájuk, csináld, mert muszáj!!! :C bejön a kezdő azt ugatja mindegyik, hogy kajálj rendesen...te felhozod neked meg aztmondják, hogy nem kell ennyire komolyan venni. LINK BANDA!!!! ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#27754) deniro2 válasza szőröscica (#27751) üzenetére


deniro2
senior tag

Nyers rizs a frankó, harmad mennyiség és tuti alacsony GI... :)
Még mindig nem vágom miért kell ennyire ragaszkodni a rizshez... :F Tuti valami kínai lobbi.. :)

(#27755) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#27752) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a csoki kilóját nem sokallod? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27756) Ijk válasza Tipo16V (#27753) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pufibúzát.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27757) Sotho válasza mocsanisi (#27721) üzenetére


Sotho
őstag

(#27758) Woodslave válasza deniro2 (#27747) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja 2 kiló krumpli vagy fél kiló rizs. Nem tudom mostanában egyiket se próbáltam :D

Vótam tornázni, annyira nem adta, de nem volt rossz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27759) Woodslave válasza mocsanisi (#27748) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fasza lesz az, meg a képed is jó a bobybuilding.hu-n

:R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27760) deniro2 válasza Woodslave (#27758) üzenetére


deniro2
senior tag

Fél kiló rizs megpárolva kb. 1,5 kiló, 2 kg krumpli sütve kb. 1,2 kg... :K

(#27761) Woodslave válasza deniro2 (#27760) üzenetére


Woodslave
nagyúr

oks, hogyan sütöd?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27762) deniro2 válasza Woodslave (#27761) üzenetére


deniro2
senior tag

Héjában, hosszában negyedelve, sütőben: ~steak burgonya

(#27763) Boxer001


Boxer001
veterán

Ahogy olvasom ma Woodslave kolléga van mélyponton. Csak hogy megnyugodjon...én hozzá képest egy zsák szar vagyok, és ez nem a BÁ-féle szindróma, hanem tényleg. Kb. mintha még életemben nem lettem volna teremben. 2 napig nem edzem, 3. nap már még az a kis valami is összecsoffad rajtam. Ez volt az igazság, semmi rinyálás. :)
Az a kemény, hogy még képes vagyok lejárni a terembe, pedig semmi értelme...vagy egy halom pénzt kéne belelapátolnom, és megnézni, hogy történik-e valami, vagy hagyni a picsába az egészet, mert ez így semmihez nem vezet.

[ Szerkesztve ]

(#27764) Eagl3 válasza Boxer001 (#27763) üzenetére


Eagl3
veterán

Olyan egyszerűen nincs, hogy viszonylag rendesen eszel, edzel és nincs eredmény...

(#27765) Boxer001 válasza Eagl3 (#27764) üzenetére


Boxer001
veterán

Itt rohadjak meg...de úgy se hiszitek el.
Meg persze mindjárt jönnek az egyek sokkal többet, stb...ennék én, csak ez a szájbabaszott ország a kibaszott fizetéseivel enyhén szólva nem engedi. Senkim nincs, visszajöttem apámékhoz lakni, és ha egy kicsit költök magamra, meg az átlagnál egy kicsit többet eszem, akkor majdnem elrepül a fizetésem...ez normális, hogy basznák már telibe a kurva anyjukat...és még tervezzek jövőt...jah, tervezek én...pont azért spórolok, hogy minél előbb koccoljak innen.
De az is jogos, ha azt írjátok én tehetek róla...mert igen, arról én tehetek, hogy itt tartok, de most már javítani fogok rajta, csak nem itt.
Elnézést, kissé felkúrtam magam.

[ Szerkesztve ]

(#27766) Eagl3 válasza Boxer001 (#27765) üzenetére


Eagl3
veterán

Most milyen magas vagy és hány kiló?

(#27767) Boxer001 válasza Eagl3 (#27766) üzenetére


Boxer001
veterán

Hagyjuk...bár leírhatnám, onnantól hinnétek nekem.
Vagy férges vagyok, vagy egyszerűen a testem stop táblát mutat bármire, amitől fejlődhetne, ez van, én a másodikra tippelek, volt időm rájönni.
Arra gondoltam, hogy esetleg max. két havi fizetésemet beáldozhatnám egy tesztre, hogy ami csak kifér a pénzemből, az kaja...(bár szerintem nagyrészt tápszerekből fedezném).
Aztán ha 2 hónap alatt se jön fel pár kiló, nem indulok meg, akkor kuka az egész...a pénzt mondjuk rohadtul sajnálnám, mert sok pénz kell ahhoz, hogy felkészüljek egy külföldi induláshoz...

(#27768) Eagl3 válasza Boxer001 (#27767) üzenetére


Eagl3
veterán

eleve baromi negatívan állsz hozzá szerintem...

(#27769) Boxer001 válasza Eagl3 (#27768) üzenetére


Boxer001
veterán

Edzem, kajálok annyit, amennyit megengedhetek magamnak (illetve úgy engedhetek meg, hogy félre akarok tenni a jövőre), és semmi nem történik...de mindegy, ezt úgy se érti az, aki nem ilyen fantasztikus fizikummal van megáldva. :)
Tudom, mindjárt jön valaki, és megírja, hogy csak fél éve edzem, stb...előtte is ez volt, utána is ez lesz, mert mitől indulnék meg...
Én örülnék a legjobban, ha egy talicskányi pénzt fordíthatnék a dologra. Ha ennyi nem elég, akkor jelenleg nem tudok mit tenni, ez nem hozzáállás, hanem kibaszott tény.

Sorry, befejeztem a témát, csak gondoltam ráfejelek Wood problémájára. :)
Egy lájtos bícsboj szartalicska forma már megvan, 1-2 tininek majd csak bejövök. :)

[ Szerkesztve ]

(#27770) Eagl3 válasza Boxer001 (#27769) üzenetére


Eagl3
veterán

Wood azért ahhoz képest, hogy-hogy nézett ki 2-3 éve... kb. egy szava nem lehet a mostani formájával. :DDD

(#27771) Boxer001 válasza Eagl3 (#27770) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerintem sem.
Legalább dagadt lehetnék, de még az se tudok. :D

(#27772) deniro2 válasza Boxer001 (#27771) üzenetére


deniro2
senior tag

Hús helyett szalonna, rizs helyett kristálycukor, mozgás tilos és meglátod lesz eredmény... :D
Amúgy meg ne legyél negatív, lehet már pszichoszomatikusan vagy vékony... :)

[ Szerkesztve ]

(#27773) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

A wood által emlegetett másik fórumos kép: [link]
És még1: [link]

Szóval ez az alap, innen indulunk, most 3 hónapig semmi kép, helyzetjelentést írok majd kilóra vonatkozóan, 3-4 hónap múlva újra képek remélhetőleg jóval nagyobb tömeggel :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27774) #11527168 válasza Boxer001 (#27769) üzenetére


#11527168
törölt tag

Befejezed a rinyálást b+? Csináld a dolgod, mással ne foglalkozz! Ha megy akkor megy, ha nem, nem... Nem kell mindenkinek kurva jól kinézni, nem ez a mérce, bár valakinek ezt kár mondani. Meg az se hogy mennyi lóvéd van. Minek görcsölsz ezen??? Áruld már el kiváncsi lennék kinek kell megfelelni, ki/mi a mérce.

Bocs, csak a f*sz kivan ezekkel a "nem tudok...." kezdetű rinyálásokkal. Aztán még a rinyálók szidják mindig a felszines picsákat.

mocsanisi :R

[ Szerkesztve ]

(#27775) Boxer001 válasza #11527168 (#27774) üzenetére


Boxer001
veterán

B+ csinálom, rendszeresen. :D
Magamnak lenne jó megfelelni...és ha valaki úgy érzi, hogy nem felel meg magának, akkor még ha nem akar, akkor is görcsöl ezen, ott legbelül...és én tényleg nem akarok, mert már a faxom kivan ezzel ennyi idősen... :)
Bazdmeg. :D Majd erősen gondolok rá, és akkor faxa lesz. :DDD
Faxnak írtam, már nagyon megbántam.

(#27776) Tomics válasza Boxer001 (#27775) üzenetére


Tomics
addikt

Dobj fel egy képet, addig kár vitázni kinek fos a formája :C

PH! addikt since 2004

(#27777) deniro2 válasza Boxer001 (#27775) üzenetére


deniro2
senior tag

Nyugi, igyál valamit... :)

(#27778) Boxer001 válasza Tomics (#27776) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem röhögtök eleget az életben másokon? :D Egy kép meg semmit se jelent...élőben lehet meglátni.
deniro
Holnap meccsnézés munkatárssal, inni fogok. :)

[ Szerkesztve ]

(#27779) tepizoli


tepizoli
tag

Egy kis érdekesség!

A kreatin-kiegészítés 9 %-kal növeli az élethosszt...A vizsgálat során egerek élethosszát vizsgálták a kreatin kiegészítés függvényében. A kísérleti egerek egyik csoportja ivóvizében kreatin kiegészítést kapott, míg a másik csoport placebót.A vizsgálat eredményei szerint a kreatin kiegészítést kapó egerek élethosszának mediánja (középértéke) mintegy 9 százalékkal hosszabb volt, mint az ilyen kiegészítést nem kapó egerek élettartama, miközben az agyi-funkciókat mérő tesztek során is lényegesen jobb eredménnyel szerepeltek. Az ok a kutatók következtetései szerint, hogy a kreatin kiegészítés fokozza az idegrendszer fejlődőséért és védelméért felelős gének expresszióját és csökkenti az agyban a reaktív oxigén gyökök szintjét. Bender A. et al.: Creatine improves health and survival of mice. Neurobiol Aging, 2007 Apr 6; Department of Neurology, University of Munich, Klinikum Grosshadern, Marchioninistr. 15, Munich D-81377, Germany.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#27780) _ATi_1 válasza tepizoli (#27779) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Egereknek placebo...Minek? Hogy azt higyjék, hogy kreatin ?
Másik: Egy élethossznak van mediánja ?
Ne haragudj, nem kötekedésképp, de fura egy kicsit. :DD

(#27781) tepizoli válasza _ATi_1 (#27780) üzenetére


tepizoli
tag

Nem én írtam a cikket!
Kérdezzétek a kutatokat.

[ Szerkesztve ]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#27782) Tamoo válasza tepizoli (#27779) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A "másik csoport" mi a f@sznak kapott placebót? Bandáznak az egerek, aztán kidumálják ki mit szúr? Csóri placebós is nőni akar szerencsétlen, aztán kamillázik hogy nem hat a cucc vagy mi? :F Ilyeneken agyalnának az egerek, hogy egy csoportnak placebó kell? :DDD

(#27780) _ATi_1: Na megelőztél :D

[ Szerkesztve ]

(#27783) _ATi_1 válasza tepizoli (#27781) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Láttam, meg is jelölted a forrást :)
Csak leírtam a számomra érdekes dolgokat a cikkel kapcsolatban.

(#27784) Tomics válasza Tamoo (#27782) üzenetére


Tomics
addikt

:C

PH! addikt since 2004

(#27785) tepizoli


tepizoli
tag

Ebben a cikkben van. De nekem a hozzászólások tetszenek a legjobban.
[link]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#27786) Boxer001 válasza tepizoli (#27779) üzenetére


Boxer001
veterán

Hosszabb életkor, minek? Nyugdíj sokáig úgy se fog tartani, meg addigra mindenki kihal azelőtt, mielőtt elérné azt a 80 éves korhatárt, amit megszabnak. ;]

[ Szerkesztve ]

(#27787) Tomics válasza Boxer001 (#27786) üzenetére


Tomics
addikt

Na ja. Ma voltam fodrásznál, mondta hogy kezdek őszülni a forgómnál :Y 24 évesen baszki. sok stressz, pénztelenség :D

én faterom is 45 évesen kezdett őszülni :W :D lehet még idén eljő a végítélet

szóval nálam a kreatin nem oszt nem szoroz ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#27788) Boxer001 válasza Tomics (#27787) üzenetére


Boxer001
veterán

Nyugi, nekem is már sok az ősz hajszálam, igaz én már pár évvel vénebb vagyok nálad, de rohadjon meg akkor is. :D Fater meg csak néhány éve őszül, szép kilátások. :D

(#27789) Zomb€€ válasza Boxer001 (#27775) üzenetére


Zomb€€
őstag

Én is így vagyok ezzel, hogy nem bírok magamnak megfelelni. Nem görcsölök rá, csak szar, hogy soha nem vagyok elégedett.
Amúgy sztem a topik elég freak ilyen tekintetben, mert tényleg semmi nem elég jó/izmos/szálkás/formás stb. ma tudtam meg, hogy adonisz komplexusom van

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#27790) _ATi_1 válasza Boxer001 (#27786) üzenetére


_ATi_1
senior tag

"mindenki kihal azelőtt, mielőtt elérné azt a 80 éves korhatárt"

Hacsak nem kezd el most rögtön kreatin-kiegészítést alkalmazni. :))

(#27791) Boxer001 válasza Zomb€€ (#27789) üzenetére


Boxer001
veterán

Na látod...egyetlen különbség köztünk, hogy neked egy elég faxa formád van, és úgy vagy elégedetlen, nekem meg...hát az kritikán aluli. :) Szeretnék ezzel megbarátkozni, mert hát mennyi ember van, aki ezeket mind leszarja, és boldog...de mégse megy. :)
ATi
Ha a nyugdíj is nő, nem csak az életkor, akkor elkezdem. :D

[ Szerkesztve ]

(#27792) 30z.Samu válasza Zomb€€ (#27789) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam is kezdik észrevenni, hogy valamit csinálok, mert agresszívebb a fizikumom, vagy csak azt, hogy picit fogytam. Hiába kapom a dicséreteket, valahogy én úgy érzem, hogy ez nekem kevés. Természetesen büszke vagyok arra, amit elértem eddig (közel 1 év alatt), de még van hova fejlődni és félek attól, hogy tök mindegy hogy fogok kinézni, sose leszek magammal elégedett. Mondjuk mielőtt elkezdtem volna edzeni ledobtam 20 kilót bringázással, focizással, gyors kaják elfelejtésével, aztán gondoltam úgy, hogy akkor most már erősíteni sem ártana. Tavalyihoz képest lényeges a változás, de elégedett koránt sem vagyok.

Sic Parvis Magna

(#27793) szőröscica


szőröscica
addikt

Nyugi Boxi, én másfél éve csinálom, az egyetlen eredményem, hogy fél év alatt ledobtam 26 kilót, de azóta szinte semmi változás. Na jó, nőtt vagy két-három centit a karom, meg erősödtem, de a tükörben szar sem látszik.

Jojo megmondja, hogy tényleg kurva szar a formám. :K
Undorító, zsíros, kancsöcsös. :(

(#27794) Zomb€€ válasza szőröscica (#27793) üzenetére


Zomb€€
őstag

"Jojo megmondja, hogy tényleg kurva szar a formám."

Mi van, vitted pár qarikát? ... ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#27795) Ijk válasza Boxer001 (#27791) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ma megint Boxi rinya nap van? ;]
Mi a fenét vársz fél év alatt úgy őszintén, szar kajával? Szinte biztos hogy nem a testeddel van baj. Nincs pénzed annyit enni mint egy dinoszaurusz, vagy legalábbis nem akarsz rászánni erre annyit ( mondjuk én jack helyett biztos kajára költöttem volna). Ezzel nincs semmi gond, az a lényeg hogy elégedj meg azzal amit el tudsz érni.
2 év alatt azért nagyjából látom hogy mennyi elhivatottság és áldozat kell a kis eredményekhez is. Elismerem hogy frusztráló ha nem úgy jön ahogy mi szeretnénk, főleg egyes topiklakók képei után.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27796) Tipo16V válasza Boxer001 (#27786) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Hosszabb életkor, minek? Nyugdíj sokáig úgy se fog tartani, meg addigra mindenki kihal azelőtt, mielőtt elérné azt a 80 éves korhatárt, amit megszabnak
+100000 ezta hszt kvára adom :K :(
én meg 20 vagyok, és van már ősz hajszálam, fater alig 40+os és ő már televan (tuti nem fogok sokáig élni ;] ), de tökmindegy mert mint tudjuk idén vilégvége. bekéne koxolnom előtte. ;]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#27797) Sotho válasza Boxer001 (#27791) üzenetére


Sotho
őstag

Nem azt kell nézni mit nem tudtál elérni hanem, hogy mivé válsz ha abbahagyod. :U

(#27798) Woodslave válasza Sotho (#27797) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C na ez nálam is az alapigazság :K :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27799) Boxer001


Boxer001
veterán

Kár a gőzért, ahogy látom...úgy se hiszitek el. :) Én nem úgy vagyok kicsi, mint a legtöbben, hogy kevés az izom, aztán ennyi...hanem iszonyat vékony csontozatom van.
Tudom már megint mi következik...hogy a vékony csontozat szokott előny lenni...de nekem az átlagnál is vékonyabb. Jó példa erre nekem Márk, akivel személyesen is találkoztam, de én akkor láttam először, amikor vékony volt még. Az ő csontozata viszont jóval vastagabb, mint az enyém, innentől nem is folytatom, aki nem érti, az már tényleg vagy direkt nem fogja fel, hogy gecizzen, vagy idióta. :D

Sotho
Na épp ezért csinálom, mert ha még ez se lenne...na akkor...nem lennének rá szavak sem. :U

Tipo
Attól még élhetsz kurva sokáig, hogy őszülsz...nincs abban semmi, csak bassza az idegrendszerem. :D

[ Szerkesztve ]

(#27800) tween válasza Tomics (#27787) üzenetére


tween
őstag

ilyenen görcsölsz :F a halántékom felől 18 éves korom óta őszülök ...azért is nyíratom fel tarra oldalt ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.