Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101601) Źşë' válasza Heavyrain (#101598) üzenetére


Źşë'
addikt

nem gyenge hogy IGP mellé ilyen (1080p / 60FPS) kompromisszumokat kötsz :DDD
a régi játékok nem igazán ismerik a fhd-t, még az ut2004sem ha jól emlékszem

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#101602) geckowize válasza Dilikutya (#101593) üzenetére


geckowize
őstag

Kozben talaltam itt apron aki steam giftkent arulja 3000-ert, az eleg jo nem? G2a-n is annyi, de gondolom ez 100%, hogy nem atveres, ha reg regelt az elado es pozitiv ertekelesei vannak csak.

(#101603) Louro válasza geckowize (#101602) üzenetére


Louro
őstag

AZ értékelést oszd el 5-tel - vagy 4-gyel - mert 4 vagy 5 szempont alapján lehet értékelni az eladót. Egy eladásból 4 vagy 5 jó értékelése is lehet. Kicsit megtévesztő. Ha értékelni fogsz, majd meglátod. de ott én azt is megszoktam nézni, hogy csak aprón aktív vagy fórumon is, senior vagy újonc.

Ha csak aprón aktív, akkor mennyi bejegyzésre van. Ha 2 bejegyzése van, akkor nekem problémás. (Tudom, valahol el kell kezdeni, de én inkább a megbízhatóbb tagokra megyek.)

Mess with the best / Die like the rest

(#101604) Heavyrain válasza tomsolo (#101600) üzenetére


Heavyrain
őstag

Kössz! Párral már játszottam a listáról (Highlands nagy kedvenc, illetve a Child of Light is), de a többit kipróbálom.

(#101605) Assimilator


Assimilator
őstag

Bundlestarra ti be tudtok jelentkezni?

(#101606) Dilikutya válasza Heavyrain (#101598) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kb. 2011-2012 előtti játékok simán mennek szerintem azzal az IGP-vel akár maximumon is 1080p-ben. A 60 fps-t nem tudom garantálni, de azt annál régebbi játékoknál se feltétlenül, de az már nem az IGP hibája. A GTA4 például egy i5-3570 / GTX 980 Ti kombón is képes akár 50 alá is esni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101607) Dilikutya válasza geckowize (#101602) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én a sok pozitívnak se feltétlen hiszek, akkor már inkább legyen pl. itt a topikban ismert. Pl. maross-ról nem feltételezem, hogy átverne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101608) sixpak válasza Dilikutya (#101606) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én Intel HD 3000-el toltam MW2-t, egy kis ideig.
Full hd, normal beállítások. Azt nem mondom, hogy kitűnően futott, de ment...kb így.
Viszont a BF BC2 el sem indult vele.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101609) geckowize válasza Dilikutya (#101607) üzenetére


geckowize
őstag

Rákerestem aprón, nem nagyon árulja azt, amit venni szeretnék. :)

(#101610) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Most, hogy nemrégen volt/van az Alien Isolation bundle-ban, nincs valahol olcsón?
1-2K áldoznék rá max ;]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#101611) Dilikutya válasza sixpak (#101608) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig a Bad Company 2-nek mennie kell: [link]. Igaz, csak így, nagyon minimumra véve.
Amúgy a HD 3000 és a HD 4600 között óriási különbségek vannak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101612) Assimilator válasza geckowize (#101602) üzenetére


Assimilator
őstag

Volt olyan aki ingyenes cuccokat szort ingyen, csak pozitiv ertekelest kert cserebe...

(#101613) i2k válasza Predator2 (#101610) üzenetére


i2k
senior tag

Lássuk csak, én mennyiért is vettem a Lunar Sale alatt:

"Alien: Isolation Collection" - STEAM - 2016.02.12 (utolsó nap) - (euro = 309,75) - 13,74 euro = ~4260 Ft.

Drága volt? Szerintem nem.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101614) Louro válasza i2k (#101613) üzenetére


Louro
őstag

Én itt az aprón vettem 2k-ért. Minden ok vele.....be is aktiválódott elsőre.

Mess with the best / Die like the rest

(#101615) i2k válasza Louro (#101614) üzenetére


i2k
senior tag

Ha a fullos csomagot, akkor: mázlista.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101616) cyberkind válasza i2k (#101613) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem ebből a játékból felesleges a fullos csomag, csak pályákat ad, semmi sztori dlc.

Paranormal Cocktivity

(#101617) arty válasza i2k (#101615) üzenetére


arty
veterán

inkább, ha nincs "nekemafulloskellmertanélkülszarazélet" elmebetegsége: mázlista :P ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101618) eami


eami
addikt

Super Helmets on Fire DX Ultra Edition Plus Alpha

Elég indie, de ilyen erős címmel akár még nagy kiadó is lehet belőle egyszer :DDD

(#101619) i2k


i2k
senior tag

Ingyen van: "Make War Not Love 3 - Prize 1 (no cost)"

Benne:
* Golden Axe
* Hell Yeah! Pimp My Rabbit Pack
* Hell Yeah! Virtual Rabbit Missions
* Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit
* Jet Set Radio
* Sega Classics

//Sega Classics-ot időközben kivették, úgy néz ki

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101620) eami válasza i2k (#101619) üzenetére


eami
addikt

idő közben már ára sincs :D

(#101621) Dilikutya válasza i2k (#101619) üzenetére


Dilikutya
félisten

Telepítéskor írja a SEGA Classic-ot, a Golden Axe az, mint DLC. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101622) i2k válasza eami (#101620) üzenetére


i2k
senior tag

Hááá... öööö - nem olvasol, csak írsz?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101623) tomsolo válasza eami (#101620) üzenetére


tomsolo
őstag

Itt próbáld hozzáadni

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101624) djculture


djculture
félisten

Ubi bundle-t vett valaki? Elkezdték őket random visszavonogatni... Hogy mi jogon ha fizetett érte egyszer valaki nemtudom.

[ Szerkesztve ]

(#101625) i2k válasza tomsolo (#101623) üzenetére


i2k
senior tag

A korábbi linken is ott az infó:

"Go to any of the following pages and click "Install Game" to add all of the games in this package to your account. You will only need to do this once. "

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101626) tomsolo válasza i2k (#101625) üzenetére


tomsolo
őstag

Ezen a linken meg a gomb, na ki nyert? :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101627) eami válasza i2k (#101622) üzenetére


eami
addikt

Haaa, ő ő, csak 2 dlc nem volt még a többi igen, úgy egy picit bonyolultabb volt.

[ Szerkesztve ]

(#101628) tomsolo válasza djculture (#101624) üzenetére


tomsolo
őstag

ubi egy káosz, felesleges egyéb bajt látni a bajban

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101629) i2k válasza eami (#101627) üzenetére


i2k
senior tag

Mi bonyolult azon, hogy ráklikk az első címre és "Install" és minden ami a bundliban van a tiéd lesz?
:Y

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101630) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Most látom anno indult a hype generáló is: Tom Clancy's The Division: Agent Origins (Escape) (Egy rész a négyből... minisori.)

Hogy én ezeket eddig miért nem láttam. :F :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101631) djculture válasza FollowTheORI (#101630) üzenetére


djculture
félisten

Kíváncsi leszek erre a játékra, nem látom benne azt az erőt ami huh de nagy játékká avanzsálná...

(#101632) Allien


Allien
veterán

HumbleBundle Gamepedia Online részén van a Heroes and Generals kupon (kód). Esetleg ha valaki nem tart igényt rá, elkérném. Előre is KÖSZÖNÖM! :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#101633) eami válasza i2k (#101629) üzenetére


eami
addikt

úgy látom inkább vizuális típus vagy kedves barétom, ezért segítek neked képes formában is (lásd lent). Ha megvan már a játék akkor nem nagyon fogsz találni "install" gombot csak "play game"-t. Ha pedig mindegyik játék megvan már és csak a 2 DLC hiányzik akkor mindegyiknél ez a felállás fog várni... (segítek, nem ugyanazt csinálja a két gomb...). Szerencsére volt külön olyan hogy "Hell Yeah! Pimp My Rabbit Pack" aminél "download" gomb hozzáadta a libraryhez a hiányzó DLC-ket is.

Na, mi bonyolult ezen megérteni? :Y

[ Szerkesztve ]

(#101634) djculture


djculture
félisten

Betyár alig 28519 mega a division béta :)

(#101635) FollowTheORI válasza djculture (#101634) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Előző is 26-27 volt... szóval nem meglepi. :)

Végülis kvázi a "teljes játék" csak a zónákat meg funkciókat lezárták stb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101636) i2k válasza eami (#101633) üzenetére


i2k
senior tag

Komolyan, mindjárt megsajnállak...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101637) eami válasza i2k (#101636) üzenetére


eami
addikt

Ne engem...

(#101638) i2k válasza eami (#101637) üzenetére


i2k
senior tag

De, téged... mert annyi felesleges kört lefutottál a téma körül (hogy a linkelésem, és a riposztjaid közti időt ne is említsem) az már sajnálatra méltó.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101639) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Basszus kipróbáltam az "ingyenes" NFS Most Wantedet, bár soha az életben nem vezettem még Aston Martint, de merem remélni, hogy emberek tucatjai nem azért költenek dollár százezreket, hogy egy sportautó úgy kanyarodjon, mint egy volán busz. :DDD Mi ez a kacat, most komolyan? Túl arcadeok voltak az eddigiek és realisztikusabbat akartak vagy csak szívatni kell a felhasználót valamivel? (még jó, hogy ingyen volt, pénzt adni érte bűn!)

(#101640) djculture válasza Hokunda (#101639) üzenetére


djculture
félisten

nfs-ből csak a underground 1-2 a carbon vagy még régebbi részek és a nfs most wanted régi 2005 verzió ajánlott... Esetleg akinek tetszenek a fix pályás autóversenyek még a sift 1-2 is jó. Minden más kókányság. Az új rész is elég genyó, pc-re max ingyen lenne jó.

[ Szerkesztve ]

(#101641) gmx9 válasza djculture (#101640) üzenetére


gmx9
aktív tag

Nemrég láttam a trailerét, gyönyörű ahogy kiemelik, hogy támogatja pl. a kormányt. :D

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#101642) tomsolo


tomsolo
őstag

Bundlestars resetting passwords:

We have noticed attempts to access Bundle Stars customer accounts by entering, what we believe to be, stolen email address and password combinations, so we have taken the precaution of resetting all user passwords across the website. Customers' financial information, such as PayPal, credit or debit card details is not stored on the Bundle Stars website, so has NOT been compromised and is not at risk.

Csak akkor fogsz tudni belépni, ha új jelszót igényelsz és állítiasz be.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101643) cyberkind válasza tomsolo (#101642) üzenetére


cyberkind
félisten

Én beállítottam a régit újra és jó, bár nem értem ez most mi.

Paranormal Cocktivity

(#101644) tomsolo válasza cyberkind (#101643) üzenetére


tomsolo
őstag

:N

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101645) eami válasza i2k (#101638) üzenetére


eami
addikt

Engem, azért mert tök valós problémát jeleztem (amire amint megtaláltam a választ közzé is tettem), te meg default hülyének néztél pusztán azért mert nem tudtál a saját kereteiden kívül gondolkodni? a kötekedés az bezzeg megy. én kérek bocsánatot...

(#101646) i2k válasza eami (#101645) üzenetére


i2k
senior tag

Tehát, még mindig rágod a saját hülyeséged miatt ezt a gittet.

* Be lett linkelve egy akció. Aminek oldalán minden infó ott is volt/van.
* Read only módjára reagálsz, nem megy a módi
* Kapsz egy egyszerű megoldást tomsolótól, és e kézenfekvőt, amit a korábbi akció linken is írnak.
* Utána, pár órával később elsírod, hogy a linkelő (én) nem nyalikáltam simára minden termékre külön linkkel, mert neked egyik-másik megvan közülük, és kettővel többet kellett (volna, mert nem tetted, helyette futottál köröket) klikkelned.
Én kérek elnézést mindenki nevében, aki nem mer felnevetni rajtad.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101647) eami válasza i2k (#101646) üzenetére


eami
addikt

Amit linkeltél, ott a leírás szerint nekem sosem volt megoldás. tomsolo valóban adott egy linket (btw köszi szépen), te meg végig csak beszólogattál, arra reagáltam. Részemről valóban hiba volt hogy folytattam hamarabb be kellett volna látni hogy tök felesleges volt, mert továbbra is csak a saját kereteid között tudsz gondolkodni. Le is zárom a témát, nincs értelme :P

(#101648) tomsolo


tomsolo
őstag

Aki esetleg a funstockról vette preorder a Fallout 4-et, az ne felejtse el hogy ingyen kérheti az SP-t hozzá.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101649) i2k válasza eami (#101647) üzenetére


i2k
senior tag

Egyáltalán nem szóltam be.
De, a vércukrom amúgy az ilyesmire ugrik: "kedves barétom" (s nem, nem az elírásra)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101650) maross válasza tomsolo (#101648) üzenetére


maross
veterán

forumon azt irjak hogy kap egy "ingyen jatekot", meglepodnek ha mindenki sp-t kapna.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.