Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81701) Crytek válasza FollowTheORI (#81677) üzenetére


Crytek
veterán

Életem első játéka ami azt írja ki hogy a cpum nem elég és nem indul. Ide is eljutottunk :C

Next PC Upgrade: 2022

(#81702) szami777


szami777
addikt

GMG
Napi akciók keretében a LEGO játékok kaptak leárazást.
A főoldalon kint lévő voucher elvileg jó hozzá, de valamiért még nem fogadja el.
23% BWG00E-QJP45O-INFGR1

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81703) Heavyrain válasza SityiSXT (#81699) üzenetére


Heavyrain
őstag

Nem 100%-ban ilyen,de a Sorcery!-t is próbáljátok ki mindenképpen! :K

[ Szerkesztve ]

(#81704) kriszpontaz válasza SityiSXT (#81699) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Basszus majdnem mind megvan :) ami az oldal felső-középső részén listázva van.

[ Szerkesztve ]

(#81705) szacsee válasza SityiSXT (#81650) üzenetére


szacsee
nagyúr

Hideg van hülyék lennének kimenni a kertbe kapálni.
Öcsém anno nyomta a Farmarena-t kertben meg nőtt a gaz, fogtam a kapát bevittem neki, hogy próbálja ki realtime milyen érzés és még értelme is van. :DDD

(#81706) djculture válasza Crytek (#81701) üzenetére


djculture
félisten

Jól birta a core 2 duó hány éves szerkezet is? Nekem viszi a gépem mint a szél pedig most én is gyengébbre váltottam...

[ Szerkesztve ]

(#81707) tomsolo válasza Crytek (#81701) üzenetére


tomsolo
őstag

az egy 7 éves chip ami az aláírásodban van :F

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81708) szacsee válasza Crytek (#81701) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ez valami mesterségesen generált korlát, ugyanis a minimális procit először E8200-nak adták meg, ami kb ugyanaz csak kisebb csíkszéllel gyártva.
Ehh most látom kicsit emeltek a gépigényen, bár egy rángatott 6750 simán befog egy i3 -530-at, csak lehet valamelyik utasításkészlet hiányzik.

(#81709) djculture válasza Crytek (#81701) üzenetére


djculture
félisten

Nem lehet hogy amúgy a 6 giga ram minimum miatt nem indul ez se mint először a ghost?
Mert nekem még a 8 giga ram miatt is ugatott hogy out of the memory. Láttad irtam az sg forumon is hogy a lapozófájlt kellett ujra belőnöm. Egy játék se ugatott eddig hogy kivolt kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#81710) Agyzuzo válasza FollowTheORI (#81677) üzenetére


Agyzuzo
addikt

UPC gyorsabban lehúzza Steam-ről mint amilyen sebességgel a DVD meghajtómmal telepíteni tudnám. Szóval igen, jobb. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#81711) djculture válasza Agyzuzo (#81710) üzenetére


djculture
félisten

Majd jövőre a konzultáció után csináld meg majd ezt ;] Most kaptunk némi időt de ezek nem tettek le arról hogy megszabályozzák a netet

[ Szerkesztve ]

(#81712) Mate válasza djculture (#81711) üzenetére


Mate
nagyúr

Miért, neked ncore-ról nem ugyan annyi volt letölteni? ;]

(#81713) djculture válasza Mate (#81712) üzenetére


djculture
félisten

Vagy húsz haver megvette ugyhogy nem kellett töltögetnem szerencsére max az 5 megát ... :P
Viszont így kipróbálás után azt mondom hogy még pénzt is érdemes ezért a részért adni.

Dirt akció a gamersgate oldalon: [link]

[ Szerkesztve ]

(#81714) cikasz


cikasz
őstag

Ingyé Weird Worlds

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#81715) tomsolo


tomsolo
őstag

Hát ez a WakFu remek időégető alkalmazás ennyiért.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81716) Cheesus


Cheesus
senior tag

A Fighting Chance pack, amit a dobozos Evil Within mellé adnak az vajon benne lehet a Season Pass-ban, illetve olyan tartalom, amit alapból megszereznénk a játékban, vagy tényleg egyedi kis cuccokról beszélünk, amit csak ezzel a "kiadással" lehet megszerezni?
Mert igaz hogy még számomra elég drága, de a cdgalaxison van egy limited edition belőle, amibe ugye benne van ez a kis DLC + hologramos kártya stb. Ha ennek lemegy az ára akkor érdemes erre beruházni (annak tudatában hogy nekem kellenek a kis mütyürök hozzá, és félretesszük hogy sz@r/nemsz@r a játék, (nekem tetszik))?

https://www.twitch.tv/csehla

(#81717) djculture válasza Cheesus (#81716) üzenetére


djculture
félisten

Nincs benne 2 plusz karakter lesz plusz 3 küldetéscsomag :

The Evil Within Season Pass első csomagja a trailerekből és képekről ismert széffejű ellenséget, az ún. The Keepert, avagy Boxmant állítja középpontba, akivel egy csokor szadista, küldetésalapú térképet teljesíthetünk. A második és harmadik sztori DLC viszont ennél is érdekesebb, ezekben a játék főhősének egyik társát, Juli Kidmant irányíthatjuk új területeken keresztül, új ellenségektől rettegve.

[ Szerkesztve ]

(#81718) Cheesus válasza djculture (#81717) üzenetére


Cheesus
senior tag

Köszi a választ, énis ezt találtam meg csak gondoltam rákérdezek biztos ami biztos :R
Akkor ha lemegy az ára és még nem fogyott el megveszem dobozosan, aztán beszerzem majd a Season Pass-t is (tudom hogy most 5€, de mire megvenném dobozosan lehet már az alapárát is csökkentették)

csaba951: Neked is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#81719) csaba951 válasza Cheesus (#81716) üzenetére


csaba951
veterán

Megnéztem! Jelenleg nincs felsorolva a Season Pass tartalmai között. Előrendelői kiadásoknál lehet egyedül megtalálni. Persze ez még változhat később, a kiadótól függ, hogyan alakul...

(#81720) Crytek válasza djculture (#81709) üzenetére


Crytek
veterán

Szerencsére ebből kivették azt a 6GB ramos bohóckodást csak kiirja kevesebb van mint 6gb ha elinditom esetleg szarul futhat. De mivel nincs meg a 4 mag (2 mag + HT minimum) így nem indul.
Szerencsére ezért vettem xbox 360-at és vittem végig azon az ilyen esetekre. :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#81721) TBT


TBT
addikt

Lara Croft and The Temple of Osiris Gold Edition - 11990 Ft

Idehaza is kapható lesz dobozos formában. Ez már haladás! :D

Tartalma:
- Lara Croft and the Temple of Osiris játékszoftver
- Lara Croft figura (ez eléggé meh...)
- Season Pass (3 skin csomagot és 3 pályát fog tartalmazni)
- Artbook
- Térkép

+ Deus Ex skin DLC + Tomb Raider Legend skin DLC

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#81722) maross válasza TBT (#81721) üzenetére


maross
veterán

Nehez pozitivan nyilatkozni az ararol :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#81723) Crytek válasza TBT (#81721) üzenetére


Crytek
veterán

Gamersgate-en elkurtam rá a coinjaimat mert drágák az áraik ugyse fogok soha semmit venni már.
Szóval várom a megjelenést. Legalább serialt adhattak volna hogy a steam fiokomba jól mutathasson :D

Next PC Upgrade: 2022

(#81724) eami válasza Crytek (#81723) üzenetére


eami
addikt

tomb raider eladása után tudod ki vesz meg tőlük mit....

(#81725) Zamery


Zamery
senior tag

The Night of the Rabbit 693Ft Nuveem.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#81726) bul07


bul07
nagyúr

Nem nézte valaki véletlenül hogy valahol Ázsiai vagy Indiai Originben a Titanfall nem kapott e egy nagyon kedvező leárazást (5$ körülre)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#81727) marcusa válasza bul07 (#81726) üzenetére


marcusa
addikt

Amazonon 10$, szerintem simán megéri ezt a pénzt :)
Még nem volt sok időm játszani vele, de nekem nagyon tetszik!
Akinek megvan a season pass sokat ad hozzá? Megéri megvenni?

:-)

(#81728) Dilikutya válasza bul07 (#81726) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért fél éves játékot legális boltban 5$ körül találni elég necces, még akkor is, ha egy olyan zuhanó titánról van szó, mint az EA tavaszi játéka. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#81729) Dapro


Dapro
senior tag

Nem tudjátok, hol tudok a legolcsóbban pvz garden warfare-hez jutni? :R (kinguin-t ismerem csak)

más: xcom enemy unknown 1,5€

[ Szerkesztve ]

(#81730) djculture válasza bul07 (#81726) üzenetére


djculture
félisten

3500 körül van mindenhol bár indiait még nem néztem ott még alszanak 4 óra van hajnal..

[ Szerkesztve ]

(#81731) djculture válasza djculture (#81730) üzenetére


djculture
félisten

Visszavonom thailandon 2420 ft a deluxe meg 5360ft elvileg 4 -én este 23 ig ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#81732) wwenigma válasza Dilikutya (#81728) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ala tudnad tamasztani, vagy legbol kapott - hasrauteses allitasokkal dobalozol?

Marcusa: jok a palyak amiket ad de a tipikus season pass betegsege megvan, aranylag kevesen ruhaznak be ra.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#81733) tomsolo


tomsolo
őstag

Fú ez mekkora játék volt!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81734) eami válasza tomsolo (#81733) üzenetére


eami
addikt

gyorsan be is szereztem :)) sajnos anno (nekem) volt benne egy olyan bug ami miatt végül nem tudtam kijátszani.

(#81735) djculture: pedig ez bőven megér 3x annyit is....

[ Szerkesztve ]

(#81735) djculture válasza tomsolo (#81733) üzenetére


djculture
félisten

Pong is az volt de azért még nem fizetek érte több mint 1000 pénzt újra :P Legtöbb ilyen játék a mai gépeken már el se indul még ha GoG módra optimalizálva lenne akkor megérteném az árát.

[ Szerkesztve ]

(#81736) djculture válasza eami (#81734) üzenetére


djculture
félisten

Ja annak aki vakon megvesz mindent a múlt milyen jóvolt felkiáltással ...
Aki meg okos megnézi az adott játék fórumtémáját és jé: Bug bug crash crash bug random crash. De fizess nyugodtan egy inkompatibilis játékért. Én már beszoptam ezekkel a régi játékokkal párszor steam-en igy kezdek vásárlás előtt.

Chapter 2 Bug meg már van minden.

[ Szerkesztve ]

(#81737) eami válasza djculture (#81736) üzenetére


eami
addikt

úgy látom már megint formában vagy... ezt kb bármelyik játékról el lehet mondani, főleg azokról amik nemrég jelentek meg steamen.

Nahát! ez is nemrég jelent meg.... és már kapott is egy patchet. Régen is akadtak benne bugok de akkor még 4 CDről kellett felrakni és nem jött hozzá patch, mégis nagyon sokan szerették. Ráadásul elég időtálló alkotás, az meg csak külön bónusz, hogy nem csak kilökték a 16 évvel ezelőtti verziót hanem javítgatják is a visszajelzések alapján. Mindezt egy 16 éves játéknál... de már megint nagyot kellett mondani ugyebár :U

(#81738) maross válasza tomsolo (#81733) üzenetére


maross
veterán

Ez bizony jo volt :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#81739) djculture


djculture
félisten

Direct2Drive-al mivan küldözgetik itten a hírleveleket meg az aktiváld a fiókodat mert nyerhetsz szövegeket, de még az oldala se működik:) Ugyanazt irja ki mint évekkel ezelőtt hogy gamefly az új oldal ...

[ Szerkesztve ]

(#81740) eami válasza djculture (#81739) üzenetére


eami
addikt

esetleg olvasd el mit küldözgetnek :U Hivatalos start November 8, akkor ha regelsz aktiválsz, esetleg nyerhetsz :)

[ Szerkesztve ]

(#81741) looser válasza djculture (#81736) üzenetére


looser
addikt

Gog verzió w7 64 biten remekül fut :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#81742) prtvlogan válasza eami (#81737) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Desperados 1 - 2-őt vettem meg legutóbb a steamen. Intel i7- es procival szaggat a játék olyan szinten, hogy játszhatatlan... Sajnos a support magasról tett rá, úgyhogy ha mást nem is egy fórumot vásárlás előtt érdemes átnézni...

(#81743) Anonymus X válasza prtvlogan (#81742) üzenetére


Anonymus X
tag

Régi játékokat csakis a GOG-ról. A Commandos 1 is gázos Steamen, úgy kell fixet letölteni hozzá. Ellenben a GOG verzióval semmi baj nincs.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#81744) ollie válasza Anonymus X (#81743) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a GOG-osok megdolgoznak a pénzükért.

***

(#81745) kriszpontaz válasza ollie (#81744) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Meg ugye a nagy része optimalizált DOSBoxban fut.

(#81746) djculture


djculture
félisten

Nemrég volt panaszkodás hogy de drága , most elég jó áron van a simplycdkeys-en:

[ Szerkesztve ]

(#81747) tomsolo válasza djculture (#81746) üzenetére


tomsolo
őstag

ezt fajta játékstílust sose értettem mire jó ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81748) atomeec válasza tomsolo (#81747) üzenetére


atomeec
senior tag

Haverom csak ezzel játszik, nagyon sok órát ölt már bele, mondom is neki, mert fáj a foga az újra. Szóval köszönöm szépen :R

Tény, hogy én se tudnék vele mit kezdeni... ;]

Megbízható a linkelt oldal?

(#81749) djculture válasza atomeec (#81748) üzenetére


djculture
félisten

Az, egyszer volt bajom velük mikor a sniperes dologból lopott kódok kerültek ki de a pénzt akkor is visszadták plusz adtak 5 font-ért egy ingyen játékot.
Én se szeretem amúgy ezeket a manager játékokat, de sokan bele vannak hülyülve így azért hívtam rá fel a figyelmet most olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#81750) nepszter1 válasza djculture (#81746) üzenetére


nepszter1
addikt

Ahhh isten vagy

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.