Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101651) tomsolo válasza maross (#101650) üzenetére


tomsolo
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101652) eami válasza i2k (#101649) üzenetére


eami
addikt

Oh, értem már. Valóban félreérhető volt a stílus. Amúgy az aktív magra itt mindig is egy fajta kis virtuális baráti társaságként gondoltam. A barétomozás meg réges régről ragadt meg kicsit. Egy középiskolai idős informatikai tanárom szokása volt és azokat szólította így akikkel kedvesebb akart lenni (néha eszembe jut és olyankor mondom / írom). Szóval písz ;)

(#101653) tomsolo: ez csak a tréning, ma este mackót eszünk ;]

[ Szerkesztve ]

(#101653) tomsolo válasza eami (#101652) üzenetére


tomsolo
őstag

Mi van ma veletek, mensiztek vagy mi? ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101654) tomsolo


tomsolo
őstag

gamestopon ez a TAX REFUND Sale elég kemény, 1-2 dollárért durva dolgok mennek, kár hogy US only - személyes átvétel meg ilyenek.

Pl. Portal 2, Crysis 3, LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues, Warcraft III: Battlechest 0.97$

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101655) eami válasza tomsolo (#101654) üzenetére


eami
addikt

borderlinx még működhetne, de úgy meg nem lenne annyira jó ár :\

(#101656) i2k válasza eami (#101652) üzenetére


i2k
senior tag

Kontextusban megvilágítva máris más minden. Azt hittem, hogy amolyan sarki kocsmásan beszólósan. De így - sztorit ismerve - tényleg más a csengése. Píszlávjunity. :D

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101657) tomsolo


tomsolo
őstag

LOL 6:57től

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101658) Vertigo18 válasza tomsolo (#101657) üzenetére


Vertigo18
addikt

De ez mi ez? Te jó isten... :(

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#101659) tomsolo válasza Vertigo18 (#101658) üzenetére


tomsolo
őstag

Jetset Willy Psyhedelic :)

90 ojró az SF V Deluxe? :Y

"An absolute mess. I bought this game knowing full well it lacks many features, but I at least expected the game to be functional on a basic level. You can consider yourself lucky if you can even log in to the servers within 5 minutes of launching the game, but don't rejoice too soon because if your experience is anything like mine, you won't be able to find a match anyway and this piece of ♥♥♥♥ will graciously kick you out after a couple of minutes anyway.

This trash belongs in early access - not marketed on the front page as a finished game sold at full price."

:U

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101660) djculture válasza tomsolo (#101659) üzenetére


djculture
félisten

Kínjukban már nem tudnak mit elkérni érte sorozat...

(#101661) cskamacska válasza FollowTheORI (#101630) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem ez nem is a játékot, hanem a gyűjtői kiadás filléres óráját reklámozza. :D

De ha már bepalizás, a tavalyi E3-as Dark Zone reveal trailer sokkal jobb volt. Kár hogy elejétől a végéig kamu. :) Nagyon megdolgoznak a nagy kiadók, hogy az ember azt se higgye el ha kérdeznek. :(

más

CÉDÉKÚCSBÓTOK ELVESZIK TŐLÜNK A MANGAPUNCIT! :Y

:DDD

Mangagamer.com nem ad ki több Steam kulcsot a visszaélések miatt.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#101662) KubanitoS válasza cskamacska (#101661) üzenetére


KubanitoS
veterán

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101663) FollowTheORI válasza cskamacska (#101661) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Na látod ezért kérnek fényképes igazolványt még a szürkék is... ha a tökükre lép a bankjuk az fáj. :D
A megint más kérdés hogy elvégzik e tisztességesen az beazonosítást.

Amugy kétségem sincs hogy a The Division koncepcionálisan és történeti alapokban nagyon jó játék lehet, csak szerintem valahol a tartalom feltöltése a változatosság és a DZ multi/mikrotranzakciós környezett között el fog veszni és árnyéka lesz annak ami lehetett volna. :)

Persze oké, legyünk optimisták... majd ha kijön és a solo campaign magában is megáll, akkor talán behúzom pénzért valamikor. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101664) tomsolo


tomsolo
őstag

Skyrim Legendary Edition 6 ojró a cédékucson, kuponnal

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101665) micafighter válasza tomsolo (#101664) üzenetére


micafighter
nagyúr

Steamen is akciós volt nemrég.

(#101666) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nem tudom még él e, Hitman BETA: AVYNW-4IK0A-XBJ5X

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101667) Renok


Renok
senior tag

Sziasztok,

Dying Light-tal kapcsolatban lenne kérdésem.
Ez jó ár érte?
Ha ezt megveszem, akkor megkapom ingyen az Enhanced Editiont?

Vagy inkább várjam meg, hogy ennek jobb ára legyen? Ha jól értem ebben benne van az alapjáték és az összes DLC? Vagy csak a The Following DLC?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#101668) djculture válasza Renok (#101667) üzenetére


djculture
félisten

A 4990-es értelem szerűen csak alapjáték.

(#101669) Renok válasza djculture (#101668) üzenetére


Renok
senior tag

Azt értem, de az Enhanced Edition, ami van az alapjátékhoz is(?), ingyen frissítésként jár hozzá? Nem a The Followingra gondolok most.

(#101670) FollowTheORI válasza Renok (#101667) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elvileg igen, megkapod az alapjátékot + az EE update-t... de semmilyen DLC-t nem kapsz meg természetesen.

Ha egyben szeretnél mindent, akkor igen várnod kell... de amugy szerintem az alapjáték is elég nagy tartalom önmagában... a DLC-k meg igazán nem sokat érnek, ha egyedül játszol és főleg a történet alapú dolgok érdekelnek... Egyedül a Following az érdemi plusz tartalom.

Szóval én azt mondom szerintem megéri, ha jól emlékszem nem volt ennél sokkal olcsóbb előtte sem sehol.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101671) Renok válasza FollowTheORI (#101670) üzenetére


Renok
senior tag

Erre gondoltam, köszönöm szépen a választ! :R

(#101672) djculture válasza Renok (#101669) üzenetére


djculture
félisten

Már hogy lenne ingyen azt külön megkell venni. Vagy megveszed egyből az enhanced edition abba benne van minden vagy megveszed a season pass-ot az alapjátékhoz akkor megkapsz mindent, vagy megveszed az alapjátékhoz csak külön a following dlc-t.

Egyébként nem egy nagy valami ez a dlc, kezdőknek külön sikerült elrontani a játék ezzel mert itt is eljátszották azt amit a dead island-nál. Az új patch feltápolta a zombikat. Aki fejlett annak fsza aki meg most kezdene a játékba az meg rohadjon meg szerintük kb ez a felfogásuk.

[ Szerkesztve ]

(#101673) FollowTheORI válasza djculture (#101672) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az EE update ingyenes minden tulajnak, nincs is már régi verzió steam-en se.

Középső vonal... free:

(#101674) djculture

Világos, de ha neki nem kell, akkor nem kell... :)

Biztos lesz majd rá akció, ha mégis kell neki később... egyedül a Followingot kell megvennie.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101674) djculture válasza FollowTheORI (#101673) üzenetére


djculture
félisten

Gyakorlatilag az semmit se ad csak felnyomja a grafikát meg feltápolja a zombikat. Attól még nem lesz benne a following egyetlen eleme se és egyéb dlc se amivel a feltápolt zombik ellen lesz némi esélyed. Ugyanúgy megmarad alapjátéknak nekem is az van csak.

[ Szerkesztve ]

(#101675) djculture válasza FollowTheORI (#101673) üzenetére


djculture
félisten

Mondom nekem alap van maradt is annak, semmilyen dlc nincs benne sp kellene hozzá, majd egyszer ha 5 euro lesz többet nem ér.

[ Szerkesztve ]

(#101676) Renok válasza djculture (#101674) üzenetére


Renok
senior tag

Engem az alapjáték érdekel egyelőre. Az EE update volt a kérdés, hogy ingyen jár-e, de már tudom, hogy igen.
Azért remélem nem ilyen drámai a helyzet, hogy az alapjátékban lévő fegyverekkel esélytelen a játék. Csak van benne nehézségi szint, nem?

(#101677) djculture válasza Renok (#101676) üzenetére


djculture
félisten

Van állitás de minden szintet feljebb toltak, régi húzás ez dead Islandnál is ezt csinálták. Sima alappal ott se lehetett már játszani mikor kijött a goty...

(#101678) FollowTheORI válasza djculture (#101677) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én azokat toltam végig és nem éreztem nehéznek... szerintem itt se lesz ez gond.
Sőt az eredeti DL igencsak buta volt néha... szóval lehet nem is baj, ha "okosabb" meg erősebb lett az AI.
Legalább növelik a parafaktort, ami egy idő után erősen megcsorbult annyira erős lettél... többet kell agyalni meg bújkálni/menekülni. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101679) micafighter válasza Renok (#101676) üzenetére


micafighter
nagyúr

Egyáltalán nem drámai a helyzet. Én most kezdtem újra az Enhanced Edition update után, eddig kb 40 órát tettem bele az új játszásba, nem érzem hogy nehezebb lenne, bár nem a legnehezebb fokozaton játszok. Ha megnézed az SPt nem sok plusz fegyver van, én emiatt nem aggódnék mert alapból is vannak jó fegyverek. Az elején nyilván gagyikkal kezdesz de aztán lesznek egyre jobbak. Djculture forumtársunk nem tudom mikor játszott vele utoljára, én régen, akkor még pl nem volt ijj, most már van, viszonylag a játék elején be is lehet szerezni, e miatt pl az erősebb zombik ellenére könnyebb a dolgod mint a frissítések előtt.

[ Szerkesztve ]

(#101680) Renok válasza micafighter (#101679) üzenetére


Renok
senior tag

Szuper, köszönöm szépen! :R

Két példányt veszek helyből, akkor csak 4e huf darabja, kap haver is egyet.
Max később veszek hozzá Season Passt vagy csak a sztori kieget, ha annyira bejönne az alapjáték.

(#101681) cyberkind válasza FollowTheORI (#101673) üzenetére


cyberkind
félisten

Szóval ha találok egy boltot ahol olcsón van a régi játék, és megveszem azt, akkor EE-re frissül mindenképp?

Paranormal Cocktivity

(#101682) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Azt láttátok hogy a Muve eljött hozzánk is már? https://muve.hu/

Vagy ez csak nekem új? :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101683) djculture válasza FollowTheORI (#101682) üzenetére


djculture
félisten

Sok értelme van drágább árak vannak bárminél, xcom 2 is csak 1000 forinttal drágább mint a cdgalaxisos dlc warrior packos kiadás..

(#101684) Csapoati válasza djculture (#101683) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Cities Skylines (+ az After Dark dlc is) meg olcsóbb, mint a G2A-n...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#101685) djculture


djculture
félisten

Jó játék lett ez a battlefront is 1 órája láttam 8 ezerért leértékelve hegyekbe volt a médiában.

Megnéztem ezt a divisiont is, megy már a nyilt béta egy tucat tps az egész számomra. Nem tudom mi ebben a kiemelkedő:)

[ Szerkesztve ]

(#101686) FollowTheORI válasza djculture (#101685) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A történet és a Dark Zone... :P :D

Amugy mintha kicsit több vasat kérne ez a béta... emlékeim szerint az előző zárt az jobban futott nálam.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101687) djculture válasza FollowTheORI (#101686) üzenetére


djculture
félisten

Teljes árat az fix hogy én ezért nem adok, az ember megnézi a régi videokat róla az egy darkos kinézetű játékot takartak és hogy bárminek rendőrnek mentőnek stb belehet majd állni rendet tenni. Ebből semmi sincs benne..
Megkockáztatom ennél még a watch dogs is fényévekkel többet ígérő játék.

Fene tudja, zártat én nem néztem és most se grafikára izgulok mert 5850-en lowra lőtte be, előtte még feljött az ablak hogy nem felel meg minimumnak de ment simán:)

Inkább megveszem a far cry-t vagy a Doomot helyette, mert ez nem az én világom...

[ Szerkesztve ]

(#101688) sixpak válasza djculture (#101685) üzenetére


sixpak
nagyúr

Battlefront jó játék....ha az ember játék előtt bekap egy MagneB6-ot vagy 2-3 felest, esetleg mindkettőt. :D
Ellenkező esetben könnyen azon kapná magát az ember, hogy befejelte a monitort, mert "NEM HAL MEG BAZDMEG, HIÁBA LÖVÖM!!!" :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101689) djculture válasza sixpak (#101688) üzenetére


djculture
félisten

Egy pillanatra elgondolkoztam rajta de utána eszembe jutott a béta teszt abból is :) Jók ezek a tesztek megkímélnek a sok hülyeség megvásárlásától. Még ezt a divisiont is nyomom holnap még de 1 óra játék után abszolúte nem jön be.

[ Szerkesztve ]

(#101690) oriic válasza djculture (#101687) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"s hogy bárminek rendőrnek mentőnek stb belehet majd állni rendet tenni. Ebből semmi sincs benne.."

Soha nem is volt erről szó, még csak tervek sem voltak róla. :D

(#101692) djculture

Baromság, akkor hülyeséget írtak. Division ügynökök vagyunk, semmi mással nem lehetünk. DLC-k formájában kapunk tűzoltó meg hazmat, meg katonai ruhát, de az csak skin, ruhák, semmi más.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#101691) cyberkind válasza oriic (#101690) üzenetére


cyberkind
félisten

Én azt se tudom mi is lenne ez, de eddig tetszik, ennek örömére leszedjük a beta-t és max elmegy a kedvem ettől is mint az új NFS-től. :D

Paranormal Cocktivity

(#101692) djculture válasza oriic (#101690) üzenetére


djculture
félisten

Nem a francokat első video bemutatón erről beszéltek az E3-on vagy hol pc guruban jobban le van írva majd megkeresem. Minden esetre ez a játék szerintem megint egy nagy hype vonat lesz 2-3 hétig utána a kutya se játszik vele. Oké hogy nem tps hanem rpg de ennél is bajok vannak a harccal megint. Egy hétig kell hitelni az ellent.

Vettem észre hogy a skill-t kell kiválasztani hogy éppen melyik félét fejleszti az ember. Rpg részét szétbutították hogy a kezdő konzolos is megértse.

[ Szerkesztve ]

(#101693) szallasi007 válasza djculture (#101692) üzenetére


szallasi007
őstag

Már a másik topikban is leírtam neked, ez nem a te játékod. Írsz itt olyanokat hogy visítok a röhögéstől ezzel a rendőr mentő tűzoltó kaszttal kapcsolatban. Ez legalább olyan tuti mint amikor belinkelted a TR videót és leírtad hogy 2xTitanon beesik 30 fpsre a játék, renderelt átvezető videó ami fix 29.9 fps-en ment jó hogy beesik - ez a dolga ugyanis.
Pc Guru meg aztán tudja, ott is olyan okosakat írnak a "nem" fizetett bérenc "szakírók" hogy az már fáj.
Kapsz egy durván 8 órás bétát de te már tudod hogy sz@r a játék. Próbáld ki hardon, csapatban a pve meg a pvp zónát lehet meggondolod magad. Multi, erre megy rá már mindenki, mindennel, szokj hozzá.
Öregem tőled azért többet vártam :(
Ja és senki nem várja el hogy megvedd.

[ Szerkesztve ]

(#101694) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

No Hitman Béta tesztelve... hmm... GTX980-al a hajópartis rész maximum grafikán 30-40FPS... kb mint a PS4-es videóban a youtube-on. :D

Zsírrá van optimalizálva ezis... ;]

Ettől független maga a játék izzig vérig Hitman. Tetszik. Szerintem jól el leszek vele majd így epizódonként. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101695) S1M0N


S1M0N
senior tag

Valakinek küldték már a Make War Not Love-os akcióban kérhető játékokat?
Mert az én órám szerint lejárt már a 24 óra.

(#101696) tomsolo válasza S1M0N (#101695) üzenetére


tomsolo
őstag

No war, no key.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101697) Frod válasza FollowTheORI (#101694) üzenetére


Frod
addikt

115 rugós kártyával 30 fps? :D
Azt hiszem akkor ezt is elfelejthetem.

Do you see the white shadow?

(#101698) bullseye válasza szallasi007 (#101693) üzenetére


bullseye
addikt

Na mesélj kérlek, hogy fizetnek le minket bérenceket, aztán megyek is behajtani a cégeken.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#101699) tomsolo válasza tomsolo (#101696) üzenetére


tomsolo
őstag

megjött

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101700) szallasi007 válasza bullseye (#101698) üzenetére


szallasi007
őstag

Már vártalak, végülis biztos mindig azt írtok amit lehet na de majd kijavítasz és megmondod a tutit ;)

Nyilván ti megírtátok a frankót WD ügyben annak idején mikor megjelent ha már úgyis UBI-t szidja mindenki?:)

Fizetést miért kaptok? Biztos mert jók az eladások :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.