Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81851) Mate válasza Csapoati (#81845) üzenetére


Mate
nagyúr

Számomra a legnagyobb különbség a letöltési sebesség illetve a normális telepítés. Uplay bénán kezeli a több telepítési helyet illetve nálam sokkal lassabban tölt le.

Régi játékoknál még az update is vicc.

(#81852) Csapoati válasza vidaila (#81848) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ujonnan sokszor olcsobbak, mint a digitalis valtozatok. Utolag meg a specibb kiadasok lehetnek jok.

mate3553: Hat nem tudom, sok gondom nem volt vele eddig. A Trials Evonal mondjuk a kinai nyelves telepitese fura volt, de hamar lejott, meg az update is. Nem azt mondom, hogy imadom, meg feltetlen szukseg van ra, de el lehet viselni. Az Origin meg meg jobb is.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81853) Lackki válasza Csapoati (#81852) üzenetére


Lackki
senior tag

origin maga még so-so, de az a battlelog féle böngészős szartól megyek a falnak.

Privátot hamarabb észreveszem

(#81854) ayo válasza vidaila (#81850) üzenetére


ayo
addikt

aszem 9-10k volt a COD előrendelve, jóval olcsóbb mint a digitális.

http://jateknaplo.blog.hu

(#81855) Mate válasza Csapoati (#81852) üzenetére


Mate
nagyúr

Illetve ha jól tudom előbb telepítőt tölt le, majd telepít. Így 2x akkora szabad hely kell, ami ssd-nél nem túl szerencsés.

A másik nagy hátránya, hogy nincs steam wallet vásárlási lehetőség :D

(#81856) tomsolo válasza Lackki (#81849) üzenetére


tomsolo
őstag

ha tesco-ban nyitod ki lehet még kód sem lesz benne :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81857) Mate


Mate
nagyúr

Frissült az uplay, végre megint tud háttérben futni :)

(#81858) FollowTheORI válasza Mate (#81857) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Juhúúú... végre van tálcára letétel és nem lép ki. :DDD

Nah, jó lesz ez. :C

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81859) Crytek válasza FollowTheORI (#81858) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem eddig se lépett ki soha!

Next PC Upgrade: 2022

(#81860) Csapoati válasza Mate (#81857) üzenetére


Csapoati
nagyúr

4-5 even belul felerhet a Steam mostani szintjere nagyjabol. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81861) FollowTheORI válasza Crytek (#81859) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Neked biztos valami ufo kliensed volt akkor. :D
Ezért sírt a nép már sok sok hónapja/éve... (mármint hogy x-re kilép kérdés nélkül.)

(#81860) Csapoati

Hehe... már most jobb, nincs market meg mindenféle dolog amiért nyavajognak, hogy nem megy épp steamen vagy lassú. :P ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81862) Mate válasza Crytek (#81859) üzenetére


Mate
nagyúr

Akkor vagy rég használtál uplay-t, vagy összekevered valamivel :D

(#81863) Anonymus X válasza Mate (#81862) üzenetére


Anonymus X
tag

Szerintem elbeszéltek egymás mellett.

A minimalizálás a tálcára az "_" gomb. Ez eddig is működött.

Az újdonság az, hogy az "x"-re nem záródik be a kliens, hanem az óra mellé kerül (értesítési terület). Nem az utóbbiról van szó?

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#81864) FollowTheORI válasza Anonymus X (#81863) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az a "taskbar"... nem a "minimize to tray".

De igen a lényegi változás az, hogy véletlenül nem tudod már bezárni és futhat a "háttérben", úgy hogy nincs a taskbar-on, hanem csak egy ikon a tray-en, mint az összes többi kliens már évek óta.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81865) prtvlogan válasza vidaila (#81848) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Egy letöltőkód nyilván semmi pluszt nem ad a játékhoz hozzá, de anno nagyon meglepődtem, és örültem neki, amikor a witcher 2 dobozát kibontottam. Egy érme, magyar nyelvű végigjátszás, egy térkép, kézikönyv, a játék zenéje cd, egy bónusz dvd, illetve egy levél volt benne, ami kapcsolódott a játékhoz. És ez csak a "sima" kiadás volt.. Ehhez képest a steam nem ad semmit, csak jogot, hogy játssz egy játékkal, ami nincs a "birtokodban". Ha holnap úgy dönt leveszi, akkor levette.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#81866) mcmike válasza GoZoL (#81808) üzenetére


mcmike
őstag

Én a helyedben simán claim-elném az NVidia felé dolgot. Szvsz 90% hogy küldeni fognak neked egy kódot... ;)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#81867) csaba951 válasza prtvlogan (#81865) üzenetére


csaba951
veterán

Mások vagyunk, mások az igényeink! Én akkor szoktam le végleg a dobozos játékok vásárlásáról, amikor az utolsó kb. 20 db játékomat már nem tudtam kirakni a polcra.

Egyébként egyszer éld meg, hogy elköltözöl! Rögtön megfogadod, hogy könyvet, DVD-t/Blue-ray-t, dobozos/gyűjtői dobozos PC/konzol játékot soha többé nem veszel! ;]

CD-ket meg már egyébként sem! ;)

(#81868) Anonymus X válasza FollowTheORI (#81864) üzenetére


Anonymus X
tag

"(#81858) NetTom válasza mate3553 (#81857) üzenetére

Juhúúú... végre van tálcára letétel és nem lép ki. :DDD

Nah, jó lesz ez. :C"

Akkor nálad a tálcára letétel a minimize to trayt jelenti, a minimize to taskbar helyett. Ezért gondoltam, hogy Crytek az utóbbira gondolhatott.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#81869) Heavyrain válasza mcmike (#81866) üzenetére


Heavyrain
őstag

Fölösleges. Akció megkezdése előtt vásárolta a kártyát,így próbálkozhat bármivel,kupont akkor sem fog kapni.

(#81870) Mate válasza Anonymus X (#81863) üzenetére


Mate
nagyúr

Annyit írtam, hogy bezárás után is fut a háttérben. Tálcát, minimalizálást stb. ki se ejtettem a számon :)

(#81871) SityiSXT válasza csaba951 (#81867) üzenetére


SityiSXT
őstag

Kétszer váltottam az elmúlt években országot. Nem tudom, hogy költöztettem volna a játékgyűjteményem, ha nem Steam/Origin/GoG/UPlay/Direct2Drive...

(#81872) tomsolo válasza SityiSXT (#81871) üzenetére


tomsolo
őstag

Én se ha pl. oroszországba mentem volna dolgozni. :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81873) tomsolo


tomsolo
őstag

Megnéztem pár Sárkány Kor Inkvizíciós videót, csak nekem van olyan érzésem hogy - bármit is állítsanak ezek - hogy mégis inkább a 2-re fog ez hajazni?

A gui pl. kapásból elég ocsmány és ezek a rohamozások pont olyan szörnyűek mint amiért a 2-t még virágboltin se voltam hajlandó folytatni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81874) i2k


i2k
senior tag

http://www.greenmangaming.com - "Deal of the Day" - "Quake IV" + "Brink Complete".

Holnap: "Lord of the Rings: War in the North"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81875) Rendo84


Rendo84
senior tag

Ha valakinek volna Shadow Warrior kuponja és tudna is adni, megköszönném. :)

(#81876) vidaila


vidaila
aktív tag

Banished kupon valakinek van esetleg? :)

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#81877) Dilikutya válasza prtvlogan (#81865) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez a dobozosakra is igaz. A nagy többséget a Steam-re kell aktiválni, amit meg nem, az jóformán csak az EA és Ubisoft játékok. És letöltheted onnan egyből, a lemezedet ki se kell venni a tokból, ha nem akarod. És az alapkiadáshoz nagyon ritkán járnak ilyen extrák, az inkább csak egy Steam lód, meg egy porfogó, a gyűjtői kiadások szoktak érdemi kézzel fogható extrát kínálni, bár +10 ezret azok a szarok meg nem érnek. :)
A porfogót mondom annak ellenére, hogy a mai napig megveszem lemezen azokat a filmeket és zenéket, amiket imádok, de játékot már csak digitálisan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#81878) bigrob


bigrob
őstag

Szép napot urak!

Vannak köztünk olyanok akik iPon-nál rendeltek elő collectors edition WoD-ot? Csak azért kérdem, mert amikor belépek az oldalon a profilomba nem mutatja az "aktív" hirdetések közt a rendelésem. Lehet azért mert még augusztusban készült?

Előre is köszönöm!

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#81879) prtvlogan válasza Dilikutya (#81877) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Igen, elmondták a készítők, a Witcher 2 kapcsán is, hogy ők a hozzáadott tartalommal próbálják vásárlásra ösztönözni a játékosokat, nem pedig azzal, hogy olyan másolásvédelmet tesznek a játékra, ami még azt is szívatja, aki megvette.
Többek közt ezért is jön másolásvédelem nélkül a harmadik részeis, és most sem csak egy "letöltőkódot" adnak érte.
7-8 ezer Ft-ért nálam már best buy kategória, de kizárólag a dobozos verzió!

(ha steamen kell aktiválni, akkor is!)

[ Szerkesztve ]

(#81880) i2k válasza prtvlogan (#81879) üzenetére


i2k
senior tag

Makszi riszpekt. Én is így gondolkodom.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81881) SRII


SRII
őstag

hát mostanság elfajzott a topik, nem sok minden utal a topik nevére.
Eredeti játékok - best buy :P

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#81882) tkesy


tkesy
őstag

$5 az Assassin's Creed III az Amazon-on... (steam-es)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#81883) eami válasza bigrob (#81878) üzenetére


eami
addikt

mi az a WoD :F

(#81884) ZS3NI válasza eami (#81883) üzenetére


ZS3NI
őstag

Warlords of Draenor gondolom.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#81885) Rendo84 válasza Rendo84 (#81875) üzenetére


Rendo84
senior tag

Köszönöm Niczo a kupont! :R

[ Szerkesztve ]

(#81886) Crytek válasza tkesy (#81882) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem Uplay-en megvan az alap AC3.
Ha steam-en beszerzem majd a Deluxot ha olcsó lesz (Uplayen érdekes a season passt hozzá nem láttam soha jó áron) akkor az uplaynél hogy fog megmutatkozni marad a sima ac3 és külön egy deluxe (tehát 2 game egymás mellett) vagy a sima "változik" delux verzióra?

Next PC Upgrade: 2022

(#81887) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Apa kezdődik megint... Alienware AMD kuponosztások lesznek novemberben, jövő héttől. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81888) joe-ker válasza tkesy (#81882) üzenetére


joe-ker
senior tag

Zár lehetséges rajta?

(#81889) Heavyrain válasza FollowTheORI (#81887) üzenetére


Heavyrain
őstag

Akkor azt inkább majd az OFF topicban tárgyaljuk ki,hogy ki miért maradt le a kuponosztásról.

[ Szerkesztve ]

(#81890) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

(#81891) tkesy válasza tkesy (#81882) üzenetére


tkesy
őstag

Ez szép pakk csak kár, hogy nem steam-es... Amúgy most rengeteg AC-s játék akciós, csak figyelni kell nagyon, mert sok nem steam-es...

Crytek: passz... így még nem vásároltam, hogy egy játékot 2x veszek meg különbüző verzióban

joe-ker: Nekem még egy progin se volt zár, amit az Amazonról vettem...

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#81892) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Totál lecsúsztam a Shadow Warrior-ról, viszont ennyi pénzért simán lecsapnék rá, mert nemrég megtetszett. Valaki akinek nem kell esetleg tudna küldeni egy ilyen -75%-os kódot, ha van fölös? :F

Do you see the white shadow?

(#81893) joe-ker válasza tkesy (#81891) üzenetére


joe-ker
senior tag

Köszi! Megvéve, aktiválva! :)

(#81894) szami777 válasza Crytek (#81886) üzenetére


szami777
addikt

Ha uplayen megvan egy játék, majd ugyanazt steamre is beszerzed, akkor uplayen 2 külön ikonként fog megjelenni.
Mivel az esetedben egyik deluxe, így meg pláne

Ha mondjuk steamen megveszed a deluxe editiont, akkor a leugró fülbe 2 kulcsot fogsz kapni, egyiket rögtön aktiválod amikor indítod először a játékot, és a season pass ha jól rémlik in-game aktiválást igényel, nem lesz +sor, vagy más ikon kinézet.

Nálam is van pár duplicate: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81895) Balazs_


Balazs_
aktív tag

576 üzletekben
Starcraft 2 WoL - 6kFt
Starcraft 2 HotS - 6kFt
Diablo 3 ~10kFt (ebben nem vagyok biztos)
ajándék Steelseries QcK Limited Edition egérpaddal.
Plusz féláron van a GameStar a vásárlásokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#81896) KubanitoS válasza Balazs_ (#81895) üzenetére


KubanitoS
veterán

A két játék a CDG-ben is annyi. Az egérpados dolgot hol látod?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#81897) De4d


De4d
őstag

Valaki tudna dobni egy "gyűjtő" oldalt ami figyeli a játék árakat?
(Keresőbe beírva leírja éppen melyik net áruháznál mennyi az aktuális ára)
Mint ha egyszer valaki megadott volna már egyet itt.

Minden jó, ha a vége jó!

(#81898) cattus válasza De4d (#81897) üzenetére


cattus
őstag

Asszem ez volt: http://isthereanydeal.com/

Do the thing!

(#81899) De4d válasza cattus (#81898) üzenetére


De4d
őstag

Igen. Köszi :R

Minden jó, ha a vége jó!

(#81900) vidaila


vidaila
aktív tag

Gamersgate-re van bármi féle kupon? Érdekelne az Injustice de minél olcsóbban :)

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.