Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81351) Mate válasza djculture (#81349) üzenetére


Mate
nagyúr

És? Szerintem egyáltalán nem baj, hogy újra és újra kiadják. A baj max. az emberek fejében van, ha újra és újra megveszik.

Engem nem zavar. Egyszer megveszem és kész. Utána meglátom, hogy kiadták újra, már tekerek is tovább a hírek közt.

(#81352) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Steam-en a The Evil Within játékhoz jött demó, amiben az első 3 Chapter-t tudjuk kipróbálni: [link]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#81353) i2k


i2k
senior tag

Gondolom, mindenki látta már ezt az e-mail fiókjában a GreenManGaming-től:

"Hey gamer,

Make the most of your Wednesday with Green Man Gaming and the upcoming LEGO Batman 3: Beyond Gotham.

How, you ask? Simple: if you pre-purchase this title now, we will send you an exclusive pack containing 10 free games, an On-Live free trial and a 23% Loyalty Voucher.

Don't wait - head to our special page to know more about how to get your gift.

Get your exclusive pack"

18 font a játék a GMG-n

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81354) i2k


i2k
senior tag

Elkezdődött a Halloween Sale a STEAM-en

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81355) ayo


ayo
addikt

háát úgy néz ki, hogy egy újabb gyenge év lesz ez ha tényleg ekkora a halloween sale. lassan akció se lesz :(

31 játék pl The Ship... :D

szerk: 37 már!

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#81356) #81999360 válasza i2k (#81354) üzenetére


#81999360
törölt tag

Fallout 3 2,49€! :O

Meddig szoktak ezek tartani?

(#81357) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Watch Dogs 40% kedvezmény Steam-en

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#81358) warcat válasza ayo (#81355) üzenetére


warcat
veterán

Inkább legyen 1-1 normális nyári meg téli vásár mint sok de gyengébb :) Azt a bő egy hónapot már ki lehet bírni.

EA: It's in the crate!

(#81359) i2k válasza ayo (#81355) üzenetére


i2k
senior tag

Most kaptam az infót TBT-től: Specials...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81360) i2k válasza #81999360 (#81356) üzenetére


i2k
senior tag

Ott van: November 3.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81361) TBT válasza ayo (#81355) üzenetére


TBT
addikt

Van egy másik akciófelhozatal is. Ott 51 oldalon keresztül vannak akciózva a játékok. Azért az már jóval jobb és érdekesebb eresztés. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#81362) ayo válasza i2k (#81359) üzenetére


ayo
addikt

pont ezt nézem én is, hogy itt meg tele :) nem értem amúgy, hogy az a főoldali cucc miért lett ilyen. eventkor azért szép grafikákkal szokták az embereket sokkolni az ezernyi jó akcióval most meg listázáson kívül nem sok van

(#81358) warcat: ránéztel mik vannak benne? régi vagy gyenge játékok és még kevés is... :D

(#81363) i2k: lehet, remélem javítják majd

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#81363) i2k válasza ayo (#81362) üzenetére


i2k
senior tag

Szerintem, ez az új design miatt van így - mintha elsiették volna az egész bevezetését korábban, vagy nem tudom...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81364) cskamacska válasza i2k (#81350) üzenetére


cskamacska
addikt

Persze hogy van, pláne hogy személyes támadásnak vetted a elmélkedős-szomorkodós posztomat. Lehet már mindkettőnket üldöznek. ;)

Halottak napi szél meg nagy rakás meh eddig. :(

ayo: Volt egyébként 60 euróra leárazott Watch Doges is. :D

i2k: Az alter link működik, már csak azt kellene tudni, hogy miért nem ez jön be alapból. :F Ahogy nézem az egész keresés teljesen bugos, felveszek még egy feltételt(pl szűrnék csak DLC-re, vagy csak játékra) és elszáll az egész keresés eredmény nélkül. :(((

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#81365) ayo válasza i2k (#81363) üzenetére


ayo
addikt

amúgy sehogy se jó ez a listázás, fps kategóriában nincs benne a painkiller... tök mindegy honnan nézem

egy másik lista

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#81366) i2k válasza cskamacska (#81364) üzenetére


i2k
senior tag

Örülök, hogy mindketten tévedtünk. :DD

Tragédia a keresés valóban.
Nekem plusz hiányoznak funkciók, amik a régiben jól működtek.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81367) djculture válasza ViharVadász (#81357) üzenetére


djculture
félisten

Nevetséges..

(#81368) csaba951


csaba951
veterán

Keresés nem a Sale miatt bug-os! Ilyen használhatatlan vacak már az új design bevezetése óta! :(

(#81369) warcat


warcat
veterán

Tessék én már találtam best buyt: Call of Duty Complete Zombies Experience (ROW) 28000 forintért tied lehet ez a csoda! ;]

EA: It's in the crate!

(#81370) i2k válasza warcat (#81369) üzenetére


i2k
senior tag

Úristeeeeeeen+!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81371) TBT válasza warcat (#81369) üzenetére


TBT
addikt

Az igen! Igazi best buy! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#81372) #79621120


#79621120
törölt tag

német barátaink ismét megszívták

Régiókorlátos lett a :

- Kane and Lynch Collection
- Eidos Anthology
- Sleeping Dogs Definite Editon

(#81373) pigster


pigster
senior tag

Jagged Alliance Flashback egy hét alatt 50%-ra ment

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#81374) szami777 válasza pigster (#81373) üzenetére


szami777
addikt

Evil Within season pass is 2 hét után 50%

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81375) TBT


TBT
addikt

Új Humble Weekly Bundle - Halloween

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#81376) djculture válasza szami777 (#81374) üzenetére


djculture
félisten

Sima játék is bundleba van egy másik játékkal..
Icewind Dale: Enhanced Edition megjelent ahogy nézem

[ Szerkesztve ]

(#81377) Alien83 válasza szami777 (#81374) üzenetére


Alien83
senior tag

Az a lényeg, MENNYIBŐL 50%.
Alapjátékra is adtak 15%-ot, csak éppen így is COD szintű 60 euro-t kérnek érte.

(#81378) djculture válasza Alien83 (#81377) üzenetére


djculture
félisten

Fél év és 10 euro lesz maximum , sőt fast2playen meg egyebeken 5 euro. Eléggé milliomos palánta lehet az aki ennyit kifizet egy elbaltázott konzol portos játékért.

[ Szerkesztve ]

(#81379) Alien83 válasza djculture (#81378) üzenetére


Alien83
senior tag

Mi 5 euró a full játék?

(#81380) ayo


ayo
addikt

ingyen Payday 2 maszk a Humble Weekly oldalon

http://jateknaplo.blog.hu

(#81381) djculture válasza Alien83 (#81379) üzenetére


djculture
félisten

Az hát 5 euro volt tegnap is egy csomó traidernél ez is meg más is 15 volt a shadow mordor. Grid autósport 9. Szépen csökken ezeknek az ára is tudod. Adwanced cod nyavaját is steam-en majd 60 euroért vesztegetik máshol már most 39

[ Szerkesztve ]

(#81382) Alien83 válasza djculture (#81381) üzenetére


Alien83
senior tag

Basszameg 5 euro-ért megvenném, tudsz linkelni egy faszit aki még ad el? :D

(#81383) djculture válasza Alien83 (#81382) üzenetére


djculture
félisten

Sajnos nem mert tegnap volt ez ma ami jó áron van Saints Row IV: Game of the Century Edition 6 euro körül. Én már megvettem magamnak gift jól működik. Most nyomom.

[ Szerkesztve ]

(#81384) Alien83 válasza djculture (#81383) üzenetére


Alien83
senior tag

Azt nem értem tegnap hogy lehetett az 5 euro a tradereknél, ami most steam-en 60 euro, és most a trade-ereknél 29 TF2 kulcs, ami szintén 50-55 euro.
Ezt nem értem, tegnap mitől került a játék 10.annyiba?

(#81385) djculture válasza Alien83 (#81384) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom tegnap voltak érdekességek pl 2 euroért vettem wrc 4 meg state of decayt breakdownal együtt szintén 2 -ért (ezt leárazták ma ahogy látom a steam-en is de igy is alsó hangon 2,5 szeres áron van a kettő . Lehet valahgol elvolt árazva nemtudom én csak megvettem leszrom hogy honnan van az a lényeg hogy megy. Eddig egy giftet se mertem amúgy venni de ezek kb visszautasithatatlanok voltak Kockáztattam.:)

[ Szerkesztve ]

(#81386) Alien83 válasza djculture (#81385) üzenetére


Alien83
senior tag

Az komoly legközelebb írj nyugodtan ha látsz ilyet, vicces hogy az Evil Withinnek akár a DLC-je is drágább mint 5 euro....és sajna senkinek nincs már belőle, 29 kulcsot kérnek, 29x1.9 euro.

(#81387) i2k válasza djculture (#81383) üzenetére


i2k
senior tag

Hol???

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81388) Csapoati válasza djculture (#81385) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ejj, jókor szóltál... A WRC 4-et már régóta vadászom. Azért 5 euróért sem volt rossz vétel (fast2play), reméljük nem üzbég gyerekektől ellopott kártyával vették.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81389) djculture válasza i2k (#81387) üzenetére


djculture
félisten

Fats2playen is megvehető annyiért ha a Saints Row IV: Game of the Century Edition-ra gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#81390) Wolverine válasza djculture (#81385) üzenetére


Wolverine
félisten

Én ilyenkor erősen gyanakodnék, hogy a) lopott kulcsokról van szó; b) lopott kártyával vett kulcsokról... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#81391) djculture válasza Wolverine (#81390) üzenetére


djculture
félisten

Akkor a lengyel 13.47€ -os adwanced warfare-ról mit szólnál? Reggel annyiért adták most már 31 euro :) Lopott akkor lopott lóvé paypallal ugyis visszajön nemérdekel már az se. A steam a farncos drága áraival tehet egy szívességet.

[ Szerkesztve ]

(#81392) Csapoati válasza Wolverine (#81390) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bennem is van azért némi gyanakvás, de ha 5 eurót bukok, az nem vált ki belőlem nerdrage-et. :) Főleg ha addig végig is játszom (már amennyiben egy autós játéknál beszélhetünk ilyenről). ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81393) viktor82 válasza djculture (#81391) üzenetére


viktor82
őstag

melyik az a lengyel oldal? ;]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#81394) genndy válasza Wolverine (#81390) üzenetére


genndy
addikt

c) baromira régiózáras játékról... (mondjuk ennek ellentmond hogy be tudta aktiválni)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#81395) djculture válasza genndy (#81394) üzenetére


djculture
félisten

Giftet adnak egy linkkel rákattintasz a steam-en megnyilik az akountod és hozzá lehet adni .Már ezt se tudtam hogy ennyire autómatizálva van. Ebböl élnek rengetegen

[ Szerkesztve ]

(#81396) szami777 válasza djculture (#81376) üzenetére


szami777
addikt

Nem vagyok otthon így nem értem, hol van az alap evil within bundleban?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81397) Hunbeast87 válasza szami777 (#81396) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Steamen, a The Call of Cthulthu-val lehet megvenni együtt, inkább ajándék hozzá. Mármint a TCoC az Evil Withinhez és nem fordítva. :DDD
Buy The Evil Within and receive a free copy of The Call of Cthulhu. Limited time offer!

De így 59.99-ért.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#81398) Wolverine


Wolverine
félisten

Desura - ingyenes játékok. Mindig az aktuális lista látszik a linken.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#81399) szami777 válasza Hunbeast87 (#81397) üzenetére


szami777
addikt

Ezt aztán az akció, csapot papot otthagyok rögtön és veszem is :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81400) #79621120


#79621120
törölt tag

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.