Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101551) tomsolo válasza sixpak (#101549) üzenetére


tomsolo
őstag

cdkeys

felmész a facebookjukra és ott megadod az e-mail címed (amivel regisztráltál náluk) és generálsz egyet

első vásárláskor smsben küldenek kódot csak utána tudod megnézni a serialt

Más a gamebilleten promóznak Dragons Dogma kupon 30%-os kódot így 17,15 EUR lenne.
(Kattingatni kell és akkor feldobja utána tudod használni)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101552) sixpak válasza tomsolo (#101551) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszönöm a segítséget. :R
Fészbukom nincs, regisztrálva sem vagyok cdkeys-en...azt hiszem marad az Indiegala, ott csak két katt.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101553) cyberkind


cyberkind
félisten

Oké, ez is ennyi volt, a Quantum Break csak a MS hulladék Store-ban lesz elérhető, majd egyszer talán megvesszük, annyira azért nem lesz jó játék hogy még ezt a fost is elviselje az ember. :W :U :o

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101554) Crytek válasza cyberkind (#101553) üzenetére


Crytek
veterán

Ha megreformálják a store-t hogy felhasználóbarát legyen én is megvenném ,de ilyen soha nem lesz!

Next PC Upgrade: 2022

(#101555) cyberkind válasza Crytek (#101554) üzenetére


cyberkind
félisten

Én tutira megveszem, de nagyon leárazva egyszer, már így is elegem van hogy a Steam-en kívül minden fost ránk erőltetnek, amit még használni is muszáj mert nem megy a játék azok nélkül, rohadjon meg az összes. :W

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101556) sixpak


sixpak
nagyúr

Megint én...miért nem tudok Paypallal fizetni? :F
Múlt héten még vásároltam, pont az Indiegalan.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101557) tomsolo válasza sixpak (#101556) üzenetére


tomsolo
őstag

nyehehe, sry ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101558) sixpak válasza tomsolo (#101557) üzenetére


sixpak
nagyúr

Na, odáig eljutottam, hogy sikerült kifizetni paypallal, viszont serial nincs.
Közben jött egy email, hogy valami gyanúsat észleltek, és vizsgálják. De ha gondolom, akkor írjak a supportnak...de én nem levelezni akarok (tudom, Valentin nap van, de akkor sem :D ), hanem játszani.
Mit csináljak?
Tudom, közepesnél nagyobb balfasznak tűnök, de mentségemre szolgáljon, hogy soha nem volt még ilyen problémám.
Esetleg lehet köze ahhoz, hogy múlt héten lejárt a kártyám és új adatokat adtam meg múltkor...mondjuk csak a lejárati dátum változott.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101559) BasketWink válasza sixpak (#101558) üzenetére


BasketWink
csendes tag

esetleges vpn/proxy használat vásárlás közbe?

(#101560) sixpak válasza BasketWink (#101559) üzenetére


sixpak
nagyúr

Semmi...mindegy írtam nekik, hogy valamit lépjenek az ügyben vagy töröljék az accomat... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101561) BasketWink válasza sixpak (#101560) üzenetére


BasketWink
csendes tag

megnéztem nekem is volt indigala-val gondom. vásárlás után pénzt levonta és küldtek levelet hogy gyanus dolgot észleltek bla,bla... írtam nekik e-mailt hogy mit észleltek mert levették a pénzt de nincs kulcs, csak ez a levél aztán írták hogy bocsi bocsi már jó stb... :D és ment minden

(#101562) Crytek


Crytek
veterán

Aki megvette anno ukrán style-ba a Tomb Raidert MS Store-ba mit kellett trükközni?
Tőlem kérdezgetik ,de én nem tudom,mert engem nem érdekel korlátozott játék. Én csak terjesztem hogy pl most Namibia-i megoldással 1035 ft.

Next PC Upgrade: 2022

(#101563) EnDaN válasza Crytek (#101562) üzenetére


EnDaN
tag

Nem sok mindent: Windows location-t az adott országra kellett állítani, meg talán egy ukrán címet is kerestem hozzá.

(#101564) sixpak válasza BasketWink (#101561) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ok, akkor várok. Köszi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101565) Pocok256 válasza EnDaN (#101563) üzenetére


Pocok256
veterán

Igen pont ennyi kellett én megadtam kijevet mint ukrán cím meg átállítottam ukránra a windows location -t és kész is. Miután végeztem visszaállítottam a régiót meg töröltem az ukrán fizetési adatokat, biztos ami biztos :D

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#101566) cskamacska válasza sixpak (#101556) üzenetére


cskamacska
addikt

Elsőre kapásból rávágtam volna hogy kulcsos bolt, IJ, de aztán nézem, @indiegala.. :DDD Pffff :U

Velem a Bundlistars bohóckodott legutóbb. December 8-as Killer Bundle 6 előtt konkrétan lezárták a fiókomat egy napra, nem tudtam bundlit venni se dollárban se anélkül. Január 13-án a Born 2 Race 2 bundlijuknál meg levonta a pénzt és elutasította a vásárlást, bármelyik cédékúcsbót megirigyelhette volna. ;] Mikor kellően sok ember járt így, akkor észrevették magukat, és kiosztották a kulcsokat.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#101567) sixpak válasza cskamacska (#101566) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az sem rossz...lassan mindegy lesz honnan vásárol az ember, sőt!
Soha nem vásároltam kétes eredetű kulcsokat (is) forgalmazó boltokból (G2A etc), de lassan elkezdem, ott legalább játszhatok pár hetet, mielőtt törlik a Steamről... :D
Itt viszont -7000, játék nincs és a support baszik válaszolni.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101568) FollowTheORI válasza sixpak (#101567) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Majd válaszolnak... gondolom hétfőn már dolgoznak is. :D

Amugy IG-n elég komoly IP szűrés van, már az ingyen játékokat sem lehet azonos IP-ről kérni, hiába másik gép a router mögött. :)
Lehet kiszúrt valamit a csoda fraud védelmük, pl gyakran más az IP amiről vásárolsz/belépsz.

Ez az egész érthetően a rengeteg kártyás visszaélés miatt van (fraud), mind a hivatalos, mind a nem hivatalos boltoknál. Gyakorlatilag minket védenek vele, csak az "azonnali" internetes dolgokhoz szokott népet ez már zavarja, főleg hogy nem elég gyorsan történik általában, pedig elvileg bármelyik offline bolt is bármikor elkérheti a személyidet amikor kártyával fizetsz, hogy megnézze (online meg kicsi nehéz "felmutatni/átadni" egy pillanatra). Csak ott még leszarják... meg valszeg jóval kevesebb a csalás is így kevésbé pirítottak még oda a bankok a boltokra offline.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101569) sixpak válasza FollowTheORI (#101568) üzenetére


sixpak
nagyúr

Már megtették, az imént jött a levél, amiben elnézést kértek a késés miatt és megjöttek a kódok is.
Amúgy csak pc-ről otthon és telóról szoktam belépni.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101570) Dilikutya válasza FollowTheORI (#101568) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bezzeg engem meg nem enged be más-más IP-ről, emailben küldik mindig az unlock kódot. Persze, hogy másik IP, ADSL...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101571) FollowTheORI válasza Dilikutya (#101570) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen azis más, az meg a profil védelem. Nagyon helyesen... mondjuk az kikapcsolható, amikor belépsz ott van hogy disable IP check, persze saját felelősségre csakis. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101572) tomsolo


tomsolo
őstag

Megatech - 1USD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101573) eami válasza FollowTheORI (#101571) üzenetére


eami
addikt

mondjuk az sem ér semmit, elég könnyen kijátszható... meg is írom már nekik, csak pár hónapig nem jött tőlük az unlcok kód meg a vásárlás után a mail, aztán addig jól jött :))

[ Szerkesztve ]

(#101574) djculture


djculture
félisten

Doom single része több mint 13 órás lesz azt ígérik, végre valami értelmes game ami nem csak a multis bohóckodáson alapul.

(#101575) oriic válasza djculture (#101574) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze hozzáteszik, hogy nehézségi szinttől függően. Én úgy vagyok vele, hogy ha a sima végigjátszás lesz 10+ órás, akkor már örülni fogok. Ehhez jön majd még egy fullos 100%-os végigtolás, legnehezebb szinten is, az lehet hogy a 15-20 órát is üti majd. :D

Live-Die-Respawn

(#101576) cyberkind válasza djculture (#101574) üzenetére


cyberkind
félisten

Rohadt jó játék lesz, most ttolom a BFG Edition-ből az 1-et, aztán jön a többi de azért néha-néha belenézegetek a 3-ba veteran fokozaton, imádom még most is. :))

Paranormal Cocktivity

(#101577) Crytek válasza cyberkind (#101576) üzenetére


Crytek
veterán

BFG kalap szar lett. Sokaknál nem ad acsikat így nincs értelme játszani vele.

Next PC Upgrade: 2022

(#101578) cyberkind válasza Crytek (#101577) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor az a sok embere egy balfasz, tökéletesen ad mindent mindenhol, és nem az acsikért játszunk sose, de mondhatom én ezt neked.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101579) Dilikutya válasza Crytek (#101577) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez úgy baromság, ahogy van. Ha egy játék nem ad ilyen baromságot, nincs értelme játszani vele? Akkor se, ha jó a játék? VGA-t tesztelni meg nem mindegy? ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101580) Crytek válasza cyberkind (#101578) üzenetére


Crytek
veterán

Attól mert hogy nálad jó ,nem zárja ki hogy több ezreknél meg nem.

Dilikutya: Pontosan. Miután végigvittem utána már semmi értelme megint újratolni. Az acsik adnak értelmet lesz + kihívás , hogy nem csak megint mész előre és darálsz hanem megpóbálsz minél több dolgot megcsinálni.

No acsi

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#101581) Dilikutya válasza Crytek (#101580) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én szoktam újrajátszani. Olyat is, amiben nincs. Amiben meg van, már az első végigjátszásnál sem nézem. CS: GO-ban egyszer belenéztem, mik vannak. Egy része bármikor kivitelezhető, de ott vannak a baromságok, hogy lőj le 2 embert mikor már csak 1 HP-d van, felugorva lőj át a lyukon és a szemközti falon gellert kapó golyó 42,31%-ban pattanjon vissza és úgy találjon el két terroristát, aki épp Desert Eagle-t fog a bal kezében. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101582) Crytek válasza Dilikutya (#101581) üzenetére


Crytek
veterán

Nyilván az ilyeneket én sem szerzem meg mert nem tudom. Sajnálatomra a doom bfg nem is hagyja :(
Ez a nevetséges, hogy maga a beteshda is max annyit mondott ticketet nyitva: Rakd újra paraszt ami ugye semmit nem ér. Ennyit a supportról.

Next PC Upgrade: 2022

(#101583) i2k


i2k
senior tag

Must Play Bundle - 3,99 euro

Benne:
* The Incredible Adventures of Van Helsing
* The Incredible Adventures of Van Helsing II
* Neverending Nightmares
* The Flock
* Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards: Reloaded
* Kaiju-A-GoGo
* Cally's Caves 3
* Gryphon Knight Epic
* Unity of Command: Stalingrad Campaign
* Our Nation's Miner

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101584) djculture válasza cyberkind (#101555) üzenetére


djculture
félisten

Készülhetsz pedig mert jönnek a gears of warok és a forzák is szintén csak oda

(#101585) cyberkind válasza djculture (#101584) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, csak a Forza mindent megér, az az a játék. ;)
Egyébként honnan a hír?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101586) eami válasza djculture (#101584) üzenetére


eami
addikt

majd rájönnek ha a kutyának sem kell úgy...

(#101587) djculture válasza cyberkind (#101585) üzenetére


djculture
félisten

Pc gurun olvastam még nem biztos de csiripelik a madarak rovat.. Elég gyanús hogy igaz mert ami biztos a ReCore is kijön oda amit xbox eclusive-nak mondtak eddig. Kiadnának jópár xboxos cimet az azért kemény lenne, egyébként tegnap találtam valami Windows store oldalt ahol már a Bethesda Softworks játékok is fennt vannak nem nagyon láttam steam-et mint követelményt kiírva:)

[ Szerkesztve ]

(#101588) cyberkind válasza djculture (#101587) üzenetére


cyberkind
félisten

Na ennek már nagyon örülnék mert soha többé nem vennék boxot, kész szerencse hogy a PS4-et viszik jobban. :D

Paranormal Cocktivity

(#101589) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Szeretnem megvenni a GTA Complete Packot es G2A-n lattam 3000 Ft-ert. Rakerestem itt a topicban a G2A-ra es vegyes velemenyeket olvasok, ugyhogy rakerdezek, merjek-e innen vasarolni?

(#101590) Crytek válasza geckowize (#101589) üzenetére


Crytek
veterán

Az ottani support kb csillagos 5-ös.
Még ha csaló is akitől veszed a pénzed nem vész el.

Next PC Upgrade: 2022

(#101591) sixpak


sixpak
nagyúr

GS magazinhoz a Remember Me című Dontnod játék van csomagolva....kár, hogy nem lehet simán aktiválni, mint régen, hanem regisztrálni kell/ene az oldalukra.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101592) eami válasza Crytek (#101590) üzenetére


eami
addikt

:F

(#101591) sixpak: az kemény.

[ Szerkesztve ]

(#101593) Dilikutya válasza geckowize (#101589) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez drága, Steam-en szokott lenni olcsóbban. Vagy bárhol, a Humble Store-ban 9,99$ volt decemberben. És az legalább nem bolhapiac. Én 7,5€-ért vettem Steam-ről anno.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101594) Pocok256 válasza eami (#101592) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem egy alkalommal olvastam, hogy eltavolitottak a kulcsot amit vett nem volt shield, de a support mégis kártalanította.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#101595) S1M0N válasza sixpak (#101591) üzenetére


S1M0N
senior tag

És mi a baj a regisztrációval?
Kb. a GS Plusz használatához kell már csak a regisztráció, esetleg még a fórumhoz.

Létrehozol egy fiókot, megadod az újságban lévő kódot, a GS Plusz oldalán meg a teljes játéknál kapsz egy Steam kódot.

(#101596) sixpak válasza S1M0N (#101595) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nincs vele semmi gond...csak annyi, hogy nekem ez új.
És nem regisztrálok sehova, csak ha nagyon muszáj.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#101597) maross válasza Pocok256 (#101594) üzenetére


maross
veterán

egyreszt shield nem er semmit, masreszt kb a revoke az egyetlen eset, amikor biztos hogy visszakapod a penzed.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#101598) Heavyrain


Heavyrain
őstag

El kellett adnom a GTX 970-emet, így most csak az IGP-vel tudok játszani.
Tudnátok olyan (Nem F2P) játékokat ajánlani,amiket 1080p / 60FPS-el tudnék futtatni egy Intel HD 4600-on, 8GB DDR3, 800MHz-es RAM mellett? Talán még a 720p is belefér. Az újabb AAA játékokat lowon inkább kihagynám,azokat majd bepótolom később.

Duke Nukem 3D: Megaton Edition / Full Throttle / Mark of the Ninja (bár az csak 720p-ben megy simán)/ Awesomenauts/ Gunpoint és hasonló kis gépigényű de szórakoztató játékokra gondolok. :R

[ Szerkesztve ]

(#101599) geckowize válasza Dilikutya (#101593) üzenetére


geckowize
őstag

Elso volt, hogy megneztem Steamen, de sajnos ott 50 euro. Nekem is haverom 2012 decemberben 7,5 euroert vette, ezert is gondoltam naivan, hogy na, ennyiert en is megveszem, aztan konstataltam, hogy az bizony akcio volt, ami mar nem ervenyes. Nem tudja valaki az milyen akcio volt es varhato-e a kozeljovoben hasonlo?
A Humble Store-rol meg nem hallottam, roviden elmondanad, hogy mit kell rola tudni?

(#101600) tomsolo válasza Heavyrain (#101598) üzenetére


tomsolo
őstag

Nova-111
TIS-100 :D
The Last Remnant
Zombie Solitaire
Runespell: Overture
Fairy Fencer F
12 is Better Than 6
Cat Goes Fishing
Hotline Miami 1,2
CRYPTARK
Highlands
The Bug Butcher
KAMI
Blade Kitten
Halfway
Crowntakers
Sword of the Stars: The Pit
Valiant Hearts
Child of Light
Alien Shooter / Zombie Shooter széria

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.