Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80853) Dilikutya válasza tomsolo (#80819) üzenetére


Dilikutya
félisten

1$-t bőven megérne a két Haegemonia, de úgy látom, magyar nyelv nincs benne. Sose értettem, már létező, dobozos kiadáson is szereplő felirat, szinkron miért nincs a játékokhoz a Steam-en, pláne, hogy ez eleve magyar játék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80856) ollie válasza Dilikutya (#80853) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert a magyar változat jogai, más kezében vannak.

***

(#80857) szami777 válasza kriszpontaz (#80815) üzenetére


szami777
addikt

Nagyon jó kis pack, a hobbit dlc erdekelne nagyon, ha valaki akarna közösködni

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80858) Crytek válasza Dilikutya (#80853) üzenetére


Crytek
veterán

Este be lett linkelve hogyan lehet magyarrá varázsolni a steames verziót.

Next PC Upgrade: 2022

(#80859) lafaty80 válasza Crytek (#80858) üzenetére


lafaty80
őstag

Csak én nem találom a hsz-t? :)

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#80860) grizlisandor válasza lafaty80 (#80859) üzenetére


grizlisandor
addikt

Budle topik-ban van, de itt(katt) a hsz.

Golden Joysticks-s Xcom-om van, és most kaptam e-mail-ben az Enemy Within-hez 80% akcióhoz kódot, ha kell valakinek odaadom szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#80861) ViharVadász válasza tomsolo (#80843) üzenetére


ViharVadász
őstag

Emlékszem, valahol láttam képen, hogy megnézte valaki a Disney Princess játékot, erre ajánlja neki a Steam az Alien: Isolation játékot meg a The Evil Within játékot is. :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#80862) Dilikutya válasza Crytek (#80858) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem látom a linket. De gondolom, elő kéne venni a nem létező CD-mett, és arról a fájlokat átmásolni. F***om a ki****ott jogokba, komolyan. :)
GOG-ra megvettem tavaly, de ugye az sem magyar. Valahol biztos van magyarom is, de az csak csúnya forrásból, 2003-ban mindössze két eredeti játékom volt, a PC Guru mellékletes Imperium Galactica, meg egy nyeremény Desperados. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80863) cskamacska válasza warcat (#80841) üzenetére


cskamacska
addikt

Egyébként mi a ráció a GamersGate kupon küldési politikájában? :F Ahogy hallom itt minden második hónapban van valami GG kupon, de én a júniusi "miss you", és júliusi általános után most kaptam csak megint múlt hét végén(és nem is 14-én :U ).

Visit www.gamersgate.com and use your 20%-off-one-purchase-code today:

OCT14-9K37BUK-1EE7N1N-J4TANK5

The code expires on November 14th. Make sure to redeem it during check out.
The code does not apply for: Sid Meier's Civilization Beyond Earth, NBA 2k15, Dragon Age Inquisition and Need for Speed Rivals Complete Edition.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#80864) warcat válasza cskamacska (#80863) üzenetére


warcat
veterán

Felesleges agyalni rajta,az előző kettőt sem tudtam mire elhasználni :) Beyond Earth jó ajánlat volt de most azt is levették róla,kackac

EA: It's in the crate!

(#80865) Niczo


Niczo
senior tag

van egy játék amit szívesen elővennék újra, de már a futtatása is nehézségekbe ütközik.
gog-on most láttam meg hogy lehet is szavazni rá hogy felkerüljön az oldalra: MBTR
akit hozzám hasonlóan érdekel, nyomjon rá egyet :R

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#80866) vlaho


vlaho
aktív tag

Valaki nem tud Far Cry 3-at megbízható helyről, akciósan?
Én ezt találtam, de nem ismerem ezt az oldalt.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#80867) djculture válasza Niczo (#80865) üzenetére


djculture
félisten

404

(#80868) kristof_


kristof_
tag

Szerintetek mennyi az esély rá, hogy Steamen valamikor akciós lesz a CS:GO? Jó lenne megvenni, de nincs szívem költeni rá, csak minimális összeget.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#80869) Niczo válasza djculture (#80867) üzenetére


Niczo
senior tag

bocs, itt a jó link: MBTR

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#80870) Mate válasza kristof_ (#80868) üzenetére


Mate
nagyúr

Hamar visszahozza az amúgy is elég alacsony alapárát, úgyhogy vedd meg nyugodtan.

(#80871) warcat válasza kristof_ (#80868) üzenetére


warcat
veterán

Mennyi az esély? 100%,legkésőbb 2 hónapon belül.Viszont rájöttek,hogy nem éri meg nagyon olcsón adni,mert rengeteg csaló,botolni vágyó stb játékos veszi meg akkor,ezért mostanában max kb -50%-ot adnak rá.

EA: It's in the crate!

(#80872) Crytek


Crytek
veterán

Elvileg...80% off Enemy Within.

1KPNQ2-PBYRQF-KTRWXM

Next PC Upgrade: 2022

(#80873) grizlisandor válasza grizlisandor (#80860) üzenetére


grizlisandor
addikt

Már tárgytalan.

(#80874) Hunork


Hunork
veterán

Nem tudom, volt-e már, de most 75%-os akcióban van a Steam-en! Rage DLC

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#80875) Dilikutya válasza vlaho (#80866) üzenetére


Dilikutya
félisten

Drága. 4,99€-ért volt a nyári Steam-es leárazásban, mivel lejjebb ment az alapára, 75%-os akciót biztos kap télen is, de lehet, hogy a FC4 megjelenésekor is akciózzák majd. Te döntésed.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80876) Dilikutya válasza warcat (#80871) üzenetére


Dilikutya
félisten

50%-os akcióban teljesen korrekt, úgy is csak 5€. Én tavaly karácsony körül 1,99-ért vettem, azóta szerintem nem is láttam annyira leárazva.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80877) Csapoati válasza Dilikutya (#80876) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Március 15-én vettem ugyanúgy 1,99€-ért. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#80878) szjoci


szjoci
őstag

indiegala-n ti be tudtok lépni a profilotokba?

(#80879) i2k


i2k
senior tag

Gamersgate - "Fallout Weekend"
Gamersgate - "505 Games Weekend"
Gamersgate - "Thief Weekend"

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80880) Lackki válasza i2k (#80879) üzenetére


Lackki
senior tag

fallout 3 goty 800Ft... pedig az egyik legjobb játék amivel játszottam valaha :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#80881) djculture válasza Lackki (#80880) üzenetére


djculture
félisten

Volt már 500ft az uplayen és steam-es kulcsot adott. Nekem is akkor lett meg mert steam-en mindig gyémánt áron adták.

[ Szerkesztve ]

(#80882) maross válasza djculture (#80881) üzenetére


maross
veterán

5 euro akcioban a goty mar isten tudja miota...gyemant ar.. :U

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#80883) djculture válasza maross (#80882) üzenetére


djculture
félisten

Most röhögni fogsz számomra az. 1500ft egy 6 éves játékért. Évek alatt volt már 499-ért a tescoba magyar verzió igaz az nem steam-es, 500-ért uplayen, de a gmg-n is volt 2 font. Ehhez képest nem igazán tudok rajongani egy óriási 1500 forintos akcióért, lehet velem van a baj..

[ Szerkesztve ]

(#80884) laceszgamer válasza i2k (#80879) üzenetére


laceszgamer
addikt

Meddig akciós? Vasárnap estig?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#80885) i2k válasza laceszgamer (#80884) üzenetére


i2k
senior tag

Vélhetően igen.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80886) i2k válasza djculture (#80883) üzenetére


i2k
senior tag

Én is ilyen árérzékeny vagyok.
Ezért nem jövök lázba a mostanában eldivatosodott "Enhanced / Extended Edition"-ök láttán... gyakran 10+ éves játékok, és 15-30 euróért mérik őket...

szerk.: Minimális, ma már erősen kötelező fejlesztéseket persze eszközölnek rajtuk [mint mondjuk Full HD támogatás], némelyiknél egybecsomagolják a kiegészítőkkel, itt-ott foltoznak, beletesznek valami "extra" cuccot, és kábé kész is.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80887) ollie válasza djculture (#80883) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez elég viccesen hangzik tudva azt, hogy milyen hardvered van.

***

(#80888) sto1911 válasza i2k (#80886) üzenetére


sto1911
veterán

Mintha a kor barmit is szamitana...

(#80889) i2k válasza sto1911 (#80888) üzenetére


i2k
senior tag

Számít az - főképp akkor, amikor egy 10 évvel ezelőtt már végigjátszott játékot akarnak eladni nekem újra, mai beugró áron.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80890) szjoci válasza szjoci (#80878) üzenetére


szjoci
őstag

az adblock volt a ludas... nem jött be a login képernyő :B

(#80891) djculture válasza sto1911 (#80888) üzenetére


djculture
félisten

Ezzel az erővel akkor van pár eladó p1-esem is annak idején 150 ezer volt most akcióban 30 ezer. Úgyse számit a kor..
Ugyanazt csinálja a steam is 5-6 éves cuccokat akar eladni gyémánt áron. Még azt mondanám oké is ha azt csinálná mint a GoG hogy dolgozik a kompatibilitáson vagy valami, de itt nulla munkával akar keresni fizikailag értéktelen cimeken. Az értéktelenséget ne úgy vegyétek hogy jó vagy rossz játék hanem már nulla felé tendál a piaci értéke. Gyakorlatilag mindenkinek megvan sőt egyszer már 99ft is volt a cd galaxisban ez is meg a következő goty része is.

[ Szerkesztve ]

(#80892) maross válasza djculture (#80891) üzenetére


maross
veterán

2012..gyemant ar volt de megvettem :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#80893) djculture válasza maross (#80892) üzenetére


djculture
félisten

Elmúlt 2 év akkor még ért annyit, tavaly volt 99ft is dobozosban. De uplay-en is év elején volt akcióban.
Ugyanaz a történet ez mint a skyrimmel:) Az is 5 év múlva is ennyi lesz igaz már gép nem lesz ami futtatná:)

[ Szerkesztve ]

(#80894) eami


eami
addikt

Killer is dead vélemény? azt vágom hogy dual-cora procival felejtős.

(#80895) djculture válasza eami (#80894) üzenetére


djculture
félisten

Állitólag a vége elvan rontva és nem nyilik ki egy ajtó így nem lehet végigvinni a játékot.

(#80896) sto1911 válasza djculture (#80891) üzenetére


sto1911
veterán

Akinek nincs meg, vegye meg HD-ban. Akinek meg megvan, az ne vegye. Ennyire egyszeru, jobb, mint itt sirni miatta, hogy kicsit/jobban felturbozva kiadjak megint.

Gyakorlatilag mindenkinek megvan sőt egyszer már 99ft is volt a cd galaxisban ez is meg a következő goty része is. - ez is volt mar itt tema, egyszer volt, most nincs, most ennyi az ara. Vagy lehet varni, hogy megint 99 legyen. De 100k-s VGA-val 1500 forinton sirni szvsz luzerseg, foleg ugy, hogy valszeg megvan/nem is akarjak megvenni.

@(#80889) i2k: neked megvan 10 evvel ezelottrol, tegyuk fel akkori penzerteken annyiert vetted, mint most a HD. Hol a problema? Akkor kijatszottad? Akkor minek megvenni megint? Szerintem nem teljes aron adja a GOG sem a szazeves cimeket... Nehogy mar egy jatek azert erjen 100 forintot, mert technikailag eljart felette az ido. Az elmeny kb. ugyanaz lesz, egy DK2 pl. orokre ugyanolyan marad, most 1500-ert a tied lehet. Ugyanugy bele tudsz rakni X orat, mint regen...

[ Szerkesztve ]

(#80897) Shepherdke válasza djculture (#80895) üzenetére


Shepherdke
tag

Nekem semmilyen hiba nem jött elő a játékban. Gond nélkül vittem végig.

[ Szerkesztve ]

(#80898) eami válasza Shepherdke (#80897) üzenetére


eami
addikt

és megéri? Amúgy gond csak dual core procikkal van.

(#80899) Shepherdke válasza eami (#80898) üzenetére


Shepherdke
tag

Ha bejön a stílus amit a játék képvisel akkor igen. Le se tagadhatná a játék, hogy Suda 51 keze munkája. :))

(#80900) #41133696 válasza djculture (#80895) üzenetére


#41133696
törölt tag

Legrosszabb játékok sorozatba akkor így beleillik nem ?:D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.