Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81951) sepsi0 válasza Dilikutya (#81940) üzenetére


sepsi0
őstag

Oké de a linken a magyar Teso van. Amúgy meg ha van angliai ismerősöd (nekem van) akkor megoldható! Megrendeled a címére, kiszállítják és elküldi a kódot....

(#81952) SAABPEPE válasza Crytek (#81950) üzenetére


SAABPEPE
tag

Ez olyan mint a Simpsons tapped Out az is már mióta van Ios és Android mégse akarják pc re hozni biztos meg van rá az okuk .

(#81953) Sediqwe válasza SAABPEPE (#81943) üzenetére


Sediqwe
csendes tag

jól kib#sztak...magukkal :D kizárni egy ekkora felvevő piacot..öngyilkosság? :D

SZTÍM : http://steamcommunity.com/id/sediqwe

(#81954) csaba951 válasza SAABPEPE (#81943) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem ez hihetetlenül ostoba lépés volt!

1) A közeljövőben az Ubisoft a korábbi évek rossz döntései miatt egyre több pénzt lesz kénytelen költeni a játékfejlesztésekre. Itt a már futó projektekre, és a mindenképpen kifejlesztendő, működő, univerzálisan használható játék motorjukra gondolok.

2) Még mindig a Steam-en adják el a legtöbb játékot. Szerintem nem túlzást minimum 60%-ra becsülni a részesedését. Tehát erről a piacról visszavonulni egy azonnali, nagyon komoly visszaesést jelent a bevételekben. Gyakorlatilag a semmiért. Na, ezt vessük össze a növekvő kiadásokkal. Borítékolható a bukás, mert ezt a két lépést egyszerre nem lehet megtenni.

3) A UPlay még mindig messze a legprimitívebb kliens. Ha önkéntes választásról lenne szó, akkor a játékosok nagy része törölné. Nem lehet egy ilyen háborúba belemenni ilyen gyenge klienssel. Az Origin messze jobb, és a Steam mögött ők is csak vergődnek.

Gondom megint a pénz volt a háttérben. A Steam jutaléka 30%. A többi helyé meg alacsonyabb. Meg ugye, ha nem lehet Steam-en kapni, akkor megveszik UPlay Shopban. Nyilván ezzel marad a legtöbb pénz a cégnél.

Teljesen figyelmen kívül hagyják azt, hogy az emberek nem lesznek hajlandóak tömegesen "otthagyni" a több száz/erez darabos Steam játékgyűjteményüket, csak azért, hogy egy jóval gyengébb rendszert használjanak. Meg ugye a Steam a játékosok Facebookja, rengeteg jól használható közösségi funkció is van rajta, aminek a UPlay a nyomába sem léphet jelenleg. És ilyen fejlesztési tempó mellett a jövőben sem.

[ Szerkesztve ]

(#81955) ooooobi válasza csaba951 (#81954) üzenetére


ooooobi
senior tag

De nem az egés Steamröl lépnek le csak au UK ban nem lesznek kaphatók. Az azért nem az egész piac, mondjuk nem tudom hol fogynak legjobban a játékaik. Vagy rosszul értem?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#81956) szami777 válasza csaba951 (#81954) üzenetére


szami777
addikt

"Még mindig a Steam-en adják el a legtöbb játékot."

Itt gondolom csak a digitális disztribútorokra gondolsz, és a dobozos (uplayre aktiválható) verziókat nem számolod bele, mert kötve hiszem, hogy a steam azt túlszárnyalja. :)

Szvsz ez azért picit túlzás, a pc-s piac ha jól tudom alig pár százaléka csak az ubinak, és azon belül is csak egy területről beszélünk.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81957) Csapoati válasza szami777 (#81956) üzenetére


Csapoati
nagyúr

PC-n tudtommal már 75-25% a digitális-dobozos eladások aránya.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81958) Dilikutya válasza Crytek (#81948) üzenetére


Dilikutya
félisten

Buszon ülve elmegy, de PC-n nem szeretném meglátni. Úgy, mint azt a nyomorult Colin McRae Rally-t...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#81959) Crytek válasza Dilikutya (#81958) üzenetére


Crytek
veterán

Az a Colin végre megkaphatná a 75%-os sale-t ,mert venném már ezerrel.

Csapoati: Már a pontos számra nem emlékszem de volt hírbe (most mobilon nem állok neki keresni), hogy tavaly a pcs eladások valami 90 feletti százalékban digitális formában törtent.Bár lehet összemostam a hírt valamivel de nekem ez rémlik.

Nekem bőven megfelel az a colin acsik minden van szóval királyság.Már csak leárazás kell.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#81960) Csapoati válasza Crytek (#81959) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ne tedd, kivéve ha pluszegysor gyanánt kell csak. :D Katasztrofális, kiherélt mobilport.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81961) i2k


i2k
senior tag

"Valkyria Chronicles" - GMG - STEAM - Pre-Order -10% + BWG00E-QJP45O-INFGR1 (23%) kóddal ennyi: 4111 Ft
Nem kicsit drága még :(

//A képen még a teljes árral számoltam :)

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81962) FoxiestFox válasza Csapoati (#81960) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Erről van szó?

[ Szerkesztve ]

(#81963) Csapoati válasza i2k (#81961) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tipikus "ha fizetnének érte, akkor se kéne" japó játéknak tűnik nekem ez. :D

dying_star: Igen. Ha még legalább az irányítása jó lenne... de nem az.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81964) i2k válasza Csapoati (#81963) üzenetére


i2k
senior tag

Engem mondjuk érdekel.
Frankón körökre osztott akció-RPG.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81965) FoxiestFox válasza Csapoati (#81963) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tudom.. küzdöttem vele egy ideig, de kidobott pénz/idő.
Pedig úgy örültem neki, hogy kiadták újra.
Amúgy annyira meghádésítették, hogy a továbbra is fos grafikával szaggat egy HD3650-nel, ami oké hogy ma már nem egy erős kártya, de ha egy Mafia II-t még röhögve elbír, azért ne már... :DDD

(#81966) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Witcher 3 nak 16 dlc-je lesz és mindegyik ingyenes mekkora respect. :D

[ Szerkesztve ]

(#81967) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ingyen kipróbálható a The Talos Principle Steam-en!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#81968) Cthulhu Dawn válasza Polllen (#81908) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

És tényleg, fel is kínált 48 órát :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#81969) djculture válasza SAABPEPE (#81966) üzenetére


djculture
félisten

Hát az nagy csoda ebben a hülye dlc-zős világban. Ráadásul pofátlan árakat képesek elkérni mint most pl az arma 3 helikopteres dlc 13 euroért ad két nyavaja helikoptert a játékhoz... Nem normálisak ezek a játék fejlesztők és kiadók...

[ Szerkesztve ]

(#81970) prtvlogan válasza SAABPEPE (#81966) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

A kettőhöz is automatikusan járt minden megjelent plusz tartalom. Egy idő után már a teljes játékot töltötte le, nem pedig a "dlc-ket" külön. :R Tegnap pont erről is beszéltünk!

(#81971) i2k válasza djculture (#81969) üzenetére


i2k
senior tag

Ha már pofátlan DLC-árak...

Vegyé' "olcsó" CoD Season Pass-t...

"With Season Pass you get instant access to the
(1) - Atlas Gorge Multiplayer Map,
(2) - a re-envisioning of the fan favorite Call of Duty® 4: Modern Warfare® map, Pipeline. Explore the map’s new verticality, empowered by Advanced Warfare’s exoskeleton technology, and take control of the devastating map-based turret scorestreak. "

Az ára?... 50 euro.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81972) tomsolo válasza i2k (#81961) üzenetére


tomsolo
őstag

Nézegettem már ezt én is, meg a The Legend of Heroes: Trails in the Sky-t. Traderektől 5 kulcs környékén be lehet szerezni - az olyan 2400 és 3100 Ft körüli összeg lenne csak.

Viszont mindkettővel az a bajom, hogy ezek ilyen PS2/VITA-ról jövő "felújított" cuccok és bár viszonylag jobb portok azért visszaköszönnek az alap betegségei illetve ezeknek inkább a sztorijuk tűnik erősebbnek és nem annyira taktikai részük - aztán lehet hogy tévedek.

De.

Mostanában elkezdtem tologatni a Last Remnant-ot és az egy akkora alulértékelt* játék ezen a téren, hogy arra nincs szó és azt olyan 1000-1200 ért már be lehet szerezni. Olyan epic csatákat lehet benne vívni hogy nem is gondolnád - csak adj magadnak egy jó órát mire ráhangolódsz.

* 50 órát úgy beletekertem mint a huzat és kb 25% körül járok

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81973) i2k válasza tomsolo (#81972) üzenetére


i2k
senior tag

Igen, láttam, hogy sűrűn indítod.
Én is akarom majd a játékot, de a "State of Decay" (229 óra eddig, a sztori végig, a Breakdown jelenleg csak a 2. szinten (4 még hátravan) és ott a Lifeline DLC is) - miatt jelenleg csak a hörcsögölés lehet szempont a The Last Remnanttal kapcsolatban - az elindítása váratna magára, jó sokáig :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81974) Csapoati válasza i2k (#81971) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ebben 4 vagy mennyi dlc lesz, azt azért ugye tudod (bár így is lehúzás, de pl a LEGO Batman 3 nudli dlc Season Pass is 25 euro)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81975) Heavyrain


Heavyrain
őstag

(#81976) Csapoati válasza Heavyrain (#81975) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mekkora királyság, pont kinéztem ezt a WRC Powerslide-ot. :C

szerk.: Az Urban Trial is jónak tűnik így a Trials Evolution után.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81977) Lackki válasza Csapoati (#81976) üzenetére


Lackki
senior tag

én régóta szemezem vele :D
thanks az infot

Privátot hamarabb észreveszem

(#81978) tomsolo válasza Csapoati (#81976) üzenetére


tomsolo
őstag

Urban Trial fél centért ment SS alatt.

Indigala az új megjelenésével megérdemelten szopik:

"It seems you paid below the minimum amount to receive the games in the bundle, as specified on our site, at the moment the minimum amount is $1.99 and you paid $1

We unlocked the bundle, but next time make more carefully."

Nem, én 0.1 dollárt fizettem de csak mert lehetett :D

És ezt már másodszor játszom el náluk. :U

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81979) arty válasza Csapoati (#81976) üzenetére


arty
veterán

szerintem mindkettő elég gagyi ... (wrcből demot néztem, urban trial meg ... szóra sem érdemes a trials széria mellett - azt ne mond, h azokat már csontra kijátszottad :) )

---

steamre FarCry4 hol szerezhető be legolcsóbban? 10-11k környéke reális esély vagy majd egy év mulva... ?

uplay-el már szoptam eleget, pedig mindig mindenki ígérte, h új játékoknál már nincs gond ... (de ha egyszer az egész kliens egy hulladvány! :( 5 év után systemtray szolgáltatás, wow! mindent elmond ... :( )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#81980) tomsolo


tomsolo
őstag

Gamersgate 20% kuponnal:

Child of Light 6 EUR (uplay)
The Incredible Adventures of Van Helsing 2,2 EUR
The Incredible Adventures of Van Helsing 1 Complete Pack 3,8 EUR

The Incredible Adventures of Van Helsing II 6 EUR
The Incredible Adventures of Van Helsing II: Complete Pack 7,6 EUR

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81981) Csapoati válasza tomsolo (#81978) üzenetére


Csapoati
nagyúr

1 dollárba nem halok bele, főleg hogy jótékony célra is megy egy része. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81982) szami777 válasza Heavyrain (#81975) üzenetére


szami777
addikt

nagyon jó kis csomag. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81983) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Nálunk se érhető már el Steamen az új Ubisoft játékok.

[ Szerkesztve ]

(#81984) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Nem úgy volt,hogy az Ubisoftos játékok csak Nagy- Britanniából lesznek tiltva?
Crew,Far Cry 4,AC Unity jelenleg a mi áruházunkból sem érhető el. :U

(Vagy esetleg ugyanabban a régióban lennénk,azért kaptunk mi is a tiltásból?)
Remélem ez a,már beaktivált játékokat nem fogja érinteni.

Szerk.: Megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

(#81985) Mate válasza SAABPEPE (#81983) üzenetére


Mate
nagyúr

Legalább könnyebben tudok dönteni, hogy hol vegyem meg :D

(#81986) szami777 válasza Heavyrain (#81984) üzenetére


szami777
addikt

Ruszkiknál se elérhető, ők meg tuti mások, mint mi.
Globális probléma.

(#81985) mate3553 Ott a pont :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81987) Crytek válasza szami777 (#81982) üzenetére


Crytek
veterán

Mondjuk az új colin is ott lehetett volna az 1$-os pakkba :DDD ,de így is best buy

Next PC Upgrade: 2022

(#81988) SAABPEPE válasza Mate (#81985) üzenetére


SAABPEPE
tag

De akkor legalább lenne igazságos, Uplay aztán csókolom .Aztán ha kell vedd meg ott ...

(#81989) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Akkor az ubi most intett búcsút a Steam-nek asszem. :D
Ez csak valami hiba amugy szvsz... hacsak hirtelen nem vesztek össze valamin.

(#81971) i2k

Az oroszoknál csak 16 euró... annyiért megéri nem? ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81990) Dilikutya válasza Crytek (#81959) üzenetére


Dilikutya
félisten

Gratulálok, ezért van annyi szar játék, mert van, akinek PC-n is elég a mobilos szint, meg pár acsi.
Ez a CMR botrányos. Kipróbáltam a demót, mert régen szerettem a 2. részt, de valószínűleg ezután is inkább azt fogom előszedni, a grafika hasonló, csak legfeljebb van benne kihívás. Az autó még nagyjából rendben, az megüti a CMR2005 szintjét, de a táj, a környezet elég lelombozó. A fák borzalmasak, nem kívánom senkinek, hogy az erdő szélére sodródjon, hacsak nem akar retrózni egy kicsit, mert ilyen élményt 2000-2002 környékén lehetett utoljára átélni. Az erdő széle egy fal, erdő mintájúra festve. Vegyél inkább egy DiRT3-at, azt szokták jóárasítani gyakran, vagy vadássz valahonnan egy DiRT2-őt. Ezért igénytelenség pénzt adni.
Grafikai beállítások: low/high, semmi egyéb. Bár nem is kéne bele, ez igaz, mert ehhez a látványhoz egy Pentium III is elég kéne, hogy legyen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#81991) Mate válasza FollowTheORI (#81989) üzenetére


Mate
nagyúr

Érdekes a dolog mindenesetre. Lehet zsarolnak kicsit steam-en, hátha kevesebb jutalékkal is beérik.
Kérdés steam-nek mi éri meg jobban. Elhajtani őket a francba, vagy engedni.

Ubinak ott van origin is, úgyhogy nem sokat veszítenek.

(#81992) szami777 válasza FollowTheORI (#81989) üzenetére


szami777
addikt

Jó, hogy unityvel nem vártam akkor, behúztam, amint megjelent steamre.
Azért megnézném, hogy a kintlévő giftek 2-3 hónap múlva, vagy később mennyiért kelnének el. ;]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81993) Csapoati válasza Dilikutya (#81990) üzenetére


Csapoati
nagyúr

És még csak nem is a látvány a legnagyobb gond...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81994) tipuka


tipuka
addikt

Sziasztok!

Lemaradtam a Shadow Warrior-ról, de megszeretném amgamnak venni, míg akciós. Éppen kigyült rá a kis szerény walletpénzem. :D Tudna valaki 1 kupont adni légy szíves, hogy én is megvehessem? :R

(#81995) Dilikutya válasza Csapoati (#81993) üzenetére


Dilikutya
félisten

Írtam is, hogy nincs kihívás. Ez még arcade játéknak is kevés. Az hogy fizika, vagy bármi hasonló... mobilos játéktól nem várom el, de PC-n ez olyat nyújt minden tekintetben, amin már 14-15 éve túlléptünk.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#81996) tomsolo válasza szami777 (#81992) üzenetére


tomsolo
őstag

ja tök jó lesz ha sima unity/crewtt húztál be és kéne majd sp hozzá :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81997) SAABPEPE válasza djculture (#81969) üzenetére


SAABPEPE
tag

Vettél már Originsen valami Ubisoft játékot ?:)

(#81998) tomsolo


tomsolo
őstag

Kinguin neten 10 euro felett tudsz venni 5.99 ért CS:GO-t.

van még egy 3% kupon is : ALLK2014

:)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81999) Źşë'


Źşë'
addikt

elvileg steamen terjed valami újabb account kicsaló scam/csalás, a fertőzött account tulaj küld egy .png-re végződő linket hogy ezt látnod kell, amennyiben a böngésző leszedi és elindítja megfertőződik a steam account.. ma késő délután belefutottam egy ilyenbe, ne kattoljatok rá

steamgifts által megerősített scam!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#82000) Lackki válasza Źşë' (#81999) üzenetére


Lackki
senior tag

mennyi ilyen van :)
jó kis phase linkekkel karöltve.

Privátot hamarabb észreveszem

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.