Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80101) section9 válasza TBT (#80096) üzenetére


section9
őstag

Ha preloadolsz és nincs még egyszer annyi helyed a kititkosításhoz, akkor meg fog akadni a telepítésnél. Dead Rising 3-nál volt szerencsém rácseszni az SSD miatt.

(#80102) Crytek


Crytek
veterán

Akinek van ign primeja elkezdték szórni az Endless Legendet megint.
Ezek a serialok amúgy meddig élnek?(Dobnám fel steamgutsre mert bottal se kategória nekem)

Next PC Upgrade: 2022

(#80103) Chiller válasza Crytek (#80102) üzenetére


Chiller
őstag

Add nekem :)

Adok érte egy Murdered: Soul Suspectet :D

(#80104) Anonymus X válasza warcat (#80070) üzenetére


Anonymus X
tag

A kiegészítő és DLC-k nélkül is megfelelő mennyiségű tartalommal bír a játék (60+ óra volt nekem a végigjátszása, azonban még nem volt alkalmam a DLC-kkel, illetve a kiegészítővel játszani). Én annak ellenére örülök ennek az akciónak, hogy már megvolt minden létező egyéb formában a játék (Steamen UE, dobozosan CE, sima alap, kieg).

Továbbá egyeseknek az sem elhanyagolható tény, hogy az alapjáték magyar felirattal rendelkezik, szemben az UE-nel.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#80105) alratar


alratar
addikt

Ha most az On The House akcióban megszrzem a Dragon Age-et, bukom az Ultimate cuccait?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#80106) Anonymus X válasza alratar (#80105) üzenetére


Anonymus X
tag

Dehogy. Sőt abban is elérhetők lesznek a DLC tartalmak, ha ugyanarra a fiókra váltod be, mint amin az UE tartalmak vannak.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#80107) De4d


De4d
őstag

Hmm a Two Worlds epic edition 10 euró akciósan?
Ennek az ára volt már ennyi alapáron, most meg az van feltüntetve hogy 40 euró helyett ennyi. Érdekes árazása van most...

Minden jó, ha a vége jó!

(#80108) alratar válasza Anonymus X (#80106) üzenetére


alratar
addikt

Ja, nincs meg nekem az Ultimate.
Ugy érzem, hogy nem tudom megvenni később azokat.

Lehet várni kellene mig akcos lesz az Ultimate?

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#80109) Dilikutya válasza Anonymus X (#80104) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért tényleg ne legyen már szar akció, hogy ingyen adnak egy "AAA" kategóriás játékot. Akár 2009-es, akár nem. Egyesek mindenre húzzák már a szájukat, a Battlefield 5-öt is ingyen akarnák pre-orderben. A sok 1$-os bundli meg -75% meg kreditből 20%-os voucherrel teljesen az agyára ment pár embernek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80110) Anonymus X válasza alratar (#80108) üzenetére


Anonymus X
tag

Én a helyedben behúznám. Ha később megveszed (meg tudod venni gond nélkül, nem számít, hogy megvan az alap) Originen az Ultimate-et, az külön játékként fog megjelenni, benne a kiegészítőkkel. Másik hozzászólásomban írtam, hogy az alapjátékban is van tartalom rendesen, szóval ne tökölj :)

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#80111) csaba951 válasza alratar (#80108) üzenetére


csaba951
veterán

Simán rá lehet tenni a kettőt egy fiókra (ellentétben a Steam-mel). Tehát később gond nélkül megveheted az UE-t! :)

[ Szerkesztve ]

(#80112) Mate válasza De4d (#80107) üzenetére


Mate
nagyúr

A normál ára 10€, nincs akciózva.

Two Worlds Collection van akciózva és annak az alapára a 40€. Viszont most kapott -83%-ot, így csak 6,79€.

(#80113) sultansmith válasza csaba951 (#80111) üzenetére


sultansmith
senior tag

és az miért jól, hogy ha kettő van? :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#80114) HS 2142 válasza sultansmith (#80113) üzenetére


HS 2142
őstag

Jelen topikban meglehetősen sokszor fordul elő a +1sor fogalma. :DDD Én próbaként megnéztem, hogyha csak dobozos alapjátékom van, mit tesz az origin, de szívbaj nélkül odarakta melléje a digitális polcomra.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#80115) Anonymus X válasza sultansmith (#80113) üzenetére


Anonymus X
tag

Mert például az alapjáték tartalmaz magyar feliratot, míg az UE nem.

(#80114) HS 2142
Mennyivel jobb érzés, nem? Van még egy példány a fiókodon és nem lett az enyészeté? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#80116) sultansmith válasza Anonymus X (#80115) üzenetére


sultansmith
senior tag

:D de az alapjáték nem tartalmazza a kiegészítőket és a dlc-ket, míg kis mókolással az UE-ben is lesz magyar felirat.

Nem kötözködésből írtam, azt hittem van valami feature, amiről nem tudtam (mittomén, el lehet adni, giftelni, acsívmentet gyűjteni, nemtom).

Na, no off, béke veletek! :D

[ Szerkesztve ]

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#80117) alratar válasza Anonymus X (#80115) üzenetére


alratar
addikt

Úgy tudom, hogy az Ultimate Dragon Age: Origins-e is tartalmazza a magyar nyelvet.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#80118) djculture


djculture
félisten

Ennyit az evil withinröl:

[link]

Jóhogy nem vettem meg előre:) 30fps lock 4 giga videóram igénye lesz minimum.(The Evil Within játék PC-s verziójában a megatextúra streamelésének működését már nem 1 GB-ra, hanem 4 GB-ra optimalizálták. )

[ Szerkesztve ]

(#80119) Anonymus X válasza sultansmith (#80116) üzenetére


Anonymus X
tag

Azért hoztam fel ezt a példát, mert itt legalább van értelme a több példány megjelenésének. Ez leszámítva tényleg semmi értelme nincs. Gondolom Originen azért működik ez így, mert kicsit más módon tartják nyilván a játékokat, mint mondjuk Steamen.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#80120) Crytek válasza djculture (#80118) üzenetére


Crytek
veterán

Várjuk ki azt nem hiszem el hogy 1GB-os vga -val játszhatatlan lesz.
Ez olyan mint a min 4 magos cpu igények és ezer éves 2 magos akármivel is futnak.

Next PC Upgrade: 2022

(#80121) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Sleeping Dogs tulajdonosoknak 50%-os áron a Sleeping Dogs: Definitive Edition. GMG-n 20%-os kuponnal $21.59.

Vannak valahol összehasonlító képek/videók, hogy megéri-e valamikor megvenni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80122) csaba951 válasza djculture (#80118) üzenetére


csaba951
veterán

Ezek után ennek a játéknak minimum "év játéka" élményt kell nyújtania, hogy PC-n ne bukjon meg! Egyébként egyre kevésbé értem, hogy a konzolosokat miért akarják ennyire hozzászoktatni a 30 Hz-es frissítéshez...

Meg "dicsértes", hogy a programozók már most alapnak tekintik a 4 GB VRAM-ot, de arra kiváncsi lennék, hogy az AMD/Nvidia is minimum ennyivel tervezi-e kiadni a 2015-ös kártyáit?! A nagyobbaknak meg ugye minimum 6-8 GB-al kellene kijönnie... Ha jelenleg nem így tervezik a 2015-ös kártyákat, akkor a programozóknak is felesleges ezeket minimum szintnek tekinteniük...

[ Szerkesztve ]

(#80123) ollie válasza alratar (#80117) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tartalmaz magyar nyelvet.

***

(#80124) djculture válasza Crytek (#80120) üzenetére


djculture
félisten

Pedig gyanús hogy az lesz mert 4 giga vga memóriára optimalizálták, a saját bevallásuk szerint ez alatt vga mem esetén a textúra betöltés akadozni fog. Csak az nem tisztázott hogy ez a 4giga a dedikáltat jelenti vagy a megosztott rendszermemória is beleszámít..
Mordornál is szépen látható a maga a program a grafikát a dedikáltra állitja be, ugyanakkor az egész össz számit. Nyugodtan fel lehet venni médiumra a grafikát 1 gigás kártyával is miközben a program szerint low presetre alkalmas csak..

[ Szerkesztve ]

(#80125) Crytek válasza djculture (#80124) üzenetére


Crytek
veterán

Ahogy a minimum gépigény is 4 magos CPU magyarán AZTAT BÁRKI MONHASSA!
Majd ha kijött és játszom megmondom igaz-e vagy csak hazudoztak szokás szerint.

Next PC Upgrade: 2022

(#80126) djculture válasza Crytek (#80125) üzenetére


djculture
félisten

Ja majd kiderül mondjuk ez a 30fps lock ami röhelyes így rögtön akonzolok újitásának évében. Mi lessz itt később? 15 fps?

(#80127) BoneDragon válasza djculture (#80124) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezzel csak magukkal b*sznak ki, aztán meg a köv játéknál meg bejelentik, hogy jaj nem jön pc-re mert nem fogyott olyan jól, a pc haldoklik... Ehhehe. De nem is kell a játékuk, ezek után bottal se.

(#80128) Mate válasza djculture (#80124) üzenetére


Mate
nagyúr

A verzió: Butított grafika, gyenge gépigény --> Sírás
B verzió: Normális grafika, erős gépigény --> Sírás

Azért egy 4 gigás kártya már nem ördögtől való. Új Nvidiák 4 gigás verzióval olyan áron vannak, mint előző generációs 2 gigás kártyák.

(#80129) BoneDragon
Észbe kéne inkább kapni, hogy csodák nincsenek. A 130K-s géppel nem fog senki maxon tolni ma kijövő AAA játékokat.

[ Szerkesztve ]

(#80129) BoneDragon válasza Mate (#80128) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor vegyél mindenkinek új nvidia kártyát és mindenki happy lesz. :U

[ Szerkesztve ]

(#80130) De4d válasza Mate (#80112) üzenetére


De4d
őstag

Igen igen, csak külön külön is láttam már 10 eurós alapáron, de volt már kb 3-5 euróra is akciózva, vagy legalábbis hasonlóra.
Mindenesetre ez a 40 euró érdekes ár, ebben talán mindenki egyetérthet :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#80131) Mate válasza De4d (#80130) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem tudlak követni. Eddigi legalacsonyabb áron megy most a Two Worlds collection. Mi ezzel a gond?

A 40€-s alapár meg év eleje óta van, előtte 50€ volt.

[ Szerkesztve ]

(#80132) genndy válasza De4d (#80130) üzenetére


genndy
addikt

Az akkor nem az EE volt, hanem a sima alapjáték.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#80133) djculture válasza Mate (#80128) üzenetére


djculture
félisten

Az a baj hogy lowon se fogsz nyomni semmit ez esetben ha nincs 4 gigás kártyád ezt ők irták nem én. Első hallásra remélem szokásos kamu szöveg, de azt irták hogy erre optimalizálták a textúra betöltést. Ha nincs 4 giga vga memória akkor nem tud dolgozni a textúra tömörítés.

[ Szerkesztve ]

(#80134) Mate válasza djculture (#80133) üzenetére


Mate
nagyúr

Eddig hányszor bizonyultak igaznak az ilyen jellegű ijesztgetések?

(#80135) djculture válasza Mate (#80134) üzenetére


djculture
félisten

Imerve a rage motorját meg hogy mai napig látni a textúra betöltés nyomait a wolfensteinben szerintem ez nem kamu lesz.Működni szerintem működni fog csak éppen szépen lassan töltödik be a textúra, az meg már tudjuk milyen lásd rage vagy először a wolfenstein. Ha gyorsan forogsz még mindig látni minkettönél hogy nem tudja követni a textúra.

[ Szerkesztve ]

(#80136) Mate válasza djculture (#80135) üzenetére


Mate
nagyúr

Wolfenstein nálam tökéletesen ment, pedig 2 gigás kártyám van. Rage meg 20 gigás kártyával is szar.

(#80137) TBT válasza section9 (#80101) üzenetére


TBT
addikt

Bőven van annyi helyem még, csak érdekes ez az 50 gigányi anyag letöltése, amikor a követelményeknél 30 GB-ot írtak.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#80138) TBT válasza alratar (#80117) üzenetére


TBT
addikt

Nem tartalmazza, sőt még magyar feliratra vonatkozó fájlokat sem telepít.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#80139) kriszpontaz válasza Mate (#80136) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A RAGE-ben ez egy CFG fájllal nagyon jól orvosolható, csak figyelni kell rá hogy a konzol ne legyen engedélyezve mert a Steam letiltja az összes Assigmentet, de persze a játék 1/3-ánál és kezdheted elölről.

RAGE CFG maker.

(#80140) De4d válasza genndy (#80132) üzenetére


De4d
őstag

Lehet kevertem akkor ezeket az editionokat?
:U

Minden jó, ha a vége jó!

(#80141) djculture válasza Mate (#80136) üzenetére


djculture
félisten

Nálam meg pont fordítva van az 5850-el arage tökéletes már a huszadik peccs után, a wolfensteinen meg mai napig látom a textúre popupot de annyira nem vészes.

[ Szerkesztve ]

(#80142) regener


regener
veterán

Bár nem játék, de 1 éves AVS Video Editor licenc osztás van a hivatalos oldalukon: ITT

[ Szerkesztve ]

(#80143) kriszpontaz válasza djculture (#80141) üzenetére


kriszpontaz
veterán

(#80144) eami válasza djculture (#80133) üzenetére


eami
addikt

ez nem megint csak az, hogy az összes VGA memória legyen 4GB? azaz legalább 2GB a kártyán fizikailag amihez a windows még automatikusan hozzápakol még 2GBot a rendszer memóriából (már ha van miből). Nálam pl a 4GB kártyára 8GBot ír összesen a dxdiag.

(#80145) djculture válasza eami (#80144) üzenetére


djculture
félisten

Ez az amit nem tudni, nekem is több mint 4 giga van ha úgy nézzük :

(#80146) chatran


chatran
őstag

Az Enslaved 5 eu-ért jó vétel jelenleg? Van most rá jobb ajánlat?

(#80147) eami válasza chatran (#80146) üzenetére


eami
addikt

szerintem simán jó vétel annyiért (a bugok ellenére is) :)

(#80148) maddionmax


maddionmax
aktív tag

(#80149) Dilikutya válasza maddionmax (#80148) üzenetére


Dilikutya
félisten

Karácsonyra lesz ez olcsóbb is! :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80150) warcat


warcat
veterán

olcsó The Crew bundle ;]

Nuuvemen akciósak a Warner játékok(Batmanek,püföldék-> van olcsó injustice is,most nincs kedvem megnézni záras-e

Humblén még mindig 7.99€/9.99$ az Age of Mythology,ha sok a kredit,elmegy a gmg-s ajánlat

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.