Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26151) LOTR


LOTR
addikt

sziasztok :D - gondoltam stílszerűen így kezdem, ha már egy elég jó ideje nem látogatom a topikot (gondolom sokak örömére -.-' ), sem az edzőtermet (ott is sokak örömére), bár ez néhány nap múlva meg fog változni végre...

gondolom az ontéma továbbra is tombol, ezért egy kis bulvár offot linkelnék is, ha már így a képembe nyomta az egyik weblap: [Így lehetsz duciból izomkolosszus öt óra alatt]

biztos lesz aki érdekesnek találja

One Ring to rule them all

(#26152) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Üdvözletem

Mi annak a "szerkezetnek" a neve, amit pl bordásfalra lehet felakasztani, és segítségével lehet húzódzkodni, tolódzkodni, "fejjel lefelé" lábat beakasztva hasazni, stb...

Illetve van itt olyan aki hasonló dolgot csinál mint a videón, ha nem is ilyen teljesítménnyel, de otthon. Miket használ hozzá? Szeretném kipróbálni, de nem sok lehetőségem van, és ehhez kellene a fentebb említett cucc is :R
Vagy van valahol ehhez valamiféle leírás, hogy ki hogy kezdte stb... Eddig súlyokkal edzettem, de most ez nagyon megtetszett már egy ideje, és itt a kertben helyem is lenne hozzá

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26153) nepszter1 válasza mocsanisi (#26136) üzenetére


nepszter1
addikt

Az a baj 3oldalt kellet írni erre írtam 2,5 et az istenért se sikerült többet írnom .De szerintem 2-es meglett nem írtam akkora faszságokat a 2 novella összehasonlítást választottam

Én a psziho-n megfeleltem mondták motivált határozott céltudatos vagyok csak intelligencia teszten buktam meg.De fellebbeztem de szerintem nem megyek pestre megcsinálni . Majd valami OKJ-s sat elvégzek vagy vannak jó ismerőseim a tűzoltóságnál.

Kurva nehéz a bekerülés . Nagyon magas pont kell ha nem vagy nyomorék már esélyed sincs.

[ Szerkesztve ]

(#26154) Tamoo válasza nepszter1 (#26153) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Egyik hülye, másik agresszív.... ne szórakozzatok már, hogy ilyen nehéz bekerülni

Öcsém is most érettségizik, kíváncsi leszek felveszik-e orvosira vagy patikusnak. Majd ő szállítja az anyagot :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#26155) mocsanisi válasza nepszter1 (#26153) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nekem intelligenciára azt mondták átlagon felüli, de túl agresszív és önfejű vagyok :DD

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#26156) nepszter1 válasza mocsanisi (#26155) üzenetére


nepszter1
addikt

Mi nagyon nehezen kaptunk mondták hogy mivel egyetemre mentek igy nehezet kaptok , mondom kösz . 10/2 ember ment át a csoportból.

(#26157) spammer válasza enginev3.0 (#26152) üzenetére


spammer
veterán

Ilyesmit keresel? [link] Vannak rudak, amik ajtóba szerelhetők, vannak állványok, meg mindenféle biszbaszok.

----

(#26153) nepszter1: "intelligencia teszten buktam meg"

Te buta gyúrós! :C ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#26158) nepszter1 válasza mocsanisi (#26155) üzenetére


nepszter1
addikt

mit találtam odanézz
[link] ma 10:29 :D

[ Szerkesztve ]

(#26159) enginev3.0 válasza spammer (#26157) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen, ilyen ajtóra szerelhető húzódzkodóm van is, csak kint nem nagyon találtam neki helyet, az árakat elnézve pedig inkább összerakok valamit tolódzkodásnak :R

Egyébként ezeknek az edzéseknek van valami neve? Hogy rákeressek google-ban?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26160) kovsol válasza nepszter1 (#26153) üzenetére


kovsol
titán

érettségi pff ... egy vizsga időszak amit félévente van is kétszer húzósabb
amúgy ha kettesben is reménykedned kell akkor nem csoda, hogy az iq teszt nem jött össze :U kb az érettségi kettes az a szint amit józan paraszti ésszel is össze lehet hozni, meg ha nem csak bámultál ki a fejedből 4 éven át, hanem néha még figyeltél is a tanárra. Még otthon se kellett tanulni rá.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#26161) Zomb€€ válasza Zomb€€ (#26147) üzenetére


Zomb€€
őstag

BP-n hol lehet Bioteches gurtnit venni? Már mindenhol csak a webshop van...Oktogonnál Biotech boltban lehet?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#26162) spammer válasza enginev3.0 (#26159) üzenetére


spammer
veterán

calisthenic workout , fegyencedzés vagy saját testsúlyos edzés. ( Itt a topikban nem igazán kedvelt téma a fegyenc ;] )

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#26163) enginev3.0 válasza kovsol (#26160) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na ja, 1.7-el mentem matekból érettségizni (1.7 az év végi átlagom) és 3as lett az érettségim, persze kellettek hozzá normális tanárok is

spammer@ köszöntem!

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26164) nepszter1 válasza kovsol (#26160) üzenetére


nepszter1
addikt

szerintem ez nem IQ teszt volt annak mondják de szerintem nem az volt ilyen matematikai logikai képek voltak hogy mi következik logikailag és mi illek be a képbe. Hidd el nem volt az olyan egyszerű. De tudom én egy buta vagyok !

A másik hogy sajnos nem fogok bejutni felső oktatásba ez már szinte biztos. Köszönhető a változtatásoknak . Hülyeséget biztos nem írtam csak lehet hogy kevés amit írtam . Az is lehet hogy 4es lesz nem lehet tudni de majd beszámolok.

Igen ez volt az csak az a baj egyetemi hallgatók számára és sehol se vagyok egyetemi hallgató és szerintem nem is leszek . Az átlagnál még mindig okosabb vagyok hidd el ne tud meg milyen osztály társaim vannak.

[ Szerkesztve ]

(#26165) kovsol válasza nepszter1 (#26164) üzenetére


kovsol
titán

Raven tesztnek hívják. Írtam ilyet én is már. Melóhelyen egyik felvételi követelmény volt. Ez is egy IQ teszt amúgy.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#26166) szőröscica válasza God Vazzeg (#26133) üzenetére


szőröscica
addikt

És ez vény nélkül kapható? Mert az én háziorvosom nem az a típus, aki szereti, ha megmondják neki, hogy doktorúr nekem ilyen gyógyszer kéne. :DDD

(#26167) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#26140) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak azt vágják ki aki hölye.. már bocs. simán ki lehet tölteni azt a tesztet úgy is hogy mikor kijavítják azt gondolják ejjj, ebből biztos az év rendőre lesz
(sarkítva persze mert le sem sz@rják..) ;]

miért nem beszélgettél el valakivel aki felvilágosít hogy mit várnak :F kitöltöd úgy aztán követheted az eltévelyedett álmaid :)
amúgy meg hidd el jobb ez neked így :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#26168) Eagl3 válasza nepszter1 (#26153) üzenetére


Eagl3
veterán

1,5 oldalra kaptam ötöst...

(#26169) Tomics


Tomics
addikt

Én anno csak matekra készültem, semmi másra és az lett a legszarabb :DDD , buktam a BME-t. :( Akkori csajom miatt meg nem mentem miskolcra energetikára, ami érdekelt volna mert csak ezen a két helyen volt képzés :W Én barom állat, kár volt visszagondolni msot felkúrtam magam :)) . Kandó se rossz, csak szopok mint a kismalac. Bár az olcsó Schönhercz konditermet azért sajnálom :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#26170) nepszter1 válasza Tomics (#26169) üzenetére


nepszter1
addikt

és aztán mi lett veled ?:)

(#26171) kovsol válasza nepszter1 (#26170) üzenetére


kovsol
titán

kidobta a csaj, mert nem elég izmos ;]

May the Force be with you!

(#26172) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#26167) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Lehet. Mindegy, lehet jobb ez így :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#26173) Tomics válasza kovsol (#26171) üzenetére


Tomics
addikt

kidobtam a ribancot :D mennyi pénzem elment 4 év alatt te jó isten :W abból már egy csomó jack3d-t vehettem volna :D

PH! addikt since 2004

(#26174) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

jó hüJe vagyok..visszaolvastam a totyikot, vagy fél óráig, erre tele van fosva minden szarral :( :W regálva pár dologra: foci-lexarom, cr-búzakalász, érettségi-szerencsére 2 éve letudva ;]
kárvót. Váll-tricepsz lesz. jack3d NÉLKÜL :Y

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#26175) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

dejó....dupla

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#26176) nepszter1


nepszter1
addikt

Hatalmas baj van a felsőoktatásba az osztályomból kb 3man jelentkeztek felsőoktatásba velem együtt de engem szinte esélytelen hogy felvegyenek . És fogalmam sincs hogy mi legyek ilyen katona , tűzoltó , katasztrófavédő munkát szeretnék ellátni de semmi se kép rendőr nincs az az isten hogy rendőr legyek . Szóval teljesen tanácstalan vagyok legszívesebben kimennék angliába és csinálnék valamit. Úgy érzem a focihoz is van némi közöm edző , bíró ilyesmi focizni nem tudok , de szeretek . de ebből Magyarországon nem lehet megélni. Egy kicsit félek hogy szüleim nyakán maradok aztán ők fognak eltartani .

(#26177) kovsol válasza nepszter1 (#26176) üzenetére


kovsol
titán

nyiss egy blogot, ott legalább bárki hozzászólhat az ötleteivel és nem itt offolja szét :B

May the Force be with you!

(#26178) Tomics válasza nepszter1 (#26176) üzenetére


Tomics
addikt

És erről a felsőoktatás tehet? :D

A mai felvételi rendszerben már csak az nem kerül be aki nem akar. Régen (10-15 éve) aki főiskolán, egyetemen tanulhatott egy lángelme volt. Ma meg minden barmot felvesznek aztán a 3/4-ét kirugdossák vagy elbukdácsol még 2 évig, de nem baj a fejpénz jól jön a sulinak.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#26179) BÁ Nutrition válasza Tomics (#26178) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

11 éve már nem így volt, mert én is akkor voltam fősulin ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#26180) Eagl3 válasza nepszter1 (#26176) üzenetére


Eagl3
veterán

Nagyon rosszul látod a dolgokat... pontosan az van amit Tomics írt.
Miért kéne mindenkinek főiskolára mennie az állam pénzén? Aztán a 80% semmit nem csinál csak elherdálja a sok pénzt, cseszik tanulni, nem jár be suliba a végén meg otthagyja a francba.
Aki főiskolába akar menni és nem hozza az elvárható szintet az fizessen érte, ha meg bekerült és nem teljesít szintén fizessen vagy húzzon a *csába.

(#26181) macikos válasza Tomics (#26169) üzenetére


macikos
addikt

"Akkori csajom miatt meg nem mentem miskolcra energetikára"

Ha így lett volna, akkor együtt edzettünk volna :B :B :B

;]

(#26182) butagyúrós válasza Tipo16V (#26174) üzenetére


butagyúrós
csendes tag

" jack3d NÉLKÜL" :( :O

sose leszünk izmosak fűszerkeverék nélkül :O

(#26183) Woodslave válasza nepszter1 (#26164) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csináltattál egy iQ tesztet és negatív lett ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26184) nepszter1 válasza Woodslave (#26183) üzenetére


nepszter1
addikt

annyira szörnyű nem lett :D
60/35 értem el 40volt az álomhatár

[ Szerkesztve ]

(#26185) Ijk válasza nepszter1 (#26184) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ne aggógy, ezek a tesztek semmit nem jelentenek, az én inteligencia tesztem is rossz lett, miközben a környezetemben tuggyák hogy mijen zseni vagyok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26186) Tomics válasza Ijk (#26185) üzenetére


Tomics
addikt

Aki anime elé leül órákra hogy végignézzen egy több évados kaki sorozatot amiben végig nyervognak mint egy csapat bagzás alatt álló macska az éjszakában annak az intelligenciaszintje igen alacsony

;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#26187) kovsol válasza Ijk (#26185) üzenetére


kovsol
titán

lol

May the Force be with you!

(#26188) Ijk válasza Tomics (#26186) üzenetére


Ijk
nagyúr

Gyanúsan tájékozott vagy te anime témában. Mondjuk ilyen több évadosakat nem nézek, mert azok tényleg szarok.
#26189: Értem én...

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26189) Tomics válasza Ijk (#26188) üzenetére


Tomics
addikt

Csak benéztem már az anime topicba, hogy miket hozzászólsz ;]

PH! addikt since 2004

(#26190) deniro2 válasza Ijk (#26185) üzenetére


deniro2
senior tag

Érdekes, én még csak olyanoktól hallottam, hogy a tesztek semmit nem érnek, akik nem a várt eredményt kapták... ;] :)

(#26191) headhunter válasza nepszter1 (#26184) üzenetére


headhunter
addikt

"annyira szörnyű nem lett :D
60/35 értem el 40volt az álomhatár"

Egy tanfolyamra felvételiztettek Ravennel. 15 perc 60 kérdés, nekem 60/53 lett jó.
Tanfolyam kezdéskor mondták, 60/60-as megoldás addig egy sem volt, erre a mi csoportunkban megoldotta valaki hibamentesen. Mondanom sem kell a vizsgán nem látszott az a "nagy "IQ", rosszabb eredményt ért el mint én. :U

[ Szerkesztve ]

(#26192) natë


natë
nagyúr

Forma. A kezem nem rövid, csak szar a telefon kamerája és a szög. ;]

[link]

(#26193) deniro2 válasza headhunter (#26191) üzenetére


deniro2
senior tag

Katonaságnál nem tudom milyen teszt van (feltételezem, ott is raven), az nekem is hibátlan lett, de ez nem tűnt túl nagy számnak, mert a századnál is volt még 2 arc hibátlan teszttel...

(#26194) headhunter válasza Ijk (#26188) üzenetére


headhunter
addikt

Mondjuk ilyen több évadosakat nem nézek, mert azok tényleg szarok.

The Gervais Show?
_______________________________________

The Boondocks 1-3 évad
Fullmetal Alchimist Brotherhood 1 évad
Death Note 1-2 évad

"kivégezve"

(#26195) GiP23 válasza natë (#26192) üzenetére


GiP23
csendes tag

Perszeeee, tudjuk hogy rövid a kezed, de attól még jól nézel ki! ;]

(#26196) LOTR


LOTR
addikt

kicsit beleolvastam és látom, hogy a honvédelmi szervekről van szó
egyik tiszt barátom mondta, hogy jelenleg létszámstop van mindenhol: rendőrség, tűzoltóság, katasztrófavédelem, katonaság és a büntetés végrehajtóknál is, azt nem tudom, hogy pl sorkatonákat, vagy speciális képesítésűeket vesznek e fel, de tiszteket biztos nem, vagy csak úgy, hogy előtte kirúgnak valakit

One Ring to rule them all

(#26197) spammer


spammer
veterán

:D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#26198) Boxer001 válasza spammer (#26197) üzenetére


Boxer001
veterán

Már épp kérdezni akartam, hogy milyen topic is ez most....de akkor ezek szerint gyúrós :F

(#26199) tepizoli válasza penene (#26069) üzenetére


tepizoli
tag

Ok! Akkor bocs!

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#26200) nepszter1


nepszter1
addikt


:Y

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.