Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80651) djculture


djculture
félisten

kenyérszimulator : [link] bestbuy játék lesz ez is :)

[ Szerkesztve ]

(#80652) i2k válasza djculture (#80651) üzenetére


i2k
senior tag

Úgy kell mint egy falat kenyér...
[NEM]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80653) ayo válasza Dilikutya (#80646) üzenetére


ayo
addikt

gamepad! :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#80654) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Napi Steam ajánlat: Landmark: alap csomag: 6,79€
Explorer Pack: 18,69€
Trailblazer Pack: 31,61€

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#80655) xavix13


xavix13
senior tag

Holnap este 7-ig akciós a Speedrunners steamen. -66% Speedrunners
3,39€ vagy a 4-pack 9,51€.
Tradereknél 1 kulcsért hozzá lehet jutni, szerintem ennyit bőven megér, rég játszottunk haverral ilyen jót. :K

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#80656) kriszpontaz válasza djculture (#80651) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A mostani Humble Mobile Bundle-ben is van egy ilyen, a Mountain. Csak azzal még ennyit sem lehet csinálni, csak nézed. Csodálatos.
A kezét vágnám le annak is aki megcsinálta, meg aki képes volt beletenni a Bundle-be.

[ Szerkesztve ]

(#80657) rizso válasza duvi (#80636) üzenetére


rizso
addikt

Se spam között, se könyvtárban nincs meg, egyszerűen elkeveredett a példányom az éterben...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#80658) duvi válasza rizso (#80657) üzenetére


duvi
nagyúr

Vagy írsz a supportnak, vagy csinálsz egy új regisztrációt és még1x végig nyomod a szavazást. Talán a második gyorsabb...

(#80659) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Nincs most valahol olcsó crysis 3 lost island dlc?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#80660) djculture válasza JoolsNOS (#80659) üzenetére


djculture
félisten

orosz originon olcsó csak.Amúgy ér az a dlc valamit? Ad valami jót?

[ Szerkesztve ]

(#80661) NyMRooD


NyMRooD
őstag

dlh.net-en knightshift-et osztanak

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#80662) AtHoS válasza rizso (#80657) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én sem kaptam levelet, de GMG fiókban ott figyel a játék és automatán hozzá is csapták a steam ACC-omhoz is. Ezen meg is lepődtem, mikor be akartam regelni a GMG ACC-on található kóddal :F

read-only mode on the forum

(#80663) Crytek


Crytek
veterán

Én sajnos nem gondolkodtam és egy másik mailel töltöttem ki ahhoz meg nem csinálok még egy accountot emiatt így kuka a game.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#80664) Alien83 válasza Crytek (#80663) üzenetére


Alien83
senior tag

Mi? nem kaptál xcom-ot?

(#80665) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Steamen most jó hétvége van és pont van egy játék amit megvennék: Everquest Landmark. Azt viszont nem vágja valaki, hogy miért írja azt a Store -> Featured oldalon, hogy 14.99-ről 5.09 Euróra van leárazva, ha rákattintok akkor meg 19.99-ről van 6.79 Euróra... A -66% stimmel mindkét esetben na de így hangyányit csalódtam mikor megnyitottam.

Szerk: Az akció időtartama is különbözik ez is fura... Egyébként a dollár-euró kavarásra gondoltam volna először, de amúgy a hivatalos oldalon 20 dolcsi lenne ennek a kezdő csomagnak a teljes ára.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#80666) bladegery válasza Dyingsoul (#80665) üzenetére


bladegery
senior tag

Szerintem mashonnan joval olcsobban meguszod amugy is.

gergely-szabo.com

(#80667) Dyingsoul válasza bladegery (#80666) üzenetére


Dyingsoul
veterán

2.83 euróm van steam walletemen azért venném így. Crika 1200-ért megkapnám de még hátha elvisznek valamit a marketemből.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#80668) bladegery válasza Dyingsoul (#80667) üzenetére


bladegery
senior tag

Ket kulcsert tuti talalsz valahol, akkor csak 1 eurot kell radobnod, ha nincs ilyesmiben tapasztalatod akkor segitek, ha gondolod.

gergely-szabo.com

(#80669) SenorGrande válasza AtHoS (#80662) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nem csapták hozzá az accodhoz, ingyen hétvége volt Steamen. Már vége, ha újraindítod a klienst, el fog tűnni, és tudod majd aktiválni a kulcsot.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#80670) bul07


bul07
nagyúr

DIG reBundle 2
Memories of a vagabond (STEAM)
LightFish (STEAM)
ONE DAY for Ched (STEAM)
Crystals of Time (STEAM)
Hacker Evolution: Untold (STEAM)
Desert Thunder (STEAM)

Átlag ár felett ami most 1.55$ két kulcsot küld mindegyikből, egy kártyás van közte

DIG Super Bundle 10, ez nem tudom hogy megéri e , adjatok tanácsot még 90percig lehet megvenni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#80671) Crytek válasza Alien83 (#80664) üzenetére


Crytek
veterán

A game-et már megnyertem steamgiftsen régebben.
Emailt is kaptam a játékról (stoemgfitsre akarom kirakni) ,de mivel nem a greenmangaminges email-el szavaztam létre akar hozni egy új gmg accountot. 2 meg nem lehet mert szabályellenes,meg nem is akarok emiatt görcsölni.Így ezért írtam hogy buko.

Next PC Upgrade: 2022

(#80672) eami válasza Dyingsoul (#80665) üzenetére


eami
addikt

elvileg van még egy founders pack ami olcsóbb, de én sem találtam, így végül maradt settler pack.

(#80673) AtHoS válasza SenorGrande (#80669) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Vissza az egész, találtam csütörtökről egy levelet benne az xcom kóddal. Szerintem akkor aktiválhattam, de akkor volt egy kis iszogatás délután, aztán a feledés homályába merülhetett :DDD

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#80674) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

COD:AW Day Zero van valahol 8e körül?

Legolcsóbban g2a-n láttam orosz verziót, de az ugye korlátos.

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#80675) Dyingsoul válasza bladegery (#80668) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszi a tippet végül is a Trailblazer pakkot vettem meg 3000 forintot kellett rádobnom mert 7 kulcsért találtam. Azért vállaltam be mert az a pack akció nélkül 90, az akcióban 31 auró volt amúgy... :))

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#80676) eami válasza Dyingsoul (#80675) üzenetére


eami
addikt

és most nézem hogy ad még 4 extra kódot amit akár el is passzolhatsz :)

(#80677) csaba951 válasza DokiBaxxi (#80674) üzenetére


csaba951
veterán

A magyar dobozos 10990 Ft-os ár világviszonylatban is a legolcsóbbak közé tartozik. Ennél olcsóbban maximum lopottat tudsz venni! ;]

(#80678) Shepherdke válasza csaba951 (#80677) üzenetére


Shepherdke
tag

Én 10k-ért rendeltem elő hazai boltba.
Lehet megbánom ;]

(#80679) Windex


Windex
tag

Két voucher GMG-re, ha valakit érdekel: XCOM: Enemy Within 80% off
9GBUAM-8XI2T6-BGP82Y
Z6M7J4-OPPXIQ-FSPZE2

(#80680) Źşë' válasza Shepherdke (#80678) üzenetére


Źşë'
addikt

helyedben mindenképp vártam volna egy értékelést róla, engem még a sp trailer sem győzött meg túlságosan! Ghost Sp nagyon tetszett, de ez valahogy az jön le a videókból hogy akár merre mész káosz van, kb mintha battlefieldet látnám... és ez nem meglepő - a kettő közötti határvonal kezd elmosódni, mármint egyre inkább hasonló a két játék... Hardline se néz ki nagy eresztésnek...és a 11k azért mégis húzós, PC ide vagy oda! Multi téren kb uarra számíthatunk, ugrabugra értelmetlen fregelések - mindezt modern whs gránátokkal... engem leginkább ez rettentetett el (na meg h nem lesz semmi extra zombis/extinction szerű mod?!), + a szokásos cod multi alapból - a játék dinamikája mióta cod a cod semmit nem fejlődött... borzalom!!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#80681) Dilikutya válasza NyMRooD (#80661) üzenetére


Dilikutya
félisten

25 perc múlva megint. És lesz Knights and Merchants HD is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80682) Crytek válasza Dilikutya (#80681) üzenetére


Crytek
veterán

Továbbra sem létezik belőle HD verzió... bár igaz ami igaz jól cseng

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#80683) djculture válasza Źşë' (#80680) üzenetére


djculture
félisten

Hardline se lesz rosszabb mint a mindenki álltal istenített payday 2 :) Meg legalább az ki is fog nézni valahogy payday 2-ben az idegsített a legjobban a hl1 szintű grafika :)

[ Szerkesztve ]

(#80684) Dilikutya válasza Crytek (#80682) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem ismerem a játékot, a Steam valóban nem írja mellé a HD-t. Ezeknek darabja aligha ér 7€-t. Mindegy, ezekre most rányomtam pluszegysornak, ha két kattintásnál többet kellett volna, akkor már hagyom a fenébe. Wasteland-en se vacakoltam, amikor nem ment a koreai oldal. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80685) #41133696 válasza djculture (#80683) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Battlefield Hardline-t én már eldöntöttem, hogy nem veszem meg, helyette a jobb játékmenettel rendelkező Payday - ingyen -, és a Payday2-t vásároltam meg. Sokkal olcsóbb, meg ugye eleve nem egy Battlefield-ből mókolt izé.

(#80686) Hunbeast87 válasza eami (#80676) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Mennyi esélye van a revoke-nak 7-8 kulcsos árnál? Csak mert akciózva is dupla annyiba kerül, mint amennyit kulcsban kérnek érte a traderek.

A hozzászólás írása közben utánanéztem az orosz áraknak és már érthető számomra a dolog. Náluk átszámítva 10.38 euróra jön ki, így remélem nem bukom a 8 kulcsomat. :))
Ennyiért bőven megéri :)
Aktiválva adott 4db Landmark Trailblazer Buddy giftet. Elég megtévesztő, hogy Steames oldalon kulcsot írnak.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#80687) Shepherdke válasza Źşë' (#80680) üzenetére


Shepherdke
tag

A COD az én gyengém. A Ghosts után megfogadtam, hogy előre még egyszer nem veszek cod-ot, de nem bírtam tartani magam és előrendeltem. Novemberig meg reménykedem, hogy nem lesz rossz. A Ghosts-ba is csak az optimalizálatlanság zavart.
Ma leközölték a hivatalos minimumot az AW-nek de az egyáltalán nem vészes. Az ajánlottra leszek nagyon kíváncsi.

Free Afterfall InSanity

(#80688) FollowTheORI válasza Shepherdke (#80687) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem vagy vele egyedül... bár én még csak gondolkodom rajta. :D

Főleg hogy most a bolti lesz a legolcsóbb nálunk, nem is tudom mikor vettem utoljára dobozos játékot.
Ahogy látom 10-11 ezer alatt nem lehet megúszni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80689) szami777 válasza Shepherdke (#80687) üzenetére


szami777
addikt

Ha a ghostsban csak az optimalizálatlanság zavart, akkor az aw is tetszeni fog tutira. :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80690) Shepherdke válasza FollowTheORI (#80688) üzenetére


Shepherdke
tag

9999Ft volt ingyenes kiszállítással ott ahol rendeltem. Olcsóbbat nem találtam.

xsanyi77: Pont ezért rendeltem elő, legyen meg a multiba a 90FPS és megvan az öröm :D

[ Szerkesztve ]

(#80691) wwenigma válasza Shepherdke (#80690) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

9790ft a legolcsobb. Csak attol tartok megint ez lesz: [link] VAC-ot lespórolták megint...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#80692) FollowTheORI válasza szami777 (#80689) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem zavart az a része, elég jól futott a gépemen. :)

Az zavart hogy piszok rövid volt (4 óra) és eléggé gyenge a szingli (én csak ezért vettem a CoD-okat szinte.)

Most azt ígérik hosszabb lesz és jobb a dolog... majd kiderül. :D

Na meg az ára miatt gondolkodom csak, Ghost ot 7500-ért vettem tavaly, most meg azért ez jóval drágább így.
Ha most is lenne valami jóáras opció nem gondolkodnék rajta. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80693) eami válasza Hunbeast87 (#80686) üzenetére


eami
addikt

én csak egy "snassz" settler packot vettem meg, kártya dropból összejött pénzen :P Elvileg mindent meg lehet csinálni a játékban bármelyik packal.

(#80694) Hunbeast87 válasza eami (#80693) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Én CS:GO-s matricákból táraztam be, most kezdtem el eladni őket. Így lett 40 euróm hamarjában, de az itteni nagyokhoz képest ez aprópénz :DDD
Szerintem a plusz itemek csak a könnyebb játékot segítik majd. Sajnos már csak este tudom kipróbálni. :/
Már alig várom.. Remélem ez valóban best buy volt ;)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#80695) djculture válasza #41133696 (#80685) üzenetére


djculture
félisten

Pedig biztos hogy jó lesz azért is halasztották mert nem akarnak bf4 fiaskót.

(#80696) #41133696 válasza djculture (#80695) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#80697) FollowTheORI válasza #41133696 (#80685) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem teljesen más (lesz) a két játék, nem csereszabatosak egymással. :)

De megértelek amugy, de nem ugyanaz a két játék, messze nem. A közös pont kb az hogy fps mindkettő és rendőrök meg bűnözők/terroristák téma... és kb ebben ki is merült.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80698) djculture válasza #41133696 (#80696) üzenetére


djculture
félisten

Igen először játszották a frenkit hogy olyan állapotban is kifogják adni .. Utána elég sok ember irt nekik hogy ez igy szrt se ér és rájöttek hogy bőven javítani kell még ezt. Ha idén kijött volna én is azt mondanám kalap kakit se ér. Így adok neki egy esélyt. Tavaszig biztos nem malmozással töltik az időt.

[ Szerkesztve ]

(#80699) cikasz


cikasz
őstag

Na megjött az klasszik avp kódom :)
A gognak az a galaxy kliense mikor készül el?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#80700) bul07 válasza djculture (#80698) üzenetére


bul07
nagyúr

Ne hidd hogy bármit is tudnak csinálni a hibákkal , vannak olyan hibák ami a motorba vannak kódolva, mondjuk a fedezék mögötti találat, mikkor befutsz egy épület mögé de még mindig sebeződik az ember
Ez a hiba már BC2-be is megvolt(hú de sokat szidtuk) és azóta se tudták javítani megvolt a bf3-ba bf4-be és meg lesz a következőbe is

De én is meg fogom venni majd az apróról 3000-ért kb annyit is ér

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.