Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27851) Tamoo válasza szőröscica (#27843) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én is nyomom egykezesekkel pozitívon, de mindig is az egyenes pad, hagyományos fekvenyomás lesz az igazi. Legnagyobbat itt tudok durrantani, egykezesekkel kevésbé érzem a mellem, pedig próbálgatom kisebb súllyal koncentrálva is. Nem rossz, nem rossz ... de nem az igazi.

(#27852) Ijk válasza Jojo5 (#27849) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mondom kar-váll szar. Másik kép:
[link]

De vállam régen abszolút semmi nem volt, ez ahhoz képest már nem rossz, persze a tiédhez képest... De lesz jobb, amióta mellről nyomok azóta fejlődik.

deniro2: Igen, de kiröhögnek az 50 kilós fekvenyomással. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27853) deniro2 válasza szőröscica (#27843) üzenetére


deniro2
senior tag

Én is egykezesekkel nyomok kizárólag, így lehet igazán koncentrálni az izomra, a súlyt meg leszarom... Tapasztalatom szerint nagyon sokáig lehet egy adott súlyon neheziteni a végrehajtással, teljesen felesleges 500 kilókkal baszakodni, amiben benne van minden létező izomcsoport...

Ijk: pont leszarom azt is, hogy ki röhög a súlyaimon... mennyivel jobban érezném magamat egy 105-ös mellkassal és 120-as fekvenyomással... ;] :)

[ Szerkesztve ]

(#27854) Jojo5 válasza Ijk (#27852) üzenetére


Jojo5
őstag

nana, most én se vagyok a toppon főleg nem karban vállban mint szoktam, de majd lesz ez másképp
Viszont én azt mondom, hogy egy héten 2 tricót nyomjál legalább meg a kar külső felére menj rá 1 kicsit és brutáljó lesz. :K
Amúgy, az összkép őszinte véleményem szerint nagyon jó! :R (az utolsó mondatom szolgáljon motivációként :DDD )

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27855) penene válasza Ijk (#27845) üzenetére


penene
őstag

Nekem speciel a hozzád hasonló forma a preferencia, nem a "gyúrós" kar.
Szal részemről respekt ez a forma, nálam ez még csak cél kb. :)

Mondjuk mell és has tájék, mert a vállam speciel dominál a többihez képest (bár inkább a felkarom vékony, azért látszik jobban a kerek váll). Szóval úgy szar, ahogy van.
De majd a fegyenc kibalanszírozza. ;]

[ Szerkesztve ]

(#27856) God Vazzeg válasza Ijk (#27852) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ecsém, ez nagyon jó, nem tudom mit sírsz :K :D Vállon kell még tolni, amúgy nagyon jó! Nekem sincs vállam, úgyhogy veled sírok :O :DDD

(#27857) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Akkor meg van fejtve a dolog akinek van válla annak nincs melle, akinek van melle annak nincs válla. Akinek mind kettő van az meg ufó.
Visszatérve a fekvenyomásra. Szerintem mindenki edzésének az alapjának kéne lenni, a fekvenyomásnak, felhúzásnak, guggolásnak, egyenes rudas bicepsznek, meg húzódzkodásnak. Jah military-press-t majdnem kihagytam... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27858) 30z.Samu válasza mocsanisi (#27857) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, a fekvenyomást valahogy nem lehet kikerülni.

Sic Parvis Magna

(#27859) Woodslave válasza Ijk (#27836) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom miért nem csajozol, a tipikus bugyinedvesítő testalkat, a csajoknak pont ez kell. Ha a fejed hasonlít az avatarodra, akkor nyert ügyed van :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27860) Woodslave válasza penene (#27822) üzenetére


Woodslave
nagyúr

melyik könyvet csinálod? A kettőből esetleg a nyak érdekelne, mert csirkenyakammal kellene kezdeni vmit? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27861) penene válasza Woodslave (#27860) üzenetére


penene
őstag

Az 1esbe levő gyakorlatokat csinálom, ill. a 2esből azokat az izületi napi pár perces megmozgatót kezdtem (3 féle kitartás pár másodpercig).
Meg lehet jobban rágyúrok alkarra (v. fegyenccel, vagy máshogy), mert az egyértelműen visszahúz a húzódzkodásnál, bár rengeteget erősödött, amióta elhagytam a gurtnit.

(#27862) penene


penene
őstag

Aki szed monohidrátot, az mivel szedi?
Én most egy 5gs csomagot kb. 20g vitargoval tolom.

(#27863) littlelion21 válasza penene (#27862) üzenetére


littlelion21
addikt

Vízzel... időzítsd kaja elé.

(#27864) spammer válasza mocsanisi (#27857) üzenetére


spammer
veterán

húzódzkodjanak csak a fegyencek ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27865) penene válasza littlelion21 (#27863) üzenetére


penene
őstag

Nebax, azt hittem tejjel kell. :Y
Ja nem, az a fehérje!

;]

(#27866) Fred23 válasza spammer (#27864) üzenetére


Fred23
nagyúr

A hát szélesítésére talán a legjobb gyakorlat, de persze aki fél, hogy túl izmos lesz... :N

Megj.: viszont én direkt azért csinálom egy kézzel vagy szűken, hogy ne szélesedjek ki úgy, mint a testépítők. :D Szeretnék szélesebb lenni, de jelenleg többre értékelem a vastagságot, és nagyon széles sosem szeretnék lenni, nem jön be.

(#27867) Eagl3 válasza Fred23 (#27866) üzenetére


Eagl3
veterán

vigyázz is nagyon, nehogy túl széles legyen... :D

(#27868) Ijk válasza Fred23 (#27866) üzenetére


Ijk
nagyúr

"viszont én direkt azért csinálom egy kézzel vagy szűken, hogy ne szélesedjek ki úgy, mint a testépítők."

:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27869) Fred23 válasza Ijk (#27868) üzenetére


Fred23
nagyúr

Gondoltam, hogy erre reagálni fogtok. :D

Pedig amúgy van benne logika, tényleg változik a különféle izmok terhelése attól függően, hogyan csinálod a gyakszit, és valóban másmilyen formát eredményeznek a különféle hózódzkodási fajták. Ezt valaki vagy elhiszi, vagy nem. De nem véletlen, hogy hol van, meg hol nincs izomlázam az egykezes húzódzkodástól, vagy a szűk fajtától.

(#27870) spammer válasza Fred23 (#27866) üzenetére


spammer
veterán

Hát persze. Azért nem csinálom én sem, mert félek, hogy akkor túl széles leszek :DDD :N

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27871) Fred23 válasza spammer (#27870) üzenetére


Fred23
nagyúr

Igazából ez azokat érinti leginkább, akiknek testépítésre való alkatuk van, viszont ők meg nem félnek ettől a szélesedéstől, sőt! De crossfit-fegyences ízléssel nézve a V-alak túlzásba vitele nem szép, és ez leginkább a vékony derekú, csípőjű, széles vállú embereket "fenyegeti". Pl. mocsanisinek azt tanácsolnám, ha nem testépítő szemmel akarna jól kinézni, hogy csinálja egy kézzel vagy szűken a húzódzkodást, mert egy-két év, és aránytalanul széles lesz -hangsúlyozom: crossfites-fegyences szemnek. Engem mondjuk nem érint pont ez a probléma túlságosan, mivel -mint írtam volt- nekem is széles a csípőm és a derekam. ( Cserébe legalább van vállam is. )

(#27872) littlelion21 válasza penene (#27865) üzenetére


littlelion21
addikt

látom átment a lényeg ;]

(#27873) penene válasza Fred23 (#27869) üzenetére


penene
őstag

Én úgy gondolom, ha eljutok majd a szűkebb és 1kezes húzódzkodáshoz, akkor is része kell lennie az edzésnek a szélesebb húzódzkodásnak is, ha másért nem, szinten tartásért.
Ez még más fajta gyakorlatra is igaz (pl. fekvőtámasz), az oké, hogy szintek mennek, de a teljeskörű terhelés miatt nem lehet 1oldalú a dolog.
De mivel még nem tartok ott, így nincs miről beszélni (a húzódzkodás még inkább a széles hátizmom terheli, nem a bicót, de már próbálom úgy variálni, hogy kapjon mindkettő)

(#27874) Woodslave válasza Fred23 (#27871) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem hiszem el, hogy ha 1 kézzel felküzdöd magad (mert ezt hátgyakinak nem nevezném) akkor az hátra teljes értékű. Lehet, mert én nem tudom megcsinálni, de kétlem... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27875) Ijk válasza Woodslave (#27874) üzenetére


Ijk
nagyúr

Képzelheted milyenek ezek az egykezes húzódzkodások.
Remek lehetőséget nyújt különböző sérülésekhez (húzódás, szakadás, ízületek).

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27876) Zomb€€ válasza Woodslave (#27874) üzenetére


Zomb€€
őstag

Önmagában nem is az, ezért kell mellé borsót enni :K

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#27877) Woodslave válasza Ijk (#27875) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mindegy nekem testépítéssel se sikerült izmosnak lennem, nem kell fegyencedzéssel kínlódnom hogy ne legyek olyan mint egy testépítő :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27878) penene válasza Woodslave (#27874) üzenetére


penene
őstag

Majd megmondom, ha eljutok odáig. De már előre nonszensznek érzem, hogy ha eljutok oda, hogy menjen az 1 kezes húzódzkodásból pl. 1 (kezdő szint), akkor azzal le is tudjak pl. 1 heti edzést 3x1-gyel. Mert ha csak ennyit csinálnék (a bemelegítő sorozatok mellett), akkor valszeg visszafejlődnék, még ha igen nagy terhelés is az 1 kezes.
De mivel még alacsonyabb szinten vagyok, így egyelőre ez csak mítosz. Alacsonyabb szinteken meg a kezdő-haladó ismétlések is elég magasak, szóval érzem a melót keményen.
Lehet addig jó, amíg kezdő vagyok. :DD

Amúgy ha valaki normálisan jut el az 1 kezes húzódzkodásig, az túl van majd 1 évnyi más gyakorlaton. Így jóval kisebb a sérülésveszély, ill. totálisan megalapozott az izomzat ehhez.
Ezt már most érzem, mivel az elején vagyok. És én eddig tartottam is magam a könyvben leírt szintekhez, nem ugrottam, meg csaltam sokat. Ahol meg csalok, ott tudomásul veszem.
Ha valaki megnézte az 1. könyvet, akkor látta, hogy mi vezet el oda.

Ha valaki gyorsan megy el odáig, az lehet hogy ego növelő, viszont kisebb sportértékű. Én nekem totál jól tetszenek az alacsonyabb szintű gyakorlatok is, épp ahol tartok, az okoz kihívást. Idő van, élvezni kell, más nem számít.

[ Szerkesztve ]

(#27879) Ijk válasza Woodslave (#27877) üzenetére


Ijk
nagyúr

Vigyázni kell pedig, mert hipp-hopp platóhátad lesz, egyik reggel belenézel a tükörbe és elborzadsz. Visszacsinálni meg már nem lehet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27880) spammer


spammer
veterán

Én tényleg nem értem, miért jó 1 kézzel húzódzkodni. Nyilván felváltva csináljátok, egyik kéz-másik kéz. Tehát mindkét oldal kap terhelést, mert nyilván nem csak az egyik oldalra kell edzeni :D Az egyetlen értelme az lehet, hogy így nagyobb a terhelés, mert egy oldalból kell húzni a testsúlyt. De ha valaki nagyobb terhelést akar, akkor menjen el terembe és csináljon a millió hátgyakorlatból párat, több értelme van, és nem fogja annyira elkúrni az ízületeket sem, mint az 1 kézzel húzódzkodás.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27881) Woodslave válasza penene (#27878) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ennyi.

Ijk: ja ez sajnos a testépítés egyik kellemetlen mellékhatása. :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27882) Fred23 válasza penene (#27873) üzenetére


Fred23
nagyúr

Lehet, hogy jó is így, de én pl. sosem csinálnám NAGYON szélesen, mert nem akarok olyan alakot, mint amilyet némely testépítő elért valszeg ezzel a módszerrel. Súlyt kötve a derekadra is egy jó választás lehet.
Wood: szerintem is így van, nem edzi meg a teljes hátat, de ez a számomra nem is baj. Elég, ha az a része kap, amelyik kap. Hiszen van még kézállásból fekvő, egykezes fekvő... -ahol szintén kap a hát is valamennyit.

Megcsináltam az első videómat 720p-ben egykezes húzódzkodásból, de ezt még nem teszem fel sehová, és főként azért, mert szar a hajam, már egy hónapja is hosszú volt.

Ja, és az is jó lehet a hátnak, ha alkarral ráfeszítünk a rúdra, csavarjuk, mintha alkarbehúzást csinálnánk: változik tőle a testünk dőlésszöge, és így a terhelés helye is! Ad a hátközépnek rendesen!

(#27883) penene válasza spammer (#27880) üzenetére


penene
őstag

Ne sarkítsd le ennyire ("Több értelme van"). A fegyenc teljesen más stílus, és életstílus, mint a testépítés. Abszolút felesleges összehasonlítani.
De abban egyet értek, hogy ha valaki testépítő terhelést akar, az gyúrjon, aki fegyencest, az meg fegyencezzen. A "több értelme van" teljesen szubjektív, és mindenki saját maga látja, minek van több értelme.
Almát a körtével... :)

Szóval nincs értelme összehasonlítani. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#27884) Ijk válasza spammer (#27880) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én azt nem értem hogy mi értelme az egykezes húzódzkodásnak, ha két kézzel sem tudja valaki magát 10-szer szabályosan felhúzni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27885) penene válasza Fred23 (#27882) üzenetére


penene
őstag

A szélesség gondolathoz: Én a konditeremben sem csináltam extra szélesen a húzásokat, kivéve a nyak mögé húzást (de azt se extra). Nem is lett csúnyán széles hátam. :D
Szal testépítésben sem minden fehér és fekete. Ott is kismillió variáció van.

(#27886) penene válasza Ijk (#27884) üzenetére


penene
őstag

Ha az a helyzet, amit írtál, akkor SEMMI!
De ha normálisan fegyencezel, akkor ez nem következhet be, mert az 5. szint a 2x10 sima húzódzkodás (kontrolláltan 2-1-2 mp), és csak a 10. szint a tényleges 1 kezes.

Szóval para... :D

(#27887) spammer válasza penene (#27883) üzenetére


spammer
veterán

Én értem, hogy a célok mások. A több értelmet úgy értettem, hogy a nagyobb terhelést biztonságosabb és kevésbé sérülésveszélyes módon el lehet érni "normális" hátgyakorlatokkal (mármint gyúrós módszerekkel), és nem kell attól félni, hogy túl széles lesz a hát :D

Ha meg nem cél a nagy terhelés, akkor nem sok értelmét látom az egykezes húzódzkodásnak, azon kívül, hogy el lehet mondani, hogy "na ezt is megcsináltam".

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27888) Zomb€€ válasza penene (#27885) üzenetére


Zomb€€
őstag

Beszarás, én meg folyamatosan próbálom magam hibára kényszeríteni, hogy extraszélesen fogom, de semmi. :( Hát hol az igazság?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#27889) Fred23 válasza penene (#27885) üzenetére


Fred23
nagyúr

Látod -e, ezért nem lett túl széles a hátad! :D

Én meg pár napja radiátorcsőre kötött satuval és súlyzókkal csináltam néhány állig húzást, és olyan endorfin-löketet adott, mint eddig talán még semmi. Padlót fogtam a gyönyörűségtől, az érzés csodálatos volt. Lehet, fogok máskor is ilyet csinálni, csak macerás, amíg összeszerelem az eszközt.

Hamarosan indulok kutyázni.

(#27890) Ijk válasza penene (#27886) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerinted aki mondjuk 90 kilósan képes több sorozat 10 feletti ismétléssel szabályosan húzódzkodni, annak nem lesz nagy háta? Vagy szerintetek a testépítők mit csinálnak, más a teremben a vas meg a levegő, ezért nekik 3x akkora hátuk lesz ugyanattól a gyakorlattól?

Na mindegy, azt csináltok amit akartok persze, de véleményem hogy ez az egykezes húzódzkodás egy faszság. :)

Ez a túl széles lesz a hátam, meg a no comment kategória, de hát ugye Fredet már ismerjük. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27891) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#27857) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

meg van akinek egyik sincs :DDD
pl én

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27892) penene válasza spammer (#27887) üzenetére


penene
őstag

Hát nemtom. Még nincs elég tapasztalatom a fegyencben, hogy kijelenthessem, hogy az nem ad elég terhelést. Egyelőre szétdurranok és feszül mindenem több napos izomlázzal. :D

A sérülésdologra pedig azt tudom mondani, hogy ez talán még biztonságosabb is, mint a testépítés, mert ott sokkal könnyebb túlterhelni az izületeket, mint itt (ha nem figyelsz eléggé).

Az alacsonyabb szinteken levő magasabb haladó ismétlésszámok (amíg a köv. gyakorlatra mehetsz) igen szépen megalapozzák az izületeket. Később már a 9-10 ismétlés szám lesz a haladó, szóval több területen testépítő ismétlésszám közelében van a dolog.

Míg konditeremben gyúrásnál alapesetben nem fogsz 20-30-as ismétlésszámot nyomni fekve, míg emelsz 5 kilót, hanem lenyomsz pl. 10-et, érzed, hogy könnyű és pakolod a súlyt (és jogos, minek szarakodjak, fejlődni kell).

Egyelőre még nem sérültem meg a fegyenctől, de a könyököm már kezdtem érezni néha. De mivel relatíve kicsi a terhelés, így csak jelezte, hogy kell még erősödnie. Van is ideje, mert mire teljesítem a haladó ismétlésszámokat, addigra megedződik. Nekem ez a legnagyobb előnye a fegyencnek, hogy a rendszer ad egy olyan kontrollt az izületeim felett, amire nem kell magamtól túlságosan figyelni.

(#27893) penene válasza Ijk (#27890) üzenetére


penene
őstag

De, pont ezt mondtam, hogy speciel a húzódzkodás egy olyan gyakorlat,ami mindkét sportban bennevan. Vagyis ebből is látszik, hogy nem szar. :D
Én leszek az egyik legboldogabb, ha fogok tudni 10-es normal húzódzkodásokat csinálni.

Ez nem jött össze a konditeremben sem, 6-8nál mindig megálltam. Én lexarom, hol jön össze, de az biztos, hogy ha meglesz, akkor a hátam is kinéz majd valahogy. :D

(#27894) BÁ Nutrition válasza Ijk (#27890) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"véleményem hogy ez az egykezes húzódzkodás egy faszság"

nem tudom feltűnt-e de a fegyencedzésnek nem az a lényege hogy baxottnagy nigger állat legyél, sőt abszolút nem előnyös ha nagy vagy. az a célja hogy az izomerőt maximalizálja komoly állóképesség mellett
szal szikár erős izomzat a cél. "funkcionális" izomzat..
mondjuk nem tudom mitől funkionálisabb ez és a crossfit a bodys izomzattól mikor mindennap ugyanúgy az irodában ücsörög penene barátunk ;]
ha mondjuk a tanyán kergetné a disznókat akkor esetleg látná hasznát, vagy küzdősport mellé is jó lehet attól függően mit csinál. ott a gyorsaság fejlesztése is kiemelt jelentőségű.
talán a fegyenben is van rá gyakorlat, nem tudom
beleolvastam pár oldalt a fegyencedzéses könyvben múltkor, szerintem abszolút nem faxság.

tök más dolog mint a body, más is a célja
az biztos hogy nem rossz dolog ha valaki képes egy kézzel húzódszkodni.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27895) spammer válasza BÁ Nutrition (#27894) üzenetére


spammer
veterán

"az biztos hogy nem rossz dolog ha valaki képes egy kézzel húzódszkodni."

Ja, hátha akad olyan élethelyzet, mint a filmekben, amikor a rosszfiúk kilógatnak egy toronyház erkélyéről és egy kézzel kell kapaszkodnod :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27896) BÁ Nutrition válasza spammer (#27895) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem így értettem, mint mondta "funkciónális izom"
boltba bemész veszel két kiló kenyeret, kurvára szükség van hozzá speciális edzettségre ;]

én mikor kosaraztam akkora állóképességem volt mint állat, alapozáskor napi két edzés, egyik csak futó. napi 20-25km-t futottunk..
ami haszna volt: balaton átúszást simán megcsináltam úgy hogy több éve nem úsztam előtte

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27897) Zomb€€ válasza BÁ Nutrition (#27896) üzenetére


Zomb€€
őstag

Kurvára ki kell tudnod 200 kilót nyomni, hogy bemenj a boltba venni két kiló kenyeret :U

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#27898) penene válasza BÁ Nutrition (#27894) üzenetére


penene
őstag

;] Neröhögjé. Mióta normálisan edzem törzsre, az ücsörgés is kényelmesebb, nem fáj a derekam.
Meg a lépcsőzés is sokkal jobban megy, nem fáj a térd, stb.
De ez sem kizárólag a fegyenc miatt van, mert konditeremben is tudom edzeni, szal nem fehér és fekete. :D

De tény, hogy nem vagyok sportoló, se ásómunkás, akinek nap mint nap kell a maximális funkcionális izom. Nem is ezért nyomom. :D
Egyébként ha rajtam lenne 10 kiló gyúrós izom a funkcionális izom helyett (jó kifejezés mi? ;] ), az sem változtatna semmit az életminőségen, bár tény, hogy optikailag más.

Szóval ez is teljesen szubjektív dolog.

Egyébként azt hangsúlyozom, hogy nem azért fegyencezem, mert csak ez a jó és a gyúrás szar, hanem mert most ezt is kipróbálom (egyszerűen kiváncsi vagyok), és van sok előnye is, tehát nem teljesen kuka a sport.
Egyik sem jobb, mint a másik, csak más.

[ Szerkesztve ]

(#27899) Ijk válasza BÁ Nutrition (#27894) üzenetére


Ijk
nagyúr

Biztos így van, számomra nem lenne semmi haszna hogy tudok fél kézzel húzódzkodni, ezért nem is kínlódom ilyesmivel.

penene: Igen, mert jól érzem magam a bőrömben. És itt kevésbé van arról szó, hogy tetszik amit a tükör mutat, hanem az életmód jó a szervezetemnek. És nem azért mert bunny azt mondta, hanem mert érzem. Nekem az ilyen egykezes húzódzkodás már a végletek közé tartozik, mint ahogy a nagy izomtömeg is.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27900) penene válasza Ijk (#27899) üzenetére


penene
őstag

És annak van haszna, hogy Adonis tested van?
Végülis van, mert mindenki irigykedik rád. Meg jó lesz mutatni az unokáknak a régi PHs képeket. ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.