Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101101) Agyzuzo válasza eami (#101100) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én XOne-ossal küldöm és mikor jégcsákányozok rezegnek a ravaszok is. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#101102) SpongyaBob válasza micafighter (#101099) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Xbox360 kontroller :))

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#101103) wesker24 válasza micafighter (#101099) üzenetére


wesker24
senior tag

Szintén x360 controller.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#101104) djculture válasza micafighter (#101099) üzenetére


djculture
félisten

Én csak egér és billentyűvel tolok mindent, azért van pc-m. Ha kontrollerrel akarnám vennék egy konzolt.

(#101105) Agyzuzo válasza djculture (#101104) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Kényelmes a kontroller, de nekem nem kell a next-gen cinematic experience mellé 25fps-el és 900p-vel, a 18 ezres játékárakról nem is beszélve. :)

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#101106) i2k válasza micafighter (#101099) üzenetére


i2k
senior tag

"Régit" (2013-ast): billentyűzettel is, és X360 kontrollerrel is - mikor hogy tartotta kedvem.
Új: nincs meg.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101107) djculture válasza Agyzuzo (#101105) üzenetére


djculture
félisten

Játékárak nem befolyásolnak semmit 18-20 egy játék újonnan de cserébe eladható még az 576 ba is beveszik, használt játékokat szint lehet venni pár ezerért. Haver is most megvette a Need for Speed 2015 játékot 19-ért kipörgeti viszi vissza, már előre letárgyalta visszaveszik 17-ért. 2000ft egy új játékbérlése ezt annak hívnám:) Az egész konzolvilág ebböl él, külföldön még a tesco is üzeletel ezzel. Legtöbb játék nem ér többet, tomb raidert is simán eladnám ha lenne rá lehetőség miután végigpörgetném

[ Szerkesztve ]

(#101108) Dilikutya válasza djculture (#101104) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én nem elsősorban az egér+billentyűzet miatt tartok PC-t, hanem mert azt másra is tudom használni, és használom is. Kontrollerem viszont van a LEGO játékok és a Mortal Kombat miatt, sokkal kényelmesebb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101109) micafighter


micafighter
nagyúr

Köszi a válaszokat mindenkinek, kipróbálom akkor kontrollerrel is (1-2 MK és hasonló játék miatt gondoltam jo lesz egy, van amit kényelmesebb kontrolleren játszani). Meglátjuk egy Logi F310 jobb e sirrablásban egy Corsair Vengeance K70nél :)

(#101110) micafighter válasza djculture (#101107) üzenetére


micafighter
nagyúr

Bizony pörög a játék bérlés piaca konzolon. Ha lenne konzolom én is pörgetném a játékokat, csak azt tartanám aminek nagyon be jön a multija, meg amit haverokkal sokat játszunk.

(#101111) SityiSXT válasza djculture (#101104) üzenetére


SityiSXT
őstag

Halkan megjegyezném, hogy nem feltétlenül lesz konzol egy PC-ből, ha kontrollert kötsz rá. ;) Meg amúgy is: jótól lopni nem szégyen! Pont a napokban került ki egy retro videóismertetőnk a legelső Tomb Radierről, és ma már eléggé macerásnak találtatott a billentyűzetes irányítás.

(#101112) eami válasza djculture (#101104) üzenetére


eami
addikt

nekem nem azért van PC hogy egérrel és billentyűvel játszhassak, azt meg lehetne tenni konzolon is. Szóval ha csak ennyi választ el tőle, akkor hajrá... én azért tolom PC-vel mert úgy tudom kimaxolni a játékélményt. Ha ehhez épp egy kontroller is kell akkor azzal :D

(#101113) Agyzuzo: ennyi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#101113) Agyzuzo válasza eami (#101112) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ennyi. XOne kontroller + 4k gaming masterrace. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#101114) csaba951 válasza Agyzuzo (#101113) üzenetére


csaba951
veterán

1 db 970-el 4k-n? :F

(#101115) maross válasza csaba951 (#101114) üzenetére


maross
veterán

a jatekok 2/3-a boven elszuttyog rajta

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#101116) cyberkind válasza maross (#101115) üzenetére


cyberkind
félisten

Mint a Tomb Raider amiben 4K textúrák vannak very highon és még a 980TI is behal 1440p-ben? :DDD
Titan X Sli kombó The Division fullra elég 1440p-ben?

Állatira megy minden 4K-ban. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101117) sixpak válasza maross (#101115) üzenetére


sixpak
nagyúr

El...25-30 fps-sel. :)
Egyszer próbáltam, elvonszoltam a PC-t a nappaliba és rákötöttem a tévére...mondjuk nincs hdmi2.0 - DP átalakítom, ezért 30 fps-nél nem is tudtam volna többet kihozni belőle, de néha még azt sem érte el. Mad Max, GTA5, Garden Warfare és SW Battlefrontot próbáltam.
Viszont gyönyörű screenshot-okat lehet lőni...GTA 5 így nézett ki.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101118) Dilikutya válasza cyberkind (#101116) üzenetére


Dilikutya
félisten

Gondolom, a Tomb Raider a maradék egyharmadban van. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101119) tomsolo


tomsolo
őstag

Új hétfői indiegálában ez a solitaire nem rossz!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101120) FollowTheORI válasza micafighter (#101099) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Billel és egérrel... teljesen jó... Hosszú idő óta ez a legjobb játék amivel játszottam PC-n. :B :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101121) cyberkind válasza micafighter (#101099) üzenetére


cyberkind
félisten

Én billentyűvel, igaz itt van a kontroller is, meg Xbox One-on egész jól toltam a régi Tomb Raider-t kontrollerrel de a bill+egér kombó jobb. ;)

Paranormal Cocktivity

(#101122) Agyzuzo válasza cyberkind (#101116) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nyilván nem Ultra-n, de spec. én a motion blur-t, depth of field-et utálom, az első amit kikapcsolok + az élmosás se kell 4k-ban és máris játszható a legtöbb játék. Max. az Ultra-t leveszed néhol High-ra, de a 4x nagyobb felbontáson sokkal nagyobb a nyerő látványban, mintha fullHD-ban húzod feljebb a textúrákat.

Ultra fanboy-oknak nyilván ez szopás, de én nem vagyok az.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#101123) cyberkind válasza Agyzuzo (#101122) üzenetére


cyberkind
félisten

Én se kapcsolok be minden szart, csak ami a környezet minőségét és az árnyékokat befolyásolja, meg ebben a Lens Flare-t és a Purehair-t ja meg persze az élsimit.

Paranormal Cocktivity

(#101124) arty válasza Dilikutya (#101118) üzenetére


arty
veterán

persze, a többi AAA-val együtt - a kétharmadban csupa nograf indie található :DDD

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101125) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Kérdés: ugye alapjáraton 13e körül megy a Division szinte minden hazai boltban, de 19-ért lenne Gold verzió is egy helyen (vagyis +6e a season pass)
Arra volnék kíváncsi, hogy érdemes-e ebbe belefogni, mert megszoktam már Tőletek, hogy itt mindig akadnak kiskapuk, teszem azt ha ukrán uplay-ről ottani áron be lehetne húzni az sp-t, akkor inkább venném az alap verziót a pólóval/sapkával. :)
Nyilván nem jövőbe látó itt mindenki, de úgy emlékszem a uplay boltja talán nem néz annyira régiót mint a steam?!

Do you see the white shadow?

(#101126) warcat válasza Frod (#101125) üzenetére


warcat
veterán

Braziloknál tegnap 33 dollár volt az egész Division gold,csak nem lehetett "kintről" megvenni de aktiválható lenne Uplayen :P

EA: It's in the crate!

(#101127) Frod válasza warcat (#101126) üzenetére


Frod
addikt

Na, igazából pont ilyenekre gondoltam, tudtam, hogy bízhatok a fórumban :D
Most már csak egy olyan verzió kéne ami el is érhető - tudom sokat akarok :DDD

Do you see the white shadow?

(#101128) djculture válasza Frod (#101127) üzenetére


djculture
félisten

Úgy írod mintha holnap lenne a kiadás, március 8-án jön addig még huszonhétezerszer kitalálhatják hogy pc-re 1 hónapot késik..

(#101129) arty válasza Frod (#101125) üzenetére


arty
veterán

szerencséd van, én a jövőbe látok: fantasztikus tartalom ígérkezik a goldosoknak, mindenképp költs el látatlanban minél többet!

(igazából ilyenkor szurkolok a minél elcseszettebb játékoknak, extratartalmaknak. hátha az ötödik ilyen után néhányaknak kinyílik a szeme.... persze, tudom, nem fog, de na :D )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101130) Frod válasza arty (#101129) üzenetére


Frod
addikt

soha életemben nem rendeltem elő ilyen 0-dayes cuccokat, így pláne nem veszem magamra a dolgot.
a Division más, mivel 3 éve ezért fejlesztettem gépet, ez már személyes szempont, hogy beszerzem, ha már anno megfogadtam. (meg nekem tetszett a béta alapján is)
egyébként el bírtam volna viselni, ha valaki nem jön elő a másik zsebében kotorászással, de hát itthon ezt nehéz megállni tudom.

Do you see the white shadow?

(#101131) warcat válasza Frod (#101127) üzenetére


warcat
veterán

Ténylegesen brazil haver meg tudta volna venni neked,szomorúan szemeztem az akcióval.

Most a legrosszabb időpont nézelődni,mert a béta miatt rengetegen vásárolnak és ezt kihasználják a kulcsboltok/illetve kifogy az olcsó preorder.Péntek óta 4 eurót drágult a sima alapverzió.
Van még egy hónap+ megvenni,én helyedben az alapverzióval szemeznék,és valamikor február utolsó napjaiban letenném a voksom valamelyik "jobb" kulcsos mellett ha visszamegy 30€ környékére.

Masszív gold akció hiányában én nem fizetnék extrát a season passért, a tartalma sem győzött meg, a játék is bebukhat, és kódolatlan multi sem túl biztató,egy hónap alatt nem írják át az egész netkódot,tuti valami fapados kókler megoldás lesz rá,ami miatt lagolni fog és/vagy csalókkal lesz tele.

EA: It's in the crate!

(#101132) arty válasza Frod (#101130) üzenetére


arty
veterán

1.) jahogy bétáztál

2.) fogalmad sincs mit jelent a "más zsebében kotorászás" ugyérzem :) segítek: nem azt, amikor valaki preorderről, zsákbamacskáról próbál "lebeszélni" ... rengeteg rossz forrása, iszonyat sokat árt az egész játék-szcénának :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101133) djculture válasza warcat (#101131) üzenetére


djculture
félisten

Már most is van egy mázsa csaló...

(#101134) Frod válasza warcat (#101131) üzenetére


Frod
addikt

Kulcsboltból semmiképp sem akarom, meg azért a ~30€ az már szinte ott van, hogy akkor inkább a fizikai példány sapkával, pólóval három ezerrel drágábban.
Viszont az érveid meggyőzőek, bevallom az sp tartalomból csak az első érdekel ami tényleges, új földalatti helyszíneket ad (csak attól félek, hogy csak ez külön is lesz vagy 15€), most ez a csalós botrány meg nem tudom meddig fog még húzódni.
Akkor marad az alap, köszönöm!

Do you see the white shadow?

(#101135) cskamacska válasza Frod (#101130) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem a kotorászás a lényeg, hanem a pre order djkultúra elharapódzása. :( Odáig röpítették a hypetraint a nagy kiadók, hogy már a világ szegényebb országaiból is kipasszírozzák a vakon előrendelést(ami régen szinte kizárólag amerikai sajátosság volt, az ottani fogyasztói kultúrába simán befért), pedig itt nem filléres tétel, ha egy cím bebukik, vagy középszar lesz. Mindez a Colonial Marines után 3 évvel, úgy, hogy most már az AAA játékok stabil fele "csalódás" a kamu marketingnek köszönhetően, és kiadás után rendszeres a caveat penitencia.

Ha neked valami különleges kötődésed van, még érthető a szándék, de béta alapján nagyon középszar szaga van szegénynek, és pont nem a grafika alapján(most már 3 hete megy a banzáj, hogy milyen randa lesz az első tech demóhoz képest, ami nem is igaz, de csak lenne az a legnagyobb gondja :U ), hanem a játék tartalom lesz kevés, vagy unnak rá majd ki rekord gyorsan.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#101136) micafighter válasza cskamacska (#101135) üzenetére


micafighter
nagyúr

Bétából hogyan tudják az emberek megállapitani a teljes játék tartalmát? :F

(#101137) arty válasza micafighter (#101136) üzenetére


arty
veterán

azért abból meglehet... abból kell kiindulni, hogy sokkal jobb tuti nem lesz (ha évek alatt jutottak eddig, mit ér még 2-3-4-5-6 hónap?), egy demónál azért jobb

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101138) micafighter válasza arty (#101137) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez rendben, de most bétában a teljes kampányt ki lehet játszani?

(#101139) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok!
Ebben tudnátok segíteni, hogy tudnám megvenni?

(#101140) BasketWink válasza cskamacska (#101135) üzenetére


BasketWink
csendes tag

én pont a béta miatt rendelem elő, nekem nagyon tetszett a játék eme kis szelete tehát tuti el leszek jó ideig grafikával nincs semmi baj :)

micafighter:

a bétában az első pár küldetés volt + mellék küldetések illetve rendfentartó küldetések (segíts a JTF-nek, védd meg a parancsnokot, szabadítsd ki a túszokat, állítsd helyre az antennát stb...) civileknek segíthettél, felszerelést vehettél kb ennyi egy elég nagy területen ami a rendes játékban még nagyobb lesz

[ Szerkesztve ]

(#101141) micafighter válasza Ateszpapa (#101139) üzenetére


micafighter
nagyúr

Fizetési módot adtál hozzá?

(#101142) Ateszpapa válasza micafighter (#101141) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, ott kellett kitöltenem, meg a kártya adatokat kérte.
Lakcímhez kamut írtam mert csak Ukrán címet fogadott el.

(#101143) Crytek válasza Ateszpapa (#101142) üzenetére


Crytek
veterán

Nem lehet , hogy "bezárták" már ezt a kiskaput?

Next PC Upgrade: 2022

(#101144) duvi válasza arty (#101137) üzenetére


duvi
nagyúr

A mostani bétában nagyon sok minden le volt tiltva, ezért ezeket a funkciókat még nem próbálhattuk ki. Pl. a perkeket, talenteket és a crafting rendszert, amik mind színesebbé tehetik a játékot. A végleges területnek kb. az 1/6-od részét kaptuk meg. Küldetésekből csak az egyik story elejéből láttunk valamicskét. Ezek alapján én azt mondom, hogy igenis sok tartalmi bővülés várható a végleges kiadásban :K Persze senkit nem akarok meggyőzni a Division nagyszerűségéről és én is hasonlóan rossz véleménnyel vagyok a kiadók preorder üzletpolitikájával kapcsolatban. Most az egyszer kivételt teszek. Majd az idő megmondja, hogy jól döntöttem-e? :)

(#101145) i2k válasza Frod (#101125) üzenetére


i2k
senior tag

Őszinte részvétem, hogy ezt a játékot komolyan meg akarod venni - nem, nem azért, mert pénzt költesz, hanem azért, amilyen "élményben" lesz részed kötelező online során.
Azt ugye senki sem gondolja, hogy a béta miatt majd hirtelen átírják a teljes szerveroldalt 1 hónap alatt [mert ~1 hónap kell a termék legyártatásához, üzletekbe juttatásához is, online/digit DRM ide vagy oda].

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101146) i2k válasza BasketWink (#101140) üzenetére


i2k
senior tag

"egy elég nagy területen ami a rendes játékban még nagyobb lesz"

Azt ugye tudod, hogy ez nem nagyon igaz?
A fejlesztők is bevallották, hogy nem lesz akkora játszható játéktér, mint amit anno az akkori csúcsgépekkel techdemózva lobogtattak [teljes New York és nyalánkságok].

Ha valaki nem hinne nekem 'map' témában...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101147) SityiSXT válasza duvi (#101144) üzenetére


SityiSXT
őstag

"Most az egyszer kivételt teszek." - Most az egyszer? Az Elite: Dangerous mi volt? :DDD

(#101148) ooooobi válasza Ateszpapa (#101142) üzenetére


ooooobi
senior tag

Én ma hajnalban vettem meg, ugyanúgy 234 hrivnyáért. Cím kb mindegy szerintem, én beírtam a magyar címem, csak az irányítószám után írtam egy 0t :) meg persze maradt az ország Ukrajna. Milyen kártyával próbálod? De az is lehet kevés az a 2700 forint, nem tudjuk mennyiért számolja a bankod, vagy mennyit akar esetleg plusz költségnek eltenni.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#101149) duvi válasza SityiSXT (#101147) üzenetére


duvi
nagyúr

Az béta backer volt ;) Támogattam a Frontiert a fejlesztésben :D

(#101150) BasketWink válasza i2k (#101146) üzenetére


BasketWink
csendes tag

én a bétára mondtam hogy elég nagy volt a bejárható terület :D és a release után még nagyobb lesz ez tény azt egy szóval se mondtam hogy mekkora lesz csak hogy nagyobb lesz mint a bétában :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.