Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80951) Dilikutya válasza djculture (#80936) üzenetére


Dilikutya
félisten

Adatkorlátos csomagról szó sem volt. Bármit letölthetsz, csak fizesd a 150Ft/Gb-ot! :)
Amúgy az se úgy van már - állítják, elvileg lesz felső határa, bár szerintem most is a k.a. anyjukat. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80952) #79621120


#79621120
törölt tag

4 nap múlva új kiadó érkezik a GOG-ra . Lehet tippelni .

(#80953) i2k válasza #79621120 (#80952) üzenetére


i2k
senior tag

Warner Bros

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80954) pethYeti


pethYeti
addikt

FM2015 mindenhol aranyáron megy? Még emlékszem talán 2012-t megjelenéskor vettem kb 6-7000-ért, de ezt a legújabbat sehol nem találom olcsón.

Lehet várok 1-2 hónapot. :(

(#80955) Dilikutya válasza maross (#80949) üzenetére


Dilikutya
félisten

#80912 :)
Deep Silver hétvége van.

pethYeti: Megjelenés novemberben, ne feltétlenül legyen már valami megjelenés előtt féláron...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80956) cskamacska válasza breakout123 (#80938) üzenetére


cskamacska
addikt

Na azért ne felejtsük el, hogy tud a DICE értelmes kampányt is összehozni, ha hagyják őket, a Bad Company 1-2 jó példa erre. Csak az EA öltönyösei _minden_ téren be akarták fogni a Call of Duty-t, ennek Battledooty 3 lett a vége. :(((

BF3-at pont kipróbáltam coopban, de már sírtunk a végére

maross: Meg van ARMA 3(télen-nyáron) ingyé hétvége is. :K Az ára sajnos nem éppen emberi, de a dobozos magyar-lengyel változat kimúlása óta nem nagyon van jobb. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#80957) Csapoati válasza #79621120 (#80952) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bethesda? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#80958) genndy válasza viktor82 (#80948) üzenetére


genndy
addikt

Nincs. Annyi, hogy valószínűleg lesz, mert eddig is volt.

(#80950) Frod: hivatalosan nem támogatott, mert nincs kedvük már foglalkozni vele. Amúgy természetesen megy rajta, csak kicsit mókolni kell. Mondjuk már Win7-en is kellett. Topikjában a módszer, "proci magok száma" vagy ilyesmire keress mert az a gond.

(#80957) Csapoati: biztos hogy nem, akkor be sem írta volna a hírt, hiszen annyit sem érdemelnek ;]

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#80959) Heavyrain válasza #79621120 (#80952) üzenetére


Heavyrain
őstag

Október 28.-ai dátum miatt esetleg CI Games? (Lords of the Fallen megjelenése)

(#80960) Dilikutya válasza Frod (#80950) üzenetére


Dilikutya
félisten

Megy a Fallout 3 Win 8.1-en.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80961) cskamacska válasza cskamacska (#80956) üzenetére


cskamacska
addikt

(#80962) #79621120 válasza Csapoati (#80957) üzenetére


#79621120
törölt tag

Akkor fájdalomdíjul veszel nekem húsz tábla csokit . :P

[ Szerkesztve ]

(#80963) Lackki válasza cskamacska (#80961) üzenetére


Lackki
senior tag

csodálkoznék ha nem az epoch nyerné :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#80964) #79621120


#79621120
törölt tag

(#80965) reelc válasza #79621120 (#80962) üzenetére


reelc
veterán

Mivel húzott fel ennyire a Bethesda?

(#80966) csaba951 válasza #79621120 (#80952) üzenetére


csaba951
veterán

+1 Bethesda-ra*

* Igaz, hogy régiózár mentes, meg drm free, de csak román nyelvű játékokat vehetsz meg! ;]

#80965 reelc
Bethesda a legnagyobb GOG-ról menekülő és visszatérni nem akaró kiadók közé tartozik. Kb. akkora meglepetés lenne ha ők jönnének, mintha ma Origin exclusive játékokat kezdenének el árulni Steam-en. Origin kliens indítása nélkül... :)

[ Szerkesztve ]

(#80967) reelc válasza csaba951 (#80966) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
Én csak annyit tudtam, hogy nagyon berágott rájuk Dadawa.

Mindegy ki jön, csak hozza a Freelancert végre valaki! :D

[ Szerkesztve ]

(#80968) maross válasza Dilikutya (#80955) üzenetére


maross
veterán

Latom, koszi, a 15 kockabol allo ujdonsagbol az egyik lett, ahelyett hogy oda tettek volna ahol keresné az ember :/.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#80969) sagem válasza pethYeti (#80954) üzenetére


sagem
addikt

Ha pár héttel előbb kérdezed lett volna jó áron:( Én megjelenés előtt vettem Brazil tradertől (nincs rajta semmilyen korlát, legalábbis akkor még nem volt), TF2 kulcsokért cserébe, s akkor még a TF2 kulcs sem került annyiba mint most, illetve nem is kértek érte olyan sok kulcsot. Most eléggé felszaladt az ára ahogy látom, de azért nézegesd a steamtrades.com -ot, hátha találsz jó ajánlatot, gondolom most hogy van béta megnőtt iránta a kereslet.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#80970) pethYeti válasza sagem (#80969) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi. :R

(#80971) Frod válasza genndy (#80958) üzenetére


Frod
addikt

Köszi a választ!
És neked is Dilikutya!

egyébként sorra jönnek ki a gépigények (cod, ac:u, evolve) és tönkre megyek. nem akarok off lenni, csak tényleg tavaly tettem össze a gépet a fórumozók hozzáértésével, nem-olcsóért és kb dobhatom ki mert a k**va fejlesztők lusták optimalizálni. nem vitaindító, csak morogtam

Do you see the white shadow?

(#80972) n0rbert0


n0rbert0
senior tag

Sziasztok!
Megvásároltam a Dead Island akciós pack-ot 8 eur-ért a steam-en és kaptam 4 Epidemic giftet.
Ez most a teljes játék (mármint az epidemic) vagy csak valamilyen korlátozott hozzáférést nyújt?

(#80973) i2k


i2k
senior tag

http://www.greenmangaming.com - "Deal of the Day" - "Portal Bundle"

Szerk.: Holnap meg az Orange Box lesz.
Szerk. 2: GreenManGaming már halloween-i hangulatban van.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80974) csaba951 válasza n0rbert0 (#80972) üzenetére


csaba951
veterán

Ha így néz ki, akkor béta, ha nem akkor meg végleges.
Eladni nem tudod, mert piaci értéke nincs. Kutyának nem kell, ezért kaptál te is ingyen...

(#80975) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Darksiders II: Season Pass - 1.94 font

Vásárlás után ajándék játékokat ad az oldal.

(#80976) szami777


szami777
addikt

Gamefly
Doom 3 1.49 font
15% még lejön ebből: UKOCT15OFF

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80977) Crytek válasza maddionmax (#80975) üzenetére


Crytek
veterán

Aki kapott valamit írhatná mit érdemes-e venni valamit csak amiatt :D

Next PC Upgrade: 2022

(#80978) djculture


djculture
félisten

gamersgate-n megint alkottak, amúgy igaz most gyorsan kapcsoltak kb 20 perc múlva eltünt mindkettő most jöttek vissza rendes áron:)
Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth™ meg a Sid Meier's Civilization: Beyond Earth Official Strategy Guide üsszekeverték az alapjáték került 10 euroba :)

[ Szerkesztve ]

(#80979) maddionmax válasza Crytek (#80977) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Darksiders 2 Season Pass után ezeket:

Huntsman The Orphanage
Nosgoth Veteran Pack

(#80980) alratar


alratar
addikt

GMG-n elkezdődött a halloweeni móka.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#80981) Urguru válasza Crytek (#80977) üzenetére


Urguru
tag

Üdv!

Painkiller black edition vettem

+ játékok

Huntsman the Orphanage
X-3 Reunion

(#80982) djculture válasza alratar (#80980) üzenetére


djculture
félisten

Ja, de elég szépen meglehet nélküle lenni :)

(#80983) i2k


i2k
senior tag

https://www.humblebundle.com/store/promo/sega - "SEGA Weekend"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80984) Urguru


Urguru
tag

Üdv!

Ha kell valakinek GMG-n felhasználható 25% kód írjon privátot.

Halloween Treat játékainál is használható gmg credittel nem megy.

(#80985) djculture


djculture
félisten

Na fsza pc-re a kókánymesterek csinálnak mindent az ubinál, far cry 4, unity, rogue mindet ők csinálják. Sok jóra nem kell számítani.l:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#80986) duvi válasza djculture (#80985) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezek osztódással szaporodnak? Az ajánlott gépigényt minden fejlesztő copy patsteli egymásnak? Az utóbbi hetekben minden új cím ezekkel az őrületes hardverkövetelményekkel jött ki :(((

(#80987) djculture válasza duvi (#80986) üzenetére


djculture
félisten

Ja de itt szerintem igaz is lehet :)
Ahogy Abu írja :
A PC-s Ubisoft portoknak mostantól rendkívül kevés köze lesz a montreáli csapathoz. Lényegében a történet és a játékmechanika származik onnan, míg a többit külön dizájnolják PC-re Kijevben. Innen jön a magas gépigény is. Egyszerűen van egy büdzsé, amibe épp hogy beleférnek a modellek elkészítésével kapcsolatos munkálatok, és optimalizálásra egyszerűen nem marad idő vagy pénz, esetleg egyik sem.

[ Szerkesztve ]

(#80988) szami777 válasza duvi (#80986) üzenetére


szami777
addikt

Unity viszi a pálmát a bődületes minimum gépigényével.
3 hét múlva meglátjuk igaz-e, perpill én sem férek bele abba, pedig már ott csücsül a játék a könyvtáramban.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80989) Pangelus válasza Crytek (#80977) üzenetére


Pangelus
tag

Csak ajánlani tudom ;] Painkiller: Hell & Damnation £1.79
"You've been the unfortunate victim of a Halloween Trick, better luck next time! 1% Off Voucher Attached."

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#80990) tomsolo válasza djculture (#80987) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem veszek addig UBI játékot többet míg előtte warezban ki nem próbáltam - és nem is a gépigény miatt...

Watchdogson kiakadtam - elő se vettem többet - mikor elbújtam a rendőrök elől egy lezárt garázsba kikapcsoltam a motort és még így is beszkennelt az arra elhaladó rendőr két utcával arrébb öt perccel később.

A csodás szkriptet persze már nem sikerült megírni rendesen így mivel lezártam a kapukat ott téblábolt kb 300 rendőr a lakótelepen és egymás törték össze.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#80991) Crytek válasza tomsolo (#80990) üzenetére


Crytek
veterán

Annál nagyobb baj az hogy kb bármilyen gépet teszel alá forgalomba akadozik/lagol (kinek hogy tetszik) sokszor :W

Next PC Upgrade: 2022

(#80992) Mate válasza djculture (#80985) üzenetére


Mate
nagyúr

Legutóbbi 3 ubi játék nálam gond nélkül ment (AC, WD és FC3) úgyhogy nem pánikolok emiatt :) Ráadásul FC4 grafikában nem fejlődött sokat, így nem hiszem, hogy gond lenne.

(#80993) djculture válasza Mate (#80992) üzenetére


djculture
félisten

wd-t és az fc3-t is a montreal csinálta nem az ukránok, ők az ac3-4-et csinálták meg a driver san francisco-t Úgyhogy garantáltan lesz vele baj, nem szoktak optimalizálni..

[ Szerkesztve ]

(#80994) Mate válasza djculture (#80993) üzenetére


Mate
nagyúr

Driverrel és AC-vel se volt bajom. Bár ac-ból csak 4-el volt dolgom :)

(#80995) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Painkiller: Hell & Damnation - Heavens Above - 1% Voucher... :O :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#80996) djculture válasza Kareszovics (#80995) üzenetére


djculture
félisten

Ez a legjobb dlc hozzá, ezerszer többet ér mint ez a heaven kókányság amiben van 5 összeóllózott különálló pálya : [link]

Szerencsére én megvettem a cdgalaxistól a gyűjtőit összes dlc-vel 2990-ért a nyáron, ugyhogy már megvan az összes dlc.
Mondjuk ez a játék az első painkiller felújitása de elég jó azt mondom ahhoz képest hogy egy remake lenne. Bár ilyen lenne a shadow warrior is. Ahhoz lehet igényelni 75% kedvezmény kupont de még ugyse éri meg a 6 euros árát.

[ Szerkesztve ]

(#80997) Zamery


Zamery
senior tag

SimplyCDKeys £0.49 sale:

http://www.simplycdkeys.com/steam-sale

Operation Flashpoint Dragon Rising
Operation Flashpoint Red River
Damnation
Clive Barkers Jericho
FUEL
Overlord II
Overlord with Raising Hell Expansion

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#80998) szami777 válasza Kareszovics (#80995) üzenetére


szami777
addikt

fél fontért megvettem a dead pixels-t, kaptam -1% vouchert, nagyon kedvesek :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80999) csaba951 válasza szami777 (#80988) üzenetére


csaba951
veterán

AC - a PC port eddig se remekműként került ki az ukrán mesterek keze közül...

Idén azonban szívós munkával elérték, hogy már a konzolos (xbox one) verzió is proci korlátos! Ez röhej!

Csak azt tudom ajánlani minden rajongónak, hogy ne rendeljék elő a Unity-t! Várjátok meg mind konzolon, mind PC-n, hogy milyen, és a tapasztalatok alapján vegyétek meg!

[ Szerkesztve ]

(#81000) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Új GMG Welcome Pack.
- Postal
- Numba Deluxe
- Cobi Treasure Deluxe
- Victim of Xen
- PixelJunk Monsters
- Speedball 2

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.