Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81301) djculture válasza Mate (#81297) üzenetére


djculture
félisten

25 rugót az életbe se ér az biztos.

(#81302) ollie válasza Mate (#81289) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tököm eldurran....

Ilyen az, ha nincs barátnő. ;]

***

(#81303) Mate válasza ollie (#81302) üzenetére


Mate
nagyúr

Remélem is, hogy lesz hozzá barátnő DLC :D

[ Szerkesztve ]

(#81304) csaba951 válasza Mate (#81297) üzenetére


csaba951
veterán

Szívtam nagyon a fogam, de csak kifizettem Steam-en a Gold árát! Mindenképpen Steam-est akartam, így csak a Steam-en vásárolt jó.

A másik meg az, hogy a Ubisoft nagyon hülyén árusítja a dlc-ket. Csak abból a boltból letölthető, ahonnan megvette az ember. Ezt meg végkép nem akartam, hogy valami másik boltból legyenek a dlc-im. Így meg minden egyben, Steam-ről van. Bár nem volt olcsó! :O

(#81305) FollowTheORI válasza csaba951 (#81304) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Bár Season Passokat vettem mostanában, de nem így van már ez sem.

AC4 és azóta kiadott játékoknál már nem telepítőt szed az uplay hanem a játékot magát és a DLC-ket is leszedi, ha be van adva a kód, kiírja hogy új plussz tartalom elérhető és annyi. :)

Ettől független értem és jobb a Steam, főleg ha minden más oda van gyűtjve, de uplayre olcsóbban megkapod hamarabb. Szóval kinek mi, nagy hátrány már nincs az új játékoknál.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81306) Mate válasza FollowTheORI (#81305) üzenetére


Mate
nagyúr

Letöltési rendszere még mindig pocsék uplaynek Sebesség, másik telepítési hely stb.) úgyhogy én is hajlok steam-re. Illetve neki és nekem is nagyobb mennyiségű pénzecske van walletban, így abból meg lehet venni.

A gondom ott kezdődik, hogy 80€ még ha ingyenwalletról van is szó iszonyatosan sok pénz :D

(#81307) csaba951 válasza FollowTheORI (#81305) üzenetére


csaba951
veterán

Köszönöm a felvilágosítást! Ezek szerint a havernak jó lesz a legolcsóbb helyről származó SP is. Ez végül is jó hír!

#81306 mate3553

Én ezeket néztem ki év végére magamnak (Steam EU listaárak):
* Far Cry 4 Gold;79,99 €
* Assassin's Creed Unity Gold;89,99 €
* The CREW Gold Preorder;64,99 €
* Grand Theft Auto V még nem tudni, de várhatóan 59,99 € lesz, ha lesz SP akkor az még pluszban

Összesen: 294,96 €. :Y

Na itt azért elgondolkoztam, hogy ennyiért inkább új videókártyát veszek, mert ez azért Market pénzből is sok! Holiday Sale meg ugye nincs is benne (újabb 50-300 €)!

(#81308) Csapoati válasza csaba951 (#81307) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Most sajnaljunk? :D En ennyit egy ev alatt se koltok jatekokra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81309) wwenigma válasza Csapoati (#81308) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

5 év alatt se. :O

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#81310) csaba951 válasza Csapoati (#81308) üzenetére


csaba951
veterán

Azt azért nem kell! :D

Csak szerintem a Ubisoft túlságosan egymásra csúsztatta ezeket a megjelenéseket. Ha 3-4 hónapra lennének elosztva akkor lehet, hogy többen vennék meg az összeset. Így egyben meg azért mégis csak egy halom pénz, és az is elgondolkodik a vásárlás elhalasztásán, akinek van rá pénze.

(#81311) SityiSXT válasza csaba951 (#81310) üzenetére


SityiSXT
őstag

A GTA V mióta Ubisoft? :F

(#81312) alratar


alratar
addikt

Van rá mód, hogy valaki törölje magát GMG-röl?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#81313) eami válasza alratar (#81312) üzenetére


eami
addikt

írsz nekik valami nagyon csúnya mailt :) de a normális is megteszi :)) miért akarod töröltetni magad?

[ Szerkesztve ]

(#81314) i2k válasza cskamacska (#81276) üzenetére


i2k
senior tag

Na, a csajosból kérnék kettőt :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81315) i2k válasza csaba951 (#81307) üzenetére


i2k
senior tag

Küldhetem a kívánságlistámat? :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81316) alratar válasza eami (#81313) üzenetére


alratar
addikt

Igazából csak a bankkártya számomat szeretném, de azt nem hiszem, hogy lehet külön.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#81317) FollowTheORI válasza Mate (#81306) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:DDD Nem kis pénz bizony még ígyis... gondolom azért még nektek se 2 perc összeszedni. :)

A legnagyobb esély egy amazonos leárazásra van majd, ha netán lesz Steam változat ezekből ott. Általában szokott volt eddig.

Amugy nálam a letöltéssel sem nagyon volt gond mostanában, többnyire megvolt a 14MB/s ami a max kb.
De igen néha akadozik, csakúgy mint a steam is.
De mint írtam igen, vannak a steamnek előnyei... főleg hogy mostmár elvileg van egyszerű belépés onnan uplay accra is.
Egyetlen baj tényleg az vele hogy drágább... főleg ha mondjuk egy nuveem -50/-75% uplay akciós árhoz nézem. :D (80 helyett ügye 50 euró alapár a goldokért azért nem mindegy igazi pénznél.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81318) csaba951 válasza i2k (#81315) üzenetére


csaba951
veterán

Nem! Viszont a Steam fórumban ingyen megtekintheted a Sale vásárlási listáimat az elmúlt évekből! ;]

Viszont ha nem csak vágyaid vannak, hanem bírod is a "kemény munkát" akkor elkezdesz szépen Market-ezni te is. Holiday Sale kezdetésre reálisan teljesíthető 500-800 € wallet pénz! Ha meg kiderül, hogy van hozzá tehetséged, akár több is lehet. Indulásnak elég 5 € kártyapénz vagy ha nincs ilyened, akkor töltesz fel ennyit. CS:GO fórumban októberben igen részletes tanácsokat adtak, hogyan lehet a teljesen kezdőknek elindulni.

[ Szerkesztve ]

(#81319) po1son válasza csaba951 (#81318) üzenetére


po1son
addikt

Csak vedd azt is figyelembe, hogy nem mindenki market botozik... ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#81320) csaba951 válasza po1son (#81319) üzenetére


csaba951
veterán

Ezért is írtam, hogy kezdjen bele a csere-berébe, ahogy a fórumon is írták! Nem a botokkal kell versenyezni! :D

Egyébként érdekes módon nem a klikkharc dönti el, hogy ki mennyi pénzt csinál! Sokkal fontosabb, hogy arról legyen információja az embernek, hogy a sok-sok ezer itemből melyekkel lehet "könnyen" pénzt keresni!

(#81321) Hunbeast87 válasza csaba951 (#81320) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ezzel csupán annyi a probléma, hogy ha én ugyanolyan itemeket/skineket vennék, mint te market bottal, máris borítékolható, hogy ki fog nyerni. A market botokkal sosem lesz esélyünk felvenni a versenyt. Így könnyű lenne nekem is tanácsokat osztogatni! ;] :(((

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#81322) maross válasza Hunbeast87 (#81321) üzenetére


maross
veterán

[link]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#81323) Źşë' válasza csaba951 (#81307) üzenetére


Źşë'
addikt

hiába lesz jó a Far Cry 4, én ennyit soha nem fogok egy játékért kiadni (sztem nem vagyok ezzel egyedül), azért Ubisoft nagyon kapzsi lett... meg mióta megjelentek a DLC-k úgy az összes kiadó sajnos még többet húz le az emberekről... ~25ezer huf, abból majdnem egy díszdobozos Collectors Editiont kap az ember - rengeteg extrával, tény hogy vacak a magyar forint €-hoz képest, de ha 260lenne az € akkor is sokallanám... ez az ár a legrosszabb marketing fogás amit el tudok képzelni egy játéknál... nekem GTA5 lesz must buy egyedül, (FC4 is az lett volna, de ilyen ár mellett azt mondom tartsák meg :DDD), de bízom benne hogy R*-ék nem szállnak el vele így... felesleges pénzkidobásnak tartom ennyiért megvenni, 1,5év után meg megkapja az ember minden DLC-vel 5€-ért :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#81324) csaba951 válasza Hunbeast87 (#81321) üzenetére


csaba951
veterán

>Ezzel csupán annyi a probléma, hogy ha én ugyanolyan itemeket/skineket
>vennék, mint te market bottal, máris borítékolható, hogy ki fog nyerni.

1) Erre van konkrét összehasonlítási alapom Holiday Sale-ről. Hógömb vásárlásban nagyjából ugyanannyi db-ot sikerült vásárolni egy fórumtársnak és nekem. Tehát -meglepő módon- nem jelent előnyt a bot. Az összes előnye abban rejlik, hogy egész nap nem fárad el, nem tart pihenőt. De emberként ugyanannyi esélyed van, amikor van időd ezzel foglalkozni.

2) Kifejezetten nem erről írtam, csak nem fogtad fel! Item csere-bere, egyikről-másikra! Sok kicsiből egy nagyobb, de értékesebb. Vagy egy nagyból sok kicsi. Ebben hol a fenében van bot???

(#81325) csaba951 válasza Źşë' (#81323) üzenetére


csaba951
veterán

Egyetértek veled! Ha saját pénzből kellett volna megvenni, simán az mexikói Origin-ból veszem meg, 60 USD-ért!

Ubisoft ott pénzéhes, hogy szinte minden online boltban tud rá valami kedvezményt kínálni, látványosan csak a Steam Store-ban nem tudnak rá kedvezményt adni. Ez bizonyára nem a véletlen műve!

GTA V-nél ne nagyon reménykedj semmi kedvezményben! Nagyon jól tudja a RockStar, hogy ki van rá éhezve a piac, ennyiért simán meg fogják venni. Nem hiszem, hogy adnak majd kedvezményt a magyar dobozos árnál, elővételben vagy a premier napján.

>1,5év után meg megkapja az ember minden DLC-vel 5€-ért

Hát igen, aki már a premier napján játszani akar, az fizesse meg! És én akkor akarok játszani vele! ;]

(#81326) djculture válasza Źşë' (#81323) üzenetére


djculture
félisten

Sajnos nekem már a gta5 is kétséges mert ott is elszabadult a haszonlesés... 1 hónapja csak a dlc ötletek ömlenek amédia fele a rockstartól plusz hogy kellene fizetőssé tenni amultit.
Egyébként nekem most ez a lords of fallen tetszik de azt is 8990-röl emlték meg 11990-re mert leszerződtek a sony álcégével egy védelemre. Egyébként agta ára is ezért melkedett a rossz nyelvek szerint, szintén ezt a sony-s védelmet fogják ott is alkalmazni ami az eredeti vásárlókat is szívatni fogaj. Crasselni fog a játék mint a lords of fallen is. Tekintve hogy city a kiadó remélem hogy normalizálódik az ára előbb utóbb.

[ Szerkesztve ]

(#81327) ollie válasza Źşë' (#81323) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amikor a KOTOR 1 megjelent nálunk, ha jól emlékszem 11k volt az üzletekben (mindenképpen 10k felett), ami most ér vagy 20-at. Gondolkodás nélkül megvettem, és egy kicsit sem bántam meg, annyira jó játék lett. Szóval van ami megér ennyi pénzt. Persze azt nem tudom, hogy milyen lesz a Far Cry 4.

***

(#81328) Hunbeast87 válasza csaba951 (#81324) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

A csere-bere részt direkt nem írtam bele, az teljesen korrekt lett. A másik résszel kapcsolatban pedig (market bot), marketet frissítve mire venné az emberkénk a skint/itemet, addigra úgysincs meg. Nagyobb tételnél ez még oké, ott lehet venni, de kisebb tételű tárgynál nem igazán. :(
Nem is szándékozok versenyezni se veled, se mással és támadni sem akarlak ez ügyben. :)

#81322) maross: Szerintem nagyon aranyosak! :DD :)) Eszem ágában sincs mással vitatkozni, harcolni, ez csak a saját véleményem nem megfelelő kinyilvánítása volt.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#81329) csaba951 válasza Hunbeast87 (#81328) üzenetére


csaba951
veterán

Rendben, akkor írok egy harmadik módszerről is! :)

A nem egyedi listás, hanem ömlesztve kínált itemekről beszélek. Tipikusan ilyenek pl a kulcsok. Én nem ezekkel foglalkozom, hanem CS:GO matricákkal. Itt aztán nem vádolhatsz a bot előnyével, hiszen itt a Stream neked is "saját bot"-ot ad a kezedbe. A vételi és eladási listán az érték és az ajánlat bekerülésnek az ideje számít. A megfelelő eladási-vételi ajánlatokat meg a Steam párosítja össze, amire nincs külső ráhatásunk.

Ezekből is tudok pénzt csinálni. A gyakorlati tapasztalat azt mutatja, hogy szinte mindig az enyém a legmagasabb vételi, illetve legalacsonyabb eladási ajánlat. Egyszerűen azért, mert elemzem a grafikont, és normál piaci körülmények között az elmúlt 24 óra adatai alapján nagyon hatékonyan be tudom lőni az vételi/eladási árakat. Ennek pedig semmi köze a botokhoz! :)

Szóval nem érdemes azon lovagolni, hogy könnyű nekem a bottal! Rengeteg más módszerrel is lehet a Market-en pénzt csinálni! A klikkharcot meg tényleg érdemes meghagyni a botoknak, harcoljanak csak egymással! :))

[ Szerkesztve ]

(#81330) Hunbeast87 válasza csaba951 (#81329) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ezt a részt én is vágom, néha-néha én is szoktam használni, hogy egy kis plusz wallet pénzhez jussak. Bár a legutóbbi alkalom már régen volt mikor ezt használtam, eléggé elvagyok a mostani Steames játékaimmal, lassan már csak e-péniszt növelek! :DDD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#81331) cskamacska válasza i2k (#81315) üzenetére


cskamacska
addikt

Egyébként azokkal játszanál is, vagy csak pluszötszázsornak lenne? :)

Épp a napokban elmélkedtem, hogy a ~500 játékomból a Men of War Assault Squad 2-vel játszok rendszeresen multiban a Steames játékok közül, meg a teljesen ingyenes RenegadeX-el ami csak félig Steames. Van pár játék(mint most a Prototype 2) amit előveszek kijátszásra pár nap erejéig, de ha ilyen gyorsan falom a játékokat, csak a mostani halom egy darab hozzáadása nélkül elég lesz vagy 4-5 évig. :B
Ezen felül vagy 30 játék ott rohad a raktáramban félig sajátnak, félig biznicre, de a Trades topikom érdeklődés hiányában kidöglött, és attól félek aktiválás után el sem indítanám nagy részét. :(

Mostani fősodorból alig érdekel valami, pl Ubi játékok topikjaiba csak röhögni járok, a többiek mint a Killing Floor 2, Call to Arms, Graviteam Tactics: Mius Front, Rain World, EA féle SW: Battlefront, Homefront Revolution, No Mans Sky pedig még messze vannak.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#81332) Hokunda válasza csaba951 (#81307) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Tényleg nem szemrehányás vagy számonkérés a kérdésem, de igazából ilyenkor az időbeosztásra lennék kíváncsi. Az anyagiak egy dolog, el lehet lamentálni, hogy 300-400-500 euro játékokra sok vagy kevés, viszont ha egy 24 órás ciklust veszek figyelembe, hogy van ezekre idő?

FC4 (nekem a 3 közel 40 óra játékidővel csak sztori szinten 100%-os, ereklye még maradt)
AC-t nem játszottam (gondolom ez is 10-15 óra játékidő minimum)
Crew, GTA open world szórakozás (GTA IV saját példából szintén 35 óra volt, kiegészítő nincs kihúzva)
(viszont mindegyik felsorolt már rég a megjelenés után lett kihúzva több hónapon át játszva)

Szóval rövid lefolyás alatt 4 játék, ami minimum 100 óra játékidőt emészt fel, hogy játszható egyszerre? Gondolom dolgozni kell, utána délután mondjuk fél 5-től alvásig csak játék 2-3 héten keresztül? (család, egyéb hobbi, sport...ilyenkor kiesik?)

(#81333) tomsolo válasza cskamacska (#81331) üzenetére


tomsolo
őstag

Én egy év alatt szedtem össze ~300 játékot(magát az accot asszem az ingyenes Metro-ért csináltam vagy SS-ért már nem is tudom)* úgy hogy nem is megyek rá minden bundlira, akcióra - sőt, rendszeresen le is késem őket az itteni traderek nagy örömére :D.

* Most megnéztem tavaly ilyenkor 3 játékom volt:

1. Serious Sam
2. Test Drive Unlimited 2 - ezt se vettem hanem kaptam egy modder társamtól miután az Atari kibannolt
(steamen sose volt elindítva, mert ugye nem kell hozzá)
3. Metro 2033

Vicces, hogy utána lévő 3 címet meg a Uplay-en vettem steamre. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#81334) Buuster


Buuster
tag

(#81335) csaba951 válasza Hokunda (#81332) üzenetére


csaba951
veterán

Ok, akkor ez félreérthető volt. Szívem szerint ezeket venném meg magamnak. Viszont összeadva már elér egy olyan összeget, hogy kicsit rádobok még és van egy AMD R9 290X-em. És ennek azért jobban örülnék.

Far Cry 4 Gold
Megvéve, premier napon játszani akarok vele.

Assassin's Creed Unity Gold
Ez nagyon tetszik az előzetesek alapján! Szívem szerint megvenném. Viszont belealudtam a III-ba még szeptemberben, a IV-et meg el sem kezdtem. Reálisan 2015 második félévében venném elő játékra a Unity-t. Szóval ez a vásárlás halaszthatónak tűnik. Plusz eleve elriaszt, hogy idén már konzolon is proci limites lett a játék. Na, ezek után nem hiszek benne, hogy ukrán barátaink majd idén végre jól megoldják a PC port-ot!

The CREW Gold
Agusztusban bétáztam. Már az első óra játék meggyőzött arról, hogy ezért a játékért nem vagyok hajlandó fizetni! Azóta viszont pont azokat a hibákat javították a készítők, amikre ki voltam akadva. Megvárom a premiert, és ha tényleg jók a visszajelzések, akkor megveszem!.

Grand Theft Auto V
Ez alapvetően az a játék, ami a premier napján kell nekem! Egy dolog tántorít el, hogy ugye a PC-se már másodszor kapnak halasztást (Csak PS3/X360 -> csak PS4/XBox One -> PC). Itt a vásárlásom elhalasztásával tudnám jelezni a RockStart-nak, hogy nagyon nem vagyok megelégedve a PC porthoz való hozzáállásukkal.

Ez olyan 2 db (max. 3 db) játék nagyjából 4 hónapra. Ezt azért meg lehet szervezni. :)

[ Szerkesztve ]

(#81336) djculture válasza csaba951 (#81335) üzenetére


djculture
félisten

Assassin's Creed Unity : 30fps lesz pc-n is nem egy helyen nyilatkozták.
The CREW : fizika nulla 30 jelenetszám szintén csak 60-ra húzva egy trükkel hogy megnyugodjon mindenki. Felejtős.
Grand Theft Auto V: Az ami nekem is kell de a rengeteg dlc már felidegesít.
Far Cry 4: Ez az ami a hármas rész dlc-nek tüník nem sok újdonságot látok benne
Dying Light: Végre a kiadó szarakodása miatt elkészült riptide helyett a techland egy nem kamu bárhova mehetek sand box játékkal áll elő.

[ Szerkesztve ]

(#81337) csaba951 válasza djculture (#81336) üzenetére


csaba951
veterán

Maradok is a FC4-nél! :) Onnan nem lehetett hallani ilyen gondokról. Meg ugye majdnem egy időben jelenik meg a két játék. Nekem minimum 40 óra lesz benne mind a kettőbe. Egyszerűen értelmetlen megvennem, mert biztosan nem fogok játszani egyszerre a kettővel.

Szóval így nem vettem Assassin's Creed Unity Gold-t elővételben! :)

Dying Light
Ezt meg ügyesen rátolták a GTA V PC megjelenésére. És a kettő közül kizárt, hogy a Dying Light-ot válasszam! Szóval így nem vettem Dying Light-t elővételben! :)

Witcher 3 - Szintén pont belelógna a GTA V játékomba, ezért felejtős az elővétel. Mondjuk ezt legalább sajnálom, mert ez tényleg jó játéknak tűnik! :(

[ Szerkesztve ]

(#81338) djculture válasza csaba951 (#81337) üzenetére


djculture
félisten

Igen technikailag az fc4-el lesz a legkevesebb probléma az biztos. Többiröl csak a szívatások derülnek ki. Sajnso a gta5 ügyében se számolhatok be jó dolgokról. Azt mondta egy magyar de már Londonban lakó a rockstar-nál is projectben dolgozó ismerősöm hogy valósziínűleg a securom egy új fajtája fog rákerülni a gta5 pc verziójára a mostani állapot szerint. Igy online szerveres védelme lesz bekell jelentkezni és validáltatni, egy gépre lehet egyszerre feltelepiteni revokolni kell és amit eltudsz képzelni mindenféle szívatás lesz. Úgyhogy a kidöglött live helyett ez az új securom lesz a védelem azt nem tudni hogy globálisan e vagy csak a dobozos verzión. Ha steam-es verzión nem lenne akkor csak onnan szabad megvenni majd. Úgyanaz a hülyeség van amúgy a renegetg problémával kijött lords of fallen alatt.

[ Szerkesztve ]

(#81339) Mate válasza csaba951 (#81337) üzenetére


Mate
nagyúr

Engem csak 3 játék érdekel :)

FC4: 1-2 napon belül előrendelem
Witcher 3: Előrendelve már 2 hónapja ( warcat-nak hála :) )
GTA 5: Kivárok, hogy mi a helyzet vele. Steam vagy dobozos.

[ Szerkesztve ]

(#81340) arty válasza djculture (#81295) üzenetére


arty
veterán

"Seasson pass nélkül semmit se fog érni a sima XXX"

XXX most épp fc4, de ezt a mondatot már elsütötted számtalan más játékra, ahol a dlck a season passban annyit se értek, mint az alapjátékban 2 tökátlag küldetés ...

nem irigylem a "betegséged", hogy számodra csak akkor ér valamit egy játék, ha már preorder berántod hozzá az összes zsákbamacska szirszart :)

---

amugy ha originen veszek egy fc4-et, akkor ők csak egy kódot adnak, amit redeemelnem kell uplayben?
vagy hogy működik a dolog? nem tetszene, ha a két legnagyobb trágya kliens együtt kellene, h működjön, h játszhassak :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#81341) Csapoati válasza csaba951 (#81337) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En mar nem veszek meg semmit elore. 2-3 napot tudok varni, annyi ido alatt meg kiderulnek a turpissagok, jobb helyeken meg lesznek meg preorderes darabok akkor is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81342) arty válasza djculture (#81326) üzenetére


arty
veterán

"ott is elszabadult a haszonlesés..."

éve kint a konzolverzió és SEMMI kihagyhatatlan dlc nem érkezett hozzá ... példásan nem egy haszonleső banda, ezért ők érdemlik meg a pénzünket leginkább

(oké, tudom h neked a fegyverskinek is kellene, mert azok nélkül semmit nem ér, de reálisan nézve RS az isten! :D )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#81343) Csapoati válasza arty (#81342) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezzel vard meg a PC-s portot, nehogy olyan legyen, mint a 4-e. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81344) arty válasza Csapoati (#81343) üzenetére


arty
veterán

ahogy te is írtad, első 2-3 napban semmit* nem vásárolunk, pláne nem gta-t pécére a gta4 után ;)
szal RS szigoruan csak dlc szempontból normális, elnézést, ha félreérthetően/rosszul fogalmaztam :)

(*azért vannak olyan sorozatok, ahol nehezebb mellényúlni)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#81345) djculture


djculture
félisten

Hányszor lehet kiadni ugyanazt ajátékot rovatunk következik, még jó hogy most csak a konzolosokat szívatják:

BioShock Infinite: Complete Edition megjelenés

Az Irrational elárulta az alapjátékot és minden DLC-t tartalmazó BioShock Infinite: Complete Edition megjelenési dátumát, mégsem teljes az öröm. Complete Edition csak Xbox 360-ra és PS3-ra jelenik meg
November 4-én kerül a boltok polcaira, kizárólag dobozosan

(#81346) Mate válasza djculture (#81345) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezzel mi a gond?

(#81347) djculture válasza Mate (#81346) üzenetére


djculture
félisten

Az hogy már egyszer speciel xboxra is volt dlc pack külön meg alapjáték is külön dobozosba is most jön az egybe csomag, utána már olvastam hogy hd verziórol is szól a fáma. Nem tudnak új játékot csinálni cserébe még két évig szerintem ebböl az egy szerencsétlen részböl akarnak nulla munkával pénzt csinálni. Lehet persze csak nekem feltünő ez.

[ Szerkesztve ]

(#81348) Mate válasza djculture (#81347) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen és ezzel mi a gond? :F

Akinek megvan, nem fogja újra megvenni. Akinek meg nincs, az örül, hogy egybe mindent megkap.

(#81349) djculture válasza Mate (#81348) üzenetére


djculture
félisten

Majd utána meg megint megveszi a hd verziót jövőre :) Igaz az már csak xboxone ra meg ps4-re jön. Ugyanazt a játékot még ötvenszer ujracsomagolják. Ugyanaz van mint a hülye metro-val, ujrakiadták de minek nemtudom állitom hogy sokkal rosszabb mint a régi. Sleeping dogs ugyanez a történet.

[ Szerkesztve ]

(#81350) i2k válasza cskamacska (#81331) üzenetére


i2k
senior tag

Nem az ötszáz sorra gyúrok (wazze - bocs, ez a híres kiszólásból van csak) - van nekem így is bőven sok játékom.
Az egész mindössze kiszólás (és nem beszólás) volt a részemről - azért is volt ott a butabiztos hangulatjel.
Elhiszem, hogy üldözési mániád lett ezen a fórumon, főképp, ha még üzleteltél/üzletelsz is a játékokkal, de én nem vagyok az a kuncsorgós típus.
485 játékkal nem is kell.
Ajándékba kaptam már nem is egy játékot kedves más fórumbeli (és ide is írnak) társamtól, hol csak úgy, hol valami apropóból, hol a fordításaim fejében, mert valamiféle játékhonosító lennék, és sokan "nőttek fel" a honosításaimat használva (nem mellveregetés, hanem inkább valamiféle beszélgetésben elhangzó semleges tény).

Röviden: félreértés van itt kérem szépen...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.