Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26451) nepszter1 válasza asuspc96 (#26445) üzenetére


nepszter1
addikt

(#26452) Boxer001


Boxer001
veterán

Nem neki írom, mert ugye engem lenéz...(mindjárt sírok)...nem lenne vele semmi gond, ha nem lenne ilyen idegesítő stílusa, vagy mit tudom én...szerintem értitek. De ezt ő úgy se érzékeli, csak mi...és sajnos kár neki még írni is, soha nem veszi észre.

(#26453) Gery15 válasza asuspc96 (#26445) üzenetére


Gery15
addikt

Amivel felkúrod itt az emberek agyát az még, hogy meséskönyvnek nézed az egész topikot. Csak te írod tele az egy hsz-odat 50 smiley-val.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#26454) Tomics válasza Boxer001 (#26452) üzenetére


Tomics
addikt

Szerintem ha visszaír mindenki hagyja figyelmen kívül abszolút, savazni se kell. Hátha megunja és elhúz a véres g*cibe :D

Szóval, aki válaszol asuspc96-nak, azé lesz a vödör szar ! :DDD

Ijk: Mit én is, edzek mióta itt figyel a Csodaszer! :D

Kíváncsi vagyok hány embert fognak bannolni ezek után, ha benéz ide egy modi :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#26455) Ijk válasza asuspc96 (#26445) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azt lökjük ki aki nem jár edzeni, csak pofázni ide. Szóval viszlát!

Tomicsnak is. ;]

wertigo1984: Nem érted, neki hatalmas az akaratereje, csak edzeni még nem volt, számolni nem tud, olvasni meg nem akar.

Tomics: Majd asuspc-t bannolják trollkodásért, ami valljuk be ebben a topikban már nagy szó lenne. :DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26456) wertigo1984 válasza asuspc96 (#26445) üzenetére


wertigo1984
őstag

Te aztán kapod az ívet rendesen :DDD Én a helyedbe tényleg átgondolnám, hogy mit is szeretnék valójában, rengeteg akaraterőt gyűjtenék, ha szükségét érzem, beszerezném a megfelelő kiegeket, és tényleg belevágnék. :K

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#26457) Yeffy válasza macikos (#26402) üzenetére


Yeffy
veterán

szép kutyusok...

"LOL, a fél topik bejelölt faszbukon :D"
én még kivárok :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#26458) Gery15 válasza wertigo1984 (#26456) üzenetére


Gery15
addikt

De ő nem tud gondolkodni... Már vagy 1000szer leírtuk neki, hogy mit KELLENE csinálni, de nem teszi. És itt ki is szálltam az egészből.

HyperX

(#26459) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

Ijk&Spammer természetesen tudom hogy nincs alsó/középső/felső mellizom, azért volt idézőjelbe. De nekem ez, hogy kettéválasztom a mell edzést, a felső, illetve a középső/alsó részre, nekem eddig bejött, mióta ezt csinálom, nőtt a mellem. peresze még mindig marhára el van maradva. :(
macikos nem úgy meg az Zoli! ;] nincs pénzem kutyát fentartani. meg keverék nem kell :R hát te mondtad hogy a szüleik szüleit jelenti. isn't it? ne érts félre, nagyon cukorborsó mind, de nekem csak fajtiszta.

Ha hazaért Jojo kollega, akkor jólenne vele egy közös edzés :R
Egyébként szerintetek vissza fog olvasni???

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#26460) wertigo1984 válasza Tomics (#26454) üzenetére


wertigo1984
őstag

Akkor Ijk-el felezünk; enyém a vödör, övé a többi ( bocsesz IJK) :R

Ijk: akkor kell mellé egy tapasztalt ember, akire valamennyire felnéz, aki nyüstöli, hogy "Takaroggggyááá edzeni te lusta disznó, ez nem hávájozás 1 2 1 2"

Gery15: akkor nincs több mondanivalóm. Ha 1000szer sem hallgat rátok, akkor nincs mit tenni.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#26461) macikos válasza Tipo16V (#26459) üzenetére


macikos
addikt

"Keverék nem kell"

LOL

(#26462) Tomics válasza macikos (#26461) üzenetére


Tomics
addikt

pofáZoltán?! :((

:D ;]

PH! addikt since 2004

(#26463) asuspc96


asuspc96
senior tag

spammer
"De neked nincs akaratod, ez a baj."
az, hogy itt mondok faszságokat a nemhozzáértésemből adódóan az azt jelenti, hogy nem vagyok megtelve elég akarattal ? Mert 2-3 hete elkezdett ez érdekelni és ezalatt nyílván mindent el kellett volna olvasni betűről betűre megjegyezni ? olvasd el a gazdag papa szegény papa című könyvet...az elmondás a lényeges benne nem a többi...nem ismerlek Téged...Te sem engem...vita lezárva az akaratról...

Tomics
Irónia.... ??? :U :W

a kiváltó ok ez volt...ez nyilvánvaló:
"tricepsz elmaradt.... helyette kimentem futni...rájöttem nekem nem nagy izmok kellenek hanem esrősek és fürgék...magyarán olyan amivel jó állóképességem lesz...kb mint neki vagy neki
tudom...10 év letöltendő..szóval sokáig veletek leszek (örültök mint disznó a böllérnek)"

-oké idegesítő vagyok....változni nem lehet ? ismeritek a mondást könnyebb magadon változtatni mint máson...kövér gyerek se azt csinálja, hogy megtöm mindenkit disznózsírral hanem szépen AKARATOT erőltet magára és teszi a dolgát...de miért is baj az egyéniség ?
-tudatlan vagyok ehhez...oké aláírom....de mi a faszért kellene ezt globálisan nézni ? :W
-bekerülni....talán....de ha a társaság ennyire zárkózott oké... :R

a képek viccesek...de nem jön át... ;] :P

ljk edzek....de biztos én vagyok a hibás...mert van időm írni ide is és nem napi 24be tolni a súlyokat ? :(((

Gery az a 15 az az életkor igaz-e ? ;]

wertigo1984
"Akkor Ijk-el felezünk; enyém a vödör, övé a többi ( bocsesz IJK)
Ijk: akkor kell mellé egy tapasztalt ember, aki nyüstöli, hogy "Takaroggggyááá edzeni te lusta disznó, ez nem hávájozás"

Szerintem Te vagy az aki még nem rúgott belém...tiszteletre méltó! :K

szerk: eddig God és Wood és Boxer is megvan mostmár....2005..és a többiek ?

asuspc96

[ Szerkesztve ]

(#26464) Ijk válasza Tipo16V (#26459) üzenetére


Ijk
nagyúr

Bunny megmondta hogy nem lehet egy héten kétszer ugyanazt az izomcsoportot edzeni. :D
Egyébként nyilván azt kell csinálni ami bevált.

#26466: Szerintem ha rendesen szétküldöd heti egyszer, akkor biztos nem fogod tudni még egyszer rendesen edzeni. Nekem néha 4 napig is izomláz van benne, de minimum 3.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26465) Gery15 válasza asuspc96 (#26463) üzenetére


Gery15
addikt

Nyomorult vagy még mindig igaz-e? [link]

HyperX

(#26466) Tipo16V válasza Ijk (#26464) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

biztos igaza van. denemma! ;]
hát eddig javuló tendenciát mutat a csecs.

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#26467) asuspc96 válasza Gery15 (#26465) üzenetére


asuspc96
senior tag

"Szerző: Gery15 | Dátum: 2012-05-06 00:09"
kérlek...;] :P

és akiket még megtaláltam...

asuspc96

(#26468) macikos válasza asuspc96 (#26467) üzenetére


macikos
addikt

veszélyes vagy!

Nem vagy véletlenül másodállásban testőr?

(#26469) spammer válasza asuspc96 (#26463) üzenetére


spammer
veterán

Olvastam a könyvet ;)

Nem kell mindent elolvasnod neked se azonnal, csak az alapismereteket illene már tudni és ideje lenne elkezdeni edzeni, és főleg eldönteni, hogy mit is akarsz igazából.

Addig csak a duma megy....

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#26470) mocsanisi válasza asuspc96 (#26445) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Kialakult itt egy társaság egy stílussal. Nem tetszik nem kell benézni a topicba. Ha ide irosgatsz akkor meg elfogadod ezt a stílust és megpróbálsz beilleszkedni. Arnoldot hagyjuk, egy genetikai csoda nem kevés kox-al. Eddzél, egyél, valami eredménye lesz, ha más nem erősödsz. kész.

Szerk.: topiclakók nagy részéről van fent kép...

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#26471) Jim-Y válasza asuspc96 (#26417) üzenetére


Jim-Y
veterán

".szóval ilyen olcsójánosokkal kell élnem mint túró, csirke, tojás stb..."

ki kell, hogy ábrándítsalak, ezek drágábbak szerintem mint egy fehérjepor. 3kg 10K forint, az neked olyan másfél havi adag lenne, ugyanez túróval satöbbivel sokkal drágább..

Egyébként szerintem túlzásba viszed ezt a számolgatást, az dícséretes, hogy ilyen szépen utánanéztél a dolgoknak, legalább tudod, hogy mi a jó kaja, és mi nem, de nem kéne számolgatnod a kalóriákat, hanem tömni magadba az ételt és mellette lejárni edzeni. A plusz energiát inkább fordítsd arra, hogy a gyakorlatok helyesen végezd el!

Jah és ember! Az, hogy most lemész és két évig gyúrsz annyit jelent, hogy emberré fogsz válni a fogpiszkálóból, nyugodj meg, hogy nem leszel felfújt, ha magadra szedtél egy kis súlyt meg izmot, még nyugodtan ráérsz sportágat választani..

(#26472) SzlobiG válasza macikos (#26468) üzenetére


SzlobiG
félisten

Linkeljétek a testőr képet. ;]

(#26473) nepszter1 válasza SzlobiG (#26472) üzenetére


nepszter1
addikt

a jó öreg pókerfész :DD

(#26474) Tipo16V válasza nepszter1 (#26473) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

neeem. a testőr nem ő volt :N

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#26475) szőröscica


szőröscica
addikt

Ma csak egy intenzív bicepszre és kardióra futotta, de sikerült úgy szétdurrantani az alkarom a kalapács bicepsszel, hogy fél órával később sem bírtam rendesen fogni a kormányt. :DDD

Jack3D nélkül, mert csak holnap hozzák. De csütörtökön bevetem, és meggyilkolom a mellemet. ;]

szerk.: visszaolvastam, kár volt, ez az ánuszwc gyerek tényleg fárasztó.

[ Szerkesztve ]

(#26476) Jim-Y válasza asuspc96 (#26463) üzenetére


Jim-Y
veterán

használj kevesebb smiley-t mert az tényleg idegesítő, de legalább szerkeszted a hsz-t, az jó :)

Egy a lényeg, neked híznod kell, és erősödni, a futásnak tényleg nem most jött el az ideje, lesz arra még időd, bár.. figyu...16 évesen én nem biztos, hogy konditerembe mennék, miért nem keresel magadnak valami sportot, teszed rendbe a kajálásodat, és nősz fel? Kondizni, erősíteni ráérsz 20 felett is...

A többieket meg szard le, nem nekik akarsz változni hanem magadnak. ;]

(#26477) SzlobiG válasza Tipo16V (#26474) üzenetére


SzlobiG
félisten

Leovince vagy ki a bánat.:D

(#26478) asuspc96


asuspc96
senior tag

értek mindent...remélem ez a "másik" oldalon is megtörtént...béke ;)

joamilestoné hadd ne kezdjem el előröl Veled is...kb oviban van ez a névből adódó gúnyűzés... :C

asuspc96

[ Szerkesztve ]

(#26479) Gery15 válasza asuspc96 (#26467) üzenetére


Gery15
addikt

Úgy látom, hogy te tényleg értelmi fogyatékos vagy... és nem is kívánok neked válaszolni erre inkább.

HyperX

(#26480) Jim-Y válasza Gery15 (#26479) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hallod, komolyan mondom igazad van, de ne írd már be huszadszorra, hogy mennyire szánalmas, és hogy el sem olvasod, persze utána mindig reagálsz minden hszére,lol ;]

[ Szerkesztve ]

(#26481) mocsanisi válasza asuspc96 (#26478) üzenetére


mocsanisi
senior tag

és akkor mivan? nekem is mondják hogy mocsokmisi még se akadok fent. legyél már egy kicsit lazább bazdmeg!! :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#26482) asuspc96 válasza mocsanisi (#26481) üzenetére


asuspc96
senior tag

khmm..az vagányabb a mocsokmisi mint az ánuszwc...ez olyan, hogy vörös bombanő meg guminő... :O :DDD

asuspc96

(#26483) Boxer001 válasza SzlobiG (#26477) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem ő a testőrök atyja...de rá már csak a tényleg régi motorosok emlékeznek. :D Aki nem, az egy boozy, ez van. ;]
Szerintem mocskosmisi. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26484) Gery15 válasza Jim-Y (#26480) üzenetére


Gery15
addikt

Erre muszáj voltam szerintem. :U

(#26475): Like. :D

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#26485) Sotho


Sotho
őstag

Megy itt a tini veszekedés. lol;]

(#26486) spammer válasza Sotho (#26485) üzenetére


spammer
veterán

:DD

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#26487) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Valakinek nincs kedve amúgy tolni velem egy közös edzést? Lehel-térnél van egy tök jó terem, az nagyon könnyen megközelíthető metróval. Nincsenek sokan mert kb. most nyílt, olyan zene van amilyet viszünk, lehet magnéziát használni. Szóval valaki?

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#26488) Kassadin válasza Sotho (#26485) üzenetére


Kassadin
addikt

Mit vársz? Tombolnak a hormonok.

(#26489) SzlobiG válasza Kassadin (#26488) üzenetére


SzlobiG
félisten

Inkább csak jön a nyár...:U

(#26490) pityaa23


pityaa23
senior tag

Heló urak, én vagyok a ketogén/paleolit diétás. Csak egy kis helyzetjelentést írok:

Vasárnap csaltam, visszavittem barátnőm Szegedre, útközben megálltunk fagyizni, betoltam 4 gombóccal, meg ha már lúd legyen kövér, egykebab dürümöt is elfogyasztottam. Hétfőn reggel leteszteltem Medi-test tesztcsíkkal a ketózist. Hát nulla eredmény. Ezért egész nap elkezdtem tömni magamba a zsírt, megettem vagy 300g trapista sajtot, 50g lenmag + oliva + tökmag olajat, 2pár virslit, meg egy csomó majonézt. Ma reggelre a tesztcsík a lehető legjobban elszíneződött, tehát szépen megjelentek a ketonok így beindult a zsír energia felhasználása.
Most nagyjából 2000 kalóriára van belőve a kajám, ami 120-130g fehérjét, 160-170g zsírt és max 20-30g szénhidrátot jelent. 1hét múlva mérlegelek egyet, meglátjuk mi lesz.

Üdv

(#26491) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#26487) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ott lakok kb :)
melyik teremre gondolsz?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#26492) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#26491) üzenetére


mocsanisi
senior tag

West Side Gym. Régi Csani Fittness, új tulaja van. Csanády utcába van :)
Mondjuk még nincs bent minden gép, de május végéig minden megjön és lesz minden ami szem szájnak ingere. Szolit ma üzemelték be, szauna is van, tulaj meg az öccse aki bent szokott lenni nagyon jó fejek.

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#26493) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Innét rendelt már valaki? Érdekelne hogy küldenek-e hozzánk meg hogy mennyiért.

(#26494) littlelion21 válasza SzlobiG (#26493) üzenetére


littlelion21
addikt

live chat? :)
Egyébként vagy tényleg rejtély, vagy én vagyok balf@sz.

Ma olyat láttam mint még soha: faszit álló vádlizás közben telefonálni...

(#26495) Ijk válasza pityaa23 (#26490) üzenetére


Ijk
nagyúr

"tehát szépen megjelentek a ketonok így beindult a zsír energia felhasználása."

Bunnynak igaza van.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26496) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Úristen, imádom ezt a topicot olvasgatni :DDD :DDD :C Köszönöm nektek mindig szereztek pár örömteli percet... Ezek a gyerek civódások nagyon jók voltak...

Maci: arik a kutyuk, lehet kellene egy, de nem jelöltelek be fészen :R

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#26497) drogery válasza SzlobiG (#26493) üzenetére


drogery
tag

Küldenek. A kis csomagok amiben pár tabis doboz van csak, ~5$.
A nagyobbak amiben már vödör van ~12$ körüli pk-val jönnek.
Ezek kb 3-4 hét alatt jönnek meg, vannak drágább-gyorsabb opciók is.

[ Szerkesztve ]

(#26498) Woodslave válasza Tomics (#26436) üzenetére


Woodslave
nagyúr

be is kell tiltani a picsába, az ember addig edz tőle amíg meg nem hal... ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26499) szőröscica válasza Woodslave (#26498) üzenetére


szőröscica
addikt

Akkor én a saját két dobozom felajánlom két "svéd"nek. ;]

(#26500) Markgx10 válasza Woodslave (#26498) üzenetére


Markgx10
őstag

Naaaa, mesélj már, vaze :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.