Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27551) Boxer001 válasza Zomb€€ (#27550) üzenetére


Boxer001
veterán

Macikosnak mondjad, ő foglalkozik ilyen faxságokkal. :U
Mi az a 200 kiló, álmomból felkeltenének...se menne ki soha. :D
Az utolsó mondatodat meg akár magadban is tarthattad volna...fantasztikus, én nem is tudom mit tennék, ha egy ilyen ember lenne a termünkben. :Y

(#27552) Tamoo válasza Zomb€€ (#27550) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ő fogja a derekad guggolásnál?

;] :DDD

(#27553) Woodslave válasza Boxer001 (#27549) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na abban nem lenne köszönetem ;] :D

Deniro: ja egy bélyeg méretű homályos kép volt, ahol a szőrzetem szerencsés együttállásának köszönhetően úgy tűnt mintha nem lennék olyan punnyadt xar mint amilyen valójában. :K Nem vesztettél semmit

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27554) Woodslave válasza Zomb€€ (#27550) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mehikóban edzel? :Y :R

De tényleg ha beszélnél vele mondana valamit a műsorról? Mindig kiváncsi voltam hogyan tartják titokban hónapokig, hogy mi történt, ki nyert stb... :D

A kalkulátor szerint ha 150-be 10-szer guggolsz, akkor elvileg a 1rep maxod 200

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27555) Boxer001 válasza Woodslave (#27553) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez mekkora már egyébként...egy férfi érdeklődik egy másik férfi csupasz képe iránt, és ezt csináljátok itt...széééép. ;]

(#27556) Zomb€€ válasza Woodslave (#27554) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nem tudom, még nem vettem rá magam, hogy hozzászóljak :D
De nem tűnik f*szkalaposnak.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#27557) Woodslave válasza Boxer001 (#27555) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja. ;]

Néztem egyébként, hogy 2 évvel ezelőtt is tudtam egy ugyanilyen képet csinálni jó fénynél, ergó semmit nem fejlődtem. Igaz xarabbul se nézek ki ami ebben a korban akár még eredmény is lehetne...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27558) Eagl3 válasza Woodslave (#27557) üzenetére


Eagl3
veterán

Mennyi idős vagy, hogy már temeted magad?

(#27559) Woodslave válasza Eagl3 (#27558) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D 35 leszek, de csak vicceskedek OG Duck 38 (asszem) és milyen izmos lett :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27560) Tamoo válasza Zomb€€ (#27556) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Honnan tudod, hogy nem az ikertesója? :U

(#27561) Boxer001 válasza Woodslave (#27559) üzenetére


Boxer001
veterán

Itt az idő, hogy segítségül hívd a mindig segítőkész barátot: a kémiát. ;]

(#27562) Eagl3 válasza Woodslave (#27559) üzenetére


Eagl3
veterán

Vegyél példát Győzikéről! ;]

Tamoo: ravasz, tavasz... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27563) Woodslave válasza Boxer001 (#27561) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja megfogadtam, hogy mostmár csak a roishop-ból rendelek "kieget". ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27564) Zomb€€ válasza Tamoo (#27560) üzenetére


Zomb€€
őstag

Te mit kötekedsz mostanában?

Tudom és kész ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#27565) Tamoo válasza Zomb€€ (#27564) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Jólvanna, azért járok ide. ;] :DDD Máshol nem merek.
Édenhotelesek voltak bulizni Miskolcon múltkor, Dávid nem akarta elárulni ki nyerte :(((

(#27566) Kassadin válasza Woodslave (#27554) üzenetére


Kassadin
addikt

Valószínűleg szerződést kell aláírniuk, amiben az is benne foglaltatik, hogy nem beszélhetnek, különben fizetnek mint a katonatiszt.

(#27567) DirtyFREE


DirtyFREE
tag

A jobbos már meg van de ki lehet a bal? ;]

[link]

Ez nem a lays reklám? :P

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#27568) JoolsNOS válasza DirtyFREE (#27567) üzenetére


JoolsNOS
veterán

MJ kigyúrta magát? :)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#27569) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Elég fura kérdés, de tudnátok ajánlani vmi normális termet a 6. kerületben? Oktogonon jártam egy pince szerüségbe (Oktogon-fitnessz), de eléggé lepukkant hely, kéne valami normálisabb, de nem horror árban...

:R

(#27570) mocsanisi válasza RockHaRD (#27569) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Oktogontól végülis Lehel tér nincs messze, na én ott tudok egyet. A lehel tér metrómegállónál, de az már 13. kerület. Még 4. kerületbe meg 15.-be tudok normálisabb termeket, de az gondolom teljesen kiesik :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27571) headhunter válasza macikos (#27524) üzenetére


headhunter
addikt

Mennyi az igazságtartalma?

____________________________________________________________

"Elég nagy rágós vagyok, szinte állandóan majszolók gumit de már nem egyszer megfordult a fejemben, hogy jót teszek-e ezzel magamnak. Ha belegondol az ember, a nyálmirigyek pl. amelyek az előemésztést hivatottak főrészt segíteni, állandó stimulációnak vannak kitéve és esetleg úgy tájékoztatják a gyomrot meg a többi táplálkozásban résztvevő cuccot, hogy itt most evészet folyik és készítse az adalékokat, savak, epe, hasnyál, stb. Arról nem is beszélve, hogy a folyamatosan tömény nyál vajon nem rongálja-e a fogakat, a nyálkahártyát, nem "fárad"-e el túl korán. A mentolos gumi például tapasztalatom szerint igen erős éhségérzetet vált ki és ez hosszú távon még fekélyt is okozhat. (Már nem az éhérzet hanem a táplálékbevitel hiánya és az emiatt "hoppon maradt" gyomorsav károsító hatása).
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

A hashajto hatas nem a menthol miatt van , a sorbit(ol) a ludas , nagyobb mennyiseg hashajto hatasu , tehat 2-3 csomag ( egyszerre ) talan mar hatasos .
Továbbá , ha amalgámos tömésed van , mellőzd a túl sok rágózást , vagy cseréltesd ki a tömést.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Szerintem alapvetően nem ártalmas a rágó, erősíti a rágóizmokat, valamennyire igaz, amit a reklám mond, hogy segít visszaállítani a száj ph-értékét, megelőzni a fogszuvasodást.. talán.
Ami ártalmas lehet (amalgám töméssel együtt való használatán kívül), hogy aszpartámot tartalmaznak, ami egy olyan édesítőszer, mely rendszeres és tartós szedése nagyon súlyos tüneteket produkál, egyebek közt rákkeltő..
Itt egy nagyon érdekes cikk olvasható az aszpartámról, ami a gyerekvitaminoktól kezdve a rágókon át majdnem minden olyan termékben megtalálható, amit édesítőszerrel készítenek..
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

A cukormentes (de még a nemcukormentes, magyarul cukros vagy cukortartalmú) rágógumi nem növeli jelentékenyen a gyomorfekély kockázatát. Egészséges gyomor ha sok savat is termel (mondjuk rágózás miatt) nem olyan könnyen fekélyesedik. Továbbá már régen megszoktad, hogy több nyálat választasz el, így az agyad valamilyen szinten tudja, hogy nem eszel, hanem csak rágózol. A gyomorsavak termelése nem a nyálelválasztással van összefüggésben, hanem a szag- és ízingerekkel.

Miért lenne folyamatosan tömény nyálad? Mihez képest tömény, s mivel telített? Egyébként meg éppen hogy nem károsít, hiszen a rengeteg fehérje pufferoló hatása miatt a száj eleve nehezebben savasodik (no meg valamelyest lugos is eleve), ami nem jó a fognyűvő manóknak, így védi a zománcot.

A gyomorsavad meg nem igazán marad hoppon, annyi azért nem termelődik, és különben is igencsak éreznéd ha sok a gyomorsavad, mert felpuffadnál és olyan teltségérzeted lenne, ami már igen kellemetlen. Ez már lehet káros (főleg ha állandóan ennyire sok a savad). De vannak nagyon jó savlekötők, amit vény nélkül is lehet kapni patikákban. De nem hinném, hogy csupán rágozástól annyi savat termelnél.

A rágás mindenképpen javítja az agy vérrellátását márcsak rágóizmok és garatizmok (nyelés) mozgásakor fellépő Pumpa-szerű funkció miatt, és a fülkürtön keresztül az agyban fellépő nyomásvéltozások miatt (ugyancsak nyeléskor)."
_____________________________________________________________

[ Szerkesztve ]

(#27572) tween válasza Woodslave (#27559) üzenetére


tween
őstag

akkor egy idősek vagyunk, de rajtam látszik aminek látszania kell ;]

(#27573) Kassadin válasza headhunter (#27571) üzenetére


Kassadin
addikt

A fenil-alanin miatt hashajtó hatású. Gondolom, a többi is hasonlóan tájékozott a témában.

(#27574) szőröscica válasza tween (#27572) üzenetére


szőröscica
addikt

A sörhas? ;]

(#27575) Kassadin válasza szőröscica (#27574) üzenetére


Kassadin
addikt

Ősz hajszálak, impotencia. ;]

(#27576) Woodslave válasza tween (#27572) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát rajtam is. De azzal vígasztalom magam, hogy 60 évesen is tudok így kinézni. Már kopasz vagyok az nem fog változni, max néhány ránc, sovány meg tudok maradni ha eszek. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27577) BÁ Nutrition válasza DirtyFREE (#27567) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

asszem Alex

érdekes hogy itt ölég izmos, mert mindig olyan kis nyüzügének látom versenyeken ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27578) deniro2 válasza DirtyFREE (#27567) üzenetére


deniro2
senior tag

Ha a jobb oldali Tóth Dani (meg, ha nem, akkor is), borzasztó groteszken néz ki...:)

(#27579) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#27578) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hát nincs versenyformában az biztos, de már pár éve ilyen off szezonban. lehet hogy most profiként elvárás lesz egész évben növizni és akkor nem mászik fel rá annyi +:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27580) RockHaRD válasza mocsanisi (#27570) üzenetére


RockHaRD
addikt

köszi, végülis a Gate hoteles Gilda Max volt a nyerő, és innentől oda is járok, mert eléggé megtetszett :)

(#27581) g@bo


g@bo
nagyúr

sziasztok

térdfájdalomra milyen szert javasoltok? / arthro guard pl. /

:R

(#27582) Kassadin válasza g@bo (#27581) üzenetére


Kassadin
addikt

Animal Flex valamiért már nem kapható, így joint-x mondjuk. Neten azt írták, hogy 2x 2-3 hónapos kúrát érdemes belőle tolni. Valamint ha raksz bandázst a térdedre mozgás előtt, az is segít(het). És a hűsítő lóbalzsam is enyhítheti fájdalmaid.

(#27583) Jojo5


Jojo5
őstag

Jelentem megírtam az írásbelit. Reménykedem, hogy jó lett és most a hétfői mell valamint keddi hát utáni izomlázzal a tarsolyomban irány VÁLLAZNI!

"The harder the conflict, the more glorious the triumph."

/Thomas Paine/

:R

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27584) g@bo válasza Kassadin (#27582) üzenetére


g@bo
nagyúr

kösz.

animal flex-et kerestem, de nem mondták -ahol épp voltam- hogy hiánycikk v kivonták volna.
egy másik cuccal -artihial- kombinálva irta egy fórumozó, hogy ütős.

most -kinomban- vettem arthro gold ot, utána körbelesek ha nem használ valamit.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#27585) _ATi_1 válasza g@bo (#27584) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Éppen ezt akartam ajánlani, szinte minden megtalálható benne, ami az ízületeknek jó, én is ezt szedem pont. (Arthro Guard Gold)

(#27586) szőröscica válasza g@bo (#27581) üzenetére


szőröscica
addikt

Arthroxon. Még Apámnak vettem a múltkorában, már egy éve fájt a válla, és rendberakta.

Most nekem kezdett el fájni, szart edzést is toltam miatta, pedig a Jack adta a póvert, de a végére már nagyon rossz volt, úgyhogy nem erőltettem.

(#27587) Gery15


Gery15
addikt

Ma olyan sikeresen megedzettem a hátamat, hogy már most fáj... mi lesz még holnap? Beszarok majd legfeljebb... :D Ja, hogy ez senkit nem érdekel, és senki se kérdezte. Viszlát. ;] De azért jó dolog ez a gurtni. :C Ja és ADKA! :DDD

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#27588) Boxer001 válasza Gery15 (#27587) üzenetére


Boxer001
veterán

kuss ;] :D

(#27589) Kassadin válasza Gery15 (#27587) üzenetére


Kassadin
addikt

Eddig mit csináltál a teremben, hogy ma volt az első sikeres edzésed? :F;]

[ Szerkesztve ]

(#27590) macikos válasza Gery15 (#27587) üzenetére


macikos
addikt

Képzeld el mi lett volna, hogyha még rágózol is közben... ;]

(#27591) BÁ Nutrition válasza macikos (#27590) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lehet jack3D rágót tol :)
inFravénásan ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27592) Gery15 válasza Boxer001 (#27588) üzenetére


Gery15
addikt

Nyugi van. :D Jack papa nélkül volt. :C

Kassadin: Eddig csak a 15kg-os egykezeseket nézegetem. ;]

macikos: Katasztrófa. :DDD

HyperX

(#27593) penene válasza Woodslave (#27557) üzenetére


penene
őstag

"egy ugyanilyen képet csinálni jó fénynél"

Jah, idővel egyre kevesebb fénnyel érhető el ugyanaz a minőség (=forma). :K
Én épp ezért nem is vesződöm a képekkel.

(#27594) penene válasza g@bo (#27584) üzenetére


penene
őstag

Flexet kivonták? Nemár, az volt a legjobb cucc, talán pont azért??? Pont nemrég fogyott el a doboz. :(
Majd biztos lesz helyette hasonló más néven pár évig. :)

(#27595) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

bodybuilding.com-on lehet még kapni a Flex-et: [link]

(#27596) Kassadin válasza _ATi_1 (#27595) üzenetére


Kassadin
addikt

Kérdés, hogy szállítanak-e ide és mennyibe kerülne.

(#27597) _ATi_1 válasza Kassadin (#27596) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Persze, szállítanak, sajnos 2500Ft körül jön ki a Flex szállítási költsége.
Viszont az árak jóval olcsóbbak, mint az itthoni üzletekben.

[ Szerkesztve ]

(#27598) nepszter1


nepszter1
addikt

Sajnos nem sikerült az IQ teszt pár ponttal maradtam le pontosan 2-vel . Aztmondták nem vagyok alkalmas egyetemre főiskolára . Talán nem is bánom , csak egy kicsit hogy kimarad az egyetem/főiskolás dolgok az életemből . De még ki tudja mit hoz a jövő . Beadom a jelentkezést ide a helyi tűzoltó-parancsoksághoz 8embert vesznek fel szeptemberig szóval szerintem jó esélyem van . Tűzoltó parancsnokot személyesen ismerem nap mint nap járok vele edzeni . Meg a többi tisztel is.

Leültem magamtól is :D

(#27599) Kassadin válasza _ATi_1 (#27597) üzenetére


Kassadin
addikt

Sb-n 11490 volt, onnan meg kijön 9 ezerből, aktuális ára szerint. De csak azért, mert nem 45 dollárba kerül. Akkor meg már drágább lenne. Viszont tény, hogy az ottani normál fizukhoz képest ez lófütty ár. Még 45 dollár esetén is.

nepszter1: Mióta kell iq teszt ahhoz, hogy felsőoktatásba menjen az ember? Ez megint valami oktatásügyi reform, amiről lemaradtam? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27600) tween válasza nepszter1 (#27598) üzenetére


tween
őstag

nepi nepi nepi :( iq-nuku? ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.