Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80701) bladegery válasza bul07 (#80700) üzenetére


bladegery
senior tag

En nem jatszok bf-el, de lehet hogy a wallbang feature nem bug, pl.?

gergely-szabo.com

(#80702) Dilikutya válasza djculture (#80695) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért a Battlefield 4-nél is láthatták volna, hogy mi hogy működik. Házon belül is csak tesztelnek, játszanak vele, gondolom.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80703) petikeh


petikeh
tag

egy kérdés!

ha ennyit kellene fizetnem rubelben egy játékért, akkor valójában, ha forintosítani akarom az árat, akkor mennyit fogok fizetni? ezek a kinguin alapú ármeghatározások nem annyira világosak nekem... :/

Grand Total руб.991.01

ez a py a 100-as egységet szeretné jelenteni?

(#80704) FollowTheORI válasza petikeh (#80703) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

az 991 rubel... ami cca 6000 Ft.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80705) Baaraanz válasza petikeh (#80703) üzenetére


Baaraanz
tag

Nem. Az a rubelből az ru...

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#80706) petikeh


petikeh
tag

óh, urak!

köszönöm, most megyek és ezt csinálom kb. 10 percen keresztül, kifejezve ezzel böszmeségemet: :W :W :W

köszönet mégegyszer!

(#80707) csaba951 válasza petikeh (#80703) üzenetére


csaba951
veterán

Ezt egész pontosan csak a bankod tudja megmondani, de ők is csak utólag.

Viszont egy gyors becsélhez beírod a Goog-be:991 RUB in HUF.
A megjelenő összeghez hozzáadsz még 2%-6%-ot, és kb. ennyit von majd le tőled a bank.

(#80708) cikasz válasza Windex (#80679) üzenetére


cikasz
őstag

Köszi meg is vettem!
:R

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#80709) #79621120 válasza cikasz (#80699) üzenetére


#79621120
törölt tag

Welcome to the GOG Galaxy multiplayer beta
with Aliens versus Predator Classic 2000!

Thank you for signing up for the beta tests. By playing the multiplayer mode of Aliens versus Predator Classic 2000, an acclaimed dynamic first-person shooter, you'll be helping us analyze and improve the performance of the multiplayer component of GOG Galaxy, our DRM-free online gaming platform.

This is a full game that you are getting, also fully-playable offline, featuring one of the most intense and diverse single-player campaigns in the history of FPS, but we encourage you to play online - this is where you help us make GOG Galaxy better.

Jelenleg béta állapotban van . Az AvP Classic 2000 telepítésével magát a Galaxy klienst is telepíted . ( ha jól értelmezem a dolgokat )

(#80710) phenomHUN válasza #79621120 (#80709) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Király, hozzám is beért a mail. Már töltöm is, igen jó játék! :))

[ Szerkesztve ]

(#80711) kispeter69


kispeter69
tag

nekem is megjött .de hova kell beirni a kulcsot? :( köszi :(

(#80712) #79621120 válasza kispeter69 (#80711) üzenetére


#79621120
törölt tag

Kattints a kódra ami az email-ben található :

AvP Classic 2000 KEY FOR YOU : ( kód )

[ Szerkesztve ]

(#80713) kispeter69


kispeter69
tag

megvan köszönöm,,kár hogy nincs stea :N m: kód)

[ Szerkesztve ]

(#80714) #79621120 válasza kispeter69 (#80713) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nincs mit .

(#80715) kispeter69


kispeter69
tag

Dead Island: Epidemic ...csak cserélhető ha valakinek nics meg ,,,sajna csak igy adhatom, másképp nem engedi...ha valakinek valamire ..privátban ..

(#80716) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Elnézést az off-ért, de légyszíves vessetek egy pillantást Marcusa és Regener hozzászólására és jelentsétek a Marcusa hozzászólásában linkelt tagot. ;)
Köszi mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#80717) Lackki válasza Hunbeast87 (#80716) üzenetére


Lackki
senior tag

ez a szomorú, hogy valve tényleg lesz*rja...
az még inkább, hogy már csak 2db giftje van.

Privátot hamarabb észreveszem

(#80718) Rendo84 válasza Hunbeast87 (#80716) üzenetére


Rendo84
senior tag

Esetleg még érdemes itt is közzé tenni, bár kicsi az esély hogy bármit tennének az ügyben.

(#80719) Hunbeast87 válasza Rendo84 (#80718) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Maximum többen jelentik! :DDD
Bár ide Marcusa-nak kellene írnia, de így is több helyre is eljutott a probléma. Remélem más topikokban nem veszik ezt rossz néven.

Off-nak vége, elnézést kérek a moderátoroktól.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#80720) Dyingsoul válasza Hunbeast87 (#80686) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Elkezdtem olvasni a hsz-ed és majdnem félreértettem amit írtál. Csak azért is érdekel a mondandód, mert fentebb ugye írtam, hogy én is Trailblazer pakkot vettem ráadásul első alkalom volt számomra hogy egy vad idegen tradertől veszek és kulccsal fizetek.

Az orosz témában nem lennék biztos a helyedben: én 7 kulcsért vettem de az üzlet után megkérdeztem az eladót, hogy meghagyhatom-e a barátlistámon mert a jövőben lehet még üzletelek vele és akkor mondta, hogy nyugodtan és még hozzátette, hogy minden kapható nála kivéve a régiózáras játékok (" i can purchase any game you wish on demand, unless its region locked"). Persze mondani lehet bármit de ez nem csak az éppen kötött üzletemre vonatkozott hanem bármilyen más jövőbeli üzletre amit vele bonyolítanék. Szóval akár vissza is térhetnénk oda, hogy akkor honnan ilyen olcsó de erre én csak megvonom a vállam és azt mondom: a fene tudja, a lényeg, hogy sokkal olcsóbban megkaptuk. Ezt csak amolyan érdekesség képpen gondoltam, hogy megosztom, mint tapasztalatot.

A másik kérdésem: Ugye a trailblazer buddyk azok nem kapnak semmit (?tehát nem olyan mint a settler pakk?) csak béta hozzáférést korlátlan időre. Jól gondolom? :))

Végül még annyit kérdeznék, hogy miért lenne az baj, hogy steam giftként kapod a buddy meghívókat? Értékesítési/továbbadási szempontból gázabb? Csak mert én még örülök is neki, hogy itemként van az inventorymban minthogy az egyik fontosnak titulált jegyzettömbömben felírjam a 3013124. sorba. Persze oké értem, hogy a meghívandusznak kell rendelkeznie így steam fiókkal ahhoz, hogy beváltsa de szerintem ez ma már nem okoz fennakadást senkinél.

Plusz: írok egy privátot, jó lenne együtt játszani valakivel. :B

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#80721) DokiBaxxi válasza csaba951 (#80677) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Oké köszi :DDD
Nyilván ezeket az árakat láttam. Online, CD-kulcsos rendeléssel nincs valahol 10e Ft-ig bezárólag?
Mert a franc fog rendelni a csöves magyar boltoktól, ahol ki tudja mennyi előrendelői ajándékot lopnak ki belőle, meg ugye Day Zero-t sem azért akarok rendelni, hogy Nov. 3-án hozzák ki és még akkor telepítgessem, töltögessem.....

Szóval valaki tud cd-kulcsosat day zerot, 10 körül?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#80722) Hunbeast87 válasza Dyingsoul (#80720) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

A Steam giftes dologgal kapcsolatos felvetésed engem is érdekelne, hogy a kapott 4 gift mit is tartalmaz pontosan. Időszakos hozzáférést a béta végéig, vagy olyan mintha egy alap, teljes játékot vettünk volna meg?

Amire viszont az itteni nagy szakmai guruk tudják csak a megoldást, az a régiózáras kérdésed. Ha oroszból vette és nincs még a játékon semmifajta régiózár, akkor érte csak meg a traderjeinknek. Egyéb iránt minek adnának valamit ilyen olcsón úgy, hogy még veszítenek is rajta?

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#80723) rizso válasza duvi (#80658) üzenetére


rizso
addikt

Csináltam másik fiókot, végignyomtam a szavazást, azzal sem kaptam meg - valahogy nem akar hozzám kerülne ez a játék ;]

AtHoS: kíváncsiságból megnéztem, GMG-n az Orders alatt nekem is van egy XCOM: Enemy Unknown Promo, de a Games alatt nincs a játék, és Steamen sincs a fiókomban (tegnap este egy ideig azt hittem, hogy ott van, mert nem írt semmi olyat, hogy x óra van hátra, hanem mintha simán a fiókomban lenne, viszont miután újraindítottam a kliens, el is tűnt).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#80724) Urguru


Urguru
tag

Ingyen Knightshift

1. Go to www.dlh.net/de and register

2. Go to Profil / Keys

3. Press Hier Steam-Spiel freischalten

4. Activate game on Steam

:))

(#80725) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Sziasztok

megy valakinek az xcom enemy within kupon kod?? beirtam a kodomat amit kaptam emailbe erre ugyan ugy 25€ az ara nem vont le semmit.. kiprobaltam az itt emlitett 2 kupon kodot is azokkal is ennyi maradt az ara... :F

:R

lehet azaltal h most akcios nem ervenyes hozza a voucher?

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#80726) #32070144 válasza Devil Smile (#80725) üzenetére


#32070144
törölt tag

A greengaming.com oldalon próbálod, nem a steam-en, igaz? Nekem működött a kód.

(#80727) Devil Smile válasza #32070144 (#80726) üzenetére


Devil Smile
őstag

persze h a GMG oldalon berakom kosarba aztan voucher.. add code.. es semmi frissul az oldal de ugyan anniy marad a vegosszeg..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#80728) i2k


i2k
senior tag

Tippeljetek, mi lett a "Deal of the Deal" tárgya a GreenManGaming-en?...
Igen, a "Mortal Kombat"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80729) #41133696 válasza Devil Smile (#80725) üzenetére


#41133696
törölt tag

€-ban nem £-ban? Nekem 4 £ volt.

(#80730) Wolverine válasza Devil Smile (#80727) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha GMG creditet akarsz használni, akkor nincs kupon.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#80731) i2k


i2k
senior tag

http://www.bundlestars.com - "Supernatural Bundle
* Blackbay Asylum
* Dracula Trilogy
* Dracula 4 and 5 Special Steam Edition
* Into the Dark: Ultimate Trash Edition
* Larva Mortus
* Necronomicon: The Dawning of Darkness
* Pixel Puzzles: Undeadz
* Splatter - Blood Red Edition
* White Noise Online
Zombie Solitaire

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80732) Niczo


Niczo
senior tag

Frontline Tactics Complete Pack -90% 1,39€ ugyanez BundleStars-nál -90% 2,69€
steamék ügyesebbek %-számításban ;]

Hunbeast87: tiszta, de akik bundlestarsnál behúzták, most biztos örülnek :W

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#80733) Hunbeast87 válasza Niczo (#80732) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Valószínűleg más a játékok alapára mindkét helyen, emiatt adódik a különbség.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#80734) i2k válasza Niczo (#80732) üzenetére


i2k
senior tag

Náluk, vélhetően, magasabbak az alapárak...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80735) Arkennys válasza i2k (#80728) üzenetére


Arkennys
addikt

köszi az infót, rég érdekelt de nem akartam rendes pénzért, most elfelejtett GMG kreditből pont kifutotta :C

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#80736) i2k


i2k
senior tag

https://www.humblebundle.com - "Flash Bundle"
Csupa Early Access! :((( :O

Potatoman Seeks the Troof
Trove Closed Beta + Humble - Extra Life Starter Pack
Defiance + Humble - Extra Life Starter Pack
Lone Survivor: The Director's Cut
Twitch Turbo 30-Day Subscription
reddit gold 30-Day Subscription
Landmark 1-Week Closed Beta Key

Pay $6 to unlock!
======================
You Don't Know Jack Classic Pack
King Arthur's Gold
SpeedRunners (Early Access)
RIFT + Humble - Extra Life Starter Pack

Pay $13 or more to unlock!
============================
Nom Nom Galaxy (Early Access)
King Arthur's Gold Squad Pack (+3 Additional Copies)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80737) djculture válasza DokiBaxxi (#80721) üzenetére


djculture
félisten

Mert 50+ gigát gondolom te 10 perc alatt töltesz le az optikai neteden mi?:)

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare minimum gépigény:
Operációs rendszer: Windows 7 64bit / Windows 8 64bit / Windows 8.1 64bit
Processzor: Intel Core i3-530, 2,93 GHz / AMD Phenom II X4 810, 2,80 GHz
Memória: 6 GB RAM
Videokártya: NVIDIA GeForce GTS 450 / ATI Radeon HD 5870; alapkövetelmény: DirectX 11 támogatása és 1 GB videomemória
Merevlemez: 55 GB szabad hely

[ Szerkesztve ]

(#80738) BoneDragon válasza i2k (#80736) üzenetére


BoneDragon
veterán

Minek kellett belerakni a Trion haldokló játékait? Azért a pár plusz tárgyért? Pff... Ezt is kihagyom.

(#80739) DokiBaxxi válasza djculture (#80737) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Arra akartam célozni, hogy a játék valószínűleg a hétvégén előtölthető lesz, így hétfő reggel már játszható. De ha hétfő du. hozzák ki, majd miután hazaértem, még kezdjem el telepítgetni, meg ki tudja, tölt-e le valamit hozzá a steam, és akkor kb. ugrott, hogy 1 nappal előtte játszható :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#80740) djculture válasza DokiBaxxi (#80739) üzenetére


djculture
félisten

Dobozost is 2 nappal előtte kiküldik, aznapra ottvan mindenkinél. De értem amúgy így már :) Minden esetre rekord méretű lesz ez is.

[ Szerkesztve ]

(#80741) eami válasza Dyingsoul (#80720) üzenetére


eami
addikt

nyugodtan vegyél fel engem is, aztán majd tolhatjuk együtt is ha lesz rá alkalom. ugyanezzel a névvel nyomom steamen is :)

(#80742) DokiBaxxi válasza djculture (#80740) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Mostanában minden 2. játék ilyen 40-50 Gb :(((
Amivel nem is lenne akkora gond, csak ha már 2 ilyen játékot akar az ember SSD-re tenni, az már necces. Na mind1.
Amúgy nem hiszem, hogy kiküldenék pénteken, de ha nem találok máshol jó áron, kénytelen leszek így megrendelni, és meglátjuk :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#80743) Dilikutya válasza DokiBaxxi (#80742) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért 50Gb nem kevés. És nem is értem, mire van ez a nagy méret. Pl. a Ghosts annyival nem néz ki jobban a 10-15Gb-os korábbi részeknél. És itt sem érzem azt a pluszt. Értem én, hogy 4K, de szerintem azt már a Ghosts is támogatta.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80744) #79621120 válasza DokiBaxxi (#80739) üzenetére


#79621120
törölt tag

Azért a digitális példány hátránya , hogy minimum félmillióan fogják egyszerre előtölteni a játékot , és a Steam tartalomszolgáltató szerverei le fognak halni .

(#80745) djculture válasza DokiBaxxi (#80742) üzenetére


djculture
félisten

gta5-re 100-at tippelnek.. ahhoz már tényleg majd egy 120-as különbejáratú ssd kell :)
Amúgy én úgy vagyok vele inkább a lemez, akkor két féle módszerrel is fel lehet telepiteni. wolfenstein sincs nekem kimentve sehova meg folyton feltéve se. Előkapom és felrakom sajnos nincs 100 megás netem, de még sokszor ahogy irják is az se garancia hogy gyorsan lelehet szedni valamit ha agyon van terhelve a steam.

[ Szerkesztve ]

(#80746) eami válasza DokiBaxxi (#80742) üzenetére


eami
addikt

1TB ssd elbirja :DDD

(#80747) DokiBaxxi válasza #79621120 (#80744) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Tavaly se haltak le a szerverek, szépen lejött

djculture és eami
:DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#80748) MerLinh


MerLinh
senior tag

hát nekem 2x256 van és úgy érzem kevés =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#80749) csaba951 válasza #79621120 (#80744) üzenetére


csaba951
veterán

Már a Ghost premierjekor se haltak le. Ezt meg még kevesebben fogják megvenni megjelenés előtt! :D

(#80750) Sediqwe válasza Urguru (#80724) üzenetére


Sediqwe
csendes tag

a sok OFF közt egy jó dolog! Kösz!

SZTÍM : http://steamcommunity.com/id/sediqwe

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.