Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26751) Woodslave válasza drogery (#26750) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jim Wendler korrekt arc, a 5-3-1 rendszerben is a kiegészítő gyakik mind nagy volumennel vannak. Nem 3-5 tolódzkodás :D

Rippi is van pöppintve mint állat ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26752) Herczi válasza kovsol (#26745) üzenetére


Herczi
senior tag

chocolate smooth, strawberry, vanilla, banana ezek sztem nagyon finomak

raspberry iható

mentol chocolate vagy mi, ihatatlan

(#26753) szőröscica


szőröscica
addikt

Jack3D narancs: ízre semmi extra, 2 decihez adtam egy kanállal, kb. mint a Bolero italpor. :DDD

Fél órával később kezdtem az edzést. Hogy erőben adott-e, azt nem tudom, valószínűleg igen, ha abból indulok ki, hogy a pihenőidőim sokkal rövidebbek lettek, szóval azonos ismétlésszám mellett nagyobb terhelést kaptak. Három szériát húztam rá a melledzésre pluszban az eddigiekhez képest, szóval elég jól pörgetett, a fáradtságérzetet tolja ki.

Utána meg rájöttem, hogy miért mondjátok, hogy a mellet nem lehet a háttal egy napon edzeni. Egyszerűen levegővel nem bírtam már a terhelést, annyira elfáradt a keringési rendszerem. :DD Végigcsináltam, de durva volt, ezen változtatni kell ezután.

Szóval nekem pozitív tapasztalataim vannak vele. :) :))

(#26754) spammer


spammer
veterán

Kókuszban is lesz Ogli G O.G. Duck nemsokára, ha valakit érdekel / lemaradt volna.

---

káskáj: "Utána meg rájöttem, hogy miért mondjátok, hogy a mellet nem lehet a háttal egy napon edzeni."

Én egy napon edzem.

---

Lassú vagy medve! :P

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#26755) macikos


macikos
addikt

Az előbb volt riport az Aktívban OG Duck-kal, erre most lesz egy másik ugyancsak vele a Fókuszban. LOL.

Egy ktsg ogre megelőzött ;]

[ Szerkesztve ]

(#26756) Tomics válasza macikos (#26755) üzenetére


Tomics
addikt

Fókuszt meg Aktívot nézni minden este...boozyek ;]

Holnap végre Jack3D nap (edzés) alig várom! :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#26757) Ijk válasza szőröscica (#26753) üzenetére


Ijk
nagyúr

Úgyse nőttök semmit a dzsekháromdétől, inkább kajára költenétek az árát. :U;]

Boxi is ellőtte ezzel a puskaport, miután megszokta már csak valami illegális pörgető viszi el a terembe. ;]

penene: Miért, az ő fejlődése most gyors?

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26758) szőröscica válasza spammer (#26754) üzenetére


szőröscica
addikt

Aki a profi, az profi. Én már levegőt nem kaptam, a döntött törzsű evezést alig bírtam megcsinálni. :DDD Ennyire még sosem sikerült kihajtanom magam.

(#26759) penene válasza Ijk (#26757) üzenetére


penene
őstag

Jah, Boxer túl gyorsan lőtte el azt a lehetőséget, várnia kellett volna még pár évet, amikor lelassul a fejlődése. :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#26760) drogery válasza Woodslave (#26751) üzenetére


drogery
tag

azért ő is "meghazudtolja" magát, teszi fel yt-re a videókat, mikor annyi súlyt akaszt magára, h csak 5-t bír húzódzkodni/tolódzkodni :D nincs akkora 1kezes amivel 10alatt kéne eveznie stb..
szerintem teljesen korrekt ember, nem akar lenyomni a torkodon semmit, a könyvi kivonatos tartalma lényegében ingyen elérhető a honlapján, kérdezel válaszol, nincs tápkieg márkája ami mindennél jobb :C sorolhatnám.
én neki tulajdonítom a felvilágosodásom (;] ) majd ha összefutok vele megköszönöm..

rip meg erőedző ennek megfelelően erősebb, mint te vagy én, úgyh korrekt kategóriába kerül :K

(#26761) Márk01 válasza Woodslave (#26744) üzenetére


Márk01
tag

Egész jó hangulatban vagy. :D ;]

===============================================================

(#26762) Boxer001 válasza penene (#26759) üzenetére


Boxer001
veterán

Fel se gyorsult még soha, hová lassuljon ennél jobban? :DDD
Benyomom vagy fél év alatt ezt a két dobozt és indulok versenyen, mint az a hiphopboozy.
Múltkor volt lent egy Janesz-féle csóka a teremben, nagyon hasonló felépítés, odavert...aztán róla is kiderült természetesen, hogy nem veti meg a kémiát. :D

(#26763) Ijk válasza Boxer001 (#26762) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem sok embernek van olyan hormonháztartása, ami külső beavatkozás nélkül hozzájárulna ütősebb izomzat építéséhez.
A legjobbak amikor a versenyzők pózolnak és olyan érzésed van, mintha rámontírozták volna a fejét arra a testre. (Van akinek a fejéről látszik hogy ekto, az meg később nem sokat változik, legfeljebb a növitől).

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26764) Woodslave válasza Márk01 (#26761) üzenetére


Woodslave
nagyúr

még nem eléggé ;) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26765) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

Jojo kirakott egy képetfacebookra, amin 22tábla csoki van, és vagy 10 csomag cukor :Y

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#26766) God Vazzeg válasza Woodslave (#26742) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Apja kaszált :D

(#26767) samfishR


samfishR
senior tag

sziasztok!

elég kezdő vagyok még, de a derekamat is meg szeretném erősíteni, mert igen gyenge. Így a hát edzésbe egy olyat gondoltam, hogy beleviszek, hogy a kábeles evezőgépen nyújtott lábbal, nyújtott karral, egyenes törzzsel, szűken fogva hátradőléseket csinálok, majdhogynem fekvő pozícióba, majd vissza ülő helyzetbe.. és ebből 3 sorozatot, most kb 55-60 kg-val nyomom. remélem érthetően írtam le, hogy mit akarok :DDD

plusz még kérdésem lenne, hogy mivel gyenge a derekam és néha fájni is szokott, inkább mellőzzem a súlyos edzést és homorítást/hiperhajlítást csináljak helyette?

előre is kösz a választ!

[ Szerkesztve ]

(#26768) Sotho válasza samfishR (#26767) üzenetére


Sotho
őstag

Ezt az evezőgépes dolgot szerintem hanyagold, menjen a hiperhajlítás padon orrvérzésig ha jól megerősödsz rajta mehet a felhúzás egyéb súlyzós gyakorlatok.

(#26769) 30z.Samu válasza Sotho (#26768) üzenetére


30z.Samu
félisten

Csatlakozom, ez erősíti a derekat rendesen. :)

Sic Parvis Magna

(#26770) samfishR


samfishR
senior tag

köszönöm mindkettőtöknek a tanácsot, akkor hanyagolom ezt :R

(#26771) JoolsNOS válasza szőröscica (#26753) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Olyan hatása van mint hot bloodnak eleinte? Hogy mennél a terembe minél előbb? Mert nekem az indulással vannak problémáim. Sosincs kedvem menni.

Apropó: egy képet én is tolok, hogy hol tartok. Van még hely az izomnak bőven. :)

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#26772) szőröscica válasza JoolsNOS (#26771) üzenetére


szőröscica
addikt

Ha olyan hatása lett volna, mint a hot bloodnak, akkor már árulnám mind a két dobozzal. Nekem az nagyon nem vált be, csak ásítoztam tőle, végig sem tudtam csinálni az edzést vele. :(

(#26773) God Vazzeg válasza JoolsNOS (#26771) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Na, nem is rossz! ;)

(#26774) macikos


macikos
addikt

Szórakoztok itt ezekkel az idióta bedurrantó sz*rokkal.

Én iszok edzés előtt egy energiaitalt és kész. Az edzés közbeni rágózás pedig serkenti az agyműködést

[ Szerkesztve ]

(#26775) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#26725) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tudom emlékszel-e de pont ezt írtam ijk kollégának hogy mikor nyomok 65-ös egykezessel 4et sokkal jobban odabax a mellemnek mintha mondjuk ilyen 100 kilóval (rúddal)nyomnék 40et..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#26776) tween válasza macikos (#26774) üzenetére


tween
őstag

egyszer fogpiszkáló volt a számba nyomás közben...majdnem sikerült lenyelni :D

(#26777) macikos válasza tween (#26776) üzenetére


macikos
addikt

:D

Jó, gyakorlat végzés közben alap, hogy nem rágjuk, csak pihenő közben.

(#26778) BÁ Nutrition válasza tepizoli (#26730) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Meg hogy a rendőrök ezzel vannak elfoglalva és nem a valódi dolgukkal. Felháboritó!"

te meg ehhez nem értesz. azok a rendőrök erre, ilyesmire vannak tartva. semmi mással nem foglalkoznak. most úgy értem hogy csak fradimeccsre, hanem tüntetések, zavargások, katasztrófahelyzetek stb. szal ez nem a normál állomány hanem a készenléti rendőrség. lehet hogy hülyén hangzik de lehet hogy még jól is jön nekik hogy tudnak élesben "gyakorlatozni"

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#26779) Ijk válasza BÁ Nutrition (#26775) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem az a lényeg hogy én 25 kilós egykezeseket bírom el, te pedig a 65-ösöket.:DDD
Gyenge vagyok, te jópár év előnyben, és jóval izmosabb is nálam. Én nem leszek izmos, ezt már rég elfogadtam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26780) BÁ Nutrition válasza Ijk (#26779) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én izmos? :Y
szombaton lehet találkozok Márkkal, mert meghívtak az Ute-Fradi magyar bajnoki kiesési rangadóra ;] szal ha át mer jönni kedven csapatom, az Újpest szektorába, akkor szívesen elbeszélgetek vele. ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#26781) Ijk válasza BÁ Nutrition (#26780) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak annyit mondtam hogy izmosabb vagy nálam. ;]

rii: Mert az emésztőcsatornánk szilárd kajára lett "tervezve", kellenek a rostanyagok (nembeszélve olyan anyagokról ami a húsban van, a turmixban nincs), a beleknek az a jó, ha van volumene a tápláléknak.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26782) rii


rii
nagyúr

lehet hülyeséget kérdezek, de ha a csirkemellfilé 1/5-e csak a fehérje, akkor miért nem a fehérjeturmixot tanácsos egész nap csak tolni? az ára miatt? a fehérjepor hány %-ban tiszta fehérje?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#26783) szőröscica válasza rii (#26782) üzenetére


szőröscica
addikt

Egy 30 grammos adagban kb. 22-23 gramm van, szóval szűk 80%-os egy tejsavófehérje-koncentrátum. Az emésztőrendszert nem erre találták ki, azt mondják az okosak, ezért azt javasolják, hogy a napi bevitel maximum fele legyen folyékony formában.

Gyors fejszámolás: 1kg csirkemell mondjuk 1400ft, ebben van 200 gramm fehérje. Egy vödrös tejsavó kilója kb. 5000ft, abban van 800 gramm fehérje. Szóval árban nincs nagy differencia.

[ Szerkesztve ]

(#26784) BÁ Nutrition válasza rii (#26782) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondjuk arra kíváncsi lennék hogy ha a csirkemellfilé 20%a fehérje
akkor szerinted egy turmix hány %a fehérje? :F :Y

így még nem is gondoltam bele. ;]
várjá inkább kiszámolom neked(ez nagyképű volt. lehet nem is tudok számolni :DDD)
3 dl víz az kb 300g ahhoz hozzáraksz 30 g fehérjét lesz 330gos cucc benne 30 g fehérjével
az kábé 9% :F
szal kábé 65-70g fehérjét rakjá bele hogy utolérd a csirkemellet

a vödrös fehérjét megkapod 3500é is kilóját, de megfigyelhető hogy a legtöbb értelmes(számunkra hasznosnak gondolt) kajának a fehérjetartalomra vetített egységára :Y (ezmiez) nagyjából azonos. amiből mostonában nyilván kedvezőtlen irányban kiesett a tojás...
marhabélszínt, vadhúsokat, lazacot, harcsafilét stb most ne keverjük ide

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#26785) 30z.Samu válasza BÁ Nutrition (#26784) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tényleg durva így belegondolni. :)) Mondjuk én a fehérjére (mármint a turmixra ;] ) sose gondoltam úgy, mint kaja-pótlékra. Meg is hülyülnék, ha nem tudnék húst enni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#26786) drogery válasza 30z.Samu (#26785) üzenetére


drogery
tag

Olvasgatok itt egy pár dolgot Feruggia tollából, eddig se gondoltam róla semmi rosszat, de eléggé jó arcnak tűnik, csak ennyiből:

1. Load up the bar with a weight you can squat 10 times.

2. Now squat it 20 times.

:C

szerk: nem neked akartam válaszolni :(

[ Szerkesztve ]

(#26787) Zomb€€ válasza macikos (#26774) üzenetére


Zomb€€
őstag

Hm, először rángatózásnak olvastam, nem is értettem... :DDD
De amúgy rágózás tényleg f*szás közben :K

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#26788) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#26780) üzenetére


Markgx10
őstag

:Y Bazzeg, te komolyan ott leszel? :D Azon szerencsések közé tartozom, akinek már megvan a jegye napok óta a vendégszektorba, ugyanis idén 2500 helyett csak 1200 jegyet adtak, de SEMMI pénzért nem mennék a hazaiba, több dolog miatt. 1. azonnal agyonvernének a dózsások és nincs kedvem kórházban végezni a napot 2. a barátaim között szeretnék lenni és örülni, amikor megverjük az Újpestet :D

(#26789) Boxer001 válasza Zomb€€ (#26787) üzenetére


Boxer001
veterán

Na most már fény derült arra is, hogy rágózni kő edzés közben. Minden nap tanulok itt valamit. :D

(#26790) Woodslave válasza drogery (#26786) üzenetére


Woodslave
nagyúr

folyton mást mond :( :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26791) drogery válasza Woodslave (#26790) üzenetére


drogery
tag

tanul ;]

(#26792) Yeffy válasza Markgx10 (#26788) üzenetére


Yeffy
veterán

:D
épp akartam kérdezni, hogy tepizoli kommentjére esetleg nem szeretnél reagálni valamit? megnézném ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#26793) Boxer001 válasza Yeffy (#26792) üzenetére


Boxer001
veterán

Tapitepizoli szerintem agyvérzést kap lassan.
Megyek lábazni.

(#26794) Yeffy válasza Boxer001 (#26793) üzenetére


Yeffy
veterán

tuti :DDD
jó edzést, itt mell bic lesz elvileg

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#26795) Markgx10 válasza Yeffy (#26792) üzenetére


Markgx10
őstag

Azért nem reagálok, mert nagyrészt egyetértek. Először is én soha nem rúgtam fel még egy kukát sem, soha nem török, zúzok, nem rongálom a metrót, nem rángatom a kerítést stb. mert ehhez nem kell nagy bátorság. Egyéb szurkolókat, akik szurkolni mennek sem ütnék meg, mert az is elég gyáva dolog lenne. Az a véleményem, hogy ha az ember mindenáron bunyózni akar, akkor arra felkészült emberrel álljon ki, ezért amikor volt a szurkolóknak küzdősport bajnokság, akkor kb 500 ellenfél szurkoló közé (amiből kb 300 újpesti volt) elmentem 5 barátommal és kiálltam a legnagyobb újpesti ellen (nálam kb 30kg-mal volt több) a legerősebb szabályrendszerben, magamban úgy éreztem, hogy ez férfias :D Persze, amikor megdörrent az a pár száz újpesti, hogy hajrá lilák, akkor a ringben gyakorlatilag összefostam magam, bénító érzés volt :D Aztán végül pontozással nyertem, de nem ez a lényeg, a lényeg, hogy az összes sportolójuk, KIVÁLÓ és tiszteletreméltó sportember, úgy fogadtak stb. hogy kalapot le előttük, én mióta ott voltam, azóta egyáltalán nem utálom őket :K

De hogy egy pici on is legyen, ma megyek gyúrni és tegnapi edzésre hozattam egy haverommal egy adag Jack-et, csak hogy anélkül már el sem kezdjem a kondizást ;]

(#26796) Yeffy válasza Markgx10 (#26795) üzenetére


Yeffy
veterán

:) :R
gondoltam, hogy nem vagy vadorzó, legalábbis eddig nem tűntél annak, csak érdekelt a véleményed :)
nem semmi "élmény" lehetett...
egyébként meg abszolúte egyetértek.

dzsekó? ajj, már te is... -.-" :DD
na majd írj, hogy hány100 kilókkal toltad :D
fú, ígértem valamit... lassan ideje lesz elkezdeni a teljesítését :B

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#26797) God Vazzeg válasza Markgx10 (#26795) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezzel a hsz-al nőttél a szememben :R

(#26798) tween


tween
őstag

kis pihenő:

(#26799) Fecogame


Fecogame
veterán

Skacok, kellene 1 kis help :)

Az alábbi dolgokat csinálom/csinálnám, csak kellene hozzá valami terv.

- Bringázás, intenzíven
- Fekvő, ez alapján
- Úszás ( ez csak pénteken jó, mivel csak akkor érek rá )
- Lábra is kellene edzeni, lábsúlyom van ( 2x2KG )
- Hasizomra is van egy ilyenem

A fentieket kellene valahogy beosztani hétköznapra, csak nem tudom, milyen módon osszam fel. Pénteken lehet csak az úszás, de ezt más említettem :)

A cél: több izom legyen rajtam, főleg combokon és felsőtesten ( kar + mell ) :)

:R

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#26800) Herczi válasza Fecogame (#26799) üzenetére


Herczi
senior tag

Hát, ha izmot akarsz felszedni, ezt úgy osztod fel, ahogy akarod, mert hogy ettől 1 grammot nem fogsz nőni az tuti, sőt.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.