Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102401) eami


eami
addikt

(#102402) djculture


djculture
félisten

Kijött konzolra a Mortal Kombat XL minden hibát kijavítottak, a pc-re persze nem adják ki a pc játékosok levannak szrva nyilatkozta ezzel a kiadó.

(#102403) i2k


i2k
senior tag

Ha valaki el akarna csábulni, mert mondjuk sajt:

"SQUARE ENIX EASTER SURPRISE BOX 2016 [PC DOWNLOAD]"
Offer Valid: 3/11/2016 12:00 am PST ~ 3/20/2016 11: 59 PM PST (azaz, ma este 9-ig***)
Code Distribution Period: Monday 03/21/2016

*** http://time.is/PST

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#102404) cyberkind válasza djculture (#102402) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem érte mi baja lett a rohadék Warner-nek, a Batman-t ők nézték be, minden az ő hibájuk, itt nem lenne ilyen, de azért úgy ba***** meg magukat erőteljesen.

Paranormal Cocktivity

(#102405) i2k


i2k
senior tag

https://www.chrono.gg: "Tabletop Simulator" - 57% OFF - 8,50 dollár***
///*** = ~274,8 Ft, azaz a vége = ~2340 Ft.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#102406) Crytek válasza i2k (#102405) üzenetére


Crytek
veterán

Pont most írtak rám ,hogy kívánságlistámon van itt a legolcsóbb :D
De neki is megírtam csak a steamgifts miatt vannak a kivánságlistámon játékok max 1-2$-t adok játékért :C

Next PC Upgrade: 2022

(#102407) arty válasza djculture (#102402) üzenetére


arty
veterán

viszont konzolon ezzel a régi mortal megint "teljes áras" játék lett... szal a fizetős pecs jobb, mint ha egyáltalán nincs pecs?

szvsz platformfüggetlenül egy tetves féreg a warner.
nem először bizonyították, hogy legalják.... csak még kisebbek, mint az ubi, ea, stb.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#102408) cyberkind válasza arty (#102407) üzenetére


cyberkind
félisten

És mivel kisebbek ezért lepődünk meg hogy mekkora szarok lettek, az Ubi-nál és az EA-nél tudjuk hogy mi van, de itt nem hittük volna.

Paranormal Cocktivity

(#102409) tomsolo


tomsolo
őstag

WRC4 - 2$

Jobb mint a mobilos Mcrae de nem jó játék. Ilyen olcsó még ne mvolt.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102410) Crytek válasza tomsolo (#102409) üzenetére


Crytek
veterán

Hogyne lett volna. Bundleba szórták....

Next PC Upgrade: 2022

(#102411) djculture válasza tomsolo (#102409) üzenetére


djculture
félisten

Még mindig jobb mint a Sebastien.Loeb.Rally amihez már season pass is van.

(#102412) cyberkind válasza djculture (#102411) üzenetére


cyberkind
félisten

Az egész Milestone rallys pályafutása egy hatalmas halom szar és csak szégyen a WRC-re nézve.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102413) mdani01


mdani01
aktív tag

Sziasztok!

TS16-ot szerettem volna megvásárolni g2a-ról, kártyaszám beírás után sikertelen vásárlás sms jött..2x próbálkoztam, sms szerint levonták, de se mail nem jött, se a játék..Ilyenkor mi a teendő?

Róla van szó [link]

iPhone 6S SpaceGray

(#102414) tomsolo válasza mdani01 (#102413) üzenetére


tomsolo
őstag

van online support beszélj velük

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102415) cyberkind válasza tomsolo (#102414) üzenetére


cyberkind
félisten

Ismerős beszélt a supporttal, le is tiltották mindenhonnan, se pénz se posztó, persze ha van ez a Shield akkor nincs baj.

Paranormal Cocktivity

(#102416) Dilikutya válasza mdani01 (#102413) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ígyjárás tipikus esete. Mindenki tudja, mi a bolhapiacok hátránya, szerintem fölösleges, hogy a legjobb vételes és eredeti játékos offot telesírják a pórul járt júzerek, akik a 22€-s játékot nem kapták meg 2000 Ft-ért.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102417) tomsolo válasza cyberkind (#102415) üzenetére


tomsolo
őstag

nem igazán így működik ez de mindegy

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102418) cyberkind válasza tomsolo (#102417) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem kitaláltam ő mondta hogy letiltották és kész, se pénz se játék, mással vetette meg.

Paranormal Cocktivity

(#102419) Csapoati válasza cyberkind (#102415) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyszer vettem egy Football Manager 2015-öt (nem dömping áron, valami 5 ezres volt) a G2A-n és 1 órán belül sem jött meg a kód. Írtam nekik egy mailt, 5 perc múlva ott volt. Shieldet nem kértem amúgy.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#102420) djculture


djculture
félisten

Ezért jó a PayPal csak azon keresztül szabad ilyen helyekre fizetni. Ha nem jön meg a cucc vagy hibás a kulcs és nem intézkednek szépen indítani kell egy vitát ha nem reagálnak a vitát lezárják és a PayPal megvizsgálja az esetet ha jogos visszatéritik a lét. Én ötször jártam így szerencsére az összesnél beírtak a vitába az ilyen hongkongi "cégtulajok" hogy 15 napon belül visszautalják a lét.

[ Szerkesztve ]

(#102421) tomsolo válasza cyberkind (#102418) üzenetére


tomsolo
őstag

Akkor most itt egy guide csak nektek, hogyan kell ilyen helyekről vásárolni.

1. Érdemes használni vmilyen screen recordert, kezdve vásárlástól egészen az a kulcs aktiválásáig. Ha másra nem futja akkor legalább pár screenshotot kéne lőni menetközben a dolgokról. (Persze mindez opcionális de jelentősen meggyorsíthatja a dolgokat.)

2. Kinguin, g2a = mindkettőn van support chat/email - nem csak a shieldesekre is. Érdemes tehát ott kezdeni, (csetnél szépen kivárod a sorod) és leírod a problémád. 99% hogy nyitnak egy ticketet számodra vagy adnak egy linket egy formhoz ahol le van írva milyen bizonyítékokat kérnek. (Jó a fenti probléma szerintem csak egy payment error, de ezek kezelése sokkal egyszerűbb mint amikor revokeolt kucsról van szó).

Miután kitöltöd ezt továbbítják a ___sellernek akinek reagálnia ___kell. Ha nem reagál - 72 órája van asszem - akkor ők veszik kézbe. Nyilván vannak próbálkozós/lehúzós patkányok seller oldalon akik kitalálnak mindenfélét(pl g2an jártam úgy hogy konkrétan más játéknak a kulcsát sikerült megvenni), higgadtan el kell utasítani, rámutatni a bizonyítékra és jelezni hogy kéred vissza a lét.

3. Egyik vezető időhúzós kísérlet seller oldalon, hogy kérnek vmi igazolás tőled hogy steam supporton keresztül derítsd ki miért revokeolták a kulcsot. Itt tudni kell, hogy mindig a kiadó az aki kulcsot von vissza sosem maga a steam. A support azt se fogja tudni neked megmondani hogy mi volt az a kulcs amit visszavontak, csak annyit hogy a kiadó ezekre az okokra hivatkozva vonta vissza. Ezt az egész szenvedést le lehet spórolni azzal ha vannak screenjeid, felvételeid.

Ez a letiltották és kész marha nagy kamunak tűnik vagy az ismerős eleve vmi idióta volt.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102422) mdani01 válasza tomsolo (#102414) üzenetére


mdani01
aktív tag

& (#102416) Dilikutya: Nem vonták le hál istennek, mint kiderült kártyával volt gond, game megvan működik faszán :)

iPhone 6S SpaceGray

(#102423) eami


eami
addikt

SE húsvéti pakk :C

Final fantasy VIII, Final fantasy XIII-2, Sleeping Dogs Definitive edition, Quantum Conundrum, Deus Ex Human Revolution - Directors cut

+20% off kupon TRoTR és JC3

[ Szerkesztve ]

(#102424) djculture válasza eami (#102423) üzenetére


djculture
félisten

Deus ex Human Revolution lassan egy szitokszó lesz, fszomnak erőltetik állandóan...

(#102425) echterion válasza djculture (#102424) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez most szerintem korrekt lett a két, még nem bundlizott FF-fel. A XIII-2-t át is venném valakitől, akinek nincs rá szüksége.

[ Szerkesztve ]

**********

(#102426) reelc


reelc
veterán

A Nordic Games kidobott pár régi játékához patchet.
Dicséretes.

Nexus - The Jupiter Incident
Titan Quest - Immortal Throne

Ennyibe akadtam bele, nem tudom, van-e több is?

[ Szerkesztve ]

(#102427) Dilikutya válasza reelc (#102426) üzenetére


Dilikutya
félisten

A GOG verzióra is jön a frissítés? Meg magyar felirat, mert abból az is hiányzik. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102428) reelc válasza Dilikutya (#102427) üzenetére


reelc
veterán

Ennyit tudok, amit belinkeltem.

(#102429) Zamery


Zamery
senior tag

Kis érdekesség: Punch Club has been pirated over 1 million times

TL,DR: a tinyBulid Punch Club nevű játékát 300.000-en vették meg, de 1.5m warez verziója létezik (mobil + PC), és erről lehet statisztikákat olvasni a linken. Nekem ez a rész tetszik: Being number geeks, we planted plenty of analytics into all versions of the game to figure out the exact numbers of… pirated copies of Punch Club.

...és a konklúzió: You should seriously localize your games for Western Europe. The most interesting conclusion though is Localization and its impact. Punch Club clearly shows that localizing games to Western European languages pays off, and has a very low piracy rate.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#102430) Crytek válasza Zamery (#102429) üzenetére


Crytek
veterán

Szánalmas, hogy amikor warezról van szó milyen kb db-ra pontos infok meg mindenféle anyagok vannak. de ha eladási adatok akarna az ember bármiből lol...

Next PC Upgrade: 2022

(#102431) djculture válasza Zamery (#102429) üzenetére


djculture
félisten

Persze pont az ilyen legutolsó szrokat fogják letölteni, pláne németben 800 ezren :D Ez egy antireklám hátha azt hiszi bárki hogy ez olyan jó játék.

[ Szerkesztve ]

(#102432) Dilikutya válasza Zamery (#102429) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ingyen se kéne. Ne csodálkozzanak, hogy 5x annyian töltötték le (már ha igaz), 10€-ért ez rablás. Marha unalmasak már ezek az ócska pixelparádék. Ha ilyen játékot akarok, akkor előszedek valami régit. Múltat megidézni lehet úgy is, ahogy a Shadow Warrior tette. Ettől a hírtől sem fogom torrentről leszedni, nemhogy még pénzt is adni érte.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102433) Zamery


Zamery
senior tag

Érdekes hogy ezen pörögtök. Az senkinél nem veri ki a biztosítékot, hogy a játék "hazabeszél"? Azaz statisztikát küld a készítőknek, még a warez verzió is? Egyébként ilyen cikkekkel, statisztikákkal, blogbejegyzésekkel lehet eladásokat generálni. Itt az előző ilyen húzás: [link]. Ez is bejött a fejlesztőknek.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#102434) genndy válasza Dilikutya (#102432) üzenetére


genndy
addikt

Játssz nekem a SW-al mobilon. Ez meg egy adott bkv-útra, vagy pár percet elütni pont jó.Mobil gaminget manapság már soha ne hagyd ki a számításból, főleg ne ezeknél a pixelparádéknál (nyilván, ha elkészül rá).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#102435) Dilikutya válasza genndy (#102434) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mobilra is vannak ezerszer jobb játékok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102436) tomsolo


tomsolo
őstag

Indiegala Spring Megabundle

Pay $1 or more to get these 3 Steam games!

World War I (STEAM)
Dawn Of Magic 2 (STEAM)
** GAME WILL UNLOCK 2ND WEEK ** (STEAM)

Pay $3.89 or more (ONLY FIRST 24h) and get all 10 AWESOME STEAM GAMES!

The Incredible Adventures of Van Helsing (STEAM) +
The Incredible Adventures of Van Helsing II - Complete Pack (STEAM) +
Slender: The Arrival (STEAM) +
King's Bounty: Dark Side (STEAM)
Joe Dever's Lone Wolf HD Remastered (STEAM) +
Asteroid Bounty Hunter (STEAM)
** GAME WILL UNLOCK 2ND WEEK ** (STEAM)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102437) i2k


i2k
senior tag

Ha esetleg valakinek kell a "nagyon" leárazott Arkham Knight, az megveheti a STEAM-es "BATMAN v SUPERMAN SALE során - 40-75% OFF-ok.

STEAM-en van még "Resident Evil 20th Anniversary Sale" is.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#102438) djculture válasza i2k (#102437) üzenetére


djculture
félisten

Steam... médiában 3000-ért szórták kifele itt meg nagy akcióban több mint 7 rugó. Tiszta vicc.

(#102439) i2k


i2k
senior tag

LEHIDALTOK!

https://www.humblebundle.com: "Humble SEGA Strategy Bundle"

Pay $1 or more to unlock!
* Company of Heroes Complete Edition
* Warhammer 40,000: Dawn of War - Master Collection
* Medieval II: Total War Collection
* Rome: Total War - Collection
* SEGA Genesis/Megadrive Strategy Pack

10% off Humble Monthly for New Subscribers

Pay more than the average of $4.61 to also unlock!
* Valkyria Chronicles
* Warhammer 40000: Dawn of War II - Grand Master Collection
* Eastside Hockey Manager
* Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai Collection

66% off Football Manager 2016

Pay $12 or more to also unlock!
* Total War: ATTILA
* Company of Heroes 2: Master Collection

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#102440) tomsolo válasza i2k (#102439) üzenetére


tomsolo
őstag

Az 1 dolláros a nyerő ha nincsenek meg ezek a játékok, mivel 2 complete is van benne.
Feljebb már nehezebb a helyzett de a BTA így is megéri - ha nincsenek meg ezek a játékok.

Viszont a Total War címekért nem érdemes megvenni mert csonkák.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102441) echterion válasza tomsolo (#102440) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem a bta-ból csak a 66%-os kód kellene, így azt nem veszem meg, de ha valakinek nem kell, én hasznát venném. Az egy dolcsist viszont lehet, behúzom, még egyik sincs meg.

**********

(#102442) Dilikutya válasza djculture (#102438) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mit szórtak 3000-ért?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102443) djculture válasza Dilikutya (#102442) üzenetére


djculture
félisten

Batman Arkham Knight játékot. Most meg a siege meg az ac legutolsó része volt akciós fél áron.

[ Szerkesztve ]

(#102444) Dilikutya válasza djculture (#102443) üzenetére


Dilikutya
félisten

3000-ért? Valahogy senki nem reklámozta a best buy-ban...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102445) djculture válasza Dilikutya (#102444) üzenetére


djculture
félisten

Figyelj huszonhétezer topikra szakadt szét ez a szerencsétlen téma úgy hogy régebben beirtam mit láttam most szrok rá. Best buy topikot akkor látom ha éppen a témája fent van.

[ Szerkesztve ]

(#102446) Crytek válasza tomsolo (#102436) üzenetére


Crytek
veterán

HH-ba ~ 1.35$-körül lesz annyit megér még ha a 90%-a meg is van. Jelentkezni rá a szokásos helyen.

Next PC Upgrade: 2022

(#102447) genndy válasza echterion (#102441) üzenetére


genndy
addikt

Tudtommal kupont nem lehet átadni :(

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#102448) Zolás válasza i2k (#102437) üzenetére


Zolás
addikt

Steamen 24eur a sima, bundlestars boltban 20.39 a premium edition, gondolom az jobban megéri.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#102449) Heavyrain


Heavyrain
őstag

9 nap múlva érkezik a Hyper Light Drifter :Y

[ Szerkesztve ]

(#102450) echterion válasza genndy (#102447) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, közben kaptam privit is erről, itt is köszönöm a kollégának a felajánlást.. :R

[ Szerkesztve ]

**********

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.