Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101851) looser válasza Heavyrain (#101845) üzenetére


looser
addikt

A Versus Mode-ra gondoltam, a GW-t nem ismerem, gameplay vidi alapján nem tetszett. De a VM állat, nagyon bírnám :-))

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#101852) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Nem tudjátok hogy a gog.com .on már mindenhol egyforma árak vannak? Régebben tudtam vpn-el orosz árakkal fizetni, most szétnéztem volna ismét egy olcsóbb régió ip címével, de hiába váltok a holaval, nem változik semmi.

(#101853) nepszter1 válasza sixpak (#101846) üzenetére


nepszter1
addikt

instang-gaming már több mindnet vásároltam semmi gond nem volt velük

(#101854) sixpak válasza nepszter1 (#101853) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi, már megvettem a fentebb linkelt boltban, 13300 HUF lett a vége.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101855) eami válasza sixpak (#101854) üzenetére


eami
addikt

már mindegy meg nem fricskaként, hanem őszintén érdekelne, hogy miért éri meg bizonytalan helyről egy ezressel olcsóbban megvenni, mint dobozosan 100% legál számlás helyről? o,O

(#101856) sixpak válasza eami (#101855) üzenetére


sixpak
nagyúr

Eszembe sem jutott, hogy van dobozos is.
Meg nekem ma kellett, nem holnap vagy jövő héten. :K
Már ki is végeztem egy sereg zombit. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101857) eami válasza sixpak (#101856) üzenetére


eami
addikt

érdemes ránézni dobozos árakra is ha amúgy 10k felett adnál ki valamiért. Nem tudom hol laksz, de amikor feltetted a kérdés akkor még akár meg is vehetted volna valahol :) Nem nagy különbség, szóval remélem nem lesz gond a kulccsal. Jó játékot :)

(#101858) sixpak válasza eami (#101857) üzenetére


sixpak
nagyúr

Annak, hogy a dobozos verzió beszerzése még csak gondolat szintjén sem merül fel bennem, az az oka, hogy a városban ahol lakok (Nagykanizsa), a nagyobb hipermarketek kivételével nincs is lehetőség erre.
Régebben volt 576kb, meg hasonlók, de már sok éve megszűntek.
Amúgy abszolút nem mondható el rólam, hogy össze-vissza vásárolok, mindenféle kétes helyekről. Steam, Origin, Indiegala, Humble Bundle...és ahonnan most vásároltam.
Ja, és köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101859) djculture válasza sixpak (#101858) üzenetére


djculture
félisten

590-ért bármelyik játék megrendelhető a cdgalaxisnál és átveheted :

Relay Relay-nagykanizsa Volán//30// - Relay 8800 Nagykanizsa, Báthory u 2-Volán pu.
Inmedio Inmedio-nagykanizsa Tesco//30// - Inmedio 8800 Nagykanizsa, Boszorkány u 2.-Tesco
MOL Mol 35245 Nagykanizsa//30// - Mol 8800 Nagykanizsa, Elkerülő út
Inmedio Inmedio-nagykanizsa Plaza//30// - Inmedio 8800 Nagykanizsa, Európa Tanács u 2.-Plaza
OMV Omv-nagykanizsa Hevesi U.//30// - Omv 8800 Nagykanizsa, Hevesi u. 5.
Inmedio Nagykanizsa, Vásárcsarnok//30// - Inmedio 8800 Nagykanizsa, Vásárcsarnok
OMV Omv-nagykanizsa Virág Benedek U.//30// - Omv 8800 Nagykanizsa, Virág Benedek u. 4.
vagy a helyi postán is

Évek óta én is igy veszek minden játékszoftvert posta vagy pickpack pontra..

[ Szerkesztve ]

(#101860) e=mc²


e=mc²
őstag

Elsiklottatok a folott a mondat folott, hogy: "Meg nekem ma kellett, nem holnap vagy jövő héten."

Ez bizony kenyelmi felarat jelent, nem kicsit.

Ambulimax Provider

(#101861) djculture


djculture
félisten

Akinek esetleg nem lenne meg ez kifejezetten megéri 2 steam kódot ad a company of heroes 2 játékhoz plusz Western Front Armies, Ardennes Assault és British Forces 5 rugóért..sőt kettő darab egyszerre csak 8 ezer.[link]

[ Szerkesztve ]

(#101862) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield 5-öt kilistázta egy svájci oldal.

1. világháborús játék lesz??

Live-Die-Respawn

(#101863) Crytek válasza oriic (#101862) üzenetére


Crytek
veterán

De jó lenne ha visszatérnénk a WW-os fpsekhez. Most tolom kérésre a Black Opsot és kurvajó a vietnámi rész még mindig.

Next PC Upgrade: 2022

(#101864) Dilikutya válasza oriic (#101862) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt erősen kétlem. Bár a Verdun is sikeres, Battlefield néven még sikeresebb lehetne, pláne, ha egyjátékos mód is kerülne bele. De azért nagy összegben nem fogadnék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101865) oriic válasza Dilikutya (#101864) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez az egyik, ami miatt érdekes a dolog, ugyanis a kiírás szerint egy első világháborús, többszereplős, taktikai shooterről van szó. Meglépnék azt mint Battlefront esetében, hogy nuku kampány??

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#101866) gali777 válasza oriic (#101865) üzenetére


gali777
őstag

Mondjuk a bf soha nem is a single-ről szólt. A BC elment singlenek, de már a 3-ba meg 4-be is csak bele lett erőltetve.

(#101867) Urguru


Urguru
tag

Ismét 10.000 Iesabel kulcs. Klikkelgetős és gyorsan fogy.

(#101868) MrTwister válasza Urguru (#101867) üzenetére


MrTwister
őstag

:R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#101869) cskamacska válasza warcat (#101835) üzenetére


cskamacska
addikt

Reklámokat is szűri? :P

Egyébként egyáltalán nem biztos hogy nem lesz még a Win10 kötelező. Egy tisztességes diktatúra nem opt-in alapon épül. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#101870) Urguru


Urguru
tag

Ingyen Absconding Zatwor . Klikkelgetős!

(#101871) i2k


i2k
senior tag

Vélhetően épp a Superhot miatt ilyen drága, de már bundliban van: https://www.bundlestars.com "SUPERHOT + 8 free games" - 20,69 euro [2,3 euróval olcsóbban jön ki így a nagyonforró játÉK]

Benne:
* SUPERHOT - Normal Price: €22.99
* Betrayer
* System Shock 2
* Fancy Skulls
* Dead Effect
* Zeno Clash
* Xotic Complete Pack
* Iron Grip: Warlord and Scorched Earth DLC
* Dino D-Day

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101872) djculture válasza cskamacska (#101869) üzenetére


djculture
félisten

Aki játszani akar újabb dx10-es címekkel annak 1 éven belül kötelező is lesz... Persze mondom egy fillérbe se kerül bárki bármit pofázik itt. Gyakorlatilag a win10 már nem is arra épül hogy majd ennyi meg annyit eladnak belőle hanem a reklámra meg az adat gyűjtésre és ezzel való kereskedésre, nagy fejesek ismerték ezt el nem a kis pista. Ezt vagy elfogadjátok vagy átmentek Linuxra vagy még kihuzatok 2 évet ami hátra van a win7-8.1-nek de már minimum 10 játék lesz amin only win10. Lehet választani engem nem zavar a MIcrosoft célzott reklámja meg semmi mint ahogy itt a ph-n se fizetek azért hogy ne legyen reklám.
Van lehetőségetek nem kell sírni.

[ Szerkesztve ]

(#101873) i2k válasza djculture (#101872) üzenetére


i2k
senior tag

Köszönjük.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101874) djculture válasza i2k (#101873) üzenetére


djculture
félisten

Tőled még a kritikát is elfogadom mert tisztelem a fordítói munkásságod, de amúgy tényleg ez van amit leírtam vagy megszoksz vagy megszöksz.

(#101875) maross válasza djculture (#101874) üzenetére


maross
veterán

"az adat gyűjtésre és ezzel való kereskedésre, nagy fejesek ismerték ezt el"

azert ezt a nyilatkozatot en is elolvasnam

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#101876) djculture válasza maross (#101875) üzenetére


djculture
félisten

Fullba nem fogják elismerni sose de azért a Info for IT Pros Windows Insider Program-ban csak utaltak erre..
Majd pár év és aki játszani is szeretne úgyis megtudja, ez a meg a következő év a win10 -re bármi áron váltásra kényszerités korszaka lesz. Legalább 5 játék jön most tavasszal ami csak win10 alól Windows store-ban megvehető lesz csak, azután a pletykák szerinte lesz olyan játék ami kijöt steam-re is de ott nem fogja megkapni a dx12 támogatást. Én azt borítékolom hogy aki itt anyázik a win10 miatt az is átfog állni vagy szopni fog. Nekem különösebb bajom amúgy nincs a win10-el se azt mindenki tudja hogy adatot gyűjt de ezt már a win8.1 is végzi egy 2015 év végi frissítés óta. win7 meg nemsokára kilesz végezve extended támogatás...

[ Szerkesztve ]

(#101877) djculture


djculture
félisten

Muve cégcsoport állítólag jogszabályok miatt megváltoztatja a felhasználási feltételeit márc 17-től most jött az email. Valószínűleg nekünk még amit lehetett azt se lehet majd megvenni...

[ Szerkesztve ]

(#101878) Dilikutya válasza djculture (#101872) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy fillérbe se kerül, ha van eredeti Windows 7/8.1. Nem, a tört frissítése nem legalizálja. Az insider programot nem tudom, annak nem ismerem a feltételeit, de kétlem, hogy örökélet meg egy nap.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101879) eami válasza Dilikutya (#101878) üzenetére


eami
addikt

nagyon leakadtunk ezen a legál nem legál dolgon, pedig dídzséj kolléga mondandójának a lényege az volt hogy lehet fikázni a win10et, de előbb utóbb máson úgysem fog tudni játszani a kedves gámer. ennyi itt a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#101880) Dilikutya válasza eami (#101879) üzenetére


Dilikutya
félisten

De fog tudni, mert az eddig megjelentek mind rendelkezésre állnak. Én is elvagyok a legalább 2-3 éves játékokkal, azoknak ment már le jól az ára, meg a gépem sem bír el 1080p-ben egy friss csodát. Szóval én még sokáig elvolnék a Windows 8.1-el, más kérdés, hogy úgyis váltok, mert megtehetem, és mindig érdekelt a friss technológia. A hazatelefonálás engem is zavar, a Securom és többi szemét kiiktatása kevésbé, nagyon kevés játékomban lehet benne, és arra van is megoldás. Egyedül azért nem tettem még fel, mert valami iszonyat meló a mostani rendszeremet újra felépíteni, annyi dolog van fent.

Egyébként meg nem árt mindig hozzátenni, hogy az nem úgy van, ahogy ő hiszi, nem kell téves információkat terjeszteni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101881) looser válasza Dilikutya (#101880) üzenetére


looser
addikt

"De fog tudni"

Így van, az általad említett értékeket alapul véve: tíz év múlva 12-13, húsz év múlva 22-23 éves játékokkal :-)
No offense Sir :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#101882) Dilikutya válasza looser (#101881) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jókat lehet játszani 0day játékok nélkül is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101883) cyberkind válasza Dilikutya (#101882) üzenetére


cyberkind
félisten

Kivétel az olyan mint a Gta, nálam a Doom és a Mafia is.

Paranormal Cocktivity

(#101884) cskamacska válasza eami (#101879) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha nem is gyorsan, de azért csak picsán harapja az átlagbélát is a csodás monopólium ami már stabil 20 éve a PC oprendszerek piacán hozza nekünk a Linux évét. :D Mert ha eddig egy-egy MS rendszer szarul is sikerült, a felhasználók kivártak egy jobbra, aztán az előző gyenge eladásaiból tanulva az újat már összekapták.

De mi van ha random érdekek mentén holnaptól a MS szart csinál idétlen időkig? :F Hát a júzer kitátja a kis száját, és bő nyállal megízleli a létező kapitalizmus vadhajtásainak csodáit. ^^

Ezért áldom mostanában őGabensége csöcseit, mert ha Redmont még inkább fullba nyomja a kretént, azért valami egérút csak marad a konzolparasztságon kívül..


[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#101885) looser válasza Dilikutya (#101882) üzenetére


looser
addikt

Hidd el, ezzel teljesen egyetértek, így negyven évesen rendszeresen játszom ezekkel: Eufloria, FTL, Mirror's Edge, Quake Online, Starcraft 1, Diablo 3, de nagyon élveztem a Lifeless Planet, Papo & Yo, Witcher játékokat is, utóbbit nemrég kezdtem újra. Ja és ott vannak a Mass Effectek; tavaly vettem két 1600 pontos ticketet, amelyet 1000-ért akar beváltani az Origin, azóta sem nyúltam hozzá. Nemrég vettem meg a GTA5-öt, az elődjébe sok órát tettem, leginkább csak jönni-menni a városban, hallgatni az embereket, a víz a csobogását, a szél fújását, az elgázolt motorosok halálhörgését...szép az egész :-)
Szeretem a Big Fish kaland-tárgykeresős játékait, elképesztően jó hangulata van némelyiknek, már vagy tizet végigjátszottam. Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Két éve váltottam xp-ről w7-re, szóval elég maradi vagyok. Nem örülök, ha váltanom kell, de nem is nagyon izgatom magam. Csak ennyi :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#101886) vorosmarti válasza Dilikutya (#101880) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Teljesen egyetértek, sőt továbbmennék. Még az 5-6 éves játékok között is rengeteg van, ami ma is megállja a helyét és kifejezetten komoly játékélményt ad. (Az más kérdés, hogy aki nemcsak GOG-os játékokat vesz, annak már itt-ott a win7 is okoz meglepetést.)

Én is szeretek haladni a korral, de meg kell jegyezni, hogy a win10, hiába fut gyorsan és tökéletesen mondjuk a középkategóriás desktop gépemen, erősebb notebook-okon is sok esetben használhatatlan. És nemcsak játékra gondolok :)

(#101887) SityiSXT válasza Dilikutya (#101878) üzenetére


SityiSXT
őstag

Az Insider program keretén belül ingyen, legálisan használhatod az aktuális Insider buildet addig, amíg tag vagy. Másként fogalmazva: tesztelni a bétás verziókat ingyen lehet.

*****************************************

Amúgy érdekes dolog ez a "kémkedés" mizéria. Már a Windows 7 is jelentgetett a Microsoft felé, hiba volna ezt az egészet csak a Windows 10 számlájára írni. A nagy alufóliasapkások csak a következő dolgokról feledkeznek meg, miért is nem működhet a "kémkedés" úgy, ahogy azt ők elképzelik:
- Bármelyik rendszergazda vagy szervízes alá tudja támasztani azt a szakmai bölcsességet, hogy a user hazudik, az eseménynapló nem. Nos, a Microsoft szeretné, ha a Windows 10 tényleg jó lenne (még ha ez nem is látszik mindig egyértelműen, mert akadnak azért -khm- furcsa ötleteik), de az olyasféle beszólások, hogy "tegnap még működött, nem csináltam vele semmit" az esetek elsöprő többségében nem igazak. Ezért van telemetria, hogy ne a balfék anyázásokat olvassák az MS alkalmazottak, hanem automatizálják a dolgokat egy kicsit és inkább a rendszer mondja meg, hogy mondjuk a család ifjú sarjának felnőtt tartalmú erkölcstelen oldalakon történt kalandozása előző éjjel mennyire esik bele a "nem csináltam semmit" kategóriába.
- Hány millió gép is futtat már Windows 10-et? Ha csak a Steam statisztikáiból indulok ki, akkor a mintegy 125 millió Steam felhasználó 33%-a már átállt, ez kb. 41 millió gépet jelent. És ennél szerintem alsóhangon egy nagyságrenddel több gépen fut a világon összesen a Win10. Namost, ennyi user közül kikeresni pont egy konkrétat - hát sok sikert. Pláne, ha a Microsoft tényleg betartja azt az ígéretét, hogy anonim módon kerülnek rögzítésre a telemetriai adatok.
Röviden: szerintem túl van ez lihegve, de keményen. Én bekapcsolva hagytam, a fentebbi okok miatt is (meg ha tényleg segítem ezzel a fejlesztést, akkor miért ne). Elég megnézni, hogy miket raknak ki jónéhányan a közösségi oldalakra, helyből még furcsább lesz pont a Windows 10 hazatelefonálására kiakadni.

(#101888) Dilikutya válasza vorosmarti (#101886) üzenetére


Dilikutya
félisten

10+ év is amúgy. Star Wars Jedi Academy-vel most is játszok, meg a Need for Speed Porsche Unleashed-el. Utóbbi ma is megállja a helyét, sokféle autó a márkán belül, és változatos, szép helyszínek vannak benne, a grafika is szépen öregedett, vannak az ezredfordulóról olyan játékok, amik elég csúnyák. Főleg FPS-ek a kockafejekkel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101889) FollowTheORI válasza Dilikutya (#101888) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem billentyűzetről még mindig az számít az etalon irányíthatóságnak... és az autók viselkedése is. :)
Igaz nagyon rég nem vettem már elő.
Pont ideális a szimuláció és az arcade vonal között számomra.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101890) Lackki válasza FollowTheORI (#101889) üzenetére


Lackki
senior tag

az azé erős túlzás
De nekem is az a kedvenc NFSem :) Moby Dick Porsche... best of (935)

Viszont megvehető a Raceroom-hoz ugyanez az autó! Kb vezethetetlen :D legnehezebb az egész játékban szerintem

Privátot hamarabb észreveszem

(#101891) Dilikutya válasza FollowTheORI (#101889) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nagyon jól lehetett billentyűzetről irányítani, bár nem térnék vissza rá. Vettem tavaly próbaképpen egy olcsóbb Thrustmaster kormányt a Tesco-ban kb. negyedáron 3500 Ft-ért, simán össze lehetett hangolni a játékkal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101892) djculture


djculture
félisten

Ezt se feledjük:)

Nyárig adott határidőt a Microsoft a Skylake processzort használó Windows 7 és 8.1 felhasználóknak, hogy a rendszer legújabb verziójára frissítsenek - ezt követően a cég megszünteti a chipek támogatását a régebbi operációs rendszereken. A döntés nem csak az említett lapkacsaládot érinti, az Intel újonnan érkező chipjei, valamint az AMD és a Qualcomm új processzorai is csak Windows 10-en kapnak támogatást.

(#101893) cyberkind válasza djculture (#101892) üzenetére


cyberkind
félisten

Soha nem volt ennyire lassú és szar az átállás az új DX-re, sajnos tökéletesen tükrözi ez is hogy semmi értelme nem volt az egésznek, pont mint az új konzoloknak.

Paranormal Cocktivity

(#101894) tomsolo válasza i2k (#101871) üzenetére


tomsolo
őstag

hát nuveemen a superhot vagy 2500-ra jönne ki

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101895) Frod


Frod
addikt

annyi sok szó volt most a W10-ről, hogy mondom megnézem van-e még ez a student offer ~11k-ért a 8.1-ért, azt majd ráhúzom a 10-et frissítésként.... hát amint látom már csak az újat árulják, közel 40-ért, úgyhogy ez a hajó elment :DDD

Do you see the white shadow?

(#101896) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#101893) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nvidia-n lehet nehéz az átállás. De hát most na. Az Nvidia mindig lassan lépett feljebb. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#101897) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#101896) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, ezért veszik az NV-t mint a cukrot. :D

Paranormal Cocktivity

(#101898) Dilikutya válasza cyberkind (#101893) üzenetére


Dilikutya
félisten

És játszottunk volna PC-n azokkal a játékokkal, amiket egy 10 éves gépre írtak, majd átportolva még azok is szaggatnak? :) Mert hardverközeli programozás ide vagy oda, a PS3 és az X360 igen távol áll napjaink PC-jétől, és már akkor is jócskán le voltak maradva, amikor jött az új generáció. És idáig ez a generáció sem brillírozik. Mi lesz majd 2-3 év múlva, ha már most is komoly kihívás az 1080p, miközben PC-n a felső kategóriában már működik a 4K? Több, mint 2 éve van piacon a jelen generáció, de a fejlesztők nyilván nem akkor találkoztak vele először, és még most sem valami meggyőző. Bele lehet gondolni, mi lenne itt, ha nincs generációváltás konzolon.
Régen azért nem kellett az aktuális csúcshardver a normális minőségű futtatáshoz. Emlékszem, pl. az Alien vs Predator 2-höz annak idején magas beállításokhoz 733 MHz-es Pentium 3 kellett TNT2-vel, de egy 533 MHz-es Celeronon is tökéletes volt, ha az ajánlottnál jóval több RAM volt benne. A megjelenéskor már 2 Ghz-nél járt az amúgy egyéves Pentium 4 család.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101899) cyberkind válasza Dilikutya (#101898) üzenetére


cyberkind
félisten

Azok legalább nem zabálnák fel a gépet, ellenben ezek a portok amik nem is jók nem is szépek, olyan mintha erre a generációra nem készültek volna fel.

Paranormal Cocktivity

(#101900) djculture


djculture
félisten

mad max film tarol az Oscaron eddig 5 darabot kapott de mindjárt lesz 6 is, meg is van.

Mad Max - Az oscar útja:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.