Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80901) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Gamersgate on megvettem a Fallout 3 mat és a New Vegas t is, de utobbit nem tudom regelni Steamben mert azt írja, hogy nem megvásárolhatók az országomban, iylnekor mit lehet tenni?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#80902) djculture válasza Shepherdke (#80897) üzenetére


djculture
félisten

Akkor neked kinyilt az ajtó és át tudtál menni? Nekem ilyen mai napig, vagy nincs nyitva az ajtó vagy ha nyitva van akkor se lehet átmenni rajta : [link]

Goodspeed ahogy irja valaki : This Game is TRASH, ABSOLUTELY TRASH

[ Szerkesztve ]

(#80903) genndy válasza laceszgamer (#80901) üzenetére


genndy
addikt

Felteszed SteamTradesre, egyébként pedig megveszed Steamen. Egy párszor már ki lett tárgyalva hogy a NW eléggé záras.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#80904) Shepherdke válasza djculture (#80902) üzenetére


Shepherdke
tag

Igen. Miért olyan hihetetlen ez? :)
A megjelenése napján kezdtem el a játékot és 5 óra alatt sikerült is végigvinni. (Bár mondjuk ez elég karcsú)

(#80905) ayo válasza eami (#80894) üzenetére


ayo
addikt

mellesleg 3k cdgalaxisban szóval még nem is olyan nagy az akció

http://jateknaplo.blog.hu

(#80906) laceszgamer válasza genndy (#80903) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát azért egy feliratot kitehetnének, hogy bocsi, de régiozár is van... irtam nekik support ticketet kiváncsi vagyok mi lesz a válasz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#80907) eami válasza ayo (#80905) üzenetére


eami
addikt

végül 1200ért csak megérte :))

(#80908) djculture válasza Shepherdke (#80904) üzenetére


djculture
félisten

Tekintve hogy ahány embert kérdeztem akinek megvan egyik se tudta továbbvinni ott így persze hogy hihetetlen. Legutoljára ugy 4 hónapja inditottam el ugyanaz az ajtó megint megvolt. Azóta mondjuk nem néztem lehet javitották, de én nekem már a tköm kivan azzal ajátékkal..

[ Szerkesztve ]

(#80909) eami válasza djculture (#80908) üzenetére


eami
addikt

majd írok sikerült e kitolnom :D

(#80910) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Kb egy órája szarakodok a gammersgate-val a fallout 3 goty-at szeretném megvenni, de valamiért nem akar összejönni, hiába megyek a buy-ra, vagy nem csinál semmit, Vagy pedig ezt írja:
Checkout
YOUR SHOPPING CART IS EMPTY
Your shopping cart is empty

vagy pedig azt hogy csak max 2 terméket tudok megvenni.

Más böngészővel próbáltam, ott egyszer sikerült, eljutottam a paypalig, utána eltűnt a paypal ablak, és sehol semmi... wtf?

[ Szerkesztve ]

(#80911) Dilikutya válasza sto1911 (#80896) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én tavaly vettem Quake 1-2-3-at, Doom-ot, Commander Keen-t... 1-2 éve az Auchanból a Gobliiins 4-et kimondottan az extraként adott 1-2-3 részek miatt hoztam el. Jedi Knight részeket is vettem nemrég. Elkezdtem újrajátszani a Jedi Academy-t egy poros DVD-ről a reloaded verzióval, aztán egyszercsak már Steam-ről folytattam. 5€ nem sok egy olyan régi játékért, amit valóban újra végig is akarsz játszani. Pluszegysornak nyilván drága, de annak az 1$ is az, mert nincs értelme.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80912) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Dead Island: Riptide 5€
Dead Island Collection 7,99€

A Riptide csak az alapjáték, de ahogy nézem, a DLC-kben csak pár skin, meg fegyver van.

SZERK.: Deep Silver hétvége van a Steam-en, Metro Redux Bundle 19€, részenként 11€, Saints Row Pack 13,74€...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80913) djculture


djculture
félisten

gamersgate angol oldalán a bf4 is jó olcsó lett már. Mondjuk fél éve nem néztem ezt se, mert nagyon gagyi volt a hármashoz képest.:

[ Szerkesztve ]

(#80914) Źşë' válasza djculture (#80913) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem a bc2 volt az etalon, bf3 nagyon nagy puding, a bf4meg javarész ami nem tetszett a bf3ban azt kijavították, és a hitbox is jobb, meg a netkód is - lenne valami csomag ami tartalmazza az alapot és a deluxe dlcket akkor megvenném - persze jó árért, mert amit már ezek is művelnek a bf sorozattal az felér egy baserappel... már aki tudja mire gondolok ˘˘

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#80915) Alien83 válasza djculture (#80913) üzenetére


Alien83
senior tag

Nem gagyi, csak sok hiba volt, állítólag nemrég volt egy uj peccs, amivel tökéletesítették a multit!

(#80916) eami válasza djculture (#80913) üzenetére


eami
addikt

én konkrétan elaludtam rajta játék közben :DD

(#80917) breakout123 válasza eami (#80916) üzenetére


breakout123
aktív tag

Lehet nem üres szerverre kellett volna felmenni! ;]

Origin: malysztor

(#80918) djculture válasza Źşë' (#80914) üzenetére


djculture
félisten

Van már dobozosba is ilyen 1 hete jelent meg kb:
[link]

"Battlefield 4 alapjáték ÉS Battlefield 4 Premium KIEGÉSZÍTŐ, egy csomagban."

[ Szerkesztve ]

(#80919) warcat


warcat
veterán

Ausztrál régióban 0.19 dollár a Dark Souls™: Prepare To Die™ Edition,lehet szaladni a steamtradesre akinek még nincs meg.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#80920) bul07 válasza Alien83 (#80915) üzenetére


bul07
nagyúr

Aha... exe hiba még előjön nálam, elég ritkán játszok de az valahogy nem jön be hogy 2-3óra játék alatt vagy 2x exe hibával kivág, sok hibája van még mindig

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#80921) ZS3NI válasza warcat (#80919) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ha sikerül valakinek szerezni egy példányt plusszban, akkor adnék érte néhány kártyát.

Steamtradesen sajnos még nem terjedt el... :(

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#80922) szami777 válasza ZS3NI (#80921) üzenetére


szami777
addikt

nem az a baj, hogy nem terjedt el, hanem az, hogy senki se adja normális áron.
2 kulcsokat akarnak elkérni értük, hát elmehetnek a fenébe.
A legolcsóbb 1.5 kulcs volt, de nem hiszem, hogy nincs egy normális trader, aki picit olcsóbban adná.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80923) maddionmax válasza szami777 (#80922) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nincs! Most beszéltem kettővel,aki feltankolt rendesen, a normális el sem ad most.

Kivárnak és majd 3-4 kulcsért adják.

A filléresek kifogytak.

[ Szerkesztve ]

(#80924) szami777 válasza maddionmax (#80923) üzenetére


szami777
addikt

na mind1 hagyom, ennyit nem ér.
Jobban járnának ha mondjuk fél vagy egy kulcsért adnák darabját, több fogyna, többet kereshetnének.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80925) warcat válasza szami777 (#80924) üzenetére


warcat
veterán

Nincs így mert max 10 darabot lehet venni egy játékból/fiók ha gift ha nem gift,aztán egy ideig nem enged többet. Tropico 4 Collectorsnál is ez volt :)
Ráadásul bár több fiókja sokaknak lehet, normálisan hozzárendelt fizetési módja kevesebbnek van,ha meg is csinálja most, nem tudja elcserélne egy ideig azokat a gifteket.Persze a 2 kulcs elég kapzsi,de hát ausztrálokról van szó,pénzesek,nem ugranak fillérekért.

EA: It's in the crate!

(#80926) maross válasza warcat (#80925) üzenetére


maross
veterán

ha most elszorhatnad 1 kulcsert, holnap kettoert, par nap mulva meg 3-4ert, valaszthatsz a butasag es a kapzsisag kozul mint negativ perk.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#80927) eami válasza breakout123 (#80917) üzenetére


eami
addikt

őszintén szólva multi részét el sem indítottam, mert nem érdekel. Gondoltam a singlet kitolom, de tényleg sikerült elaludni rajta. Már bánom hogy anno nem adtam el a kódot :\

(#80926) maross : aztán nehogy kapjanak azok a giftek egy lockot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#80928) #79621120


#79621120
törölt tag

Amint látom ismét sikerült hibásan megjelentetni egy játékot . Sokan panaszkodnak a Steam fórumon , hogy a Sid Meier's Civilization: Beyond Earth nem támogatja az 1920x1080 képernyőfelbontású monitorokat .

(#80929) i2k válasza Źşë' (#80914) üzenetére


i2k
senior tag

Bad Company 2-t én is szerettem. Közel 900 órám volt benne. S az még nem is sok, ugye.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80930) Dilikutya válasza szami777 (#80924) üzenetére


Dilikutya
félisten

19,99€ jelenleg a játék. Fél kulcs az már nagyon a legalja. Amire ennyit se szán az ember, mert nem éri meg neki, arra nem érdemes semmit költeni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80931) djculture


djculture
félisten

3D Realms Anthology 20 dollárért:

3D Realms Anthology includes the following games:

•Arctic Adventure
•Bio Menace
•Blake Stone: Aliens of Gold
•Commander Keen: Goodbye Galaxy
•Commander Keen: Invasion of the Vorticons
•Math Rescue
•Monster Bash
•Mystic Towers
•Paganitzu
•Monuments of Mars
•Cosmo's Cosmic Adventure
•Crystal Caves
•Death Rally
•Alien Carnage
•Hocus Pocus
•Major Stryker
•Blake Stone: Planet Strike
•Realms of Chaos
•Pharaoh's Tomb
•Word Rescue
•Secret Agent
•Raptor: Call of the Shadows
•Terminal Velocity
•Wacky Wheels
•Stargunner
•Shadow Warrior
•Wolfenstein 3D
•Rise of the Triad: Dark War
•Duke Nukem
•Duke Nukem 2
•Duke Nukem 3D
•Duke Nukem: Manhattan Project
[link]

ez is elég aranyár számomra de legalább van benne egy mázsa régi cím :)

[ Szerkesztve ]

(#80932) csaba951 válasza warcat (#80925) üzenetére


csaba951
veterán

+1 #80926 maross-ra :D
Hasonlóan magvas meglátásokat lásd: A vagyongyűjtés szabályai (Star Trek)

[ Szerkesztve ]

(#80933) djculture válasza csaba951 (#80932) üzenetére


djculture
félisten

10.Még ha ingyen van is, mindig meg tudod venni olcsóbban
Ez tetszik nekem :D

[ Szerkesztve ]

(#80934) tipuka válasza eami (#80927) üzenetére


tipuka
addikt

Én a BF3 alatt aludtam el, a 4-en nem. :D

(#80935) #79621120 válasza djculture (#80933) üzenetére


#79621120
törölt tag

Találd ki , hogy ki juttott erről az eszembe .

(#80936) djculture válasza #79621120 (#80935) üzenetére


djculture
félisten

Reggel van még a barkóbához..

Amúgy ugylátszik már csak 40-50 gigás játékok lesznek jó lesz ha bejönnek akorlátos csomagok ezeket letölteni. Megveszed majd és jövő hónapban tudod letölteni mert épp kifogyott az adatkeret.

AC Unity:
Minimum PC Specs:
•Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz processor
•6 GB RAM
•NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM) video card

Recommended PC Specs:
•Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better processor
•8 GB RAM
•NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM) video card

Additionally, the following requirements must be met:
•Windows 7 SP1 or Windows 8/8.1 (64-bit versions only)
•DirectX Version 11
•DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
•50 GB available HDD space

[ Szerkesztve ]

(#80937) reelc válasza csaba951 (#80932) üzenetére


reelc
veterán

Na, igen a Ferengik. :D

145. Legbelül mindenki ferengi. :)

[ Szerkesztve ]

(#80938) breakout123 válasza eami (#80927) üzenetére


breakout123
aktív tag

Pedig a játék erőssége a multi! Single miatt ilyen játékokat felesleges venni szerintem. Egyébként a single eleje tényleg elég unalmas.

Origin: malysztor

(#80939) #79621120 válasza djculture (#80936) üzenetére


#79621120
törölt tag

Ha bejönnek a korlátos csomagok akkor sok magyar Steam felhasználó fog elszegényedni , vagy harakirit elkövetni . Nem is beszélve a Facebook függőkről .

(#80940) maross válasza #79621120 (#80939) üzenetére


maross
veterán

Lesz egy ezer forintos plafon/szemely, es csokolom. szolgaltato meg radharitja, es 5k helyett fizetsz majd 6-ot. Senki nem fogja azt mondani hogy akkor koszonom szepen matol nem lesz netem, mindenki szepen benyeli aztan mehet az internetes duhongobe frocsogni meg mémeket nezegetni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#80941) djculture válasza maross (#80940) üzenetére


djculture
félisten

De a szolgáltanak nem lesz plafon minden egyes gigáért neki fizetnie kell összesítve és neki nagyon nem lesz mindegy hogy te 10 gigát forgalmazol egy hónapban vagy 200-at.. Ezt tegnapi egyeztetésen is előadták a szolgáltatók hogy akkor korlátos csomagokat kell bevezetni a forgalom regulázása miatt.. 100-200 gigát is hallottam belső körökböl hogy annyi lesz a maximum aki ezt túllépi annak bontják majd a szerződését.

[ Szerkesztve ]

(#80942) reelc válasza djculture (#80941) üzenetére


reelc
veterán

Nem az internetadó a legnagyobb probléma.
Biztosan lesz felső plafon.
A legrosszabb esetben elleszek 1-2GB-os adatforgalommal, ha túl magas lesz a felső határ. Vagy ha irreálisan megnőnek az előfizetési díjak.

Ami igazán érdekel a Cafeteria adóztatása, járulékok változása, stb. Ez többet kihúzhat a zsebünkből, mint az internetre havi +700-1000Ft-os adó.

(#80943) maross válasza djculture (#80941) üzenetére


maross
veterán

Azert van ra ot forintom, hogy nem fogja a 100 gigad utan befizetni a 15ezer forintot.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#80944) djculture válasza maross (#80943) üzenetére


djculture
félisten

Biztos is mert leirja a társasági dolgokból mint veszteség. De ettöl még befogja vezetni ha úgy alakul és majd sakkozhatunk agigákkal, visszajöhet gyorsan a fizikai fájlcserebere. Nekem megvan backupolva ez a játék a steamröl nem kell letölteni neked meg egy másik van meg:) Minden esetre a híreket figyelni kell és lekell tölteni minden nagyobb dolgot ha ez bejönne.

(#80945) bul07 válasza maross (#80940) üzenetére


bul07
nagyúr

Én azt fogom mondani hogy frászt, lejjebb nyomom a csomagot 20/1-re vagy 10/0.5-re és a jelenleginél is kevesebbet fizetek nekik , kicsit több idő míg lejön, de megvoltam én a 4/0.5 nettel is

És ha más nem mint régen hurcoljuk a HDD-et egymáshoz :) (Fejlődés csak éppen visszafele)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#80946) maross válasza djculture (#80944) üzenetére


maross
veterán

nem fogjak visszaloni az egesz magyar netet a kozepkorba, csak egy kis penz kell mindenkitol. amig nincs kobe vesve, total ertelmetlen beszelni rola, ez ugyis csak teszt hogy mit tud még megenni a nep, es utana majd orul szepen a tizedakkora buntinek.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#80947) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Az internetadónak van több topikja is. Itt van egy pl: klikk!. Menjetek át oda, mert ollie le fogja harapni a fejetek.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#80948) viktor82


viktor82
őstag

Van valami hír a hellowini akciókról?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#80949) maross válasza ZsZso (#80947) üzenetére


maross
veterán

sorryka, en befejeztem orokre :)

Csak engem zavar hogy nem is talalom a weekend dealeket, ugy kellett osszemazsolazni? killer is dead, saints row 4, sehol nem latom hirezve. Meg van sacred 3 is, akit erdekel.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#80950) Frod válasza i2k (#80879) üzenetére


Frod
addikt

Jól látom, hogy Win 8.1-en nem szalad el a Fallout 3?
Nekem mindig is kimaradt, de a komplett pakk ennyiért megérné - bár jó kérdés valaha is lenne időm kitolni :D

Do you see the white shadow?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.