Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101451) cyberkind válasza tomsolo (#101450) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez akkor a komplett játék mindenestül?

Paranormal Cocktivity

(#101452) micafighter válasza djculture (#101430) üzenetére


micafighter
nagyúr

Coopban nem tudod a divisionben ellopni a másik cuccát. Mindenki saját dropot kap, lehet hogy a másiknak sokkal jobb cucc esik, de nem tudod elvenni mert azt csak ö veheti fel. A dark zone az meg egész más tészta, oda haverokkal mész coopban aki nem fog seggbe lőni.

(#101453) micafighter válasza cyberkind (#101449) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pontosan, dying light: the following enhanced edition kell, az a fullos alapjátékkal együtt. Amit linkelt utána az ilyen fullos, de konzolokszervizen 1kval olcsóbb ugyanez.

[ Szerkesztve ]

(#101454) cyberkind válasza micafighter (#101453) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak ott elfogyott. :D
Amúgy se terveztem megvenni, csak gondoltam megnézem kinél hogy van meg hasonlók, aztán ki tudja. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101455) djculture válasza tomsolo (#101450) üzenetére


djculture
félisten

Aztán szokás szerint jövő ilyenkor prémium games sorozat lesz 5000-ért de már lehet karácsonykor ennyi lesz:)

[ Szerkesztve ]

(#101456) tomsolo válasza djculture (#101455) üzenetére


tomsolo
őstag

sztem ez már húsvét körül kapható lesz 5k körül - ha nem is rendes boltba :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101457) djculture válasza tomsolo (#101456) üzenetére


djculture
félisten

Ennyi... ezt a kieget kb fél éve kellett volna kiadni nem most, 12 ezret adjon érte a hóhér hozzá teszek egy ezrest előrendelem a DOOM-ot...:)

(#101458) eami válasza djculture (#101457) üzenetére


eami
addikt

azért ne ferdítsünk már lécci... nem kell a kiegért 12k kiadni. A teljes pakk kerül annyiba. Akinek csak a The Following hiányzik az steamen is megveheti €20-ért. Akinek volt Season Pass az meg megkapta ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#101459) djculture válasza eami (#101458) üzenetére


djculture
félisten

Tökmindegy több mint 1 éves játék kieggel együtt se ér ennyit.. Ahogy ismerem ezeket még lesz egy újabb kiadás is új dlc-vel ha elfogy a lé. xpand óta ismerem ezt a készitőbrigádot azt is kiadták 4 féle verzióban abból kettő van a steam-en a sima meg az xtreme, de volt még ultra extended is azt kaptam annak idején a geforce 6600-hoz. Tippmixen megfogadnám hogy ezek után is lesz még bővítési ötletük csak az már sp-vel se lesz ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#101460) micafighter válasza FollowTheORI (#101435) üzenetére


micafighter
nagyúr

De nem vagy egyedül :DDD nekem is tetszettek a sirok általában, de a gyere vissza később néha kicsit idegesítő azért.

(#101461) eami válasza djculture (#101459) üzenetére


eami
addikt

azért ne sírj már tele egy százas zsepit mert a tavalyi év egyik legjobb játékához ingyen kaptunk egy nagyobbacska kiegészítőt. brühühühü :O Amúgy bőven megéri ma is a 12k árat ha egyáltalán nincs meg.

szerk: egyáltalán nem fogom bánni ha még lesz bővítési ötletük... és el nem fogod hinni ők is pénzből élnek.

(#101462) djculture: jogos, kicsit én is átestem a ló túlsó oldalára :B Mindenesetre messze jobban becsülöm amit a Techland csinál, mint 1-2 másik kiadó / fejlesztő.

[ Szerkesztve ]

(#101462) djculture válasza eami (#101461) üzenetére


djculture
félisten

Kinek mi a legjobb játék az szubjektív de amúgy oké:) Hong kongi tesóktól amúgy már 10 alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#101463) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Xboxos Quantum Break melle minden elorendelonek jar egy ingyen Window 10es PC-s letoltokod is. Teli lesz az apro QB kodokkal.:D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#101464) Csapoati válasza tomsolo (#101444) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bottel se, bár ez már ott eldőlt, hogy japán stílusú. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#101465) cyberkind válasza oriic (#101463) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd ha Steam-es kód lesz, addig távirányítós bottal se csak ha nem adják ki a Steam-nek, de akkor meg muszáj lesz még egy szart használni. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#101466) #79621120


#79621120
törölt tag

(#101467) djculture


djculture
félisten

Quantum Break PC minimálja:

Operációs rendszer: Windows 10 (64 bit)
DirectX: DirectX 12
CPU: Intel Core i5-4460, 2.70GHz vagy AMD FX-6300
Videokártya: NVIDIA GeForce GTX 760 vagy AMD Radeon R7 260x
Videokártya memória: 2 GB
RAM: 8 GB
Szabad hely a merevlemezen: 55 GB

Na akkor ki is használ itt tovább win7 meg 8.1-et ?:) Ehhez kötelező lesz a 10 és itt van a nyakunkon a megjelenés Április 5:)

[ Szerkesztve ]

(#101468) Csapoati válasza djculture (#101467) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az használja továbbra is, akit nem izgat a Quantom Break. :D Engem nem vonz semennyire és bár Win10-et használok, ha még régebbi lenne, akkor sem váltanék csak emiatt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#101469) djculture válasza Csapoati (#101468) üzenetére


djculture
félisten

Ha egyszer elkezdődik a folyamat fél év és minden ilyen lesz tudod te is. Nem még a kártyát is cserélni kell dx12 kompatibilis sorozatra azt meg karácsonynál előbb nem fogom az tuti.:)

(#101470) cyberkind válasza djculture (#101467) üzenetére


cyberkind
félisten

Buzi M$. :D

Paranormal Cocktivity

(#101471) eami válasza cyberkind (#101470) üzenetére


eami
addikt

ajajajjajajajajajajajajajjjjj!!!! kimondta az "M" betűs szót :Y :Y :Y

;]

(#101472) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Már csak az a kérdés MS Store exclusive lesz e... :D

És lesz e régiós kiskapu. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101473) djculture


djculture
félisten

Need for speed pc verzió is kijön március 17-én eu-ban, március elég húzós hónap lesz.

[ Szerkesztve ]

(#101474) i2k válasza djculture (#101467) üzenetére


i2k
senior tag

Kérdezd így inkább helyesen: ki akar játszani egyáltalán a QB-el?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101475) ollie válasza oriic (#101463) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Á, csak akkor venném meg a windows 10-et, ha Steam-es lenne. :DDD

***

(#101476) i2k válasza ollie (#101475) üzenetére


i2k
senior tag

Az adminnak, aki nem tudta hol van: "Új (nem OFF) Topik itt!"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101477) Crytek válasza i2k (#101474) üzenetére


Crytek
veterán

A világon több százezren ,akik szeretik a jó játékokat.
+ Epic fail lenne MS részről ha only MS store lenne mert furcsán sok ukrán régiós vásárlás lenne :C

Next PC Upgrade: 2022

(#101478) CR2025


CR2025
csendes tag

Azt nem tudjátok hogy bundlestars oldalán hogy tudok dollárban vásárolni?
Egy "kicsikét" olcsóbban jönnének úgy ki dolgok.

(#101479) djculture válasza Crytek (#101477) üzenetére


djculture
félisten

2500-ért ezt is simán megvenném :)

CR2025: azt tudom hogy ukránból is euroban adja csak éppen jóval kevesebb euro-t mutat, olyan 15-20 % kevesebb

[ Szerkesztve ]

(#101480) FollowTheORI válasza djculture (#101473) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De legalább bejelentették az Assassin's Creed-et most kicsit pihenni küldik végre... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101481) djculture válasza FollowTheORI (#101480) üzenetére


djculture
félisten

Hát azt nem tudom mert ma is mindenhol az új assassin creedet hirdette az 576, Chronicles meg a franc se tudja mi. Már el is megyek mellette nem kell...

(#101482) oriic válasza ollie (#101475) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Amúgy egyelőre úgy tűnik, hogy nem lesz Steam-es kiadás, csak Win 10. :D

Live-Die-Respawn

(#101483) arty válasza BasketWink (#101434) üzenetére


arty
veterán

"cod mw2 kb 3 óra volt a 2. legnehezebben... azóta nem játszok coddal"

kifejezném kétkedésem :)) füllentést gyanítok.
ha speedrunner vagy, akkor persze nemszóltam!

szóljon crytek, a codjátékos referenciánk :) tudom h anno lemérte!

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101484) Crytek válasza arty (#101483) üzenetére


Crytek
veterán

Az pont kimaradt a mérésből

Cod 1 - 5 óra 21 perc
Cod 2 - 5 óra 36 perc
Call of Duty 4 - 4 óra 1 perc
Call of Duty Black Ops 2 - 5 óra 24 perc
Coll of Dury Black Ops 3 - 7 óra 53 (mondjuk itt bugos volt sok helyen de ha azt nem veszem bele akkor is 7 óra felett van ami kb rekord Cod idő )
De a kedvetekért majd feldurrantom valamelyik nap már engem is érdekel :DDD de tuti nincs 4 óránál rövidebb Cod.

Next PC Upgrade: 2022

(#101485) arty válasza Crytek (#101484) üzenetére


arty
veterán

:D

mw2-3-aw kell még az acsivmenthez ;) köszelőre :R

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101486) cskamacska válasza FollowTheORI (#101472) üzenetére


cskamacska
addikt

Windows Store-tól mentsen meg minket a Jóisten! :Y

Random topikban Pocok256 esete a teszkógazdaságos Tömbradírral, ez részeiben volt már Best Buy topikban, de repült a múlt heti offokkal együtt.

Utókornak:
"Itt is felhívnám szerencsétlen leendő vásárlók figyelmét, hogy véletlenül se vegyenek semmilyen ms store játékot pc re főleg ne ezt. V-sync kikapcsolhatatlan refresh rate állíthatatlan exclusive fullscreenbe képtelenség kitenni. (nincs rá opció) FPS kijelzést nem lehet bekapcsolni se fraps se msi afterburnerrel. Felvenni nvidia experiencel streamealés miatt lehetetlen hisz nem jön be a felület. Egy raklap :(( ."

"cfg buhera?"

"Windows lockolja a könyvtárat max linux alol férnék hozzá... Adminként sem tudom szerkeszteni és a beállításai fő része pedig regeditbe van amit végképp nem lehet szerkeszteni hiába mentem felül azonnal visszaírja a winfos."

Ez egy GfWL Marketplace játékról is készülhetett volna 2006-ban. Mikroszofték semmit sem tanultak, és semmit sem felejtettek. ;]

más

Míg el nem felejtem.rovat
5% permanens zakció a Gamesplaneten @forUNCUT csoportos forradalmárkodásért :

1) Sign up to Gamesplanet using your Steam account. If do you have an account already, connect it to steam from the "Social Login" tab in your account.
2) Then visit www.foruncut.com – It'll redirect you to the Steam group, which you shall become a member of.
3) Once done – wait for at least 10 minutes (that's the time Steam needs to update cached API results)
4) Visit Gamesplanet through this link: https://foruncut.gamesplanet.com
5) You're then done and 5% group discount are applied to your GP account. You'll see the discount applied, once you add a game to the cart.

más

s ha már linkbányászat

cenzúra próba

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#101487) Frod válasza eami (#101429) üzenetére


Frod
addikt

én épp tegnap vittem ki másodszorra a 2013-as részt három év után újra: 14 óra alatt 100%.
egyébként a folytatás pedig már bőven készül.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#101488) FollowTheORI válasza cskamacska (#101486) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pedig lehet hogy jobb ha elkezdessz barátkozni a gondolattal... nekem megvan a TR ott és szerencsére ezek pont nem érdekeltek egy fikarcnyit se... játszottam és szórakoztam és arra ott is jó volt 100%. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101489) micafighter válasza ollie (#101475) üzenetére


micafighter
nagyúr

Meg kártyás, acsikkal :DDD

[ Szerkesztve ]

(#101490) micafighter válasza FollowTheORI (#101488) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pontosan így vagyok vele én is. Nem is olyan játékról van szó amivel kiadáskor nagy gondok lettek volna hogy cfgbe kell turkálni hogy egyáltalán elinduljon, meg nem is olyan játék amit szénné lehetne modolni.

(#101491) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ahhaha... best buy! ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101492) sixpak válasza FollowTheORI (#101491) üzenetére


sixpak
nagyúr

[link]

Ez sem volt rossz. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101493) micafighter válasza FollowTheORI (#101491) üzenetére


micafighter
nagyúr

Majd 1dolláros bundliba behúzzuk :DDD

(#101494) i2k válasza FollowTheORI (#101491) üzenetére


i2k
senior tag

“Dying Light is one of the most exciting survival games around and what’s more – it’s Oscar season so what better time than now to head to the Hollywood hills,” GAME UK retail MD Charlotte Knight said.

“We know our community like to get in character and will have no doubt been inspired by the leading actors on the big screen – so this is a really exciting opportunity for any gamer wanting to hit the silver screen in style.”

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101495) BasketWink


BasketWink
csendes tag

nem lesz idén Assassin's Creed

angolul több infó gamespot

[ Szerkesztve ]

(#101496) arty válasza micafighter (#101490) üzenetére


arty
veterán

ettől még a vásárlásoddal segítetted "indulni" ezt a gané MS rencert :(

aztán majd pár év mulva, ha "sikerre vitték", mint a gfwl-t majd szopsz az egyik akkori kedcenceddel ... ahol épp kéne frémjelzés, cfg buhera, mittomén.

csak addigra már késő lesz :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101497) i2k válasza arty (#101496) üzenetére


i2k
senior tag

Csak egyetérteni tudok. :R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101498) micafighter válasza arty (#101496) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ettől ugyan ne félj, a steamet sokkal több pénzel támogatom ;)

[ Szerkesztve ]

(#101499) arty válasza micafighter (#101498) üzenetére


arty
veterán

nyilván az origin esetén is így van, de ettől még nincs bf4 steamen .... pedig ha anno belebukik az EA... ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101500) cyberkind


cyberkind
félisten

A régi Steam-es Doom 3-hoz és a REvil-hez fellehet valahogy dobni a feliratozást?

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.