Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81401) section9 válasza szami777 (#81399) üzenetére


section9
őstag

Amúgy Win8.1 alatt lehal, szóval nem érdemes megvenni még ha valaki komolyan is gondolná. :D

(#81402) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

-90% a Black mirror sorozat, meg is vettem...

(#81403) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Evolve Alpha:
40655-25380-23613

Referral code:
PolygonGoneHunting

Aktiválni itt lehet: Link
20000x aktiválható,jelenleg még van belőle.

[ Szerkesztve ]

(#81404) huskydog17 válasza csaba951 (#81335) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Remélem tisztában vagy azzal, hogy nem csak az AC: Unity, de a Far Cry 4 PC portját is az ukránok fogják csinálni. e mellett érdemes figyelembe venni, hogy az Ubinál úgy tűnik a 60 FPS után most már a felbontás is lényegtelenné vált.

Ha ezekhez még hozzávesszük, hogy a FC 4 a 3. részhez képest bizonyos szempontból tovább butul technikai oldalon (kukázták az esőt), akkor számomra ez a játék máris nem éri meg a pénzét.

Egyébként az AC: Unity esetében állítólag a PC verzió nem lesz lockolva 30-ra, de könnyen lehet, hogy ez is ugyanolyan átverés lesz, mint a The Crew, hogy a motor nem tud másodpercenként 30-nál több jelenetet számolni, de valahogy megoldják, hogy a Fraps majd 60-at írjon ki, hogy mindenki azt higgye, hogy valóban 60 FPS-el játszik, közbe meg nem.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#81405) szami777 válasza Heavyrain (#81403) üzenetére


szami777
addikt

steam kulcsot neked kiküldték már?
vagy az odébb van még?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81406) Heavyrain válasza szami777 (#81405) üzenetére


Heavyrain
őstag

Még nem,de előbb-utóbb biztos jönni fog.

(#81407) Frod válasza djculture (#81381) üzenetére


Frod
addikt

szarnak lehet az, de ennyi pénzt még én is kiadnék rá.
pláne ha jól olvastam pár napja az alien volt 7$-ért trader-ektől???? na ha máskor ilyen van, nagybetűvel tessék kiírni :D

Do you see the white shadow?

(#81408) eami válasza Heavyrain (#81406) üzenetére


eami
addikt

én már megkaptam :)

(#81409) djculture válasza Frod (#81407) üzenetére


djculture
félisten

Csak azutána jövőre letudjuk tölteni mert már az sem biztos: [link]

(#81410) eami válasza djculture (#81409) üzenetére


eami
addikt

visszavonta OV ma reggel.

(#81411) djculture válasza eami (#81410) üzenetére


djculture
félisten

Ja nemzeti konzultáció lesz róla kaptunk fél év nyugalmat, de továbbra is azt hajtotta hogy az extraprofitot elkell vonni a távközlési cégektöl.

(#81412) maddionmax válasza eami (#81410) üzenetére


maddionmax
aktív tag

"Ebben a formában semmit sem szabad bevezetni" - ennyit mondott.

Azaz, majd kidolgozzák az új "formát", amiben bevezethető lesz. Csak a szolgáltatókat akarják adóztatni, akik ugye nem fogják áthárítani az ügyfelekre.

(#81413) pigster válasza eami (#81410) üzenetére


pigster
senior tag

Nem vonta vissza... csak mondott valamit, hogy azt hidd, visszavonta.
Amúgy meg érdekes: látszott, hogy az Országgyűlésben ugye "meg akarta szavazni" a többség. Azok a képviselők, akik minket (?) "képviselnek". Varga Mihály is azt mondta kell, és így kell. És ha képviselők és a miniszter továbbra is úgy látják, hogy ez igenis kell? Nyilván nem csak úgy hasraütésre találták ki az egészet, meg a mértékét, meg rengeteg egyeztetés, számítás előzte meg. :)) ;] (Csakúgy, mint a mosószer és művirág adóját) És erre egy ember azt mondja, hogy nem, és akkor az úgy van? Mégis miért van szükség akkor Parlamentre? :O

Amúgy meg:
"ne figyeljenek oda arra, amit mondok"

Még amúgyabb az egész ügy tálalásáról:
"Lenin elvtárs éppen elmélyülten ír a dolgozószobájában, amikor a közeli játszótérről berepül egy labda. Lenin feláll, és visszadobja a labdát a gyerekeknek. Pedig akár közéjük is lövethetett volna."

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#81414) djculture válasza pigster (#81413) üzenetére


djculture
félisten

[link] Kivágtam az adott részt igy meghallgathatja bárki. Egyelőre szerencsére nem vezetik be, mondta.

[ Szerkesztve ]

(#81415) i2k válasza huskydog17 (#81404) üzenetére


i2k
senior tag

Én például sok-sok éve nem is FRAPS-et használok. Sem képlopásra, sem videórögzítésre.
Lehet, hogy az évek folyamán csili-vili-szuper lett, de én egy Dxtory után biztos, hogy nem tudnék őszinte mosollyal elindítani egy frepszet a gépemen...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81416) ooooobi


ooooobi
senior tag

Evolve Big Alpha közvetlen Steam key:
6TC5R-háromE83Z-MXH36
8AD3F-YX5Aöt-I7DL5
46Y88-Zhat5RB-IW0W6

Ma 16tol, hétfö hajnal 4ig lehet tolni, de az elötöltés mär megy.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#81417) tipuka válasza ooooobi (#81416) üzenetére


tipuka
addikt

utsót vittem :R

(#81418) djculture


djculture
félisten

Unity játék számomra eddig volt érdekes:

"Az Assassin’s Creed Unity legfrissebb előzetesében Arno előreugrik az időben, egészen a második világháborúig."
A többi részbe is utáltam ezt az időugrást de itt állitólag renegeteg lesz.

[ Szerkesztve ]

(#81419) Heavyrain válasza djculture (#81418) üzenetére


Heavyrain
őstag

Aztán,ha a népnek tetszenek a rövid, 2. világháborús részek,akkor a következő AC a 2.vh. idején fog játszódni.
Most kísérleteznek az új ötletekkel,mint anno az AC 3-nál is. Beletették a hajózás lehetőségét,mindenki el volt ájulva tőle,hogy milyen jó,ezért kanyarítottak a hajózás köré egy teljes játékot a Black Flag személyében.

[ Szerkesztve ]

(#81420) huskydog17 válasza i2k (#81415) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A Fraps-et csak egy példaként hoztam fel, de ugyanúgy vonatkozik bármely más FPS-t monitorozó szoftverre is. A játék motorja mindegyiknek azt fogja hazudni, hogy 60-al megy, miközben valójában csak 30 jelenet kerül kiszámításra.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#81421) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Guild Wars 2 -50% kedvezményt kapott. Digital Heroic Edition most csak 20 €, a Digital Deluxe Edition 30 € . Az akció november 9.-ig tart.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#81422) BoneDragon válasza ViharVadász (#81421) üzenetére


BoneDragon
veterán

Havonta kap ilyen akciót csak vegye meg valaki... Majd ha az 50% is kap 50%-t akkor talán megéri. :)

(#81423) ViharVadász válasza BoneDragon (#81422) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ha jól rémlik eddig 50 %-nál magasabb kedvezményt nem kapott a játék, szóval szinte mindegy mikor veszi meg valaki, nagyon nem veszíthet semmit vele.:D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#81424) sultansmith válasza BoneDragon (#81422) üzenetére


sultansmith
senior tag

A halloween miatt van leárazás, ez a játékban kb a karácsonnyal egyenértékű, ez volt az első live event anno mikor kijött, ezért a nagy ünneplés.

Jó játék nagyon. Én már nem játszom ugyan vele, de csak azért, mert már nem nagyon van rá időm.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#81425) i2k


i2k
senior tag

Alienware - "SHADOWRUN RETURNS 75% GOG.COM DISCOUNT KEY GIVEAWAY"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81426) i2k válasza huskydog17 (#81420) üzenetére


i2k
senior tag

Az szép...! Engem mondjuk nem izgat az a játék, de a "vásárlói megtévesztés" ugrott be elsőként ennek olvastán...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81427) horvi0813


horvi0813
tag

Van egy Evolve alpha key-em Steamen kell aktiválni akit érdekel írjon!

(#81428) ayo


ayo
addikt

blogon egy kis Halloween sorsolás sok apró játék mellett Bioshock Triple Packkel az élen, sok szerencsét mindenkinek!

http://jateknaplo.blog.hu

(#81429) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nosferatu: Wrath Of Malachi 250k free steam key [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#81430) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Nem PC,de best buy: Ingyenes World of Goo Androidra

(#81431) cskamacska


cskamacska
addikt

Szóval a Players.hu mintájára van itt ez a http://gamager.com/ magyar játék webshop. Vélemény a másik topikból.

torz on borz: Ez az oldal mennyire megbízható , vásároltál már itt ?

Ledgeri: A TheVR-os youtube csatornával pariban vannak, akik 10-20k feliratkozóval reklámozzák.. szerintem megbízható.

cskamacska: Konkrétan ugyanaz a baskír cédékúcsbót mint a másik millió a neten, csak ez magyar sefter zsebeket töm, nem a baskírokét. :D Leárazáskor össze vásárolják a területi árazású játékokat, majd webshop frontenddel eladják szép haszonnal. :U

Nem szégyenlősek, bevallják ezt ők maguk a GYIK-ben:

"Honnan szerzitek a játékokat?

Az itt kapható játékok nagy része külföldről származik, ahol a más adók és a valuta miatt jóval olcsóbb beszerezni, mint itthon. Másik fő forrásunk, a webáruházak leárazásai. Ilyenkor felvásároljuk az adott játékot nagy tételben, majd az eredeti ár alatt továbbértékesítjük itt, így meghosszabbítva az akciót. Természetesen az itt vásárolt játékok teljes értékűek, ugyan olyanok, mint az amit boltban, vagy más hivatalos webáruházban veszel.

Ugye nem átverés?

A főoldalunkon elhelyezett ‘Vélemény’ blokk pont az ilyen kérdések tisztázására hivatott, egyfajta referencia ahol a vásárlóink egy része leírja tapasztalatait. Senkit sem célunk átverni, annak ellenére sem, hogy az oldal Magyar kézben van :)"

Egyébként meg annak a user feedbacknek hiszek, amit én hamisítottam. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#81432) maross válasza cskamacska (#81431) üzenetére


maross
veterán

walking dead 400 days dlc 1990..steamen 5 euro alapbol..gratulalok az "alacsony arak"-nak

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#81433) Mate válasza maross (#81432) üzenetére


Mate
nagyúr

Az nem 1990 Ft, hanem felfele kerekítve 2 Ft ;]

(#81434) wwenigma válasza cskamacska (#81431) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem egyik shop sem erdemli meg hogy itt emlitve/linkesítve legyenek...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#81435) DokiBaxxi válasza Heavyrain (#81430) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Köszi :R

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#81436) Mumee válasza cskamacska (#81431) üzenetére


Mumee
őstag

Nos ez minden csak nem olcsó annyi szent.
Ami nem steam gift ott rögtön látszik.

(#81437) echterion válasza cskamacska (#81431) üzenetére


echterion
nagyúr

Ööö...és itt mit lehet olcsón kapni?

**********

(#81438) TTomax válasza echterion (#81437) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ezt nem hagyhatom ki elnézést... :) Náthát... ;]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#81439) echterion válasza TTomax (#81438) üzenetére


echterion
nagyúr

Én arra immunis vagyok. :P
Két kolleganőm itt mellettem folyamatosan prüszköl, orrot fúj egy hete, nekem meg kutya bajom. ;)

**********

(#81440) Jinzek


Jinzek
csendes tag

Esetleg tudtok segíteni, hogy mass effect sorozatot merre érdemes keresgélnem, ahol mondhatni olcsón megkapom.

(#81441) Hunork válasza Jinzek (#81440) üzenetére


Hunork
veterán

Mi az az olcsó? :F Most 28 euró összesen (~ 8500 huf ) a három rész az Origin-en, de szokott lenni nagyobb akcióban is. :K

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#81442) Jinzek válasza Hunork (#81441) üzenetére


Jinzek
csendes tag

Köszönöm szépen, originen láttam én is, de reménykedtem hátha van valahol olcsóbban, mert szokott lenni. De akkor várok türelemmel hátha lesz megint akciós a közeli / távoli jövőben.

(#81443) bullseye válasza Jinzek (#81442) üzenetére


bullseye
addikt

Karácsony a nyakunkon... akkor azért sok ilyen akció akad.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#81444) i2k válasza Jinzek (#81440) üzenetére


i2k
senior tag

Azért a DLC-k beszerzésére is állj majd rá - mindhárom rész félkezű óriás azok nélkül. Állítólag.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81445) Jinzek válasza i2k (#81444) üzenetére


Jinzek
csendes tag

Mindenképpen, köszönöm az infókat :R

(#81446) Hunork válasza Jinzek (#81445) üzenetére


Hunork
veterán

Ha nem sürgős, akkor karácsony előtt érdemes nézegetni. (Origin) Akár dobozos akciókat pl a CD Galaxisnál. és sokat vettem tőlük nagyon jó pízírt... :K Dobozosnál meg lehet, hogy egy rakat DLC is lesz, Mert igen, azok nagyon kellenek.

Fiam kedvence, minden rész megvan, minden DLC is... (egy csomót én is akciósan vettem) De az alapjátékok pl dobozosak...

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#81447) warcat


warcat
veterán

Gamersgaten le van árazva a Murdered: Soul Suspect.Viszont rajtahagyták a 20%? blue coin visszajár-t és elhasználható rá a 20%-os kupon is.
Így például a co.uk oldalon 8.16 font fizetendő amiből visszakapsz 6.76-ot vételár: 1.4 font

com oldalon: 13.6€ a fizetendő,ebből visszajön 11.44€ Vételár: 2.16€
Értelemszerűen akkor az igazi,ha le tudod vásárolni.

Pl el lehet szórni Saints Row IV Game of the Century Edition-re 10.20€

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#81448) Chiller válasza echterion (#81439) üzenetére


Chiller
őstag

Elnézést, de erre muszáj reagálnom:
VICC

[ Szerkesztve ]

(#81449) gmx9


gmx9
aktív tag

[link]

Ingyen Nosferatu: Wrath Of Malachi (horrorjáték).

[ Szerkesztve ]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#81450) tkesy válasza Jinzek (#81440) üzenetére


tkesy
őstag

Amazon.com... Ha jól emlékszem $10 vagy $15 volt az eddigi legalacsonyabb ár...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.