Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102201) i2k válasza eami (#102195) üzenetére


i2k
senior tag

Mingyá be is vésem aláírásba :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#102202) alratar


alratar
addikt

(#102203) cikasz


cikasz
őstag

Felraktam pár dolgot a steamgifts-re. az egyikben 384 entries amiből 4!-en köszönték meg :P
Venni fogom a fáradságot és addig kérek új győztest amíg azt nem adja ki aki legalább megköszönte! :W
(legalábbis régebben úgy volt, hogy nem adhatom csak úgy oda akinek akarom nem?)

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#102204) genndy válasza cikasz (#102203) üzenetére


genndy
addikt

Soha nem volt ilyen szabály. Annak kell odaadnod aki szabályosan megnyerte. Megköszönni nem kötelező, a komment opcionális. Vissza fogják dobni az újrasorsolásodat, nincs semmi szabályba ütköző indokod rá.
Ha ennyire elismerésre vársz, akkor ne oda dobd fel. Vagy legalább akkor írd ki, hogy az a te saját szabályod, hogy köszönjék meg, akkor legalább van mire hivatkoznod újrasorsolásnál (de ne csodálkozz ha úgy is visszadobják a kérelmet, mivel mondom, nem ütközik oldalszabályzatba).

alratar: köszi, de ilyenkor írd ki hogy milyen csoportnak szánod és linket ha nyílt, hogy lehessen csatlakozni (vagy ha zárt akkor pont azért). Hülye SGifst nem-csoporttagoknak már ki sem írja hogy mi a feltétel, csak hogy "nincs jogod megnézni, mert nem vagy a csoport tagja".

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#102205) csaba951 válasza cikasz (#102203) üzenetére


csaba951
veterán

Szóval minimum 384 db köszönöm-öt akarsz leokézni?! Ennyire nincs mit csinálnod? :D

Én mindig meg szoktam köszönni, de csak azokat ahol én nyertem, és csakis az aktiválás után. Egyébként rengeteg felajánlásnál ki is írják külön, hogy NE küldj köszönöm-öt, mert akinek egy időben több sorsolása is megy, és mindegyikre több ezer köszönöm-öt küldenek annak egy baromi idegesítő!

(#102206) bullseye válasza cikasz (#102203) üzenetére


bullseye
addikt

Welcome to SG. 1:100 nem is rossz arány! Még magyar csoportokban sem nagyon van 1:10 felett.
Ha ezért rerollolsz, azért szerintem téged vágnak ki. Két dolgot tehetsz:
1, blacklistelsz mindenkit, aki nem köszönte meg, így a következőkben nem lehet benne (szerintem túlzás, és sok munka, de mondjuk azokat a nyerteseket, akik még utólag sem köszönték meg, én is beraktam)
2, whitelistelsz mindenki, aki megköszönte, és nekik sorsolsz legközelebb

csaba951-nek is baromira igaza van, nekem éppen 10 sorsolásom megy, be is *****, ha mindig úgy 100-200 "Thanx" várna, ha beugrok körülnézni.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#102207) cyberkind válasza cikasz (#102203) üzenetére


cyberkind
félisten

Te mit vársz?
Én pont ezért nem dobok be ide semmilyen kódot mert a sok bunkó regisztrált gyökér parasztból az viszi el aki meg se köszöni vagy olyan aki nem is regisztrált, így nálam marad és kész, majd hülye leszek ingyen osztogatni a semmiért.

Paranormal Cocktivity

(#102208) cyberkind válasza cyberkind (#102207) üzenetére


cyberkind
félisten

Természetesen a ninja topikról beszélek. :D

Paranormal Cocktivity

(#102209) djculture válasza cyberkind (#102207) üzenetére


djculture
félisten

Ha neked nincs szükséged valamire akkor nem mindegy ki viszi el? Ja hogy te a fényezés miatt meg hogy valaki legyél ajánlasz fel? Most nem azt mondom nem esik jól az embernek ha valaki elviszi és megköszöni. De ezért ignorálni egy lehetőséget meg ezen morcoskodni elég életképtelen hozzáállás.

[ Szerkesztve ]

(#102210) Lackki


Lackki
senior tag

bakker, most nézem új NFSben milyen zenék vannak. :)

[link]
Romulus 3 – NFS II (1997)
Callista - NFS Road Challenge / High Stakes (1999)
Quantum Singularity – NFS 4 Road Challenge / High Stakes (1999)

wáá, lehet megveszem ezt is hamár mind meg van, annak ellenére hogy az utóbbi NFSek instant delete volt a gépről

Privátot hamarabb észreveszem

(#102211) Mr.Csizmás válasza Lackki (#102210) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én inkább a régi NFS-eket venném meg, w8/10-re :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#102212) cyberkind válasza djculture (#102209) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy szaros köszönömöt mindenhol rohadt könnyű mondani vagy épp leírni, szerintem ez alap, de mivel sokaknál nem ezért nekem se pálya hogy csak bedobogatok ezt azt.
(amellett hogy könnyű dolog alap is, de hát valakinél az ajtó se létezik és barlangban él, egészségére neki)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102213) Lackki válasza Mr.Csizmás (#102211) üzenetére


Lackki
senior tag

sajna az nem fog bekövetkezni :) de egy hd felújított nfs3-4-porsche, fuu fél karom odaadnám :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#102214) DrTechnoid válasza djculture (#102209) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Agree, le se szarom hogy valaki megköszöni vagy nem, én a közösségnek szórom ki a szükségtelen cuccaimat, még így is hogy nem éppen a legolcsóbb bundiszökevényeket adom.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#102215) Mr.Csizmás válasza Lackki (#102213) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pontosan :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#102216) NyMRooD válasza cyberkind (#102207) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem akarlak megsérteni, de akkor ezzel az erővel ugyan olyan bunkósság (annak ellenére, hogy megköszönöd) az, hogy csak el viszel kulcsokat, de adni nem adsz. A ninja topic erről szól, ha nem akarod, hogy csak úgy elvigye valaki, csinálj köré egy rejtvényt vagy steamgiften sorsold ki. Én speciel megköszönöm ha viszek valamit, illetve ha bepróbálok valamit és már vitték akkor általában jelzem és megköszönöm a felajánlónak, de ha én osztok meg, nem nagyon foglalkozom vele, hogy megköszönték-e vagy sem.

(#102203) cikasz: Csinálj egy steam csoportot, amibe hívogasd meg azokat akik közt sorsolnál (pl ott az Ajándék játék! csoport) és a csoporttagságnak megszabhatod a feltételeit, aztán aki nem úgy viselkedik kidobhatod (bár ha egy olyat törölsz aki közben jelentkezett egy giveaway-ra, a steamgift nem biztos, hogy kifogja onnan dobni, de akkor talán már kérhetsz új nyertest). Bár én ott sem várom el, hogy megköszönjék, mivel csak idegesítene a sok értesítés.

(#102209) djculture: Egyetértek.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#102217) cikasz


cikasz
őstag

Azthittem, hogy egyszerűbb másnak adni, de mind1 is. Olyan hűdenyagyon nem bosszant csak egy icipicit, hogy egy köszönöm-öt sem bírnak odairni :)

amúgy ha érdekel valakit akkor két napig megy még pár: [link]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#102218) cyberkind válasza NyMRooD (#102216) üzenetére


cyberkind
félisten

Írtam hogy meglehet keresni privátban és hogy mim van, ha valakinek kell jöhet, jött is egy-két ember de ez lószar, lehet jönni ezzel meg azzal, de egy kurva köszönöm így vagy úgy alap, nem állatok vagyunk de még csak nem is bunkók.

Paranormal Cocktivity

(#102219) TommyX_ válasza Lackki (#102213) üzenetére


TommyX_
őstag

Ha nem is a fél karom, de a pre-order menne egyből. :D

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#102220) cyberkind


cyberkind
félisten

A Zombie Army Trilogy-ban az 1 és a 2 van benne ami most külön külön olcsóbb mint a pakk vagy hogy van ez?

Paranormal Cocktivity

(#102221) S1M0N válasza cyberkind (#102220) üzenetére


S1M0N
senior tag

A Trilogy tartalmazza az 1. és a 2. rész felújított kiadását, valamint a harmadikat is, ami valójában külön nem is kapható, csak ebben a Trilogy kiadásban.
Szóval ez egy amolyan remastered pack, egy új résszel megtoldva.

(#102222) cyberkind válasza S1M0N (#102221) üzenetére


cyberkind
félisten

Ohh hát ezt nem is tudtam, én azt hittem hogy csak 2 része van ennek, ez esetben a Trilogy-t veszem meg, köszi a segítséget! :R

Paranormal Cocktivity

(#102223) Dilikutya válasza djculture (#102163) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fura lenne. Az idTech6 a Doom-ban debütál.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102224) djculture válasza Dilikutya (#102223) üzenetére


djculture
félisten

Carmack már rég nem dolgozik ott ugyan ki irt volna újra egy ilyen bonyolultságú motort :D
Az ő legutolsó motorját kókányolgatták eddig is, megnézed a videókat ebben is felismerhető ...

[ Szerkesztve ]

(#102225) cyberkind válasza Dilikutya (#102223) üzenetére


cyberkind
félisten

Amiben egy-két Cryengine fejlesztő keze is benne van.

Paranormal Cocktivity

(#102226) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#102225) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nv-re optimalizálva? :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#102227) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#102226) üzenetére


cyberkind
félisten

A Fermi ilyen volt, azóta már nagyot fordult a kocka. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102228) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#102227) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#102229) chatran


chatran
őstag

Az Alien Isolation-hoz melyik DLC-ket érdemes beszerezni?

(#102230) cyberkind válasza chatran (#102229) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha szereted az időre megoldandó ilyen-olyan feladatokat, meg a kihívásokat akkor szerintem mindet, de semmi sztori DLC nincs.

Paranormal Cocktivity

(#102231) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Hoi!

Keresnék együttműködő játékokat, olyat, amin a sztorit lehet ketten, többjátékosként végigvinni. Gondolok itt olyanra, mint a Dead Island, vagy a Titan Quest, a lényeg, hogy óriási móka legyen, de ne legyen bonyolult.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#102232) eami válasza Vertigo18 (#102231) üzenetére


eami
addikt

Dying Light :)

(#102233) Vertigo18 válasza eami (#102232) üzenetére


Vertigo18
addikt

Elfelejtettem mondani, hogy az sem árt, ha nem 50€ az ára, hiszen két példányban kell megvennem! :D A Dead Island Pack (1 + 2 + Dlc-k) pl. 5€volt...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#102234) Źşë' válasza Vertigo18 (#102231) üzenetére


Źşë'
addikt

cod5 frankó volt annak idején coopban, serious samek is, akkor how to survive, saints row 3-4, borderlands 1-2, sniper elite nazi zimbie army, painkiller hell and damnation, sanctum 2, warhammer vermintide, far cry 3 ban a coop rész (5map+azt hiszem vannak extra mapok is free dlc gyanánt), orcs must die 2, killing floor 1-2

// dead islandnál még a riptide is frankó volt coopban, elég szavatos

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#102235) genndy válasza Vertigo18 (#102231) üzenetére


genndy
addikt

Borderlands 1+2, Serious Sam talán bármelyik, de a BFE biztosan, Painkiller Hell & Damnation

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#102236) Vertigo18 válasza Źşë' (#102234) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nos, pár dolog azért az ára miatt kiesik (Cod 5... stb), illetve pár játék az összetettsége miatt. De azt hiszem, az Orcs must Die-jal teszünk egy próbát.

Köszönöm mindenkinek! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#102237) Mr.Csizmás válasza Vertigo18 (#102231) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Portal 2

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#102238) chatran válasza cyberkind (#102230) üzenetére


chatran
őstag

Akkor megmarad a pénzem, köszi. :C
Amúgy achi kapcsolódik ezekhez a DLCkhez?

(#102239) cyberkind válasza chatran (#102238) üzenetére


cyberkind
félisten

Semelyik, nekem ez az egyetlen játék van kitolva teljesre, minden acsi megvan de nincs semmi DLC-m. :)

Paranormal Cocktivity

(#102240) eami válasza Vertigo18 (#102233) üzenetére


eami
addikt

olcsóbban is meg lehet venni :)
pl itt és itt.

(#102241) micafighter válasza Vertigo18 (#102233) üzenetére


micafighter
nagyúr

Dead Island 2 még nem jött ki, de 5€ért jöhet nekem is :DDD

(#102242) cyberkind


cyberkind
félisten

Hála az Origin adta 10 óra NFS-re nagyon sok videó került fel a játékból, magyarul is, és nem gondoltam volna hogy ennyire szar lesz az egész PC-re, ez még 2000-ért is drága lenne, ha valaki autózni akar tartalmasan barikkal annak csak a Crew az ajánlott, ideje volna eltemetni az NFS-t. :U
Ja igen, lehet temetni a Mass Effect-et is, köszönjük EA! :W

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102243) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#102242) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

valahol írtam, hogy az új NFS helyett értelmesebb megvenni a TDU2-t, vagy a Crew GOTY-t...hát bejött :U :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#102244) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#102243) üzenetére


cyberkind
félisten

Hol és mennyi a The Crew Goty?

Paranormal Cocktivity

(#102245) Csapoati válasza cyberkind (#102242) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mi a probléma vele? 3,5 órát nyomtam bele és már meg is vettem azóta. Szerintem ennyi idő alapján a legjobb árkád NFS a Most Wanted (2005) óta. Kormánnyal fainul megy, a hangulat is megvan és nincs fps limit.
A Crew WR Edition hivatalos forrásból talán dobozosan a legolcsóbb, úgy egy 10-es. Ha ráér, érdemes az Amazont figyelni, ott volt már valami 12 dollár is.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#102246) cyberkind válasza Csapoati (#102245) üzenetére


cyberkind
félisten

Az hogy egy szar, megint csak a hype és a lehúzás?
Próbáltam konzolon ahol elvittem 15-ös szintig de annyira unalmas, vontatott és kicsi az egész, ez ennyit nem ér, ráadásul ilyen gépigénnyel amikor a Battlefront sokkal szebb és jobban megy, az meg hogy a napkelte után érdekesen jön megint az éjjel csak hab a tortán, de mondhatnám hogy minden olyan nedves mint egy stadionnyi tini a Dzsasztin Bíberke koncin, ha a Ghost Games-nek semmi dolga nincs csakhogy NFS-t csináljon, inkább ássák el magukat örökre.

16euró a Wild Run Uplay-en.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102247) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#102244) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

isthereanydeal szokásos, értesítő beállítása :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#102248) Csapoati válasza cyberkind (#102246) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az hogy szar, az nekem kicsit kevés. Az NFSU 1-2, amit mindenki istenít, sokkal kisebb játéktérrel bírt (sőt az 1-ben ugye nem is open world). A napszakok váltakozása valóban fura, bár ez nekem fel se tűnt, mert nem igazán izgat. A gépigényt nem találom durvának, viszont a Battlefrontban mintha kicsit kisebb lenne a terep és kevesebb a mozgó elem, nem?

Nehogy sima Wild Runt vegyél, ha nincs meg az alap! A WR Edition ott is 25 euro (ez mondjuk jó ár), a Complete pedig, amiben benne van a Season Pass 14 autója is, 35 euro.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#102249) cyberkind válasza Csapoati (#102248) üzenetére


cyberkind
félisten

Megnyugodhatsz, nekem se tetszik az Underground 1-2, nálam a MW 2005 a nyerő, de szeretem még a Porsche-t is, meg a 4-et is, és kb ennyi, az újak és ez is csatlakozott a sorba jó móka lesz sokkal olcsóbban, és valóban kisebb a terep a BF-ben de az viszont makulátlanul ki van dolgozva és tökéletes, ellenben itt, ahol még a város se él, elvétve találni kocsikat is, nem játékosra gondolok, ez a játék tökéletes példája annak hogy jó lehetne ha másként promózták volna, nem úgy hogy a legjobb NFS-ekből a legjobb dolgok lesznek belerakva, meg MW ezerrel, így ez csak csalódás lett.

Nem veszem az alapot, megvárom ég leakciózzák és megveszem.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102250) Csapoati válasza cyberkind (#102249) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor téged a hype ültetett fel. Én nem foglalkozom vele, megnézem a videókat, leszűröm a személyes véleményt belőlük. Nagyon jó az Origin Access, mert így legalább már ki lehet próbálni. Ha nem tetszett volna, eszem ágában se lett volna megvenni előre látatlanban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.