Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27901) penene válasza Ijk (#27899) üzenetére


penene
őstag

Na, ezzel egyet értünk. Mint írtam, nekem is "jól érzem magam a bőrömben" érzést ad a fegyenc. És ehhez még nem kellett 1 kezesen sem húzódzkodnom. Az 1 kezes húzódzkodás egyébként a legvége, szal fölös azt példának hozni.
Az olyan, mintha csak a 150 kilós fekvenyomásról szólna a testépítés meg a 120 kilós 8% TZSs izomzatról. Van akinek tényleg arról szól, no a fegyencben azok a Chalestenic Kingek a videón. :)

MOD: Jaja, mert különben Viszlát! ;]

[ Szerkesztve ]

(#27902) Ijk válasza penene (#27901) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó most mondhatnám hogy a 150 kilós fekvenyomásnak sem látom értelmét, de itt ilyet nem szabad leírni. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27903) BÁ Nutrition válasza Zomb€€ (#27897) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:F
ezt mondtam én is nem?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27904) Woodslave válasza penene (#27901) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk a kettlebellre is azt hittem faxság, amíg meg nem vettem. (lehet túl drága volt és bemagyarázom, hogy jó :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27905) Tomics válasza Woodslave (#27904) üzenetére


Tomics
addikt

kezdenek megmutatkozni rajtad a skizofrénia jelei :))
de kajak, kezdj magaddal valamit :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#27906) Woodslave válasza Tomics (#27905) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:F csak egyre elfogadóbb vagyok :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27907) tween


tween
őstag

Tomics pózolt pár csajnak az öltözőben:

(#27908) Kassadin válasza 30z.Samu (#27858) üzenetére


Kassadin
addikt

Bármit ki lehet váltani bármivel. Épp ezért jó ez a sport, mert nincsenek írott törvények gyakorlatok terén.

[ Szerkesztve ]

(#27909) Ijk


Ijk
nagyúr

Na meg volt a heti mell-kar-vádli. Előkerültek a 27,5-ös egykezesek, remegnek a kezeim mint egy öregasszonynak.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27910) mocsanisi válasza Kassadin (#27908) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nagysúlyos alapgyakorlatokat, amik a legtöbb izomcsoportot mozgatják mivel váltod ki?
Csak a példa kedvéért, legyen neked egy emberkéd, meg nekem egy emberkém, legyen fél éves edzésmúltjuk. Ugyan azt a kaját kapják, tömegnöveljenek, az enyém csinálja a nagysúlyos alapgyakorlatokat, a tied meg szórakozik csigán az izolálással. Nyílván az enyém is csinál 1-2 izolációs gyakorlatot, de az alapgyakorlatok a jellemzők. Teljen el fél év. Melyik lesz előlrébb? :U
Másik kérdés: Guggolás, ami ugye igénybe veszi a combizmot, a törzset merevítő izmokat (hasizom, hátizom). Mivel váltod ki?
Fekvenyomás, ami az egész felsőtestet igénybe veszi, mivel váltod ki?
Felhúzás helyett, hiperhajlítás? Ugyan már. Kiválthatatlan...

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27911) Kassadin válasza mocsanisi (#27910) üzenetére


Kassadin
addikt

Szó sem volt kizárólagosan gépi gyakorlatokról, nem tudom, ez hogyan jött. Nem csinálhatod évekig ugyanazokat a gyakorlatokat. Guggolás helyett mondjuk csinálsz kitörést. Fekvenyomást ki lehet váltani egykezes súlyzókkal, lehet, hogy úgy jobban érzi a delikvens a mellét. A felhúzás hiperhajlítással kiváltani, nem tudom, ha akasztasz a nyakadba súlyt/sok az ismétlés, miért ne. :)

És én nem azt mondom, hogy nem kell ezeket az alapgyakorlatokat csinálni, hanem hogy időnként lehet mást is csinálni aminek hasonló a hatása, mert egy idő után unalmas tud lenni bármelyik edzésterv.

penene: Normális guggolás mellett nehezen tudom elképzelni, kitörés undorító gyakorlat. Persze, ha 20kg-val guggol a delikvens, és lemegy 2 centit, az úgy oké. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#27912) penene válasza Kassadin (#27911) üzenetére


penene
őstag

"Guggolás helyett mellett mondjuk csinálsz kitörést."
;]

(#27913) mocsanisi válasza Kassadin (#27911) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Felhúzás alsó-hátra megy a legjobban, legalábbis ott érzem, de tipikusan az a gyakorlat ami után majdnem az egész testem be van durranva és mindenhol érzem. Guggolást nem hinném hogy kitöréssel ki lehet váltani, én inkább egymás után csinálnám. Nyílván guggolás után beszaratós kitöréseket csinálni, dehát szeressük a fájdalmat :)

Más. Prohormonokról volt már itt szó? Sok infó kering a neten, mondjuk nem magyar nyelven. Tesztoszteron.hu teljesen ellene van, extremefit-esek pozitív dolgokról számoltak be 1-2 prohormon után, illetve 2 ismerősöm aki használta azt mondta hogy aki még nem szeretne szteroidhoz nyúlni, annak be lehet próbálni. Úgy írta le az egyik srác, hogy neki annyit hozott 18 évesen, mint egy szimpla Danabol kúra, 2hét után kapcsolódott hozzá a PCT, és mikor elhagyta a prohormont az után is ment 1 hónapot a PCT.
Valaki itt tapasztalat? Nyílván még nem akarom kipróbálni, de infókat gyűjtenék.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27914) 30z.Samu válasza Kassadin (#27908) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy "mondasz" valamit. :)

Sic Parvis Magna

(#27915) Kassadin válasza mocsanisi (#27913) üzenetére


Kassadin
addikt

Te most vagy szelektíven olvasol, vagy direkt szívatsz. Nem azt írtam, hogy nem kell guggolást csinálni, és helyette csinálj kitörést, hanem azt, hogy nem halsz bele, ha párszor mondjuk más gyakorlatokkal edzel meg egy adott testrészt.

Felhúzás meg oda megy, jah. Csak sikeresen bevizionáltam a húzódzkodást. :D

[ Szerkesztve ]

(#27916) engine88


engine88
aktív tag

Sajnos csak csúcsidőbe tudok járni konditerembe.
Így az az elvem, hogy gyakorlatonként 4 széria + közöttük ~másfél-két perc pihenő megbukott, mivel mindig lihegnek a nyakamba hogy mennyi van még hátra rambó.

Szóval úgy gondoltam hogy a pihenőket lerövidítve úgy csinálnám hogy egyre kevesebb súllyal és kevesebb pihenővel. 40kg <1perc pihi 35kg <1perc pihi 35kg 1<perc pihi 30kg

Ez hülyeség?

(#27917) 30z.Samu válasza engine88 (#27916) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy az én kérdésem lesz hülye, de miért akarsz csökkenteni a súlyon?

Sic Parvis Magna

(#27918) Kassadin válasza engine88 (#27916) üzenetére


Kassadin
addikt

Keress olyan termet, ahol nem lihegnek a nyakadba. Ha meg nincsen ilyen, akkor azt mondod, hogy majd kész leszel akkor, amikor. Vagy szálljon be. Legalább valaki leszedi rólad a súlyt, ha sok. :D

1,5-2 perc szünet meg minek. :N Nagynál 1, kicsinél fél. Aztán legalább hamar is végzel.

[ Szerkesztve ]

(#27919) Woodslave válasza mocsanisi (#27913) üzenetére


Woodslave
nagyúr

régebben a 17-methy. stb. tartalmazó cuccok csodaszerek voltak. Sokszor volt már róla itt szól, sns methyldrol pl. nekem nagyon atta :K
az újakról semmi infom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27920) Jojo5 válasza mocsanisi (#27913) üzenetére


Jojo5
őstag

ezekett a DAA származékokat nagyon dicsérték\dicsérik, de aztán megint kis egymillió cikk ellene\mellette...
Van még ez a Pink Magic amit mondtam Zomb€€-nak, hát arról is csak jót olvastam, de ki tudja...
ha már szemes akkor anabol, és az biztos belenyúl a tesztóháztartásba, és még lehet olcsóbb is cakkunpakk mint pl. egy Hard-FX meg mittomén milyen kombó... :U

Bá múltkor bevásárolt, de ha jól rémlik szart se ért...és Zomb€€ is befürdött a HOS-el ha az emlékezetem nem csal...

más: kar+kardió> 40fokban adta' :C és még mindig érzem a keddi hátat :DDD

Kassadin: 30sec szünet kicsinél ? :Y én általában 1 percet csinálok kis izomnál, nagynál pedig 1,5-2perc szokott lenni :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27921) mocsanisi válasza Jojo5 (#27920) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Tudtommal a HOS nem prohormon, illetve már a Hard-FX se az. :U
Figyelj a srác aki mesélt nekem róla, azt mondta 17 vagy 18 évesen még nem akart koxhoz nyúlni, ezért prohormonnal kezdett, majd rá 1-1,5 évvel volt az első kúrája. :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27922) Jojo5 válasza mocsanisi (#27921) üzenetére


Jojo5
őstag

tényleg a hos elvileg nem az, de nem néztem még a hatóanyagainak utána, a Hard-FX-ről úgy rémlett, hogy az az, de mind1 is.

Én személy szerint nem látom értelmét a prohormonoknak... ha szórakozni akar az ember a tesztójával, akkor már normálisan vagy sehogy se... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27923) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Ma 5óra aerob adta. 22km erőltetett menet az erdőben :DDD

Most meg menni kell mindjárt szülinapra... nem akarok inni, de rá fognak kényszeríteni.
Holnap valahogy nyomni kell egy mell+tricepszet!!!!!!!

(#27924) Kassadin válasza Jojo5 (#27920) üzenetére


Kassadin
addikt

Valószínűleg hatalmas különbség van a használt súlyaink között. :)

(#27925) Jojo5 válasza Kassadin (#27924) üzenetére


Jojo5
őstag

nem olyan biztos az... ma is csak 20-22 kg-körül ment a koncentrál bicepsz 10-12-es ismétlés mellett... éljen a CSOFFADÁS! :( :O

Tamoo: én meg holnap megyek kirándulni, már a kaján gondolkodom, hogy mit vigyek mert lehet lesz 1 kis foci is meg stb... :))

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27926) Kassadin válasza Jojo5 (#27925) üzenetére


Kassadin
addikt

Pörögni kell edzésen. Amennyire csak lehet. :K

(#27927) Jojo5 válasza Kassadin (#27926) üzenetére


Jojo5
őstag

azért tartok 1 perces pihiket, így is majd szétszakadok mint állat :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27928) mocsanisi válasza Kassadin (#27926) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Most tényleg ne vedd kötekedésnek, mert hajlamos vagy rá :D DE! Az edzésen pörgés nagyon sok minden lehet. Magas ismétlésszám, szuperszettek, kevés pihenő, magas intenzitás. viszont mostanában nálam úgy van hogy amikor munkasorozatok jönnek, akkor majdnem mindig bukásig csinálom a sorozatokat, és mikor bukik az izom, még néhány erőltetett ismétlés. Ez után kb. csak legurulni van erőm a padról a földre, és szédülve nézni a semmibe. Ide kell a 2 perc pihi :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27929) Kassadin válasza mocsanisi (#27928) üzenetére


Kassadin
addikt

Szimplán azt hiszed, hogy elolvasol mindent az interneten, felmondod itt a topikban, és akkor már hihetetlen módon értesz a testépítéshez. Azt mondjuk nem értem, hogy miért mindig engem találsz be, minden áron meg kell cáfolnod, amit leírok.

[ Szerkesztve ]

(#27930) mocsanisi válasza Kassadin (#27929) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ezért írtam hogy ne vedd kötekedésnek, ha másnak írok akkor nem is veszi annak. Neked jön le hogy én mindig minden áron beléd akarok kötni, holott tudod hogy nem igaz, mert személyesen is találkoztunk már nem egyszer :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27931) penene válasza Jojo5 (#27925) üzenetére


penene
őstag

Holnap strand, úgyhogy asszem még este beiktatok egy haskereket. ;]

[ Szerkesztve ]

(#27932) BÁ Nutrition válasza Kassadin (#27926) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nálam ez gyakorlatfüggő :U
egy nagysúlyos fekvenyomásnál pont nem fogok pörögni, simán tartok akár 5 perc pihenőt is
kart meg gyakran 0 pihenővel zavarom végig bic-tric felváltva megy..

oldalemelés is mini pihenővel megy. de egy guggolást megnézném hogy pörgetsz..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27933) Ijk válasza BÁ Nutrition (#27932) üzenetére


Ijk
nagyúr

Guggolást egy perces pihenőkkel elképzelni sem tudom. :DDD
(Egy percig a trikómon látom ahogy lüktet a szívem)

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27934) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#27932) üzenetére


Kassadin
addikt

Mintha írtam volna már régebben is, hogy ez súlyfüggő dolog is lehet, természetesen. Meg ember is. Semmi sincsen kőbe vésve, hogy már pedig neked azt kell csinálni, ami nekem jó. Engine88, aki újrakezdi, mi a reteknek tartson 2 perces pihenőt, úgysem dolgozik akkora súlyokkal az elején.

Mivel 70kg körül guggolok, elég jól. De ha isten is úgy akarja, hogy eljussak a mázsán túl, ott nem hiszem, hogy tudom tartani, teszem azt, az 1 perces pihenőidőt. Majd kiderül. :)

[ Szerkesztve ]

(#27935) mocsanisi válasza Kassadin (#27934) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Rajtad múlik. Basszad rá a tárcsákat, szólj valakinek hogy álljon mögéd, ha nincs senki, akkor max. dobod a guggolóálványra a súlyt :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27936) Tamoo válasza Kassadin (#27934) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én nem nézem az időt stopperrel, mindig addig tartom a pihenőt, amíg normalizálódik valamennyire a pulzusom. Ha 4-5perc kell neki, akkor annyi. Inkább megvárom minthogy a következő sorozatnál már a felénél elfogyjak, csak mert pörgetni kell...

(#27937) Kassadin válasza Tamoo (#27936) üzenetére


Kassadin
addikt

Én se szoktam, van, hogy nem is kell 1 perc pihi, hamarabb oda állok. Máskor meg több kell, habár az ritkább. Baba súlyokkal dolgozok, szóval annyira azért nem megerőltető egy edzésem mondjuk God vagy Bá edzéséhez képest.

(#27938) Gery15 válasza Kassadin (#27937) üzenetére


Gery15
addikt

Baszki most már komolyan érdekel... mekkora súlyokkal edzel te? Állandóan baba súly meg ilyen szarokat írkálsz, most már érdekel.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#27939) Ijk válasza Gery15 (#27938) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én inkább a formára lennék kíváncsi. Edzeni sokféleképpen lehet, kisebb-nagyobb súlyokkal.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27940) Gery15 válasza Ijk (#27939) üzenetére


Gery15
addikt

Képet azt meg úgysem fog betenni...

HyperX

(#27941) Kassadin válasza Gery15 (#27938) üzenetére


Kassadin
addikt

Az itt jelenlévők erőnléti szintjéhez képest baba súly. Azt mondjuk nem értem, hogy te miért vagy mi alapján kérsz számon. :F :DDD

(#27942) penene válasza Kassadin (#27941) üzenetére


penene
őstag

Hát hozzám képest egészen biztos nem baba súly, szóval ne általánosíts és különböztess meg hátrányosan, jó???? :U

;]

(#27943) Kassadin válasza penene (#27942) üzenetére


Kassadin
addikt

Elnézésedet kérem. :D

(#27944) spammer


spammer
veterán

Na a tegnapi mell-hát-bl döntő adta :D Olyan fáradt vagyok, mint a dög.

Csigás keresztezést szoktatok csinálni? Mert én eddig nem nyomtam, de mostantól állandó lesz nálam, nagyon fasza volt. :K

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27945) Gery15 válasza Kassadin (#27941) üzenetére


Gery15
addikt

Ne hülyéskedj már, hanem írjad. Komolyan érdekel.

HyperX

(#27946) drogery válasza mocsanisi (#27913) üzenetére


drogery
tag

konkrétan milyen ph-ról van szó? énis hadd olvassak már. :DDD

egyébként ott beszéltek el egymás mellett, h ilyen fogalmak nincsenek tisztázva,h nagy súly, intenzitás, (volumen). Így nem kell csodálkozni, h egy nyelvet beszélünk mégse értjük egymást. :))

(#27947) mocsanisi válasza drogery (#27946) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Amblock a prohormonokról.
Olvasnivaló: Tesztoszteron.hu extremefit-es írás
De googleba beírva vannak érdekes olvasmányok :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27948) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hali.

Most már elmondhatom, hogy sikerült visszarázódnom a gyúrásba is, elmúlt 4 hónapban visszahoztam azt, amit közel 2 év alatt elveszítettem a lustaságom miatt. Ellenben mostanában azt vettem észre, hogy kicsit megrekedtem egy szinten, sőt, valamiből mintha kicsit stagnálnék is. Barátaim mondták, hogy kezdjek el egy kreatin kúrát. 2 hónap, majd 2 hét pihenő, és újra 2 hónap. Utána jártam, nem mondtak hülyeséget. Régen fostam a kreatintól, azóta felvilágosítottak, hogy nem okoz súlyos egészségkárosodást. :)
Kérdés, milyet? Melyik gyártótól, melyik termék?(Biotech szimpi, zsírégetői agyon bejöttek) 95Kg vagyok, hasból még van mit leadnom(fogyókúra közepén vagyok), heti 4 súlyzós edzés mellett van 4 futás kardiónak. Mivel érdemes kombinálni, ha érdemes? Étrendemet rendbe raktam, napi 6 kaja, 5-6l vízzel kombinálva. Fehér lisztes, és cukros dolgok teljesen kivonva az étrendből.

Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#27949) mocsanisi válasza MPowerPH (#27948) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Igazából nincs sok különbség a gyártók között. Kezdheted nyugodtan akármelyik gyártó monohidrát-jával. Ha sok a pénzed, akkor lehet valami "dízájner" kreatint venni, pl. BSN Cellmass.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27950) MPowerPH válasza mocsanisi (#27949) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, az le is maradt, hogy nem akarom a legolcsóbbat sem megvenni, de a legdrágábbak sem vonzanak. :B Szóval valami középkategóriás jöhet szóba. Ha mondtok konkrét terméket, az a legjobb. Kreatin terén(típus, adagolás) nincs tapasztalatom, mivel régebben mint mondtam, féltem tőle, így csak azt tudom, amit olvastam róla. Kombinálni érdemes valamivel? Zsír és szénhidrát fehérje pl? Vagy fölösleges?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.