Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80151) Dilikutya válasza warcat (#80150) üzenetére


Dilikutya
félisten

Eredeti Ferrari kormány USB portra átkötve? ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80152) i2k válasza maddionmax (#80148) üzenetére


i2k
senior tag

Én is baromi drágának tartom ezt még.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80153) TBT válasza i2k (#80152) üzenetére


TBT
addikt

Én 2000 Ft-ért húztam be nemrég. Annyit megért. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#80154) i2k


i2k
senior tag

http://www.bundlestars.com: "Euro Truck Simulator 2 GOLD plus Bundle - 8 euro

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80155) i2k válasza TBT (#80153) üzenetére


i2k
senior tag

Nekem az is sok lenne még érte.
Azért lássuk reálisan: hiába a polírozás, azért csak egy öreg játék...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80156) ViharVadász válasza warcat (#80150) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ha a PC Download változatot veszem meg, a kormányt is letölthetem?:D Aztán WinRar programmal meg kicsomagolhatom? :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#80157) i2k


i2k
senior tag

Beyond Space - GMG - STEAM - 1,39 font + 20% voucher (VBHGBM-JS2VN9-0J5OFM) =

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80158) i2k


i2k
senior tag

Focus Interactive Weekend

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80159) warcat


warcat
veterán

Enslaved: Odyssey to the West Premium Edition $4.99

Middle-Earth: Shadow of Mordor ismét ~6990 Ft (felment 7500-ra pár napja)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#80160) xrvman válasza i2k (#80154) üzenetére


xrvman
őstag

Sok érte. Steamen ennyiért vettem őket.
Euro Truck Simulator 2 Gold Version
4,45€
UK Paint Jobs Pack
Irish Paint Jobs Pack
Scottish Paint Jobs Pack
0,27€

(#80161) djculture válasza xrvman (#80160) üzenetére


djculture
félisten

Tescoba meg 990 volt a gold, most nemtudom van e még rá akció. steam-es a dobozos is, sprintired is 1990 volt. Sajnos most csóró vagyok vinyókra kiköltekeztem ugyhogy kihagytam őket, sprintires pedig jó lenne jó móka az ajáték.

[ Szerkesztve ]

(#80162) Frod válasza Mate (#80128) üzenetére


Frod
addikt

tavaly augusztusban a fórumozók segítségével tettem össze az új gépet, 660 Ti-vel.
akkor mindenki dicsérte és ajánlották.
na nehogy már cserélni kelljen, személy szerint hadd legyen már nekem ördögtől való a 4 gb vram :D

Do you see the white shadow?

(#80163) wwenigma válasza Mate (#80128) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azert gondolkozz mar, atlagembernek jo ha normalis 2gigas van, egy GT630/730 csodára meg hiaba raknak 4-6 giga ramot, attol nem lesz jo. Egy kicsit meg kéne tanulniuk programozni, maris előrébb lennénk. De ilyen hozzaallassal hogy a 4 év fejlesztési időből 3 éven keresztül már a DLC-ket keszitik elő az utolso 2 honapban meg leforgatják PC-re, nem tudom mit varunk...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#80164) Mate válasza wwenigma (#80163) üzenetére


Mate
nagyúr

Normális 2 gigással is elmennek a játékok. Csak számolni kell vele, hogy nem lehet mindent fullra felhúzni.
Mint mondtam nekem is 2 gigás kártyám van. Választhatok, hogy kicsit visszaveszek a grafikából és tökéletesen fut, vagy feltolom maxra, hiába szól, hogy 4 giga kell hozzá és bevállalom a szaggatást.

(#80165) djculture válasza wwenigma (#80163) üzenetére


djculture
félisten

gta5-re leszek én kíváncsi, szerintem pc-re most kezdtek el egyáltalán átportolni jó szokás szerint. Lesz olyan gépigénye hogy a nasa gépe is csak slideshowba nyomja majd ;]

(#80166) djculture


djculture
félisten

Látom végre rájöttek hogy a sleeping dogs új kiadását nem kéne teljes áron adni annak akinek megvan a régi. 50% van rá a hónap végéig.

[ Szerkesztve ]

(#80167) echterion válasza djculture (#80166) üzenetére


echterion
nagyúr

Az mivel tud többet, mint a régi? Csak mert jelenleg nem látom, miért is kéne azt még egyszer megvennem...

**********

(#80168) Crytek válasza echterion (#80167) üzenetére


Crytek
veterán

Sleeping Dogs: Definitive Edition;
- Szebb világítás
- Jobb város textúrák
- Jobb karakter textúrák
- Több forgalom az utcán
- Többfajta modellek, közlekedők a városban

+ jár hozzá az összed dlc

Ha csak az alap game van meg akkor majd érdemes beszerezni ha 4-5 $ körül lesz. (Bár a mostani 8$-os ára sem olyan vészes szerintem ,traderek ennyiért szórják most még aztán ha vége az 50%-nak drágább lesz)

Next PC Upgrade: 2022

(#80169) Dilikutya válasza Crytek (#80168) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha olvassa a topikot, akkor 1,5€-ért vette ő is, akkor pedig valóban nem lesz drága majd még jobb akcióban behúzni. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80170) warcat


warcat
veterán

Alien Isolation 6990 Ft
Ha a kosárba bekerülést megoldjátok, ROW kulcsot ad.

EA: It's in the crate!

(#80171) djculture válasza warcat (#80170) üzenetére


djculture
félisten

Lesz ez még 2000 pénz is annál többet nemér, nagyon unalmas game ezernyi buggal(pl teleportálgató alien) semmi horror nincs benne. Gyűjtögetni kell állandóan azzal megy el az idő a másik fele meg a bújkálás.. Mi ebben a félelmetes azt nem tudom. pláne mikor jön az alien és trappol mint egy megvadul ló..

[ Szerkesztve ]

(#80172) kriszpontaz válasza warcat (#80170) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Csak trükkel megy.

(#80173) Mate válasza djculture (#80165) üzenetére


Mate
nagyúr

GTA 5 pc verziója már kész van. Kérdéses milyen minőségben. Nem azért tolták el a megjelenést, mert még dolgoznak rajta.

(#80174) Crytek: Ja, hát ha ott van AMD is, akkor futni fog mint állat :D

[ Szerkesztve ]

(#80174) Crytek válasza Mate (#80173) üzenetére


Crytek
veterán

Nincs kész és zsírkaraj lesz AMD ott van nekik az jelent valamit!Végre nem lesz optimalizáltaltlan shitkupac.

Next PC Upgrade: 2022

(#80175) djculture válasza Mate (#80173) üzenetére


djculture
félisten

100 gigát petykálnak neki alsó hangon. Kíváncsi leszek rá, mondjuk ugyis dobozosan veszem. Többi játékot hanyagolom idén. Egyik se nagy szám. Far cry 4 érdekelt még de egyre inkább dlc-nek néz ki, teljes árat nem fizetek érte. Másik az unity ami coopba megy át teljesen ami nem érdekel..

(#80176) ollie válasza djculture (#80171) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerencsére a játékosok nagy része nem ért egyet veled (már hogy azzal, hogy rossz játék lenne).

***

(#80177) djculture válasza ollie (#80176) üzenetére


djculture
félisten

Az előző résznél igy is jobb de nem nagy szám, full rossz játéknak amúgy nem mondanám. Csak televan értelmetlenséggel .
Dilikutya: Kaptam az új vga kártyámhoz

[ Szerkesztve ]

(#80178) Dilikutya válasza djculture (#80171) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tudni lehetett, hogy túlélő horror lesz, és bujkálnod kell az egyetlen xenomorph elől. Te megvetted ennyiért, vagy honnan tudod, hogy nem jó? Egyáltalán az Alien-hez, horrorhoz van közöd?

Trükközve 6990 a simának tűnő, CD Galaxisban 8990 a Nostromo Edition.

Bár azt nem vágom, a Crew Expendable DLC miért a készlet erejéig van a játékhoz, ha ez a Nostromo Edition. Igaz, más verziót nem is árulnak belőle, az ajándék Last Survivor DLC meg már most elfogyott náluk.

Azt nem vágom, a 25€-s Season Pass mit ad majd, remélem legalább valami küldetést, mint a két pre-order DLC, nem tárgyakat.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80179) Mate válasza Dilikutya (#80178) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem vette meg, azért rossz :D

Ha megvesz valamit = Jó játék
Ha nem veszi meg (nincs kedve, pénze stb) =rossz játék és amúgy is minek megvenni, pár nap és bundle lesz

(#80180) Dilikutya válasza Mate (#80179) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekünk mondjuk értelmetlen, úgyis lesz egy GOTY vagy hasonló, amiben benne lesz az összes DLC is az alapjáték árában, vagy az alatt már kezdetben is. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80181) kriszpontaz válasza djculture (#80177) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Szerintem maga a környezet és az atmoszféra nagyon jól el lett kapva a filmből. A játék gameplay-ek alapján meg nem tűnik rossznak. Császkálni kell benne rendesen, de szerintem jól meg lett csinálva.

(#80182) mate3553 : a Stanley Parable játékban sem lehet ugrani, és ha sokat próbálod még Achivement is jár érte :D.

You can't jump
No seriously, we disabled it.

[ Szerkesztve ]

(#80182) Mate válasza kriszpontaz (#80181) üzenetére


Mate
nagyúr

Steam-en 1483 pozitív és 77 negatív értékelést kapott. Azért ez nem rossz.

Ráadásul negatív közt jó pár idióta van. Nem indult el neki user error miatt, ezért rossz a játék...
Nem lehet ugrani a játékban, ezért rossz a játék.

Meg ilyenek: "Needed ion torch for a door, did not find ion torch. quit game and uninstalled."

[ Szerkesztve ]

(#80183) Dilikutya válasza Mate (#80182) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem lehet ugrani, ez jó. :) Ha a játékmenet nem követeli meg, mert szűk folyosókon mászkálsz, és nincsenek szakadékok... felmászni gondolom fel lehet, ha kell, másra szerintem nincs szükség.

Más: Alien vs. Predator 2 a Steam-en nem kapható?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80184) Mate válasza djculture (#80177) üzenetére


Mate
nagyúr

Hol adnak a vga kártyához Alien: Isolation? AMD-t vettél?

(#80185) djculture válasza Mate (#80184) üzenetére


djculture
félisten

Azt xfx 290x-et de még nem üzemeltem be csak a cuccokat szedtem elő meg kupont, compmarket nagyker.

[ Szerkesztve ]

(#80186) Mate válasza djculture (#80185) üzenetére


Mate
nagyúr

És melyik bolt?

Most kell vennem majd VGA-t, lehet beszerzem vele a játékot is.

Már ezt is tudom :)

Jaaa, hogy Never settle-be bekerült. Ezen valahogy átsiklottam :D

[ Szerkesztve ]

(#80187) djculture válasza Mate (#80186) üzenetére


djculture
félisten

108-ba volt nekem

Ja belekerült választható az is de csak ilyen 280 290-ekhez adnak goldot..

[ Szerkesztve ]

(#80188) djculture


djculture
félisten

ismét 30fps ..AC Unity.. ugylátom ebböl fog állni a nagy nextgen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#80189) Mate válasza djculture (#80188) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez csak konzolokra érvényes nem? Vagy én értettem félre valamit?

(#80190) djculture válasza Mate (#80189) üzenetére


djculture
félisten

Arra de pc-re is ez lesz abból itélve amit Abu irt. Ha a motort így alkotják meg akkor annyi, minden platformon ennyit fog tudni.

(#80191) eami válasza Dilikutya (#80178) üzenetére


eami
addikt

mit jelent az hogy "trükközve 6990" ?

(#80192) Dilikutya válasza eami (#80191) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nuuvem-en kell trükközni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80193) BoneDragon válasza djculture (#80190) üzenetére


BoneDragon
veterán

Biztos kezd ciki lenni a konzolgyártóknak, hogy most adták ki nem rég a sz*rjukat és csak 30 fps-t bír játékok alatt. Ezt nem hagyhatják, így visszafogják a pc-t is. Hállelúja, imádom a konzolokat... :(((

(#80194) eami válasza Dilikutya (#80192) üzenetére


eami
addikt

jaaaaa, akkor megnyugodtam :) én számlával kevesebbért vettem helyi tradertől :DDD

(#80195) szami777 válasza djculture (#80188) üzenetére


szami777
addikt

Kihagytad azt a részt, ahogyan ezt megmagyarázták:
"A Ubisoftnál régóta szeretnénk elérni a 60 fps-t. Nem hiszem, hogy ez jó ötlet, mivel nincs igazán érezhető előny a másodpercenként 60 képkockában és nem is néz ki valódinak. Kicsit olyan mint a Hobbit című filmben, nagyon furán festett" - tette hozzá.
"Az iparág kollektívan továbblépett a 60 fps sztenderdjéről, mivel annyival nem jobb tőle a minőség."
"A 30 [fps] volt a célunk, mert filmszerűbbnek hat. A 60 nagyon jól mutat egy lövöldözős játékban, de egy akció-szerepjátékban nem annyira. Tulajdonképpen jobb érzés az embernek a 30 fps."
"Olyan ez, mint mikor a felbontásról kérdeznek. A pixelek száma vagy a minősége érdekel? Mert ha egy játék gyönyörű, akkor kit érdekelnek a számok?"
A fejesek tudják mi kell a népnek.......
Írtam már egy másik topicba is, hogy mostantól akkor az E3-as demók is 30fps lockon menjenek, elvégre az "élvezhetőbb". :U

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80196) kriszpontaz válasza szami777 (#80195) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Teljesen igaza van, 320x200-ban is tök szépek voltak a pixelek DOS-on. Sokkal élvezetesebb volt úgy játszani! ;]
Sőt, azt se felejtsük el hogy már nem 256 szín van hanem több egy picivel :DDD.

[ Szerkesztve ]

(#80197) echterion válasza Crytek (#80168) üzenetére


echterion
nagyúr

Tehán nem kell nekem. Köszi az infót. A másfeles verzió van meg nekem elvileg, a dlc-k sosem érdekeltek különsebben.

**********

(#80198) djculture válasza szami777 (#80195) üzenetére


djculture
félisten

Az a vicc hogy ott van a sokat szidott EA a frostbite 3 motorjával annál semmi ilyen mert ott programozni is tudtak. Division is szép lesz majd 30fps-el..

[ Szerkesztve ]

(#80199) CriticalHit válasza Mate (#80182) üzenetére


CriticalHit
őstag

A Gamespot szépen részletezi miért is nagy csalódás.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#80200) Egon válasza kriszpontaz (#80196) üzenetére


Egon
nagyúr

256 szín? Minek annyi??? Te sznob vagy? ;] :P

MINDEN férfi csak 16 színben lát, mint a Windows alapbeállításnál. Például a barack az egy gyümölcs, nem szín. A padlizsán az zöldség. Fogalmunk sincs, mi az a mályva.
[link]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.