Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101401) Crytek


Crytek
veterán

IS Defense - itt a Hatred fejlesztőinek az új játéka Rambo light. Ebbe még mozogni sem lehet :C :C

maross: Én is szeretem ezeket, ezért is majd valami bundleba behúzom :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#101402) maross válasza Crytek (#101401) üzenetére


maross
veterán

abszolut szimpatikus kis jatek, hiany van ilyenekbol :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#101403) Dilikutya válasza maross (#101402) üzenetére


Dilikutya
félisten

Régen játszottam 1-2 ilyennel, de ma már nem lennék rá képes. Legalábbis PC elé leülve nem.
Sok ilyen II. világháborús játék volt az ezredforduló környékén.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101404) Csapoati válasza Crytek (#101401) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem is totál bejön, egy-két délutánra pont jó lesz 1-2 dollár körül. :D A Heavy Fire Afghanistan van még, ami ilyesmi.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#101405) djculture


djculture
félisten

Far Cry 3 Blood Dragon & Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory have both been added to the Humble

(#101406) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Dying Light Season Pass 23,99€

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#101407) djculture válasza Mr.Csizmás (#101406) üzenetére


djculture
félisten

Csoda hogy lehet kapni ...7500-ért ... kínjukban már nem tudnak mit elkérni érte.

[ Szerkesztve ]

(#101408) Cheesus válasza Louro (#101395) üzenetére


Cheesus
senior tag

Az a durva, hogy most h hazaértem meg is akartam egyből venni, de szerencsére szólt a Steam hogy nekem már megvan :))

https://www.twitch.tv/csehla

(#101409) sixpak válasza Mr.Csizmás (#101406) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem nagyon vágom, hogy mit kell megvenni ahhoz, hogy minden benne legyen....a Following is.
Ha az SP-t megveszem, akkor abban benne van az összes eddigi déelcé és a tegnap megjelent cucc is?
Amúgy tegnap az olyan, csak alapjátékkal rendelkező peasant - mint jómagam- is kaptam valami 3egészvalahány gigás peccset...

Szerk.: ohh fakk, ez nem is a DL topik...sorry.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101410) eami válasza djculture (#101407) üzenetére


eami
addikt

meg is érdemlik. magasan az egyik legjobb ár / érték arányban múlt évről.

(#101411) Mr.Csizmás válasza sixpak (#101409) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

SP = all in

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#101412) tomsolo válasza Mr.Csizmás (#101406) üzenetére


tomsolo
őstag

28 ojróért lehet venni fullos enchancedet -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101413) tomsolo válasza maross (#101402) üzenetére


tomsolo
őstag

ez elég gyík így és nem is railshooter - inkább egy feltupírozott Beach Headnek tűnik

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101414) Mr.Csizmás válasza tomsolo (#101412) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sixpak-nak megvan már a game :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#101415) sixpak válasza Mr.Csizmás (#101411) üzenetére


sixpak
nagyúr

Thx bro...rámegyek valamikor. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101416) djculture


djculture
félisten

ez nem lesz rossz.. 6000-ért COMPANY OF HEROES 2 alapjáték és
* THE WESTERN FRONT ARMIES
* ARDENNES ASSAULT
* THE BRITISH FORCES

plusz még egy COMPANY OF HEROES 2 ALAPJÁTÉK kód

[link]

[ Szerkesztve ]

(#101417) tomsolo


tomsolo
őstag

Egyébként a Blue Estate - ami railshooter és jó - le is van értékelve a lunar sale alatt - 4,41€

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101418) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

Több szó esett ezekről a rail shooter játékokról... Úgy nézem bejön ez a típusú játék :D
Tudtok ajánlani a Blue Estate-n kívül még ilyeneket? :)

(#101419) Heavyrain válasza Gaborka30 (#101418) üzenetére


Heavyrain
őstag

Rambo: The Video Game ;]

[ Szerkesztve ]

(#101420) arty válasza tomsolo (#101417) üzenetére


arty
veterán

:R

(nemrég volt akciós konzolon, meg is vettem)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101421) tomsolo válasza Gaborka30 (#101418) üzenetére


tomsolo
őstag

PC- n nincs sok ilyen sajna :(

Nem railshooter csak sima lövöldözős, de ajánlom a Strike Suit Zerot is.

---------------

Más:

Btw cdkeysen a Just Cause 3 már 6k körül elhozható ;)

Fb kupon euro stb.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101422) djculture válasza tomsolo (#101421) üzenetére


djculture
félisten

Lesz az még 2 ezer is amilyen rossz port lett. Ezt vedd meg -es kiadás lesz 1 éven belül.

[ Szerkesztve ]

(#101423) Csapoati válasza Gaborka30 (#101418) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Feljebb írtam egyet (valójában két rész van): Heavy Fire Afghanistan. Sokaknak nem tetszik, nekem bejött.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#101424) tomsolo válasza Csapoati (#101423) üzenetére


tomsolo
őstag

Meg van még Reload is, csak ne csomagba vegye mert akkor fél ojróval több. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101425) Gaborka30 válasza tomsolo (#101424) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Köszi mindenkinek :)

(#101426) tomsolo


tomsolo
őstag

Hátha vkit érdekel: Dragons Dogma €15.95, fb kuponnal cdkeys-en

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101427) eami


eami
addikt

Rise of the Tomb Raider. 61%-on 12 óra alatt lett meg a sztori vége. Elég karcsú :\

(#101428) djculture válasza eami (#101427) üzenetére


djculture
félisten

Én azt mondom elég jó egy 2 órás kampánnyal rendelkező mai divat cod-hoz képest vagy az ubisoft aktuális foasékjaihoz képest amibe single sincs. Kíváncsi leszek a division is az óriási felhajtáshoz képest majd mekkora anyázással lesz teli a megjelenés után 1 héttel.

[ Szerkesztve ]

(#101429) eami válasza djculture (#101428) üzenetére


eami
addikt

Tomb Raider 2013-ban mondjuk 20+ órám volt és ott sem maxoltam ki mindent. Igaz ebben most nem csináltam meg egyetlen egy Tombot sem, mert zsinórban hiányzott még épp valami skill. De akkor is kevésnek érzem kicsit. Amúgy jól szórakoztam közben. Szép volt a játék, bár a sztori közepes. Remélem lesz még folytatás kevesebb botránnyal :)

[ Szerkesztve ]

(#101430) djculture válasza eami (#101429) üzenetére


djculture
félisten

Nekem megérte az árát az biztos, sajnos manapság nagy kincs még egy ilyen játék is. Nem szopat benne senki csaló mert nincs bele kényszerítve az ember a multiplayer közösségi nyavajába. Mostanában sz@rják kifele ezeket a játékokat... Ott volt a szerencsétlen star wars ami egy orbitális szopatás és káosz nem más, ott van a Rainbow Six Siege ami egymás szopatásáról ha nem csalsz nem is vagy ember játékról szól, ott lesz a division ami arról szól hogy lődd agyon a másikat lopd el tőle a csomagot te leszel a király. Az ilyet meg utálom a left 4 dead 2 is azért tetszik mert arról szól hogy megyünk a csapattal segítsük egymást nem agyon lővünk mindenkit ha haver ha csapattárs és kiraboljuk.

[ Szerkesztve ]

(#101431) maross válasza eami (#101427) üzenetére


maross
veterán

en is 12 orara saccolom, 67%

szerk: ja, a tombok halal idegesitoek, kettobe tudtam bemenni, nevetseges. jatszd ujra kategoria. Azert a 2013-asban normalisabban volt megoldva.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#101432) W.Wilson válasza eami (#101427) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Nekem az első rész is 12 óra volt, a howlongtobeat szerint is ez az átlag a fő sztorira, és ugyanez a Rise of the Tomb Raidernél is. Mondjuk ettől még valóban karcsú.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#101433) Dilikutya válasza djculture (#101428) üzenetére


Dilikutya
félisten

Simán kitart 6-7 órát is egy CoD kampány, ha játszol, nem csak végigrohansz, és esetleg nem gép előtt élő profi vagy.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101434) BasketWink válasza Dilikutya (#101433) üzenetére


BasketWink
csendes tag

cod mw2 kb 3 óra volt a 2. legnehezebben... azóta nem játszok coddal

más:

feb 19.-én open béta a division-ből szóval lehet még tesztelni azoknak akik nem tudták eddig illetve akik hezitálnak hogy megvegyék-e :)

(#101435) FollowTheORI válasza maross (#101431) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én végigcsináltam mindent 100%-ra, nekem egyáltalán nem voltak idegesítőek a sírok. Sőt egynémelyik nagyon is érdekes kihívás volt. :)

De akkor ezek szerint kisebbségben vagyok ezzel. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101436) Dilikutya válasza BasketWink (#101434) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem 6 óra a legalsó fokozaton, és jól szórakoztam közben. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101437) MrTwister válasza Dilikutya (#101436) üzenetére


MrTwister
őstag

6 óra az igen, én már lassan 2 hete nyúzom persze mindig csak este, de nagyon aprólékosan és lassan haladok, a storyt követem, mindent elolvasok, lehet ezt lassan komótosan, például általában mindenhol észrevétlenül ölök ahol csak lehet és élvezem a vadászatot is, én is ki akarom pörgetni full 100%-ra! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#101438) Balesz1899 válasza MrTwister (#101437) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ő a COD MW2-ről beszélt ;)

(#101439) MrTwister válasza Balesz1899 (#101438) üzenetére


MrTwister
őstag

:D Sorry! :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#101440) cyberkind


cyberkind
félisten

Na most már biztos a Quantum Break PC-re, igaz ez engem annyira nem, izgat mint az Alan wake, de ez jó hír, hiszen az Alan Wake 2-nél se fog szórakozni a MS, minek is venne az ember boxot ha az "exkluzívok" kijönnek PC-re? :DDD
Forza miatt nem éri meg tartani, Halo meg az új Gears... :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101441) tomsolo


tomsolo
őstag

Dragons Dogma-ba beleraktam 82 órát és még nem vagyok túl az első végigjátszáson.

Divinity Original Sins-ben pedig 140 órát és kb a felénél vagyok.

Ezek játékok :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101442) Dilikutya válasza tomsolo (#101441) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó, az 5-6 óra tényleg kevés, főleg ha élvezem, de ilyen 100+ óráknál már tartok tőle, hogy lankadna az érdeklődésem. GTA4-nél is megakadtam 60 óra körül. :)

Félek, hogy ennyi játékidőnél sok az utazás, meg az ismétlődő küldetés.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101443) tomsolo válasza Dilikutya (#101442) üzenetére


tomsolo
őstag

Hát mindkettőben kell gyalogolni az tény, de ez idővel csökken - portalok - inkább sok a harc ami viszi az időt.

Dogma zúzosabb, az elején még csíra vagy utána ahogy fejlődsz az átlag opponenteket már csak elhessegeted cserébe kapsz egyre cifrábbakat az arcodba ha meg ez sem elég akkor ott N+ vagy a DLC sziget..

Original Sins viszont ilyen szempontból lineáris,ott minden egyes harcnak megvan/lesz a saját taktikája (irgalmatlan epic nagy harcok mennek). Cserébe szinte egyáltalán nincs respawn, vagyis a 140 óra alatt a területet amit kipucoltam max npck/questek miatt kell újra felkeresni.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101444) tomsolo


tomsolo
őstag

Nyehehe ha minden igaz ez is jön a nyáron steamre:

Csekély 55 dollárt kérnek a játékért amiben fotózni lehet Sonicot (fps módban :D) , beszélgetni simogatni meg ilyenek, persze alapjában éve egy PS3 port valami lesz.

A csekély árú gyűjtői kiadáshoz adnak még egy 15 centis figurát és egy 3D óriás egérpadot.
Hogy mi lehet egy 3D egy egérpadban arra itt egy kép, hova is kell tenni a kezed:

Na most örültök mi? :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101445) i2k válasza tomsolo (#101444) üzenetére


i2k
senior tag

:DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101446) sto1911


sto1911
veterán

Don't Starve Together nem erdekel valakit innen? 5EUR az ara, Steamen 10EUR-bol kettot adnak.

(#101447) eami válasza tomsolo (#101444) üzenetére


eami
addikt

na de steames? kártyát dob e ? :DDD

(#101448) micafighter válasza djculture (#101407) üzenetére


micafighter
nagyúr

Előre szóltak hogy árat fognak emelni, még akció is volt előtte, aki akarta 14€ért behúzta. Most 10k a fullos (alap+sp) még ennyit se sajnáltam érte. Az alap játék meg egyre többet van 4k alatt, simán jó vétel most szerintem. Szóval nem értem mi a problem :)

(#101449) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez a Dying Light egyébként hogy van?
Boltban mikortól kapható az új felújított játék, vagy ott nem lesz, meg ha az új kell akkor az Enhanced feliratot kell keresni?

Paranormal Cocktivity

(#101450) tomsolo válasza cyberkind (#101449) üzenetére


tomsolo
őstag

Péntektől lesz dobozos

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.