Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102216) NyMRooD válasza cyberkind (#102207) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem akarlak megsérteni, de akkor ezzel az erővel ugyan olyan bunkósság (annak ellenére, hogy megköszönöd) az, hogy csak el viszel kulcsokat, de adni nem adsz. A ninja topic erről szól, ha nem akarod, hogy csak úgy elvigye valaki, csinálj köré egy rejtvényt vagy steamgiften sorsold ki. Én speciel megköszönöm ha viszek valamit, illetve ha bepróbálok valamit és már vitték akkor általában jelzem és megköszönöm a felajánlónak, de ha én osztok meg, nem nagyon foglalkozom vele, hogy megköszönték-e vagy sem.

(#102203) cikasz: Csinálj egy steam csoportot, amibe hívogasd meg azokat akik közt sorsolnál (pl ott az Ajándék játék! csoport) és a csoporttagságnak megszabhatod a feltételeit, aztán aki nem úgy viselkedik kidobhatod (bár ha egy olyat törölsz aki közben jelentkezett egy giveaway-ra, a steamgift nem biztos, hogy kifogja onnan dobni, de akkor talán már kérhetsz új nyertest). Bár én ott sem várom el, hogy megköszönjék, mivel csak idegesítene a sok értesítés.

(#102209) djculture: Egyetértek.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.