Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102851) cyberkind


cyberkind
félisten

Erről beszéltem. :DDD
Az a zene is a videó alatt. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102852) oriic válasza cyberkind (#102851) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyi pénzbő szerintem amennyibe az az egész szett kerül, valódi nőt is vehet magának az ember a normálisabbik fajtából. :D (gondolom én, tapasztalatom nincs. :D )

#102853) tomsolo

A fizetős nőkkel. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#102853) tomsolo válasza oriic (#102852) üzenetére


tomsolo
őstag

nincs tapasztalatod valódi nőkkel? :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102854) Dilikutya válasza tomsolo (#102853) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tanult a mások hibáiból. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102855) tomsolo


tomsolo
őstag

Brazil originen az Unravel 29,92 BRL ~ 2250 Ft

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102856) cskamacska válasza tomsolo (#102826) üzenetére


cskamacska
addikt


Ultimate General Getysburg
erősen ajánlott a bundliból, az egyik legjobb polgárháborús RTT(túl sok nincs belőlük :D ), egészen tűrhető a prezentáció, és a totál núbok is elkattintgathatnak benne very-very easy fokozaton, majd a 20. csatára belejönnek. :K Nincs az a grognard körökben imádott hidden fail state szívatás, hogy 20 körrel ezelőtt nem rendezted el tökéletesen az utánpótlást, akkor most toszhatod az egészet.


eami: :DDD :B

tomsolo: Hörcsöghalomra 7,5k-ért is sok volt. :P
Kampánynak csak a legeleje van bent, nem tudjuk mi lesz a folytatásban, de elég biztatóan néz ki. A körítés majdnem DoWII szintű, zene, szinkron rendben van(mondjuk a Relic szintjét nem ütik meg), grafika részletes és látványos, sztori még nem bontakozott ki, de standard W40k novella(középgyenge scifi cucc) szintje szerintem meg lesz.
Kampány viszont fél-nyitott csillagtérkép alapú, szóval ügyesen beleintegrálhatják a skirmish mód random csatáit meghosszabbítva a történetet.

A játékmenet tényleg nem egy szimulátor, de mint kiderült a játék a Dawn of War sorozattal ellentétben, amelyik csak és kizárólag a Warhammer hátteret vette át a táblajátékból, és azt egy saját Relic RTS prototípusra szabták, a Battlefleet Gothic szabályrendszerét nem vetették teljesen el, hanem a játékra szabták.(Space Hulk meg a Warhammer Quest viszont pont borzasztó lett PC-n, mert direkt táblajáték átiratok)

Én azt tudom ajánlani az érdeklődőknek, hogy vegyék meg előre Steamen(és igen, most demó híján pont preordert reklámozok, hamu a fejemre :B ), és egyszerűen refundolják, van két hét kiadásig bétázgatni, és utána még két hét a 2 órás refund időre korlátozva.

Frod: Ha a Warhammer 40k fluff miatt vennéd meg, na az van benne bőven. Legelső sztori pálya végén a főhős random korvettkapitány hajóját majdnem szétkapja egy hatalmas káosz flotta, erre hazaszökik a jó hírrel, de a parancsnokságon még megkínozzák előtte(jajbocs, próbára teszik az Emprah iránti hűségét :P ) biztos ami biztos. ;]

Egyébként eszi-nem eszi helyzet van, nem volt még Warhammer hajókázás PC-n, sőt, ilyesféle izometrikus haditengerészeti puffogtatásból minden téren hiány van. Naval Action, meg a World of Warships amelyek manapság népszerűek, de ezek csak TPS MMO lövöldék. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#102857) tomsolo válasza cskamacska (#102856) üzenetére


tomsolo
őstag

Az nagyon tetszett a játékban - kérdés persze hogy hosszú távon mennyire fogom ezt gyűlölni - hogy a tehetlenséget szépen figyelembe kell venni mind (vész)kitérésnél mind fékezésnél.

A harc se rossz a sok választható alegység meg a szokásos pajzs/tűzerő/szenzor kombikkal,(viszont van egy ilyen puffogtatós érzés a HW-khez képest, itt csak statok esnek össze majd a végén animáció míg ott rendesen ahova lőttek ott füstölt) a szinkronba nem találtam hibát

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102858) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A Quantum Break-ben tényleg nincs kilépés gomb? Hehe. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102859) cyberkind válasza Dilikutya (#102858) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a legnagyobb szégyen, de vannak más gondok is, ennyit a Store-ról meg az UWP-ről.

Paranormal Cocktivity

(#102860) sto1911


sto1911
veterán

(#102861) tomsolo válasza sto1911 (#102860) üzenetére


tomsolo
őstag

Pocok szerint ez modern* és haladó dolog :)

*The Lawnmover Man - 1992

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Más:

Kinguinen ilyen paypal napok vannak még, be is csusszant akkor a Dirt Rally 16 ojróért.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102862) djculture válasza cyberkind (#102859) üzenetére


djculture
félisten

Nem kell erre se költeni egy fszom interaktív film az egész némi játékkal megspékelve... Mi volt ezen olyan kurva jó hogy előtte ezen sírt a média állandóan..

(#102863) cyberkind válasza djculture (#102862) üzenetére


cyberkind
félisten

Én 6ezerért veszem majd, ennyit szerintem megér, imádom a Remedy játékokat de főleg az Alan Wake-et, de ennek a játéknak pont az UWP, a DX12, a Store de főként M$ fog betenni.
Érti mindenki hogy mennyire a pénz, csak amíg az EA-nek olyan címei vannak amiért megéri Origin-re menni, addig a M$-nak nincs és nem is lesz, talán csak a Forza ha teljes verziósok lesznek, de amúgy meg az se, úgyhogy nem tudom mit várnak a M$-nál.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102864) Pocok256 válasza tomsolo (#102861) üzenetére


Pocok256
veterán

Amire én már ma is használnám a szemcsit pl egy Forza vagy Grid játékban eszméletlen jó lenne :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#102865) djculture válasza cyberkind (#102863) üzenetére


djculture
félisten

Én meg semmiért, kipróbáltam az ellenségeimnek se ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#102866) cyberkind válasza djculture (#102865) üzenetére


cyberkind
félisten

Hogy sikerült hozzájutni, esetleg Xbox-os ismerősnél?

Paranormal Cocktivity

(#102867) tomsolo válasza Pocok256 (#102864) üzenetére


tomsolo
őstag

Ilyen nézgelődésre már TDU2-ben használtunk head track modot, jó volt csak fárasztó hosszútávon

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102868) Lackki válasza tomsolo (#102867) üzenetére


Lackki
senior tag

haverom ezzel baszakszik most folyamat... már minden játékot így tol :D GTA V-t is...
ArmA-ban bringázáshoz vett szobabringát is és úgy akarja majd, hogy pedál tekeréshez csinál egy usb-s kütyüt ami érzékeli ha tekeri és előre kell menni a játékban :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#102869) djculture válasza cyberkind (#102866) üzenetére


djculture
félisten

igen egy konzolos ismerősnél.

(#102870) Pocok256 válasza tomsolo (#102867) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem tudom ez hogy működik, de azt ugye vágod, hogy ég és főld egy ilyen webvcamos módszer egy rendes 3d -s szemcsihez képest... (feltéve, hogy webcam követi le a fejed mozgását)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#102871) Csapoati válasza Pocok256 (#102864) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Próbáltam már Oculust autós játékhoz, elég állat lesz, csak anno a DK2 felbontása még egy rakás túró volt. De más élmény vele, nem kérdés.

Cyberkind: Azért az i7 meg a GTX970 sem volt olcsó gondolom. :P

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#102872) cyberkind válasza Csapoati (#102871) üzenetére


cyberkind
félisten

Meg egy rendes kormán, pedálszett is kell, ez se olcsó mulatság, az Oculus se, egy jó gép se hogy legyen is értelme VR-ban játszani, ha nyomtatnám a pénzt én is így tolnám, de sajnos nem így van. :D

Paranormal Cocktivity

(#102873) Pocok256 válasza Csapoati (#102871) üzenetére


Pocok256
veterán

Jaja ezeknél az eszközöknél a felbontás lesz majd fő pont mindkét lencsénél min 2k s felbontás fog kelleni ami azért rendesen meg fogja enni a gépet :D

(#102872) cyberkind
Nekem minden megvan csak VR hiányzik.Aránylag jó laptop egy Logitech Driving Force GT kormány most már csak egy jó vr szemcsi kéne :D

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#102874) Lackki válasza Csapoati (#102871) üzenetére


Lackki
senior tag

Engem meggyőzött még a DK2 is mikor a GRID1-et próbáltam :)
(igaz fanatec set jobban) :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#102875) cyberkind válasza Pocok256 (#102873) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem csak a gép van meg, igaz a 970 lókakára se lenne elég egy igazi VR-hoz, mondjuk nem is hoz lázba a dolog, ahogy a 4K se, billentyűn kívül minden mással veszett béna vagyok, úgyhogy többszörösen nem vonz ez a buli. :)

Azon a kormányon a pedál annyira nem jó, vagyis nekem nem jött be, fékezni se tudtam ahogy akartam, de maga a kormány jó.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102876) tomsolo válasza Pocok256 (#102870) üzenetére


tomsolo
őstag

Még a régi jó dolgokról sincs fogalmad és most laptoppal akarsz hajtani VR-t hát mit mondjak most akkor neked ezekután? :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102877) Pocok256 válasza tomsolo (#102876) üzenetére


Pocok256
veterán

1995 ben golden axe al kezdtem a pályafutásom hidd el tudom milyen a régi szép idők :D

Ha nem lenne elég a notim craftja ahhoz amihez használni akarnám(GTX 980M) akkor vennék egy asztalit mellé és kész nem oszt nem szoroz, de egyelőre még bírja.

(#102875)
Igen a fék gáz érdekes, ezt viccesen javították, alá tettek egy szivacsot a két pedál alá és máris tökéletes lett :D

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#102878) Lackki válasza Pocok256 (#102877) üzenetére


Lackki
senior tag

g27 fékpedálja is egy rakás sz*r :) van hozzá csere rugó amit egyszerű is cserélni, csak 7ezer ft... egy rugó...

golden axe... :) régi szép idők. Egyik nap beszélgettem egy sráccal akivel elkezdtünk a régi westwood játékokról beszélni, azt felhozta a dune2000et... mondtam hogy szedje le a dune2 legacyt ami ingyenes. Azóta végig is tolta atreidesszel

Privátot hamarabb észreveszem

(#102879) Pocok256 válasza Lackki (#102878) üzenetére


Pocok256
veterán

Dune nekem kimaradt nálam aoe 1 c&c és sc1 pörgött :D Na meg ugye a warcraft 2 :)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#102880) Lackki válasza Pocok256 (#102879) üzenetére


Lackki
senior tag

akkor próbáld ki :D
Legacyban van hd felbontás, több egységet lehet kijelölni, felújított zenék.
isteni :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#102881) Pocok256 válasza Lackki (#102880) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha elkap a nosztalgia vonat belesem.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#102882) Źşë' válasza Csapoati (#102849) üzenetére


Źşë'
addikt

megszokta hogy mindig csak neki lehet igaza :DDD

van olyan ismerősöm aki azért szólt le másokat, mert a nyakukban ott a headset, (tel, mp3, rádió stb.) ill. mi a f***nak hallgatnak ilyen sz*rokat az emberek?! ez most kb uez :D

amúgy rengeteg embernél látványosak a reakciók, nem holmi lefizetett közönség szerepeltetését látni - mindenesetre nem veszek olyan dolgot ami nem tetszik nekem, és nem leszek mérges ha valakinek öröme van valamiben :D
a cuccot én egészen biztos ki fogom próbálni, és egy új evolúciós lépcsőfoknak tekintem a szórakoztatóiparban - hiába voltak már ezelőtti próbálkozások, ha sikertelenek, és nem is volt igazándiból táptalaja a témának... most berobbanhat, mert minden adott a sikerhez - ill. ahhoz hogy tökéletesedjen (méret, dizájn stb...), ahhoz kellenek az első lépések is (és pont ez miatt nem szólnám le a méreteket, ha nem lett volna akkora az első számítógép mint amekkora volt, nem tartana itt a tech, és fejlődne még mindig, újabb és újabb területeket meghódítva)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#102883) edgR válasza Źşë' (#102882) üzenetére


edgR
őstag

igen, már a '90-es években is lehetett látni hasonló koncepciókat, mint ezek a zárt búvárszemüvegek.. :D
csak akkoriban még a vga vs. svga harc is óriásinak tűnt.

(#102884) tomsolo


tomsolo
őstag

//berakom ide is hátha vkit érdekel

Kinguinen /paypal-exclusive-sale

Ryse: Son of Rome - 3,25 €
Call Of Duty Black Ops - 4,99€
Call Of Duty Black Ops II Uncut + Nuketown Steam - 6,99€
DiRT Rally - 15,99€
The Crew - 4,48€ (ez mintha lett volna bundliban)

3% kupon kód:
allkeyshop3

a fenti összegre még rájön olyan fél € pp fee

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102885) Źşë' válasza edgR (#102883) üzenetére


Źşë'
addikt

egyébként aki teheti az próbálja ki az nvidia 3D nvision 2-jét, gta5el toltam huzamosabb ideig, bámulatos, annyi extrát tud még a játék mellé tenni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#102886) SityiSXT válasza Pocok256 (#102870) üzenetére


SityiSXT
őstag

Van már jobb is a webcames módszernél: az EDTracker. Ez giroszkópot használ, és pontosabb, gyorsabb, mint a kamera. És a TrackIR-nál sokkal olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#102887) tomsolo


tomsolo
őstag

Quantum Break ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102888) djculture válasza tomsolo (#102887) üzenetére


djculture
félisten

DX12 10 fps szakadozó eltűnő textúra System ®

(#102889) csaba951 válasza tomsolo (#102887) üzenetére


csaba951
veterán

First My specs : 980 zotac Amp edition - i7 4930k 4.5ghz - 16gb ram gskill 2400mhz
Hear me well : This is the one of the worst ports ever made in the history of pc gaming
Arkham knight ? That game is a masterpiece comparing to this.

Azért annyira csak nem! ;]

Mindenesetre megnyugodhatnak a Steam-nél, QB nem csinált kedvet a Windows Store-hoz! ;)

(#102890) maross válasza csaba951 (#102889) üzenetére


maross
veterán

Egyebkent vindozék javitották mar az uzbegisztani dollarral fizetést?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#102891) cskamacska válasza tomsolo (#102887) üzenetére


cskamacska
addikt

Quantum Break Treats You Like A Pirate If You Are Not Logged Into Windows Store

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#102892) csaba951 válasza maross (#102890) üzenetére


csaba951
veterán

Nem tudom, csak nemrég érkeztem haza Mexikóból! (Unravel - Origin) :DDD

(#102893) bullseye válasza maross (#102890) üzenetére


bullseye
addikt

Nem biztos, de Ukrajnában elég drága a cucc.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#102894) FollowTheORI válasza maross (#102890) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezt elvileg már több hónapja kilőtték... nem lehet fizeni csak egy hibaüzenetet dob meg hogy lépj kapcsolatba a supporttal. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102895) maross válasza FollowTheORI (#102894) üzenetére


maross
veterán

nem baj, tobb penz marad pelenkara :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#102896) csaba951 válasza cskamacska (#102891) üzenetére


csaba951
veterán

Egyébként a németországi Windows Store-ban 70 €-ba kerül a játék. Azért ez elég durva, az összes többi (online) boltban 50-60 €-os premier árakkal kezdenek az AAA játékok. :(

[ Szerkesztve ]

(#102897) FollowTheORI válasza csaba951 (#102896) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Még indiában is valami 18k azt hiszem... ukránoknál is 13-14k. :K

Nem aprózta el a M$. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102898) tomsolo válasza FollowTheORI (#102897) üzenetére


tomsolo
őstag

mióta crytek ingyen játék reményében levelet írt nekik nagyon odafigyelnek erre :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102899) Mr.Csizmás válasza tomsolo (#102898) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

neki kellett volna fizetniük :DDD ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#102900) i2k


i2k
senior tag

Akkor ez most az OFF totyik vagy sem?!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.