Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102651) cskamacska válasza eami (#102635) üzenetére


cskamacska
addikt

Nincs még itt a világvégejajmeghalunk, csak djkultúra úr továbbra is betölti a Blikk két lábon járó RSS csatornája munkakörét. :P

tomsolo: És milyen ügyesen pont a SW Humbli Bundli után jelentetik meg. ;] Nem baj, nekem csak pénzt spóroltak, hogy az értelmesebb új darabokat rakták 1 dollár alá. :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#102652) edgR


edgR
őstag

Privát Orcs Must Die! 2 giveaway a Prohardver! Steam csoport és/vagy a saját csoportom tagjainak ITT .

[ Szerkesztve ]

(#102653) echterion válasza lappa86 (#102648) üzenetére


echterion
nagyúr

Mert itt ilyen történik? Velem még nem történt ilyen.
Mindig ez a rémhír keltés, meg így szar, úgy szar az országban. Akinek nem tetszik, lehet menni szavazni a dk-ra, meg az mszp-re vagy az lmp-re, jobbikra. Esetleg el kell menni képviselőnek és megmutatni, hogy kell ezt csinálni. Nem kell politikai maszlaggal telenyomni a forumot, van erre megfelelő platform, ott kell cselekedni.

**********

(#102654) sixpak válasza lappa86 (#102648) üzenetére


sixpak
nagyúr

Egy rezsiharcossal van dolgunk, kár minden szó...előbb-utóbb oda jutnak, ahová valók... :K

ON:
Stalker Clear Sky hol a legolcsóbb?
Sokat nem akarok adni érte, mert a megjelenéskor már egyszer megvettem, de kéne egy Steam verzió, mert nem akarok szarakodni a telepítéssel.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#102655) djculture válasza sixpak (#102654) üzenetére


djculture
félisten

Ha dobozos van akkor átválható steam-re olvass utána...

(#102656) SenorGrande válasza sixpak (#102654) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Itt "kérhetsz" Steam vagy GOG kulcsot, ha van érvényes dobozos kulcsod bármelyik S.T.A.L.K.E.R. játékhoz.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#102657) lappa86 válasza echterion (#102653) üzenetére


lappa86
tag

A hozzászólásom melyik része tartalmazza azt, hogy nálunk ez történik? Sehol, mert nem írtam ilyet. A kollégának arra a megjegyzésére reagáltam, amelyikben a nyugatot szidta.

(A dőlt betű egyébként azért van, mert Magyarország is a nyugat része.)

Always with the negative waves.

(#102658) sixpak válasza djculture (#102655) üzenetére


sixpak
nagyúr

& SenorGrande:
Igen, dobozos verzió, de annak idején, amikor volt a gog biznisz, beírtam a kódot, de azóta sem játszottam vele, nekem Steam-es kell, de a kódot nem fogadja el a Steam...gondolom a gog miatt...na, ezért akarok venni.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#102659) SenorGrande válasza sixpak (#102658) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A kulcsodat nem is fogja elfogadni a Steam.
Megnézted az oldalt, amit linkeltem? Kipróbáltad ott a dobozos kulcsodat, alul Steammel kiválasztva? Ez nem a GOG oldala, ez hivatalos GSC oldal.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#102660) sixpak válasza SenorGrande (#102659) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem, még nem, melóban vagyok, de ha hazaérek az első dolgom lesz...és kösz.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#102661) sixpak válasza SenorGrande (#102659) üzenetére


sixpak
nagyúr

Sajnos nem jön össze, reklamál amiatt, hogy a gogon már aktiváltam.
Azért köszi, hogy próbáltál segíteni, de sajnos balfasz módjára aktiváltam gogon....nem kellett volna.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#102662) djculture válasza sixpak (#102661) üzenetére


djculture
félisten

Akkor nincs más csak a hong kongiaktól 700 körül venni egy steam kulcsot ..

(#102663) WayneGace válasza sixpak (#102661) üzenetére


WayneGace
őstag

Nem mindegy, hogy gog-ról vagy steamről települ?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#102664) sixpak válasza djculture (#102662) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az lesz... :K
WayneGace: ööö...nem. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#102665) Dilikutya válasza WayneGace (#102663) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kényelmesebb a Steam a GOG minden erénye ellenére is. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102666) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kis infó azoknak akik Win10 Store-os játékokkal bajlódnak.

"UWP update - Disable v-sync and enable g-sync coming in May"

"Phil also said they are going to allow overlays and mods. Whatever that exactly means."

____

Plusz mostantól minden Forza játék (Horizon, meg a Motorsport széria is) jön PC-re is egyből meg One-ra is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#102667) echterion


echterion
nagyúr

Egy kis off az off-ban: Mass Effect 2 steam-es verzióját át lehet valahogy állítani magyarról angolra? A magyar fordítás nekem nem gyere be, de ez automatikusan magyart pakolt fel telepítéskor.
Előre is köszi a segítséget.

Szerk: egy kis olcsó BW pont lelőhelyet is megköszönnék, sajnos a Digital Deluxe-ban nincs benne a Kasumi dlc, pedig a virágbolti végigtolásakor alap karaktere volt nálam a csapatban. Nem szivesen veszek 3000-ért BW pontokat egy szaros DLC miatt.

[ Szerkesztve ]

**********

(#102668) csaba951 válasza echterion (#102667) üzenetére


csaba951
veterán

Steam kliensben jobb klikk a ME2-re a Library-ban, majd Properties -> Language fül és ott kiválasztod az English-t!

Olcsó BW pontokat sehol nem fogsz találni. Ráadásul nem is szokták őket akciózni. Megveszed őket ennyiért vagy nem lesz. És igen, a dlc-kre az alapjáték árának a többszörösét fogod elkölteni, ha mindegyik kell. :((

Pláne amikor rájössz, hogy a 10 € nem egyenlő 3000 Ft-al! ;)

#102666 orichalcos
Ha jól emlékszem/értettem akkor pont pár napja olvastam, hogy az MS DX12-alatt pont egy új "v-sync"-et fog használni, és ezzel ki is végzi a g-sync-et. Ehhez képest ez most egy elég érdekes lépés...

#102669 cyberkind
Én megvettem a ME2-ME3-hoz az összes sp dlc-t, de nem volt őszinte a mosolyom a pénztárnál. És sajnos ez nem is fog változni. Ha eddig nem volt "GOTY" kiadás az összes dlc-vel, akkor valószínű, hogy ezután se lesz! :(((

[ Szerkesztve ]

(#102669) cyberkind válasza csaba951 (#102668) üzenetére


cyberkind
félisten

2. bekezdés.

Ugyanezt írták nekem is a Mass Effect 3 topikban, úgyhogy én se tudom mi legyen de az EA húzása a Trilogy-val nagyon tetves rohadékság volt. :(((

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102670) echterion válasza csaba951 (#102668) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. :R
Igen, nem 3000, hanem 3053 Ft a KH oldala szerint. :))

Háááát, lehet, hogy a második rész nem steam-en keresztül fog menni. Mocskos EA...mindjárt utánanézek, hogy a ME3 Digital Deluxe-omban mi nincs meg, ami kellhet esetleg (ezzel a résszel még nem játszottam, ezért kezdtem el elölről a sorozatot, hogy ezt is kijátszhassam és megjöjjön a hangulat hozzá).

**********

(#102671) Amantius válasza echterion (#102670) üzenetére


Amantius
senior tag

Nem az árfolyamra célzott. 10 euró értékű pontot lehet, hogy csak pl 4500 ft-ért fogsz kapni.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#102672) cyberkind válasza Amantius (#102671) üzenetére


cyberkind
félisten

18Euró Origin-ern 1600 pont, persze Origin Access-sel, nagyon durva.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102673) bul07


bul07
nagyúr

Kis érdekesség, ha Romániába jártok, Altex(Nem tudom meddig tart)

Call of Duty Modern Warfare 2 16.9lei->1180Ft
Call of Duty Ghosts 16.9lei->1180Ft
[link]

Call of Duty Black OPS 29.9lei-> 2100Ft
Call of Duty Black OPS II 29.9lei-> 2100Ft
[link]

Call of Duty 4 20.9lei-> 1460Ft
Call of Duty MW3 22.9lei-> 1600Ft
[link]

Call of Duty Black OPS III 149.9lei->10500Ft
Call of Duty Black Advanced Warfare 58.9lei-> 4130Ft
[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#102674) echterion válasza Amantius (#102671) üzenetére


echterion
nagyúr

Jaaaaa. Mindegy is most már, ennyit tuti nem adok érte, tőlem rá is száradhat a diszkjeikre az összes bitjük. Köszi mindenkinek a segítséget. :R

**********

(#102675) cyberkind


cyberkind
félisten

Szép új világ, már 3 évente frissülni fognak a konzolok, és úgy tűnik ősszel jön a PS4K, vagy ha nem ősszel jövőre az első negyedévben.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102676) FollowTheORI válasza cyberkind (#102675) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah, bár azért várjunk még vele mi lesz belőle... lehet csak egy 14 nm respin ugyanarra az apu-ra + apró finomítás a 4K kijelzők támogatására, semmi "komolyabb".

Előző konzoloknál is volt ilyesmi ráncfelvarrás (slim, hdmi stb stb).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102677) cyberkind válasza FollowTheORI (#102676) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen csak azok nem voltak már 2 év után gyengék, ellenben most, úgyhogy még két és fél hónap és bejelentik az E3-on, ennyit a konzoloknak is, én pont ezt az egyet tartottam vonzónak a konzolban, ez is elveszett, arról nem is beszélve hogy most már hivatalosan minden Forza jön PC-re, és ez csak egy lépés még.

Paranormal Cocktivity

(#102678) FollowTheORI válasza cyberkind (#102677) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem ennek inkább köze van ahhoz, hogy az MS a Windows-al "Android-osodni" akar... vagyis minden kütyün ugyanazt akarja futtathatóvá tenni, ennek pedig gátja a mindenféle exkluzivitás bármelyik hw platformon bármilyen okból. Nem véletlen a Win32 - UWP konverter sem.
A konzol is, a telefonok is, tabletek is, a PC is... és ki tudja lehet később TV-k is lesznek Windows alapon.
És szerintem ez az egyetlen út ahhoz hogy relevánsak maradjanak OS piacon.
(Főleg mivel egy Vulkan alapú játék, platform független lehet - tehát OS szinten egy újabb nyomás.)

Persze majd kiderül, de szerintem a hw oldalon semmi változás nem várható egyik oldalon se... aztán persze rámcáfolhatnak.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102679) cyberkind válasza FollowTheORI (#102678) üzenetére


cyberkind
félisten

A Sony-nak nem lenne tökmindegy toronymagasan eladott gépek piacán?
De, és mit csinálnak ők is kicsesznek 40 millió emberrel, bekövetkezik lassan az amit már régóta beszélünk csak nem hittük el, ennél több értelme lett volna egy gyengébb és egy erősebb gépnek aztán mindenki veszi amelyiket akarja.

Paranormal Cocktivity

(#102680) FollowTheORI válasza cyberkind (#102679) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én nem látom ezt tragikusnak... sőt szvsz, ha lesz is bármi akkor pont az lesz amit írsz.

Lesz a PS4 meg egy jóval erősebb PS4K... és ugyanaz a program fut mindkettőn, csak egyikkel 720p-ben játszol majd pl... a másikon meg 4K-n akár. :)
Ezzel így nem törik meg a piacot (a szoftverek ugyanazok), csak minőségi választást kínálnak... persze több pénzért (meg a játékban a beállításokban lesz rá egy kapcsoló).
Esetleg a régiekre még egy automatikus upscale is megy majd, ahol nincs 4K content beépítve.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102681) cyberkind válasza FollowTheORI (#102680) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a 4K is érdekes lesz mert kb a 7970-esnek megfelelő gpu lesz benne, ami meg 4K-ra minden csak nem elég max 5fps-sel, érdekes lesz.

Paranormal Cocktivity

(#102682) echterion válasza FollowTheORI (#102680) üzenetére


echterion
nagyúr

Álomvilágban élsz, ha ezt komolyan gondolod. Jelenleg PC-n is pont az optimalizálás a legnagyobb gond. Illetve ennek a hiánya. Egy jóval erősebb és egy jóval gyengébb hardverre külön kellene optimalizálni minden játékot, ezt nem fogják a kiadók finanszírozni.

Szerintem max. 4k multimédia lesz belerakva meg egy-két extra feature.

**********

(#102683) FollowTheORI válasza echterion (#102682) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Miért PC-n hány hardverre kell optimalizálni? :)

Szerintem egy ugyanolyan elven működő csak gyorsabb hardverre (AMD x86 és GCN) abszolút nem gáz az optimalizáció (ha egyáltalán kell bármiféle)... itt nem arról van szó hogy különböző gyártók mindenféle keveredése lehet.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102684) djculture válasza cyberkind (#102677) üzenetére


djculture
félisten

xboxone-on meg lehet majd steam-es játékokat futtatni.. Microsoft a sony-t lefogja nyomni olyan platform független dolgokat alkotnak meg.

[ Szerkesztve ]

(#102685) NyMRooD válasza djculture (#102684) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ezt miből veszed? Ha a most bejelentett win32 és .net konverterükre gondolsz, akkor azért nem vennék rá mérget (igaz, hogy az architektúra ugyan az, így elvileg működhetne, de attól még kétlem, hogy ennyiből meglenne oldva), azt meg még annyira sem hiszem, hogy a steam-et beengedné a microsoft xbox-ra.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#102686) djculture válasza NyMRooD (#102685) üzenetére


djculture
félisten

Csak annyi hogy tegnap volt bemutató amin xboxone-on nyomták a steam-es age of empires 2 hd-t. Tehát már működik a belső fejlesztőknek a dolog. Aztán hogy ez hogy valósul meg hivatalosan passz de működik már most is..

[ Szerkesztve ]

(#102687) FollowTheORI válasza djculture (#102686) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igazából az nem Steam demó volt, hanem általában régi win32 játék futtatása uwp platformon.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102688) cyberkind válasza djculture (#102684) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a Steam állítás ott bukik hogy a MS kézzel-lábbal kinyírta volna a PC Gaming-et régebben de a Steam miatt nem sikerült, aztán a király játékait se velük terjeszti majd hanem a saját szarjával ami tényleg szar, az alapot se tudja, és ezt persze valaki megmagyarázta konzolosként hogy nem szar de ő évek óta nem PC-zik, úgy imádom a fórumokat <3.
De jó lenne ha csak a Steam létezne és kész, nem kéne többi fos, ez meg álom. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102689) eami válasza cyberkind (#102688) üzenetére


eami
addikt

"De jó lenne ha csak a Steam létezne és kész, nem kéne többi fos, ez meg álom. :D"

csak attól félek hogy akkor elég sok embert kellene átcsoportosítani a support teamből a pénzlapátolás teambe :DDD

(#102690) FollowTheORI válasza cyberkind (#102688) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egyáltalán nem biztos az hogy jó lenne... monopóliumban tuti máshogy viselkedne a cég + nem tudjuk a háttérszerződésekre (pénzben főleg) hogyan hatna.

Jó ez ahogy most van... sőt, kicsit lehetne nagyobb verseny.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102691) cyberkind válasza FollowTheORI (#102690) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor legyen verseny úgy hogy minden felkerül a Steam-re is mert tőlük garantáltan leszedek bármit 54megával, az 1000 Diginettel meg 80megával.

Paranormal Cocktivity

(#102692) FollowTheORI válasza cyberkind (#102691) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert a többin mennyi a max?

Nekem jön simán a full 14-15MB/s mind a három nagytól (Origin, Uplay, Steam) - 120-as nettel.

(#102693) cyberkind

Értem. Engem nem zavar... a kezdetektől Origin-es voltam (a BF miatt), szóval már megszoktam a 3 nagyot (Uplay meg az AC sorozat miatt). De az tény hogy még egy újabb már nagyon nem hiányzik.
MS Store már kicsit betett, de mivel az meg alapból ottvan már a windowsban így mindegy végülis... elfogadtam. Amugyis csak a letöltésig kell, mert utána start menüből indítható minden app. :)

Szerencséd van hogy az UBI nem lépett le Steamről, inkább integrálta.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102693) cyberkind válasza FollowTheORI (#102692) üzenetére


cyberkind
félisten

Olyan 25mega körül(Origin, Uplayt nem tudom), de ami a legjobban zavar hogy nem egy helyen van minden, tökmindegy hogy kell a többi fiók az aktiváláshoz, nekem tökéletes lenne minden Steam-re.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102694) Dilikutya válasza djculture (#102686) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt hol írta bárki is, hogy Steam-es verzió volt? Gondolod, hogy a Microsoft-nak nincs belőle Steam nélkül működő változata?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102695) echterion válasza FollowTheORI (#102683) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez mondjuk igaz, nincs szó többféle konfigurációról. Viszont jó eséllyel a platform maximumát kihozta akkor az AMD ebből a chipset-ből, mint ahogy a PS3-nál is megtette. Ha nem igy lenne, akkor elég lenne némi órajel emelés, de valószínűleg nincs benne annyi plusz, hogy ennyivel megússzuk. Ha meg másik platform, akkor ott leszünk, mint a PS3-PS4 verzióknál. Az sem jó irány, nekünk. Én hidd el, a kiadók csak annyira optimalizáltatnak, amennyire feltétlen szükséges, ez a mostani PS4 felhozatalból is látszik azért. Ott van pl. a 2013-as Tomb Raider, arra mennyit is kellett várni, hogy úgy, vagy picit jobban nézzen ki, mint a PC-s ultra verzió? És megjelent ugye PS3-ra is. Nem tartom valószínűnek, hogy annyira megérte nekik. Én mondjuk megvettem, mert korábban még nem találkoztam vele, de ilyen 8 CAD volt, ami azért aprópénz, valljuk be.

De majd meglátjuk E3 után, addig úgyis csak spekuláció minden.

**********

(#102696) djculture válasza cyberkind (#102688) üzenetére


djculture
félisten

"De jó lenne ha csak a Steam létezne és kész"

Tényleg kva jó lenne, igaz ma vettem meg egy csomó uplayes játékot dobozosan a steam-es árának feléért de annak biztos jó lenne aki milliomos..
Most bontom kifele Trackmania Turbo 6990ft steam-es ára 40 euro
Tom Clancy's Rainbow Six® Siege 5990ft steam-es ára 60 euro
Assassin's Creed Syndicate Special Ed 5990ft steam-es ára 60 euro egy szál dlc nélkül

[ Szerkesztve ]

(#102697) cyberkind válasza djculture (#102696) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csk muszájból veszek más boltokból, és azt is csak akkor ha nincsen Steam-en.
Múlt héten vettem meg Steam-en a Watch Dogs fullos csomagját 15euróért, fogalmam sincs mennyi Uplay-en de nem is érdekel.

Mégis ki az aki ilyen játékokat a Steam-ről teljes áron vesz meg? :U
Az meg hogy dobozos király dolog csak mondjuk úgy királyabb lenne mint egy CoD ami dobozos de Steam-re regelős.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102698) Csapoati válasza cyberkind (#102697) üzenetére


Csapoati
nagyúr

G2A-ról 400 Ft, és még megvan. :DDD

Egyébként semmi bajom a uPlay-jel és az Originnel, mindkettőről piszok gyorsan jönnek a játékok, a háttérben meg nem zavarnak, 8 giga RAM-nál (ami azért manapság már elég alap) fel se tűnnek. Sőt, még a GoG Galaxy is fut. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#102699) Anonymusxx válasza lappa86 (#102648) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Persze, a szilveszteri eseményeket is Svédországban is eltusolták, és Németországban is próbálták, csak nem jött össze a közösségi oldalak miatt... Nyugaton eléggé kamuzik sajtó, mint nálunk az igényes 444, és az index, csak kb ott az egész média ilyen szinten lehet..
Kb hetente olvasok olyan híreket hogy kis lájtos tüntetéseket /megemlékezéseket vernek le a rendőrök, vagy viszik el a tüntetések rendezőjét, a legutóbbi Csehországban volt ilyen egy pár nappal ezelőtt..

(#102700) djculture válasza cyberkind (#102697) üzenetére


djculture
félisten

Van jó pár ezer arc az ismerőseim közül is aki csak steam , inkább kifizet 20 ezret mert az milyen jó. Mikor meg megmutattam nekik ma is mit vettem én voltam a köcsög.
Quantum Break ügybe néztem ma körül mert lesz olyan kiadás xboxra amihez jár a win10 kód is. Persze itthon nincs ebböl helyette a Wake’s American Nightmare meg a Kameo xbox360 kódot adják.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.