Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81501) marcusa válasza maddionmax (#81493) üzenetére


marcusa
addikt

3 klucsért vettem én is egyet :)
Ilyenkor kár hogy nincs ottani fiókom :D

:-)

(#81502) szacsee


szacsee
nagyúr

FEAR bundli 7,3 ejró... ennyit szvsz megér. :)

[ Szerkesztve ]

(#81503) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nagyon kíváncsi leszek mi fog ebből az Evolve "akcióból" kisülni a végére... :D

Egy mozijegy ára odalett. ;]

Letöltöm és megnézem milyen.

(#81504) xsanyi77

Állítólag már volt ilyen amit talán utólag feloldottak??

Redditen azt írták.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81504) szami777 válasza FollowTheORI (#81503) üzenetére


szami777
addikt

ha beaktiválod, akkor is lehet bajod belőle? (nem lopott kártyára hanem lockra gondolok)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81505) Mate válasza Alien83 (#81499) üzenetére


Mate
nagyúr

Én hálás vagyok neki, mert:

1. Olcsóbban adta, mint 6 kulcs
2. Sokkal olcsóbban megúsztam, mint áruházban.
3. Steam walletből meg tudtam oldani :)

(#81506) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nem best buy apha test, mert nem igyenes... ;]
14GB.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81507) messi6502


messi6502
tag

:Y
Uraim!
Valaki tudna szerezni egy giftet nekem is az evolve-ból?
Sajnos nincs se walleten, se a kártyámon pénz, így nem tudom magamnak megoldani, továbbá hétvégén nem is tudok pénzt tenni a számlámra, így csak hétfőn tudnám kiegyenlíteni a számlát.
Akinek ez így megfelelne, kérem írjon!
Köszönöm! :R

(#81508) Alien83 válasza FollowTheORI (#81506) üzenetére


Alien83
senior tag

Ja megérte azért. :)

(#81509) echterion


echterion
nagyúr

Egy ilyen Evolve engem is érdekelne, ha valaki megszánna. Wallet-ből vagy paypal-ról tudnék fizetni (nyilván az előbbi jobb lenne nekem). Sajnos én nem vagyok benne ebben a bizniszelős témában, jószerével azt se tudom, mi az a steamtrades.

**********

(#81510) gmx9


gmx9
aktív tag

4 TF2 kulcsért még látok steamtrades-en, aztán meglátjuk. Ez ugye gift? Nem lenne túl jó, ha valaki alpha kódot adna el sima helyett. :B

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#81511) Alien83 válasza gmx9 (#81510) üzenetére


Alien83
senior tag

Igen vigyázni kell, ha kulcsot vesztek, az csak alfa kulcs 99%-ra, azzal elég nagyon át lehet egymást cseszni.

(#81512) arty válasza djculture (#81472) üzenetére


arty
veterán

csak 30 fps-t kell tudnia, így könnyű ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#81513) regener válasza arty (#81512) üzenetére


regener
veterán

Lesz 60FPS-es kapcsoló.

(#81514) djculture


djculture
félisten

Hát engem ez az evolve nem izgat. Ez az ami arról szól nem hogy teljesen multiplayer és egy valaki a szörnyet irányitja a többiek meg megpróbálják megölni? Nem nagyon szeretem az ilyen 1vs mindenki játékokat. Meghalsz és fél napig nézheted hogy a többiek harcolnak. Left4dead 2-be is idegesítő ez de ott legalább ujraszületsz és jó esetben ki is szabadítanak.

[ Szerkesztve ]

(#81515) Heavyrain válasza regener (#81513) üzenetére


Heavyrain
őstag

A topicjában,meg ha jól emlékszem,itt is ki lett már tárgyalva,hogy az a "60" FPS is valójában 30 lesz.

[ Szerkesztve ]

(#81516) sepsi0


sepsi0
őstag

Sziasztok!

Ha Mexikoi originen keresztül vásárlok itthonról OTP Master carddal, számólhat fel a bank valamilyen plusz költséget (más kontinens alapdíj :D )?
Eddig simán vásároltam originről és steamról, nem számólt fel semmit a bank...
Válaszokat köszönöm! :R
Remélem nem off itt...

(#81517) FollowTheORI válasza sepsi0 (#81516) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez bankfüggő, de álltalában a vásárlás "ingyenes" ezért álltalában nem.

Fú ez az Evolve nagyon kusza még. :D
Előbb voltam a szörny és elég hamar megöltek... bár majdnem sikerült nekem is őket kinyírni. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81518) Frod válasza warcat (#81473) üzenetére


Frod
addikt

komolyan mondom a pofám leszakad :D
persze ilyenkor nem marad egy vasam se hó végére...
és semmi zár rajta? ezt a mákot. akinek összejön annak hajrá!

Do you see the white shadow?

(#81519) FollowTheORI válasza Frod (#81518) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah azóta javították a nullát az összeg végén. :))

Mondjuk eddig 1 kört tudtam játszani azt azóta összeomlott a szerver és csak disconnect állandóan.
Túl sok az "indonéz" játékos szerintem. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81520) Alien83 válasza FollowTheORI (#81519) üzenetére


Alien83
senior tag

Tudtál szerezni 1500-é Evolve-et? :D

(#81521) ooooobi


ooooobi
senior tag

Merre kellene keresgélnem ilyen jóáras Evolvét? Nem nagyon vágom ezt a trade dolgot, tudna valaki linket?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#81522) marcusa válasza ooooobi (#81521) üzenetére


marcusa
addikt

Már javították az árat :(
Aprón talán még találhatsz belőle, vagy steamtrades-en...

:-)

(#81523) warcat válasza ooooobi (#81521) üzenetére


warcat
veterán

Már 11-12 kulcs körül adják.Gyorsan kell lépni ilyenkor ha kell a cucc.

Más: Jóáras Football Manager 2015 kb 6000 Ft Azt írják redditen,hogy nem záras.De azért nézzetek utána.

EA: It's in the crate!

(#81524) reelc


reelc
veterán

Linkeltétek fentebb (köszi!), hogy nagy akciók vannak mindenfele.

A Nuuvemen vásárolhatóak, és aktiválhatóak nekünk a Deponiák, és a Painkillerek?

A Painkillerből a Black Edition van meg.
Úgy tudom elég jóra sikerült a Hell & Damnation. Tudom, hogy remake, de nem baj.
Jól gondolom, az alapjátékot érdemes megvenni, és hozzá DLC-t a Steamről?
Mely DLC-k tartalmaznak singleplayer kiegészítést, amit érdemes megvenni?

Előre is köszi.

(#81525) echterion válasza warcat (#81523) üzenetére


echterion
nagyúr

Itt csak vásárlási zárról írnak, meg hogy orosz nyelv only, szóval lehet, hogy jó itt is.

**********

(#81526) i2k válasza reelc (#81524) üzenetére


i2k
senior tag

Beszúrtam a képet - berakható kosárba, megvásárolható és aktiválható.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81527) reelc válasza i2k (#81526) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, valahogy átsiklottam a szöveg fölött.

(#81528) _stick_


_stick_
őstag

How to survive DLC-k -80%-ot kaptak. Nekem csak az alapjáték van meg, melyik DLC-re érdemes beruházni? Ez a one-shot escape és a kovacs way pl. nem villanyoz fel.

(#81529) i2k


i2k
senior tag

Amazon: Dementium II - STEAM - 93% - 0,99 dollár.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81530) i2k válasza _stick_ (#81528) üzenetére


i2k
senior tag

//Én, magamnak, a pirossal jelölteket venném.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81531) _stick_ válasza i2k (#81530) üzenetére


_stick_
őstag

A videón az El diablo DLC-ről, ott elég sok helyen van láva, ha nem veszem meg Heat wave x3 DLC-t, akkor azokkal a karakterekkel nem lehet ott haladni? Jó, hogy csak 150Ft a kieg, de érdekelne. :)

(#81532) i2k válasza _stick_ (#81531) üzenetére


i2k
senior tag

Még nem rendelkezem a játékkal, de én "biztos ami zicher" alapon a pirossal jelölteket megvenném - nem tételek, és ártani nem ártanak [főleg egy ilyen játékban].

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81533) DJGABI


DJGABI
addikt

Titanfall - 10$ [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#81534) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

7M0KP-53L25-VYZFF

Minden XCOM tulaj megkapta az EVOLVE bétát, de itt egy kód akinek kell.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#81535) DokiBaxxi válasza wwenigma (#81534) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

:R :R :R

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#81536) Crytek válasza i2k (#81529) üzenetére


Crytek
veterán

Nagyon kevesen vehetik szegény ha mindig -9x$-ot kap.
A következő lépés az lesz hogy veszel 1-et és kapsz 1 giftet mellé ahogy egyes nem fogyó otvar game-eknél :D

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#81537) Lackki


Lackki
senior tag

én is adok párat :)

XI2MD-J6VYL-3XMJK
XI8XR-JQVA5-NMMN6
XIATW-P4KMH-4R634
XIC9B-RLKTG-7AF8E
CQTDN-G656P-K8HQI

Privátot hamarabb észreveszem

(#81538) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Nekem is megjelent az Evolve a könyvtáramban, gondolom csak béta, de hol tudom ezt megnézni?

Szerk: Hol tudom megnézni, hogy egy játék béta-e. Az evolve biztos az mert nem vettem meg, de nem jelzi sehol. Gondolom ezt más játéknál is eljátssza a steam, ezért szeretném tudni, hogy hol lehet ezt kideríteni.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#81539) Crytek válasza NyMRooD (#81538) üzenetére


Crytek
veterán

Mit megnézni?

Ha elindul akkor az a béta , mivel a game csak jövőre jelenik meg!

Next PC Upgrade: 2022

(#81540) GoZoL válasza DJGABI (#81533) üzenetére


GoZoL
senior tag

Köszi, ennyit megér! :)

(#81541) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Giveaway of the Day - The Flying Dutchman - még több mint 20 óra van hátra.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#81542) AtHoS válasza Crytek (#81539) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Magyarán fejből kell vágni, hogy megjelent-e a játék avagy sem ;]

read-only mode on the forum

(#81543) Crytek válasza AtHoS (#81542) üzenetére


Crytek
veterán

Aki játszik ez szerintem alap hogy 1 évre előre tudja mi jön!

Next PC Upgrade: 2022

(#81544) tomsolo válasza i2k (#81532) üzenetére


tomsolo
őstag

A How to survive baromi kis hangulatos játék viszont olyan szarul van optimalizálva hogy arra nincs szó - aztán lehet javították már de anno azért is hagytam abba mert felidegesített hogy AC4 simán fut nálam highon ez meg nem.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81545) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Evolve Alpha key aki kapja marja :D
5A5YH-IP5RM-2A3DW
5A667-NA7RT-C092Q

(#81546) Źşë' válasza SAABPEPE (#81545) üzenetére


Źşë'
addikt

:R köszi szépen!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#81547) AtHoS válasza Crytek (#81543) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ugye ez megint egyéni preferencia kérdése. Én játszom, de közel sem KELL, AZONNAL, MOST kategóriában, ráadásul játékidőm is béka segge alatt :DDD
Néha véletlenül beleakadok 1-2 friss cím reklámjába, de 90%-ban érdektelen számomra.

Nyáron pl. vettem preorderben egy M&M X - Legacy-t (korábbi kellemes élményeim idéződtek fel egyből, mikor találkoztam a hírrel és megnéztem trailert), de abba is véletlenül botlottam bele és jó áron találtam is aprón belőle megvásárolható példányt.

1-2 cím van, ami valóban érdekel, de azokat megjelenés előtt tényleg majd egy évvel korábban már reklámozzák, így van esélyem összeakadni a hírével mire megjelenik

pl. EVOLVE-ról ma itt hallottam először vagy csak most jutott el a tudatomig, mert erősen beleesett számomra az említett 90%-ba. Az, hogy ez alfa, béta vagy ingyenes hétvégi promóció miért is kellene egyből vágnom? Ja igen! wwenigma leírta, hogy béta, így onnan tudom :B Na meg most rá is néztem steam kliens Evolve részére, a legfrissebb híreknél írja is, hogy "...you can now install Evolve Big Alpha..."

Az ilyen ideiglenesen odacsapott cuccokat nyugodtan gyűjthetné a Játékok rész alatt egy külön csoportban a kliens. Így tudná az egyszeri halandó is, hogy ideiglenesen tesztelhető, kipróbálható cucc

read-only mode on the forum

(#81548) bullseye


bullseye
addikt

Hétfőn jön a PC Guru különszám. 1500 Ft, AC: Revelations jár hozzá (ami még nem volt Bundle tudtommal), meg Anno kód, meg belépő is a PC Guru Show-ra. Szóval 4in 1 vagy mifene.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#81549) i2k válasza Crytek (#81536) üzenetére


i2k
senior tag

Na, az mihamarabb beköszönthetne :) :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81550) Wolverine válasza Crytek (#81543) üzenetére


Wolverine
félisten

Én is játszom folyamatosan (bár most meghalt a VGA-m és ez erősen korlátoz), de pl. az fps-ek baromira nem érdekelnek, ezért fogalmam sincs, melyik mit tud és az pláne nem érdekel, melyik mikor jelenik meg :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.