Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101351) cyberkind válasza eami (#101350) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennyi erővel már a Skynet tervezi is a világvégét, nemde?

Paranormal Cocktivity

(#101352) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A 3DM beszünteti jelenlegi tevékenységét. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101353) cyberkind válasza Dilikutya (#101352) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha így haladunk egy szaros kiadó se mondhatja hogy azért nem ad ki valamit pc-re mert csak "ellopják", és így a Gta-ra se kell várni, ideje volna már. :))

Paranormal Cocktivity

(#101354) bullseye válasza eami (#101350) üzenetére


bullseye
addikt

Nincs semmi baj azzal, ha valaki annyira ért a géphez, hogy a kockázatokat és saját szokásait figyelembe véve nem használ védőprogramot, mert vagy megoldja másképp, vagy nincs semmi fontos a gépén.

A gond csak az, amikor ezt hirdeti, és meghozza a kedvét valaki olyannak, aki nem olyan okos, mint ő, de szeretne +2 fps-t, aztán nekem kell leleveleznem vele, mitől lehet 1500 fertőzött fájl a gépén, vagy miért nem látja soha viszont a fényképeit.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#101355) Dilikutya válasza cyberkind (#101353) üzenetére


Dilikutya
félisten

Többször bebizonyosodott már, hogy jól sikerült játékból a lopás ellenére is jó sokat eladnak. GTA V-ből a Steamspy szerint majdnem 4 millió tulajdonos van. Az Arkham Knight-nak 500 ezer, még az Origins-nek is 4x annyi, bundle-ból és leárazásokból sem fogja utolérni soha a többi részt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101356) cyberkind válasza Dilikutya (#101355) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez tény, de mennyivel több lehetne ha abszolút nem lenne illegális játék?
Az Arkham Knight is hiába Denuvo-s, már ott van ezer éve, tény, én se ajánlanám olyannak aki nem fan mert botrányos tud lenni a játék, a Gta 5 meg kb tökéletes optimalizációra.

Paranormal Cocktivity

(#101357) eami válasza cyberkind (#101351) üzenetére


eami
addikt

Nem, de nagyobb pénz van már az online bűnözésben mint a drogban vagy a fegyverekben. Szerinted csak hülye sikátorban támadó bűnözők vannak? Steamen is azért vették már el sok embernek a fiókját pusztán egy linkkel mert ilyesmi nem létezik. Apple boltjában is azért voltak fertőzött appok több tízezres nagyságrendben amiről se az apple de még a neves appok fejlesztői sem tudtak (hogy a saját appjuk fertőzött). A user meg aztán főleg honnan tudta volna. Nyilván azért mert ilyesmi nem létezik...

Szóval hiába dugod a fejed a homokba a veszély attól még létezik. Nem azt mondom, hogy egy jó AV/Firewall szoftverrel aztán be leszel védve, de lényegesen jobbak az esélyeid mintha a gettó közepén nyitott ajtó / ablak mellett alszol.

(#101355) Dilikutya : ráadásul GTA V-nél az a 4 milla az csak a legdrágábban árazott steam. Sokan vették meg inkább dobozosan vagy vmelyik online boltban.

[ Szerkesztve ]

(#101358) Crytek válasza cyberkind (#101356) üzenetére


Crytek
veterán

Semennyivel kb.

Ezt csak a szottyadt debil idióta kiadók hiszik.
Hidd el aki soha nem adna/adott ki pénzt játékért nem fogja megvenni csak mert törhetetlen. Akkor letölt olyat és tolja azzal amit törni tudtak.

Next PC Upgrade: 2022

(#101359) cyberkind válasza Crytek (#101358) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a lényege, mert ők adják ki a játékot nem mi, mi csak várunk.

(#101357) eami
Akkor használd egészséggel.

Paranormal Cocktivity

(#101360) Crytek válasza cyberkind (#101359) üzenetére


Crytek
veterán

Egy jó ebbe a denuvóba gyorsabban értéktelenednek majd el a szarjaik ,mert a kutya se fogja venni őket

Next PC Upgrade: 2022

(#101361) cyberkind válasza Crytek (#101360) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem értem miért, abszolút nincs semmi baj az olyan játékokkal, nálam is van egy jó pár, a Batman se azért szar.

Paranormal Cocktivity

(#101362) eami válasza cyberkind (#101361) üzenetére


eami
addikt

+1 semmi hátránya sincs szerintem.

(#101363) W.Wilson válasza Crytek (#101358) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Biztos van ilyen is. Nekem két ismerősöm is van, aki még életében nem adott pénzt szoftverre korábban, a Denuvo miatt viszont igen.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#101364) maross válasza W.Wilson (#101363) üzenetére


maross
veterán

nohat nohat..denuvot mindenre! :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#101365) cyberkind válasza maross (#101364) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó lenne csak sajnos drága ha minden igaz.

Paranormal Cocktivity

(#101366) Dilikutya válasza Crytek (#101360) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem értem én sem az összefüggést. Miért értéktelenedik el attól, hogy nem sikerült feltörni, vagy esetleg csak hónapokkal később? Nem okoz galibát maga a DRM.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101367) Crytek válasza Dilikutya (#101366) üzenetére


Crytek
veterán

Mert a sok warezhuszárt semmilyen drm nem tántorít el így nem fognak + 3 milliós eladásokat nyerni. Szóval hamar jönnek majd a szélek...

Next PC Upgrade: 2022

(#101368) Agyzuzo válasza Crytek (#101367) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Vagy több lesz a konzol-exkluzív cím.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#101369) Mr.Csizmás válasza Agyzuzo (#101368) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak idézném név nélkül az egyik konzolfanatik ős PH tagot, miszerint az olcsóra akciózott pc játékok és portolások miatt drágák a konzolos játékok, és lassul a generációváltás, meg az Alan Wake-t se lett volna szabad kiadni konzolon kívül másra :DDD :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#101370) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#101369) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha azt nem adják ki akkor nem jön a 2. rész, mert itt a nagy kalózöböl pc-ben hozott pénzt a játék, nem konzolon.

Paranormal Cocktivity

(#101371) eami válasza cyberkind (#101370) üzenetére


eami
addikt

második rész? azt azért nem nevezném második résznek :D Külön játékként eladott DLC inkább butított grafikával :D

(#101372) cyberkind válasza eami (#101371) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem arról beszélek. :N
Hanem ami a Quantum Break után jön, és az az lesz. ;)

Paranormal Cocktivity

(#101373) eami válasza cyberkind (#101372) üzenetére


eami
addikt

akkor nem értelek. Alan Wakeről volt szó annka második része is volt és valóban PC eladások lendítettek rajtuk egy jókorát. A Quantum Break xbox exkluzív lesz és még csak meg sem jelent még, szóval mi jöhet majd utána?

(#101374) cyberkind válasza eami (#101373) üzenetére


cyberkind
félisten

Az Alan Wake 2 fog jönni, nyilatkozta is a csapat hogy a Quantum Break közben nagyon sok ötlet és változás született az Alan Wake 2-höz, a tényleges a 2-ről nem a DLC-ről beszélek, az inkább csak spinoff.

Paranormal Cocktivity

(#101375) Dilikutya válasza eami (#101373) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az Alan Wake's American Nightmare 2,49€ nem 2. rész, csak egy külön futtatható kiegészítő, olcsóbb is, mint az első rész.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101376) eami válasza Dilikutya (#101375) üzenetére


eami
addikt

Tudom, azt nem értettem a kolléga milyen kettőről beszél :)

(#101377) genndy válasza eami (#101376) üzenetére


genndy
addikt

Amit frissen csinálnak. Alan Wake 2. Teljes értékű második rész. Nem az American Nightmare önállóan futtatható kiegészítő.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#101378) cyberkind válasza eami (#101376) üzenetére


cyberkind
félisten

Te nem olvasol ilyesmi híreket, vagy a tűzfal blokkolja ezt is káros szoftvernek? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#101379) eami válasza cyberkind (#101378) üzenetére


eami
addikt

annyira nem erőltetem, remedy vonalon meg főleg. quantum break is mióta készül már...

(#101380) cyberkind válasza eami (#101379) üzenetére


cyberkind
félisten

Pár éve csak, az AW után volt egy kis szünet és ezt kezdték el, bevásárolta magát ebbe is MS, de valszeg jönni fog PC-re ez is.

Paranormal Cocktivity

(#101381) arty válasza cyberkind (#101370) üzenetére


arty
veterán

ezt mivel tudnád alátámasztani? (steamspy nem ér, hiszen 1$ért szórták kettesével :D )

szerk: tehát az 1.4 misis boxos eladásokat a pécés 1 hónap alatt (amikor a lényeg megy el a játékból) további 600 ezerrel tolta meg.
igen, nyilvánvalónak tűnik, hogy enélkül nem lett volna folytatás :D

(innen vette valaki első hónapban? :DDD)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101383) arty válasza tarBubbles (#101382) üzenetére


arty
veterán

mitől lenne ez a lényeg? ez a pécé verzió létjogosultságát igazolta, nem a második részét :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101384) Crytek válasza arty (#101381) üzenetére


Crytek
veterán

Első és egyetlen steames játékom volt teljes áron az Alan Wake amit előrendelve vettem még a megjelenés előtt , úgy hogy x360-on széjjelwarezoltam.
Ami jó game az el tudja magát adni.Nem hiába vittem végig már vagy négyszer.

Next PC Upgrade: 2022

(#101385) arty válasza Crytek (#101384) üzenetére


arty
veterán

na, mekkora csavar :DDD
pont te és bevallottan az egyetlen teljesárasod ....

(mármint kinek tudja eladni magát a jó játék? neked? vagy általánosságban értetted? ;)))))) )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101386) sixpak válasza Crytek (#101384) üzenetére


sixpak
nagyúr

Bár még senki nem tette meg, de ha valaki megkérdezné, hogy melyik minden idők legjobb játéka, akkor nálam az AW nagyon előkelő helyen szerepelne....megkockáztatom, hogy a dobogón. :K

Az egy remekmű, egy gyöngyszem, hibátlan az első pillanattól az utolsóig.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101387) Crytek válasza arty (#101385) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem , anno. Ma már ilyet nem tudnának létrehozni. 3000ft-nál többet már csak akkor adnék ki játékra ha földön az lenne az utolsó játék. :DDD
1-1.5k a lélektani határom általánosságban. Most pl vettem egy Batman AK-ot 3k-ért ,mert kell a VGA teszthez.

sixpak: Igen AW egy remekmű. Csak anno már sok volt az a 4 végigjátszás. De még a 2 hardos acsit kiszedem belőle mindenképpen :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#101388) Frod válasza Crytek (#101387) üzenetére


Frod
addikt

Az Alan Wake nekem is megvolt 3x, nigthmare módban is. Szívem csücske :)
Az xboxos gyűjtői is itt figyel a polcon, kb a megjelenés után pár hónappal volt 6e még MediaMarktban.

Do you see the white shadow?

(#101389) chatran


chatran
őstag

A humble fiókomban lévő játékoknál, hol látom, hogy melyik az amelyik kulcsot ad és el tudom trade-elni?

(#101391) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Kijött a Dying Light Enhanced is... most zúzta le a Steam. :)
+ a The Following DLC

Features:
Legend system:
- New skill tree unlocked after maxing one of the base skill trees
- Nightmare difficulty level
- Bounties system
New weapons: firearms, melee, crossbow
New parkour moves animations added
Improved human enemy AI
Improved Volatile AI
New NPC models
Enhanced facial expressions
Post process effect customization - sepia, black&white, poster + other effects
Audio upgrades
Valve Anti Cheat support added
Select community created maps added into the game
#DrinkForDLC content:
- New quest in Old Town
- Water balloon item for more powerful electricity effect on zombies
- Two new water challenges
Support for Dying Light: The Following Expansion Pack

Fixes:
Various stability improvements, including co-op
Various balance tweaks: player development, economy and weapons / crafting balance
Improved fighting against human enemies and virals

Lesz mivel órákat eltölteni megint azt hiszem. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101392) MrTwister válasza FollowTheORI (#101391) üzenetére


MrTwister
őstag

Nekem megvan az alapjáték+bozak horde+ultimate survivor bundle, akkor ez most felfrissül egy patchel enhancedre, eddig ok. A following dlc-t viszont, hogy tudom hozzá megvenni? Season passom nincs sajna és ennyiért egyelőre felejtős. Megtaláltam, csak alapjátéknál még nem listázza: [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#101393) Lackki válasza FollowTheORI (#101391) üzenetére


Lackki
senior tag

már vártam :)
7.4gb viszont kicsit kevésnek tűnik :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#101394) eami válasza Lackki (#101393) üzenetére


eami
addikt

Azzal együtt lett 24GB. Nem olyan kevés az. 1,5x lett mint korábban. Rengeteg pálya elem van használva az alapból is gondolom.

(#101395) Louro


Louro
őstag

Fura kérdés a Best Buy-ban zajló Unreal akcióról.....van single player része is? Azt hittem csak multiról szól.

Mess with the best / Die like the rest

(#101396) Agyzuzo válasza Louro (#101395) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Unreal 1-2 story-s játék, a Tournament a multis. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#101397) Louro válasza Agyzuzo (#101396) üzenetére


Louro
őstag

Hűha...akkor lehet lecsapok rá.

Köszönöm!

Mess with the best / Die like the rest

(#101398) sto1911 válasza Louro (#101397) üzenetére


sto1911
veterán

Az Unreal 1 meg ma is megallja a helyet, egyik legjobb single FPS szerintem. A masodik resze viszont ipari hulladek, a normalis futasi sebesseghez is moddolni kell :D Viszont gyonyoru :)

@(#101390) NetTom: az India melle a meglepetes a China volt, legalabbis nalam, nem tudom az random-e. Egy igaz AC-nek jobban orultem volna mondjuk...

[ Szerkesztve ]

(#101399) Dilikutya válasza Louro (#101395) üzenetére


Dilikutya
félisten

A multisakat is tudod egyedül botok ellen nyomni, mint a Quake 3 esetében. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101400) FollowTheORI válasza Dilikutya (#101399) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah de az baromi unalmas lesz egy idő után... :D

Ebből a csomagból az 1-2 ér igazán valamit, de az meg annyira koros már, hogy lehet jobb ha valami nosztalgikus homály fedi. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.