Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101701) bullseye válasza szallasi007 (#101700) üzenetére


bullseye
addikt

Hú, megdönthetetlen érveid vannak. Gondolom az egyik kecske szeretőd súgott, aki a Goat Sim mo-caposaként ismeri a cég kenőpénzügyeit. De majd biztos kijavítasz...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#101702) eami válasza djculture (#101687) üzenetére


eami
addikt

lassan farycry is félévente jön majd mint a COD, viszont a DOOMról mesélhetnél, na az miben lesz kiemelkedő? :)

(#101703) Expendable válasza S1M0N (#101695) üzenetére


Expendable
aktív tag

Igen.

(#101704) szallasi007 válasza bullseye (#101701) üzenetére


szallasi007
őstag

Értek is én hozzá? és senkit nem is ismerek tőletek aki másképp gondolja a harmadik sör után dehát a kollégák mindig őszinték hozzád, lényeg neked van igazad mert te dolgozol ott.

Na de hogy nehogy megsértődj ezt a dalt neked küldöm: love

(#101705) tipuka válasza bullseye (#101701) üzenetére


tipuka
addikt

nem én vagyok a szeretője nyugi :B

(#101706) bullseye válasza szallasi007 (#101704) üzenetére


bullseye
addikt

Ó, miért is sértődnék meg, csak mert szórod a mocskot, miközben csak lebegteted, hogy te ám ismersz valakit, sőt valakiket, akik ezt bevallották neked? Such hiteles, very correct. Meg is kérdezem gyorsan ki köpött sörözgetés közben a milliárdokról, amit keresünk.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#101707) szallasi007 válasza bullseye (#101706) üzenetére


szallasi007
őstag

Elnézést kérek nem akartam megbántani senkit, én tapasztaltam valamit és kivetítettem mindenkire az adott újságból :(

Azért remélem nem a havi minimálbért kapjátok.

(#101708) djculture válasza eami (#101702) üzenetére


djculture
félisten

Azért egyik részébe se volt olyan hogy állatokat lehetett irányitani, most nem azt mondom hogy huh de megér ez 12 ezret de legalább valami újítás is van benne.

Doom meg a régi jó doom nem lesz vissza töltődő élet és elég nehéz is lesz. Elég ritkák az ilyen játékok a mai konzolos játék világban, ahol az a lényeg nehogy nehéz legyen mert akkor Pistike panaszkodik a családnak és többet nem veszik meg az adott sorozatot.

Amúgy minden játék ügyébe jó lenne ha sokkal óvatosabb lenne mindenki vásárláskor nem ülne fel az aktuális hype vonatra, akkor talán nem érkezne ennyi befejezetlen gagyi játék. Ubisoft npc teleportálása pl híres , most a divisionba se sikerült őket kidolgozni normálisan. Nem baj majd a húszon hatodik patch megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#101709) Crytek válasza FollowTheORI (#101694) üzenetére


Crytek
veterán

AMD cucc. Gondlom akkor egy 280X-el fut majd koximaxon ugyanúgy mint 980-al :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#101710) Pocok256 válasza szallasi007 (#101707) üzenetére


Pocok256
veterán

Te most trollkodsz végig vagy valami gebasz van fejedben? Mindenesetre mindegy is, de már uncsi.. Ha mesét akarok hallgatni akkor bekapcsolom az m1 hiradot, nem kell ide még egy mese mondó.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#101711) eami válasza djculture (#101708) üzenetére


eami
addikt

és mitől vagy benne olyan biztos hogy nehéz lesz? mondták? hype hype hype :DDD

(#101712) FollowTheORI válasza Crytek (#101709) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet... várom az első teszteket már. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101713) tomsolo


tomsolo
őstag

Szokásos UBI sale minőség - berakod a kosárba 16 euró lesz :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101714) AtHoS válasza tomsolo (#101713) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Az mondjuk gondolom nem érdekes, hogy a Limited Edition ismét Out of Stock az alap meg 16eu
Bár lehet erre értetted, hogy "szokásos"

read-only mode on the forum

(#101715) tomsolo válasza AtHoS (#101714) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez a Limited Edition - lenne, amiről te beszélsz és Out of Stock az a dobozos.

De mindegy, az egész UBI shop egy rakás szerencsétlenség. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101716) AtHoS válasza tomsolo (#101715) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A listában csak egyféle Limited van. Lehet nem is árulnak digitális Limited-et :F

read-only mode on the forum

(#101717) FollowTheORI válasza AtHoS (#101714) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Arról beszél, hogy 12 EUR van kiírva akcióban... de egyik sem annyiba kerül. :)

Ez egy elég régi Ubibolt hiba, mert a fontban számolt angol bolt értékeit írja ki, ami európa többi részén tök más. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101718) AtHoS válasza FollowTheORI (#101717) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Gondolom lejött, hogy tudom miről beszél, viszont a listában nincs digitális Limited verzió. Akkor hol a hiba? Mert szvsz. nem az árakban, hanem a kínálatban, mivel digitális Limited-et nem is tudsz kosrába rakni függetlenül attól, hogy mennyibe kerül(ne). Lehet terület korlátozott a kínálat?

Minden esetre hiba az van. Arra viszont kíváncsi lennék, hogy a 16eu-st megvéve alap vagy Limited lesz belőle a végén

read-only mode on the forum

(#101719) FollowTheORI válasza AtHoS (#101718) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ubinál az alapjáték mindig a Limited/Special Edition... simát sosem fogsz találni szinte egy játékból sem. :)

Limited lesz, mert azis van kiírva.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101720) AtHoS válasza FollowTheORI (#101719) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Értem, ezt nem tudtam...elcseszett egy "boltjuk" és elgondolásaik vannak :DDD Jól meg is tévesztettek vele és írom a hülyeségeket folyamatosan miatta :B

read-only mode on the forum

(#101721) cyberkind


cyberkind
félisten

Egy kis Division. :)

Tegnap este 8-tól 4-en toltuk vagy hajnali 2-ig, amíg nem mentünk be a Dark Zone-ba, ahol a jó cuccokat lehet majd szerezni, semmi baj nem volt, na de bent!
Az egy dolog hogy a rohadt erős MOB-okat csak úgy dobálja mellénk, elénk, ránk a játék hogy utána csak beszopjuk és mindent elvesznek tőlünk, de hogy már most ismét csalás van ezerrel, ráadásul nem is csak sima aim, amivel simán leszednek onnan ahova én távcsővel se látok el, már a falon, kocsin keresztül tolják és ez egy fix 4 fős csapat, szépen lepihennek egy safe house elé, kijössz meg is ölnek, én eldobtam egy gránátot közéjük, mondanom se kell hogy olyan luxus mint a sebzés náluk nem játszott, úgyhogy ennek a játéknak PC-n a coop-pon kívül nincs értelme, a multija már most halott, a Ubi ismét szart bele, hiába hangulatos, gyönyörű a játék, még ha kicsit már uncsivá vált, ez csak a single kampánynak marad, sokkal több volt ebben a játékban is.

Paranormal Cocktivity

(#101722) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#101721) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] nekem a péntek este pont elég volt rá :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#101723) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#101722) üzenetére


cyberkind
félisten

Ó hát én se tolom többet ezt, majd nagyon leárazva megveszem és kész, még sok ilyen Beta kéne.

Paranormal Cocktivity

(#101724) looser


looser
addikt

Sziasztok! Láttam egy videót régebben egy zombis játékról, amelyet szeretnék beazonosítani :-)
Szóval oldalnézetben mutat egy házat, ahol emberek húzzák meg magukat; napközben át tudnak menni más házakba erőforrások után kutatni, este meg jönnek a jószágok. Narrálva láttam, csak most beugrott és eléggé izgalmasnak tűnik. Lehet, hogy béta volt, lehet, hogy konzolos, sajnos nem emlékszem... Itt a leírások alapján nem ismertem fel.
Üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#101725) zsotesz81 válasza looser (#101724) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Deadlight lesz az szerintem

(#101726) looser válasza zsotesz81 (#101725) üzenetére


looser
addikt

Sajnos nem. Az valamelyik bundle-ben is benne volt, még offline telepítővel is, párszor végigvittem, (szinte) megunhatatlan. Amire én gondolok, az inkább stratégia, bár lehet, hogy hülyeséget beszélek :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#101727) KubanitoS válasza looser (#101726) üzenetére


KubanitoS
veterán

This War of Mine

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101728) looser válasza KubanitoS (#101727) üzenetére


looser
addikt

Ez az, köszönöm :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#101729) alratar válasza looser (#101728) üzenetére


alratar
addikt

Csak, hogy az nem zombis, hanem egy háborút kell túlélni.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#101730) looser válasza alratar (#101729) üzenetére


looser
addikt

Hát akkor bajban vagyok :-)
De a többi stimmel? Szóval egy épületben, nappal, a többi épületből kitermelt holmikból lehet újabbakat előállítani (mintha ilyesmi is lett volna), élelmet szerezni... Éjszaka pedig támadják az épületet, ezek szerint nem zombik. Állatira nem emlékszem...veletek is van olyan, hogy a képzelet kiegészíti a valóságot? Régen volt, nem emlékszem, de ez a játék emlékeztetett arra. Nem tudom miért, de zombikra emlékszem...
:R
szerk.: gameplay alapján ez lesz az. Akkor zombik kizárva, legalábbis innen :-)

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#101731) Mr.Csizmás válasza looser (#101730) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mindenesetre ajánlott game, előtte nézd meg a Welcome to Sarajevo-t :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#101732) looser válasza Mr.Csizmás (#101731) üzenetére


looser
addikt

Hú, köszi az ajánlót! Marisa Tomei is játszik benne, aki nekem a TOP5-ben benne van mint legszebb színésznő, szóval tuti megnézem :-)
:R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#101733) BasketWink válasza cyberkind (#101721) üzenetére


BasketWink
csendes tag

Division
miután olvastam a hackeres leírásod a dark zone-ról kedvet kaptam, hogy körbe nézzek én is ott:

tegnap kb 10:00-től 20:00-ig cirkáltam benn, kisebb megszakításokkal, nagy részt egyedül utolsó 2 órában egy random csapattal, nagyon jó volt csak néha nehéz volt mobokat találni, de ez a zóna mérete és a játékosok nagy létszáma miatt volt. Rájöttem hogy PVP-zni nem túl kifizetődő mert elég sok XP-t és zóna pénzt von le ha ily módon halsz meg. Hackerrel nem találkoztam egyáltalán, csak 2 kevésbé kedves emberke lőtt egyszer egyszer hátba meglepetésből... Általában az emberek segítőkészek voltak és együtt harcoltak nem egymás ellen, ha mégis volt Rough Agent, vagyis játékos aki másik játékosokra vadászott akkor azt általában csapatostul vadásztuk/vadászták le. A loot illetve a pénz elég jól esett nap végére csupa kék lila cuccom volt illetve lehet a sárgát is megvehettem volna de addigra abba hagytam a játékot. :)

Összességében nekem nagyon tetszett, és hangulatos volt ha nagyobb lesz a terület talán még az a néha néha meglévő üres járat se lesz benne ami így megvolt. Tehát én tuti 0day veszem ^^

kocsin (ablakain) keresztül le lehet lőni simán bárkit NPC-t is, illetőleg a fedezék sose nyújt 100%-os fedezetet. Ha bárhogy bármi kilátszik az ellenfélből az 90% hogy eltalálható (3 lövés kelett de sikerült eltalálni egy npc kilógó feje tetejét)
Amikor meghalsz választhatsz, hogy hol akarsz feltámadni így ha egy helyre beásták magukat uccu neki máshol felkeltek és elkerülitek őket vagy meglepitek másik irányból :) + safe housnak legalább 3 ki és bejárata van így elég nehéz teljesen lefogni minden kijáratot
nem mondom hogy idővel nem lesznek hackerek mert sajnos előfordulhat hogy megjelennek de azért egy 3 napos zárt béta után a nyitot béta már teli legyen hackerekkel SZÁMOMRA elég vicces történet, ettől függetlenül nem voltam ott így nem tudom mi történt de azért leírtam a saját tapasztalatomat ami kicsit pozitívabb :)

(#101734) cskamacska


cskamacska
addikt

más

Division ügyben inkább nem nyilatkozom, halottról jót vagy semmit. ;] Azért remélem legalább kicsit bukik, a lelketlen grind powered MMO fesztiválokkal már tele a padlás, jó lenne ha leszállnának már róla, és pláne ne az egyébként SP játékokat változtatnák ilyenné. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#101735) micafighter válasza cskamacska (#101734) üzenetére


micafighter
nagyúr

Teljesen logikus. Viszont ha azt nézzük, hogy az x86-ból hogy lesz x64... :DDD

(#101736) e=mc² válasza micafighter (#101735) üzenetére


e=mc²
őstag

86-ot elosztod 64-el, az 1,34375. Namost veszed a tortresz szamjegyeinek osszesseget, az 22. 86 - 22 = 64.

Ambulimax Provider

(#101737) looser válasza e=mc² (#101736) üzenetére


looser
addikt

Zseniális :-))

Az Antalvali, Szabadon ébredők, Mindenegyben és Tudnodkell közös informatikai rovatában jól mutatna :-)))

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#101738) kriszpontaz válasza e=mc² (#101736) üzenetére


kriszpontaz
veterán

semmi---

[ Szerkesztve ]

(#101739) Mr.Csizmás válasza looser (#101737) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#101740) micafighter válasza e=mc² (#101736) üzenetére


micafighter
nagyúr

És ehhez hány Windowst kell telepiteni? ;]

[ Szerkesztve ]

(#101741) ViharVadász válasza cskamacska (#101734) üzenetére


ViharVadász
őstag

De akkor viszont Windows 14 64 bites rendszert kap. Az vajon megfelelhet neki? :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#101742) i2k válasza cskamacska (#101734) üzenetére


i2k
senior tag

Én is egy véleményen vagyok veled. :K

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101743) FollowTheORI válasza cskamacska (#101734) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

No igen... egyre kevesebb a minőségi SP játék... pedig az Alien Isolation vagy az új TR megmutatta, hogy le lehet tenni az asztalra minőségi történetet, ha odateszik magukat.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101744) Crytek válasza FollowTheORI (#101743) üzenetére


Crytek
veterán

Számomra ez az új élien egy 19 órás unalomtenger volt. Számomra ez minden volt csak nem minőségi single.
A 2010-es lehúzott dara Alien (vs predator) 35x jobban tetszett és mindig előveszem a mai napig.

Next PC Upgrade: 2022

(#101745) Louro válasza Crytek (#101744) üzenetére


Louro
őstag

Valakinek ez, valakinek az. Van olyan ismerősöm, aki HL2 fan és meg inkább HL, mint HL2. De van, aki inkább AoE2, míg én inkább körökre osztott Civ-et élvezem. Ezen nem szabad összeveszni.

Ízlések és pofonok.

Csak vita elkerülése végett.

Mess with the best / Die like the rest

(#101746) genndy válasza FollowTheORI (#101743) üzenetére


genndy
addikt

Vagy csak nem feltétlenül az AAA+++ játékokat kell nézni. Ami hirtelen eszembe jut, az a Life is Strange. Az agyamat eldobtam a sztoritól, meg a beleéléstől, meg a karakterekkel együttérzéstől. Sétaszimulátorok is jók tudnak lenni, ha elgondolkozni akar az ember (Dear Esther, Vanishing of Ethan Carter, S.O.M.A) Úgyhogy bőven vannak még minőségi SP játékok, csak inkább az indie szférában kell keresgélni.
Meg azért továbbra se felejtsük el a Witcher 3-at, ami naggyon magasra tette a lécet, mind a sztori-orientált mind az open-world játékok között.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#101747) Crytek válasza genndy (#101746) üzenetére


Crytek
veterán

Dear Esther, Vanishing of Ethan Carter-nél sajnos szellemi fogyatékkal éltem több végigjátszásuk után se tudom miről szólnak.

Valaki leírhatná nagyon szeretném már végre tudni!

Next PC Upgrade: 2022

(#101748) csaba951 válasza Crytek (#101747) üzenetére


csaba951
veterán

Ne nézz meg egy David Lynch filmet se! ;)

(#101749) Mr.Csizmás válasza Crytek (#101747) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

próbálkozz meg a Grim Fandangoval :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#101750) eami válasza Crytek (#101744) üzenetére


eami
addikt

valalmi jó kis fülessel toltad éjszaka vagy nappal sokol hangszórókkal ? :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.