Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81651) Alien83 válasza kevin1155 (#81642) üzenetére


Alien83
senior tag

MW2 , aki már mond az hülye.

(#81652) djculture válasza SityiSXT (#81650) üzenetére


djculture
félisten

Hát mint látod igen:) Mondjuk nem csodálkozom a tescoban is ez a sorozat a lejobban fogyó játék.

[ Szerkesztve ]

(#81653) sultansmith válasza DJGABI (#81533) üzenetére


sultansmith
senior tag

én nem igazán értem, nálam az már 19.99 dodó.

De az instant acces az télleg 10...

[ Szerkesztve ]

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#81654) djculture válasza sultansmith (#81653) üzenetére


djculture
félisten

Megfelelő origin webshopból (indiai , thai stb)már most is 5000 a dlc-kel együtt. Gondolkoztam rajta én is de nekem elég volt belőle a próba is annak idején. Halál unalmas. 2000ft az amit nekem megérne és lesz is annyi jövőre akkor talán megveszem disznek.

[ Szerkesztve ]

(#81655) Alien83 válasza sultansmith (#81653) üzenetére


Alien83
senior tag

PC Download volt, de elfogyott.

(#81656) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Pesterzsébeti Media Marktban 999 Ft-ért találtam Trials Evolution Goldot. Elvileg ez az eddigi legalacsonyabb ára, és bár nem steames (ráadásul uPlay így is-úgy is kell hozzá), de szép fémdobozban adják, pár arany színű kiegészítő cucc kódjával együtt. Volt még pár darab.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81657) Alien83 válasza Csapoati (#81656) üzenetére


Alien83
senior tag

Az kemény, annyit megér ám a cucc, ha tudnám hogy fut jól a pc-men megkérnélek hogy szerezz nekem is. :D

(#81658) Csapoati válasza Alien83 (#81657) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sajnos nem járok arra egy darabig. :( De talán a többi MM-ben is ennyi, ha rászánod magad.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81659) Alien83 válasza Csapoati (#81658) üzenetére


Alien83
senior tag

Hát mostanság én sem jutok sajnos be...:S

Az első rész után, elvesztettem a hitem.
A többi 2-nél bortányos irányítás volt.
Itt a 4. részben megint tökéletes, annyira kézenfekvő a demoban az irányítás, hogy ihaj!

[ Szerkesztve ]

(#81660) Stockbauer79


Stockbauer79
tag

Mortal Kompakt 5 dodóért Amazonon.
Ha még nem volt...

just leave me alone

(#81661) sultansmith válasza Stockbauer79 (#81660) üzenetére


sultansmith
senior tag

világi nagy játék, toljátok!

[ Szerkesztve ]

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#81662) Csapoati válasza Stockbauer79 (#81660) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mortal Kompakt. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81663) -Nemtom- válasza Alien83 (#81659) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Webshopjukban is 999huf, ingyen szállítással.

(#81664) Phobion


Phobion
őstag

sziasztok!

Call of Duty és United Offensive-et valahol meglehet vásárolni olcsón? Steam-en horror áruk van :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#81665) Alien83 válasza -Nemtom- (#81663) üzenetére


Alien83
senior tag

Köszönöm az infót!

(#81666) csaba951 válasza Phobion (#81664) üzenetére


csaba951
veterán

Kivárod amíg Steam-en akciós lesz, és akkor megkeresed kedvenc trader-ed! :)

(#81667) szami777 válasza Alien83 (#81659) üzenetére


szami777
addikt

"Hát mostanság én sem jutok sajnos be...:S"

Csekkold a honlapot, ingyenes házhoz szállítás van ;)
[link]

Szerk:
látom előbb írták, elkerülte a figyelmem. :B

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81668) Alien83 válasza szami777 (#81667) üzenetére


Alien83
senior tag

Köszönöm.

De basszus most esett le, hogy én összetévesztettem a FUSION-al, nekem a FUSION kell, az tetszik...majdnem megrendeltem. :D

Basszus mindegy várok még akkor.

4 játék van elvileg:

Trials
Trials 2
Trials Evolution
Trials Fusion

Trials irányítása fasza volt.

a 2. résznek meg az Evolution-nak nekem nem tetszett, hanem az új Fusion-nak érzem megint azt a fazsa irányítást, mint akkor az első részben.

[ Szerkesztve ]

(#81669) Dilikutya válasza kevin1155 (#81642) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig nagyon jók a 4. rész előttiek is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#81670) Alien83 válasza Dilikutya (#81669) üzenetére


Alien83
senior tag

CoD 1-2 durva, csak mai szemmel nézve nem lehet futni, és nincs nagy multi közönsége már, szóvaal szép emlékek, de csak emlékek!

(#81671) Dilikutya válasza Alien83 (#81670) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én mai napig várok egy remek leárazásra, és nem csak pluszegysor lenne!

Bár a multi pont hidegen hagy.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#81672) genndy válasza Alien83 (#81670) üzenetére


genndy
addikt

CoD 1-2? Nincs nagy multi közönség? Ránéztél te mostanában valami szerverkeresőre? Nem hiszem. Mert bizony elég sok van és még mindig népesek. Asszem sok játék szeretné ha ennyi ideig húzná a multija.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#81673) eami


eami
addikt

Szeretek részt venni alpha / beta tesztekben, olyan játékoknál főleg amit próbálnak tolni / hypolni ezerrel. Ilyenkor általában rövid idő alatt kiderül, hogy kicsit sem érdekel az adott játék és számomra egy fillért sem ér :)) Evolveal mentem egy karikát az előbb :)

[ Szerkesztve ]

(#81674) szami777 válasza breakout123 (#81647) üzenetére


szami777
addikt

Igazából az összes codnak van annyi játékosa, hogy bármikor felmész, tudjál játszani.
Ez mindenképpen egy nagy pozitívum, nem sok sorozat mondhatja ezt el magáról.
Így mindenki meg tudja találni a legjobban hozzá illőt.
Az újabbak nekem azért sem jönnek át, mert tele van ilyen-olyan kütyüvel és a halálaid 70%-át kb azok okozzák nem az ellenfél fegyvere.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81675) birorichard válasza breakout123 (#81640) üzenetére


birorichard
őstag

Elvileg igen, valamikor éjszaka.

"Big Alpha begins Friday, October 31st at 9AM PDT and ends on all platforms Sunday, November 2nd at 8PM PST. "

Szóval ha jól számolom, holnap hajnal ötig.

[ Szerkesztve ]

(#81676) bager13 válasza genndy (#81672) üzenetére


bager13
aktív tag

Ne röhögtess!
Az eredeti szervereken alig van 50-100 játékos(a pbbans vagy ggc streming-es azon meg még ennyien sem), a pb támogatás megszűnt.

Persze tört szar szerver van annyi, mint a szemét és van rajta sok nyomorék is. Ha csalni akarsz ,akkor a tört szerver a legjobb választás, mert ban-olni úgy sem tudnak, ha lebuknál.
Ha szeretsz csalni vagy csalók ellen játszani ,akkor ajánlom!

(#81674) xsanyi77:
A régebbi steam-es részekkel is csak pár ezer ember játszik naponta. A dlc-s pályákat el lehet felejteni, TDM-en kívül nem sok mindent lehet játszani. Múltkor felraktam a BO-t ,mert már ezer éve nem játszottam vele.
1 SD és egy dem szerver volt, a többi tdm, dlc-s pálya meg nulla. Töröltem is.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#81677) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

6 DVD baszki... jobb letölteni nem? :U ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81678) regener válasza FollowTheORI (#81677) üzenetére


regener
veterán

Mi az a DVD? :U

(#81679) Dilikutya válasza regener (#81678) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az egy nagyon jó találmány, hasznos, ha nem akarod a teljes 40Gb-os játékot a Steam-ről telepíteni. A Digi, UPC 120Mbps-es lefedettsége nem olyan eget rengető ám. Nagyon sok embernek van 10-20Mbps sebességű ADSL-e, és nem azért, mert ő annyira ragaszkodik hozzá.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#81680) djculture válasza FollowTheORI (#81677) üzenetére


djculture
félisten

55 giga ugyhogy nemcsoda.. De még lesz egy mázsa patch is az lesz a másik 20 giga. Amúgy nem is rossz a kampány ez az első call of duty amit végignyomok a black ops óta..

[ Szerkesztve ]

(#81681) regener válasza Dilikutya (#81679) üzenetére


regener
veterán

Csak irónia volt :D Tudom milyen az ADSL: a múltkor a szerelő csávóval lemérettem mit tud a hálózatom, de 9,2Mb-nél már csomagvesztés volt, szóval maradt a 8megás csomag :)

(#81682) EnDaN válasza FollowTheORI (#81677) üzenetére


EnDaN
tag

Az itthon is megvásárolható lemezes verzió aktiválható Steamen?

(#81683) djculture válasza EnDaN (#81682) üzenetére


djculture
félisten

Kb 5 éve az összes call of duty verzió steam-es, a dobozos kiadás is.

[ Szerkesztve ]

(#81684) ViharVadász válasza EnDaN (#81682) üzenetére


ViharVadász
őstag

Igen, aktiválható.:)
Szerk.: lassú vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#81685) Dilikutya válasza EnDaN (#81682) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak ott lehet aktiválni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#81686) EnDaN válasza djculture (#81683) üzenetére


EnDaN
tag

Köszi mindkettőtöknek mindenkinek :) eddig mindegyik részt Steam-en vettem meg - amit megvettem - és nem láttam utalást a kinézett bolt oldalán hogy aktiválható-e.

[ Szerkesztve ]

(#81687) ViharVadász válasza EnDaN (#81686) üzenetére


ViharVadász
őstag

A dobozok hátulján mindig feltüntetik, hogy aktiválható e Steam-en. Ha nem tudni pontosan, hogy Steam-es e vagy sem a játék, érdemes a doboz hátuljáról keresni egy képet, mert onnan könnyen megtudni, mi a helyzet.:D [link]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#81688) FollowTheORI válasza EnDaN (#81682) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah... de énis megnéztem azért előtte a dobozt, mert a neten tényleg nincs sehol semmi utalás, hogy minden verzió oda kerül e.

Kemény 1 óra:10 perc alatt fel is másolta magát a lemezekről + 2.2 Gigát letöltött (SSDre).
A teljes telepítés így 1 óra:15 perc lett. :D

51 GB-ot foglal.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81689) Blaise válasza FollowTheORI (#81677) üzenetére


Blaise
veterán

10 Mbites nettel nem biztos :)

(#81690) Csapoati válasza Dilikutya (#81679) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem tegnap jott jol a doboz a Trials Evolution Goldhoz. Bepotyogtem a kodot uPlaybe, letolti, erre a telepites valami koreai nyelven volt. Vegignyomtam, hogy oke, utana biztos angol lesz. Hat, nem lett az. :D Ugyhogy doboz elo, dvd-rol telepitve mar angol lett. De hogy az RHCP valtozathoz honnan szedte, hogy kinai/koreai/japan nyelv kene, azt nem tudom...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81691) tomsolo


tomsolo
őstag

Zseniális mikért nem kérnek pénzt - nem is keveset.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81692) maross válasza tomsolo (#81691) üzenetére


maross
veterán

En mar nagyon reg hianyoltam ezeket..johetnek a regiek is digitalizalva, legalabb nem lehetne csalni :D.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#81693) bullseye válasza maross (#81692) üzenetére


bullseye
addikt

Már miért ne lehetne? Ami nem MMO, abban általában könnyen lehet, ami MMO ott is sok függ attól, mennyi kliens és mennyi szerver alapú, de ott nehezebb, drágább, meg ott szerintem értelmetlen is.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#81694) maross válasza bullseye (#81693) üzenetére


maross
veterán

Azert nem kell ennyire elvontan gondolkodni, arra gondolok hogy a kaland-jatek-kockazatban hasznalt szazujjas technika meg az ujradobott kockak itt eltunnek, vagy legalabbis kordaban lesznek tartva.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#81695) tomsolo válasza maross (#81694) üzenetére


tomsolo
őstag

Link

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81696) maross válasza tomsolo (#81695) üzenetére


maross
veterán

nem steames :DDD

szerk: itt is lehet csalni kockadobassal, nekem kell utana manualisan beirnom..tul nagy a kisertes

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#81697) kriszpontaz válasza tomsolo (#81695) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Van egy valag ilyen könyvem, azt hiszem ez is megvan a polcon, de imádtuk annak idején. (1 ujj, 2 ujj, 21 ujj szabály :D.)

(#81692) maross : van egy pár PDF-em is ami szépen fejezetre ugrik, de ugye abban is lehet csalni :)

[ Szerkesztve ]

(#81698) djculture


djculture
félisten

Végre meglett ez a hülye fear2 kieg is, mindig aranyáron adták az évek alatt most csak 1.99euro

[ Szerkesztve ]

(#81699) SityiSXT válasza maross (#81696) üzenetére


SityiSXT
őstag

Mobil ekönyv verziók - csak kompatibilis olvasó/app kell hozzá (pl. Androidon Aldiko), és kényelmesen játszható a vonaton. A kockák hiányoznak egyedül. ;)

(#81700) sagem válasza tomsolo (#81691) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem tök jó, van létjogosultsága (több, mint a kenyér meg xy szimulátoroknak :D), de az árát szerintem is eltúlozták, olyan sok meló azért nem volt vele, ennyiért már komolyabb indie alkotásokat kap az ember..:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.