Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27951) Sotho válasza mocsanisi (#27949) üzenetére


Sotho
őstag

A cellmassban maltodextrin van aminek a gi-je ugyanannyi mint a glükózé, és mivel az imént írta hogy tartózkodik a cukroktól meg a finomított szaroktól részedről ez megint csak egy ilyen "bedobok valamit mert valakik azt mondták hogy az jó" dolog. :U

(#27952) MPowerPH válasza Sotho (#27951) üzenetére


MPowerPH
félisten

No igen, ezért is kérdeztem itt rá. Jó lenne, ha az étrendembe beleillene. Amennyi glükózra szükségem van, azt gyümölccsel beviszem. De több nem kell, mert akkor az egész nem ér semmit. Szóval cukorbomba nem kell, nem zsírosodni szeretnék. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#27953) Tomics válasza MPowerPH (#27952) üzenetére


Tomics
addikt

Ez jó lesz első kreatinnak (sima monohidrát).
Ez pont elég egy kúrára.
Alapeset: testsúlyod osztva hárommal: ~30. Tehát első héten szedj 25-30-g-ot/nap. (elosztva, 5-10gos adagokban, sok vízzel. Mivel elég nehezen oldódik addig rázd a shakerben amíg nem látod hogy darabos (jó sokáig kell)) Második héten már elég a fele, 15g/nap (mondjuk 3x5g reggel, edzés után/délután, este). A 3. héttől meg elég napi 5-10g edzés után szinten tartáshoz, amíg el nem fogy a doboz. Érdemes tejsavófehérjével keverni edzés után. A lényeg hogy amíg szeded addig napi 3-4 liter vizet igyál meg legalább! Ha elfogyott a doboz tarts 1-2 hónap szünetet legalább a következő kúráig.

Esetleg ha van pénzed keverheted edzés után vitargo-val + fehérjével...

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#27954) Eagl3 válasza MPowerPH (#27948) üzenetére


Eagl3
veterán

Ha diétázol, akkor miért csodálkozol azon, hogy nem fejlődsz? Én diéta alatt már annak is örültem ha nem estem vissza nagyon erőben, nemhogy még erősödjek, izmosodjak...
A másik pedig, hogy nem szednék diéta alatt kreatint, nem sok értelmét látom.
Majd ha végeztél a diétával, elérted azt a súlyt/formát amit kitűztél, akkor vegyél kreatint.

(#27955) tween válasza mocsanisi (#27949) üzenetére


tween
őstag

igen,azért jobbak a dizájnerek, én az 1 doboz 720-as attack!-től 79-ről felmentem 84 kilóra ( hála az égnek elfogyott,a moslék utóízével együtt )...

[ Szerkesztve ]

(#27956) drogery válasza mocsanisi (#27947) üzenetére


drogery
tag

:C
ezek se mai dolgok. Lehet kapni őket egyáltalán?
azt hittem, h aktuális dolgokról lesz szó. :(

(#27957) mario1012 válasza tween (#27955) üzenetére


mario1012
tag

Az Attack,ot honnan rendelted/vetted és mennyiért?
Mert látom vannak elég szép eltérések webshopnál legalábbis.

(#27958) tween válasza mario1012 (#27957) üzenetére


tween
őstag

Székesfehérvár, fitness pont..9ezer mani

(#27959) tween


tween
őstag

(#27960) littlelion21 válasza Eagl3 (#27954) üzenetére


littlelion21
addikt

Pont hogy jó a kreatin diéta alatt (is), segít megőrizni/fenntartani az erőszintet.

#27962: hát kösse le, ki nem szarja le?

[ Szerkesztve ]

(#27961) Tomics válasza littlelion21 (#27960) üzenetére


Tomics
addikt

+1

PH! addikt since 2004

(#27962) Eagl3 válasza littlelion21 (#27960) üzenetére


Eagl3
veterán

Én spec. mint írtam nem látom értelmét diéta alatt kreatint használni, pláne nem, kúra szerűen. Rengeteg vizet megköt, sokkal többet többet ér tömegelésnél.

(#27963) mocsanisi válasza Sotho (#27951) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nem hinném, hogy a srác pont diétázni akarna, mert akkor nem kreatint szeretne. Az a 10g ami benne van egy adagba (egy nap 2 adag az úgy 20g) nem hinném hogy bármiben is befolyásolná, ráadásul mint utólag írta gyümölcsöt is eszik, ezért végképp nem a Cellmass cseszi szét a tömegelését. Cellmass-t régebben amúgy pont hogy próbáltam, azért mertem írni... :U

Szerk.: Maltodextrin tudtommal nem okoz akkora inzulinreakciót mint mondjuk a dextróz...

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27964) macikos válasza mocsanisi (#27963) üzenetére


macikos
addikt

Én ezt a "kreatint csak szőlőcukorral, mert különben nem megy az izomba" dolgot nagyon nem támogatom. Magában kreatint miért ne lehetne fogyasztani? Szőlőcukor nélkül is ugyanúgy hasznosul. Ha nem így lenne, akkor mi értelme lenne az edzés előtti kreatinos bedurrantó szereknek is például?

(#27965) mocsanisi válasza macikos (#27964) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Erről mindenkinek más a véleménye. Ugye azt is mondják hogy éh gyomorra kell, na ez feltöltésnél lehetetlen. Én mindig CH-s étkezés előtt ittam meg a sima monohidrátot... De azért sokat szerintem nem kell várni egy kreatintól :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27966) Ijk válasza macikos (#27964) üzenetére


Ijk
nagyúr

Minek kreatin? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27967) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Na megírtam az új kaját, kb. 7g ch/tskg, és 3-3,3g fehérje/tskg. Heti 4 súlyzós edzés, 3 cardio.
Tételesen:
130g zab
500g rizs
600g hús
3 mérő fehérje
15g bcaa
15g glutamin
6 tojás
edzés utáni ch: majd még kitalálom, ha lesz pénz vitargo, ha nem akkor maltodextrin vagy darált zab.

Na remélem ettől most megindul a fejlődésem, most hogy szünet van, időm mint a tenger :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27968) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

2,7kg-os csokis Real Mass Probiotic érdekel valakit 8000Ft-ért? 1 adag hiányzik belőle.

(#27969) spammer válasza mocsanisi (#27967) üzenetére


spammer
veterán

Eltökélt vagy. Mint Jojo, csak kicsiben :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27970) Woodslave válasza mocsanisi (#27967) üzenetére


Woodslave
nagyúr

érdekelne mi a filózófia a kaja mögött.. Mindegy mennyire van szükség, csak qrva sok legyen mindenből biztos ami biztos?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27971) Ijk válasza mocsanisi (#27967) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mire van sok időd, enni? :DDD
Érdekes ötlet nyáron tömegelni, mindenesetre rizs-zab arányt felcserélném.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27972) Zomb€€ válasza Ijk (#27971) üzenetére


Zomb€€
őstag

Napi fél kiló zab? :DDD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#27973) mocsanisi válasza Woodslave (#27970) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Beszélgettem másik fórumról Pam-al. (pamela2, Tom1ka néven van most) Na ő volt az aki 17 évesen 170-be beletolt 2-őt, most szerintem rohadt jó formája van, és ő tudott tömegelni is szépen. Vele jutottunk arra hogy 7g vagy felé kell tolni a ch-t, viszont heti 3-4 cardio legyen hogy azért az állóképesség is megmaradjon, viszont mivel ekto vagyok így ha nem lenne meg ez a CH mennyiség akkor cseszhetném a tömegelést. Mint régebben kiderült 4,5-5g ch/tskg-nál én képes vagyok fogyni. Cardio még azért kell, mert ebből a szempontból is szeretném kiaknázni a lehetőségeket, illetve nem akarok légszomjjal összeesni mire felérek a 4.-5.-re. Nyílván ha nagyon elkezdek hízni visszaveszek a ch-ból. Ez egy ilyen játék. Zsír meglesz napi 1g/tskg, fehérje pedig normális keretek között minél több.
Amit még kifelejtettem a B12 vitamin napi 1000microgramm, God-nál bevált tömegelésnél, hozta neki az étvágyat.

Szerk.: Nyáron tömegelésre meg annyi, hogy miért ne? :D

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27974) Kassadin válasza mocsanisi (#27967) üzenetére


Kassadin
addikt

Meddig fogod te ezt a kajálást csinálni? 1-2-3 hónap? ;]

Ijk: Miért híznál jobban? :F
100g zab kevesebb ch-t tartalmaz, mint 100g rizs. Arról meg nem is esett szó, hogy a zab megtud duzzadni benned, sokkal tovább jól laktat akár, mint hasonló mennyiségű rizs.

[ Szerkesztve ]

(#27975) Ijk válasza Zomb€€ (#27972) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért, sokkal jobb mint fél kiló rizs. Én biztos nem tudnék abból annyit megenni, zabból igen, de híznék is rendesen.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27976) spammer válasza mocsanisi (#27973) üzenetére


spammer
veterán

Azért, mert nyáron meleg van, nincs olyan étvágya az embernek, szarabb edzeni a 40 fokban és szarul néz ki, ha éppen nyáron sikerül behízni. Télen könnyebb raktározni, és a zsíros forma sem látszik a pulcsiban :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27977) mocsanisi válasza Kassadin (#27974) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ha csak 3 hónapig is csinálom, le merem fogadni hogy nagyobb fejlődést fogok erőben és nagyságban is elérni, mint az emberek többsége 1 év alatt :) És ez most nem nagyképűség.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27978) MPowerPH válasza Eagl3 (#27954) üzenetére


MPowerPH
félisten

A diétát úgy kell elképzelni, hogy a súlyzós edzésen folyamat tömeget növelek. Tehát maximális súly, több sorozat, kevesebb ismétlés. A kardió mellé a diéta, és most már 2 hete Réka féle 20 perc has a futás mellé, ha van erőm. Nem akarok súlyt veszteni, csak a hasamon lévő hurkákat szeretném végérvényesen eltüntetni.(főleg oldalt, sajnos a gének megáldottak egy úszógumival, ami még akkor is megvolt, amikor életemben egyszer lapos volt a hasam) Hátam, mellkasom a hasizom tetejéig, karom, lábam már rendben van, oda izmot akarok építeni.
Diétával együtt kezdtem el gyúrni, és az elején olyan rohamban fejlődtem, hogy edzésenként emelhettem a súlyt. 3 hete viszont pl. fekvenyomásban megrekedtem a 100kg -nál, sőt, ezen a héten nem is bírtam végigcsinálni a szériát, mert már a 4. sorozatba is csak 4-et tudtam belenyomni, míg előtte a 6.-ban is ment a 6. Ergó elkezdtem visszaesni. Edzés előtt is fáradtnak, erőtlennek érzem magam. Mondjuk érdekes, mert pl. karban eddig nem ment a fejlődés, tegnap meg lazán bírtam +5kg-val a kétkezest, és +2.5kg -val az egykezest.

mod: Na meg ha eszek, akkor is csak a cukor+búza liszt kerülésére figyelek, plusz anyagcsere gyorsító besegít. Ez a kombo nagyon bevált, mert a gatyáim nagyok lettek, a pólóimat és az ingeimet pedig kezdem karban és vállban/hátban kinőni.

Tomics: Köszi szépen, megfogadom a tanácsodat. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#27979) Woodslave válasza mocsanisi (#27977) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk ebben lehet valami. A legfontosabbnak a folyamatosságot tartom, de ha van rá lehetőség, akarat akkor nem árt ha az ember odabax :K

Kíváncsi leszek, bár nem hiszek abban, hogy 3 gramm fehérje több izmot épít, mint mondjuk másfél és pazarlásnak (simán energiaként hasznosul) gondolom, de érdeklődéssel várom mit sikerül elérni. :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27980) mocsanisi válasza Woodslave (#27979) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Kérdés ide is, másik fórumon is feltettem. Van-e értelme Hard-FX, Mass-FX, és társai kiegészítőbe beruházni? A kérdés arra irányul hogy 19 évesen a saját tesztó termelésem az egekbe van, így tribulus és társai kiesnek. Viszont ha ezeknek tényleg van ösztrogénblokkoló hatása, akkor érdekes lehet... :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27981) MPowerPH válasza Tomics (#27953) üzenetére


MPowerPH
félisten

Probléma lenne, ha megvenném az 1kg-s kiszerelést? Kedvezőbb... :) Mivel kell fogyasztani? Itt írják, hogy szőlő cukor... Külön egyem hozzá, amikor beveszem?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#27982) littlelion21 válasza Woodslave (#27979) üzenetére


littlelion21
addikt

(#27983) Ijk válasza Kassadin (#27974) üzenetére


Ijk
nagyúr

Rizstől is híznék, még jobban mert gyors felszívódású.

Na majd kiderül mi sül ki ebből, mocsanisi lesz a topik állatorvosi lova. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27984) Tomics válasza MPowerPH (#27981) üzenetére


Tomics
addikt

Nem probléma, megeszed a felét, utána rápihensz 1 hónapot aztán meg a másik felét. De a második alkalommal már nem muszáj kúraszerűen feltöltéssel szedni, szedheted csak 5g-os adagokban hosszabb ideig is ahogy érzed.

Szőlőcukor hülyeség, macikos szerint seggre meg úszógumira megy a massza :D (ha rakna fel képet magáról akkor bizonyított tény ;]) . Edzés után szerintem idd meg a fehérjével (csak jól rázd fel előtte a kreatint hogy rendesen feloldódjon, utána belelapátolhatod a fehérjét), ha van pénz akkor vitargo-t vegyél és mehet az is edzés utáni turmixba. napközben meg étkezések előtt magában égyomorra azt cső.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#27985) Woodslave válasza littlelion21 (#27982) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D olvastam, csípem a faszit, de nem hiszek el már semmit :P :D

kb. 25 tanulmányból levezetni, hogy pl 200 grammtól se lettek izmosabbak mint 100 grammtól 4 hét alatt, az sokat nem jelent, mondjuk engem megnyugtatna, de akkor mi a tökömtől lehet izmos az ember? :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27986) Woodslave válasza Tomics (#27984) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mert mi van ha nem oldódik fel? A gyomorban nem fog? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27987) Tomics válasza Woodslave (#27986) üzenetére


Tomics
addikt

nem. ;]
szokták forró teába is öntögetni hogy jobban oldódjon :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#27988) mocsanisi válasza Woodslave (#27986) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Scitec-eset pl. lehetetlen feloldani. Fogok egy nagy pohár (fél literes) vizet, bele 5g kreatin, bele egy szívószál. Kreatin lemegy a pohár aljára, szívószállal felszívod. Probléma megoldva :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27989) nepszter1


nepszter1
addikt

[link]

véletlen ennek a csajnak nem tudjátok a nevét ?:D

(#27990) Tomics válasza mocsanisi (#27988) üzenetére


Tomics
addikt

nem fostál hígat? ;]

PH! addikt since 2004

(#27991) Kassadin válasza nepszter1 (#27989) üzenetére


Kassadin
addikt

Szomszéd lány.

(#27992) Woodslave válasza mocsanisi (#27988) üzenetére


Woodslave
nagyúr

volt hogy kiskanállal betoltam, sztem qrva mindegy, a gyomor elintézi ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27993) mocsanisi válasza Tomics (#27990) üzenetére


mocsanisi
senior tag

nem. De úgy is lehet hogy a szádba tolsz 5g kreatint, aztán ráiszol fél liter vizet. attól fogsz fosni ha egyszerre sokat veszel be, pl. 15g-t. :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27994) littlelion21 válasza Woodslave (#27985) üzenetére


littlelion21
addikt

genetika, mi más ;]

(#27995) Fred23 válasza littlelion21 (#27994) üzenetére


Fred23
nagyúr

Sajnos már meg nem mondanám, hol olvastam, de szakértők szerint a felnőtt emberi test úgy 5 és 8 gramm közötti fehérjét tud beépíteni óránként -gondolom főként testsúlytól függően-, tehát egy napra ezek szerint bárkinek elég lehet 192g protein!

(#27996) drogery válasza Tomics (#27984) üzenetére


drogery
tag

a szemes( ;] ) kreatint is fel kell ám oldani!

(#27997) nepszter1 válasza Fred23 (#27995) üzenetére


nepszter1
addikt

igen de csak is borsóból ;]

(#27998) Woodslave válasza Fred23 (#27995) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tehát egy hét alatt kb. 1 kg izmot lehet felpakolni, ami 1 év alatt 52 kg. Elég is lenne, köszönöm :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27999) dragonfx válasza nepszter1 (#27989) üzenetére


dragonfx
veterán

azta rohadt milyen segge van.... :Y
ha tudnám se csak miután... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#28000) szőröscica válasza Woodslave (#27998) üzenetére


szőröscica
addikt

Akkor más dolgunk nincs, mint megenni napi fél kiló csirkét, és betolni három turmixot. :Y

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.