Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101051) i2k válasza Crytek (#101048) üzenetére


i2k
senior tag

Minden, amit a PC-s Rise of the Tomb Raiderről tudni kell

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101052) cyberkind


cyberkind
félisten

Nem tudom ki hogy van vele, de a Tomb Raider abszolút nem jobb és szebb annyival mint amilyen PC-t kér, most már boxot rohadt jó áron lehet venni, és rettenet szép látványt kapunk cserébe, itt meg ha csak azt számolom hogy nálam az alaplap+vga+proci kombó több mint 200k volt, és talán most már tudja a highot mert felraktam újra a drivert, abszolút vicc ami folyik, sokkal jobb portot vártam.

Paranormal Cocktivity

(#101053) djculture válasza cyberkind (#101052) üzenetére


djculture
félisten

Nem akarom felemlegetni de én már az elején szóltam hogy ez várható, szerencsére nekem médium pont tökéletes nincsenek hú de nagy igényeim. Persze aki vesz egy 970-et 100-ért azt biztos idegesíti ...

(#101054) cyberkind válasza djculture (#101053) üzenetére


cyberkind
félisten

Mivel a Gta 5 csodálatosan megy, és majdnem fullon, nem idegesítő annyira, csak nem értem, ott azért bőven több minden van amit számolni és megjeleníteni kell.

Paranormal Cocktivity

(#101055) djculture válasza cyberkind (#101054) üzenetére


djculture
félisten

Jó csak azt nem pakolták tele nvidia specifikus efektekkel, ennek ugyanaz a baja mint a batman-nek. Division legalább nemfog így járni pedig az is nv cím.

[ Szerkesztve ]

(#101056) cyberkind válasza djculture (#101055) üzenetére


cyberkind
félisten

De a Batman-ben legalább fogtam, és kikapcsoltam, máris 60 fölött vagyok, itt nem nagyon nyomhatom ki ahogy nézem.

De az a legjobb ha az embernek minimum 980TI/Titan X vga-ja van, és akkor nem érheti meglepetés, ha meg igen akkor bedob mellé még egyet és kész. :o

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101057) Crytek válasza i2k (#101051) üzenetére


Crytek
veterán

Köszönöm, de mint most is nem olvastad el mit szerettem volna. Ez ótvar FXAA-s semmi teszt.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#101058) sixpak válasza Crytek (#101050) üzenetére


sixpak
nagyúr

Lol...minek veszel akkor 100csilliárdért gépet, ha nem tolod az új játékokkal?
A gép meg csak öregszik...kicsit olyan, mintha mondjuk nekem Emily Ratajkowski lenne a feleségem, de egy héten csak egyszer kuffantanám meg, de akkor is csak óvatosan, félgőzzel... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101059) Vertigo18 válasza sixpak (#101058) üzenetére


Vertigo18
addikt

Miért, lehet egy héten többször is? :O :Y

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#101060) Crytek válasza sixpak (#101058) üzenetére


Crytek
veterán

Tőlem egy cég se fog 0day pénzt látni. Örüljenek hogy a HW ipart támogatom 6 évente :C :C

Decemberben amúgy is letoltam boxon ,pc-n meg majd ha ezres lesz

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#101061) i2k válasza Crytek (#101057) üzenetére


i2k
senior tag

Kibeszélt itt arról, amit kérdeztél?
Ezek szerint te nem figyeltél a cikkben arra, ami teljesítmény igényes - és ott vannak a videók is.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101062) Crytek válasza i2k (#101061) üzenetére


Crytek
veterán

Ja hogy te ha bárki bármit kérdez random köze nincs linkeket adsz válaszként , értem már

Csak legközelebb írd oda csak úgy viccből linkelted és nem nekem szánod.

Next PC Upgrade: 2022

(#101063) bullseye válasza Vertigo18 (#101059) üzenetére


bullseye
addikt

Lehet hetente?!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#101064) eami


eami
addikt

egész jó kis casual lövölde ez a Bombshell eddig, de gyanítom elég repetitív lesz. Controlleres irányítás hagy némi kívánni valót maga után. Mondjuk grafika sokkal szebb is lehetne szerintem, settings meg kész röhej volt, de annyi baj legyen.

Steames árát egyértelműen nem éri meg. Könnyen elérhető legolcsóbban Bundlestarson. De annyit sem ér. Olyan €10 körülre tartom eddig 3DR nosztalgiával megspékelve.

Nade vissza a Tomb Raiderhez :DDD

[ Szerkesztve ]

(#101065) Csapoati válasza eami (#101064) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Biztos jó lehet ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#101066) eami válasza Csapoati (#101065) üzenetére


eami
addikt

mint ahogy írtam, belenéztem és addig elszórakoztatott. majd meglátjuk :)

egyelőre a tomb raider sem tűnik egy nagy eresztésnek :|

[ Szerkesztve ]

(#101067) warcat


warcat
veterán

Bombshellről nem tudom eldönteni,hogy marketingesek voltak nagyon ügyik,vagy egy jó ötletből lett botrányos kivitelezés.
Azért a P.M.S. rakétavető adja :P

EA: It's in the crate!

(#101068) Dilikutya válasza Crytek (#101050) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért a Metro 2033 sem a jól optimalizált, erőforrásokkal jól bánó programok csapatát erősíti. Az alap 2033-at a ph-n is sokáig használták videókártyákat tesztelni, meg terhelés alatti fogyasztást mérni. :) A Redux-ot meg nyilván nem írták újra...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101069) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Egy kis emlékeztető. A shinyloot.com-ot Márc 17-én lelövik. A bent lévő krediteket még a a mi napon el lehet költeni, de holnaptól elvész!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#101070) Zamery válasza eami (#101064) üzenetére


Zamery
senior tag

:) Bombshell: ez a kameranézet engem nagyon zavar, de megszokható. Néha nem tudom mit kell csinálni, mert nem látom, hogy mi történik ugyanis kívül esik a nézeten (?). Jó lett volna ha mondjuk ilyenkor ráközelít az eseményre a kamera, és utána visszaáll a karakterre. Az átvezető videók nagyon jól sikerültek, de a játék sajnos nem ér többet mint bármelyik Alien Shooter. Vagy esetleg a Hatred-et tudnám még ide sorolni, de az (nem hiszitek el) jobban irányítható. Pedig az elején nagyon kiakadtam rajta. Még talán annyit, hogy ugrás béna, és bugzik mert beleakad abba amit át kellene ugrani.

És ahogy olvasom a Steam-en a kommenteket másoknak sem tetszik, talán azért mert a promó alapján többet vártak. A "hipe" elég nagy körülette, lévén a nagy múltú 3D Realms X év után próbálkozott valamivel, de ez kevés lesz 2016-ban sajnos.

De azért érdemes megnézni a Metacritic-en az értékeléseket: 2,7 a user score. Úgyhogy tudnám ajánlani Agyzúzónak, egy újabb darab a "rosszjáték" gyűjteményébe. :D

Ja, ha mindenképpen kellene, a nuuvem-en be lehet húzni (Brazil rokonoktól) ~12€.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#101071) eami válasza Zamery (#101070) üzenetére


eami
addikt

Amúgy rájöttem hogy eleve 3rd Person Shootert kellett volna csinálniuk, mert hiába adhatná el még jobban a karakter a játékot (simán lehetne olyan badass mind duke) ha alig látunk belőle valamit.

(#101072) Crytek


Crytek
veterán

Inkább a Prey-t adnák ki újból UE4-el acsikkal +Xbox one és PS4-re aztán lenne sok eladás.De nem, a Prey 2-öt is lelőtték :(

Next PC Upgrade: 2022

(#101073) Dilikutya válasza Crytek (#101072) üzenetére


Dilikutya
félisten

De ha csak a Steam-re visszatennék, az is elég lenne. Áttenni Unreal 4-re szinte egy új fejlesztés lenne, szerintem azt senki sem vállalná be, emlékeim szerint eredetileg sem volt akkora kirobbanó siker.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101074) Źşë' válasza Crytek (#101060) üzenetére


Źşë'
addikt

milyen hobbi az olyan amire a gazdája sajnálja a pénzt? :C :N :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#101075) Źşë' válasza warcat (#101046) üzenetére


Źşë'
addikt

de ez mindegyik játékban ami persze tartalmazza, pl ha jól emlékszem akkor a nazi zombie armyban is rettentően lelassul, és nem lesz semmivel sem szebb

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#101076) Crytek válasza Źşë' (#101074) üzenetére


Crytek
veterán

Kérlek szépen az az én hobbim. Én mindenre sajnálom a pénzt pedig muszáj költeni. Enni se ennék ha nem volna az élet feltétele.

Next PC Upgrade: 2022

(#101077) Mr.Csizmás válasza Crytek (#101076) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azért a steamgift a kezdőlapod ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#101078) Crytek válasza Mr.Csizmás (#101077) üzenetére


Crytek
veterán

Nem az a kezdőlapom.
Azt csak a kedvencekbe van ,de óránként költöm a pontokat,mert jó és mert megtehetem :C

Next PC Upgrade: 2022

(#101079) Zamery válasza eami (#101071) üzenetére


Zamery
senior tag

Igazat adok neked. Ha Larát összehozták volna ezzel a sztorival* (értsd: a TPS nézettel, a fizikával) bizonyisten behúzom 31,49€-ért (persze kreditből, ahogy a Tomb Raidert is) a Steam-en :D. De a játékot kipróbálva a nuuvem-es árat is sokallom érte. Crytek-et idézve: "lesz ez még 1$-os bundliban az év végéig" és ebben most én is tutibiztos vagyok.

*BTW sztori az nagyon nincs, kábé mész azt lősz. Persze van félszemű elnöknő, meg szomorú előtörténet a főhősnő levágott (leszakad?) karjáról, de ennyi.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#101080) warcat válasza Zamery (#101079) üzenetére


warcat
veterán

Ne felejtsd el a P.M.S. rakétavetőt meg a Motherflakka ágyút :P

EA: It's in the crate!

(#101081) cyberkind


cyberkind
félisten

Királyság, nem elég hogy a mozivásznon is megszégyenítik a Szellemirtókat még egy játék is készül az "új filmhez". :)

Paranormal Cocktivity

(#101082) Crytek válasza cyberkind (#101081) üzenetére


Crytek
veterán

Attól hogy nők játsszák majd még lehet über vígjáték belőle. Én nagyon várom már.

Next PC Upgrade: 2022

(#101083) i2k válasza Crytek (#101082) üzenetére


i2k
senior tag

Lemaradtam valamiről... a Szellemirtók is kap rebootot, csak most 4 nő lesz?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101084) Crytek válasza i2k (#101083) üzenetére


Crytek
veterán

Igen .Első pár kép

Next PC Upgrade: 2022

(#101085) i2k válasza Crytek (#101084) üzenetére


i2k
senior tag

Köszi - hát ez nekem most egy kisebb fajta sokk.
Meggyalázása (? - majd kiderül, ha megnézem) egy régi, klasszikussá vált filmtrilógiának.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101086) bullseye


bullseye
addikt

Egyrészt nem kell ennyire pánikolni, ha lesz valami értelmes magyarázat, hogy miért nők váltották a csapatot, simán lehet jó (ha amúgy jó). Más kérdés, hogy kicsit reklámozták is, hogy femonly szellemírtók, bármilyen értelmes magyarázat nélkül, szóval nekik is a nénikéjüket.

BTW klasszikus trilógia?

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#101087) Dilikutya válasza i2k (#101085) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amely filmtrilógia a történelem egyetlen két részes trilógiája. ;]

Egyedül Melissa McCarthy-t vágom a szereplők közül, de ő nem az a karakter, aki passzol egy ilyen okosabb vígjátékba. A Szellemirtók mindkét része intelligens film, félek, hogy silány tucatkomédia lesz ez az új.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101088) tomsolo válasza Dilikutya (#101087) üzenetére


tomsolo
őstag

Melissa Carthyt bármikor agyon tudnám verni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101089) Dilikutya válasza tomsolo (#101088) üzenetére


Dilikutya
félisten

Meglepő módon A Kémen jól jól szórakoztam, mondjuk a jó poénokat egyiket se ő hozta szerintem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101090) djculture válasza tomsolo (#101088) üzenetére


djculture
félisten

Én is utálom, magyar hangja meg még igénytelenebbé teszi a figurát amit 100%-ban nyomat állandóan.

(#101091) micafighter válasza tomsolo (#101088) üzenetére


micafighter
nagyúr

Várom már a főszereplésében az uj tomb raider filmet és a játékot.

;]

[ Szerkesztve ]

(#101092) djculture válasza micafighter (#101091) üzenetére


djculture
félisten

Az összes sír a környéken beszakadna alatta ... ;]

(#101093) micafighter válasza djculture (#101092) üzenetére


micafighter
nagyúr

Bizony, elég könnyü dolga lenne a sírok kifosztásával :DDD

(#101094) Pocok256


Pocok256
veterán

Sziasztok felteszem itt is a kérdést hátha valaki tudja a választ :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#101095) i2k válasza bullseye (#101086) üzenetére


i2k
senior tag

Valamiért 3 rész ugrott be - ne kérdezzétek miért :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101096) i2k válasza Dilikutya (#101087) üzenetére


i2k
senior tag

Kristen Wiiget pedig sok animációs film/sorozatból "ismerheted".

Ja és:

"Tom Rothman, a Sony Pictures vezetője a közelmúltban a The Hollywood Reporter-nek adott interjút a készülő film kapcsán, és amikor a filmet ellenző rajongócsoportok jöttek szóba, nem túl szalonképes választ adott.

Mindenki azt hiszi, hogy egy női Szellemirtókat készítünk, de én meg azt mondom: “Nem, mi egy vicces Szellemirtókat fogunk csinálni”. Igen, négy nővel. Teljesen eredeti ötlet. Nyöszöröghettek és összehugyozhatjátok az egész internetet - a szexista kommenteitekkel -, de tudjátok mit, b**-djatok meg.”"

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101097) Dilikutya válasza i2k (#101096) üzenetére


Dilikutya
félisten

Itthon ezek többnyire ismeretlenek, vagy szinkronnal mennek, vagy épp nem is láttam, mert se animációs förmedvényeket, se hülye hülye komédiasorozatokat nem nézek. :)
Egy filmjét láttam, de abból se emlékeztem rá, teljesen semmitmondó név nekem. Szerintem pont a Szellemirtók kapcsán találkoztam vele először.
A vicces filmmel csak az a bajom, hogy amikor anno az első rész készült, Bill Murray és Dan Aykroyd, akik önmagukban elvitték a hátukon az egészet, régesrég jobb vígjátékokat tettek le az asztalra, mint ez a kompánia összesen, és még mennyi jót utána, míg Melissa McCarthy-t azért nem erről ismerjük, a Kémben is többet vigyorogtam Jason Statham-en, McCarty-tól csak egy hulla lehányására futotta. Valahogy az ő filmográfiája össze sem hasonlítható Murray-ével vagy Aykroyd-éval. Nagyon hiányolom az ilyen komikusokat. Tom Hanks is hiányzik, a hétvégén néztük a Legénybúcsút és a Pénznyelőt, sírtam a röhögéstől, pedig ezerszer láttam mindkettőt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101098) bullseye válasza i2k (#101096) üzenetére


bullseye
addikt

Meg SNL-ből. És az elég jó ajánlólevél, meg amiket láttam, azokban a jelenetekben is jó volt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#101099) micafighter


micafighter
nagyúr

Srácok tömb rédert billentyűvel v kontrollerrel toljátok? :)

(#101100) eami válasza micafighter (#101099) üzenetére


eami
addikt

kontrollerrel és steam kontroller helyett inkább x360-al tolom, mert úgy rezeg is ahogy kell :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.