Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101901) cskamacska válasza djculture (#101900) üzenetére


cskamacska
addikt

Jah, és pont a legfontosabb kategóriákban: legjobb jelmeztervezés, legjobb látványtervezés, legjobb smink, legjobb vágás, legjobb hangvágás, legjobb hangkeverés. ;] :DDD

Persze a Star Warsnál még így is jobban szerepelt, az még alibi díjat sem kapott. :))

Kapott viszont a Saul fia! :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#101902) BoneDragon válasza cskamacska (#101901) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem is értem miért kapott sw ennyi jelölést, főleg zene kategóriában. Én észre se vettem, hogy volt a film alatt, annyira gyenge volt. :DDD

(#101903) bullseye válasza cskamacska (#101901) üzenetére


bullseye
addikt

Miért, mire kapjon az MM, forgatókönyvre, meg színészi játékra? ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#101904) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#101897) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az AMD-t is veszik ne aggódj. :)

Smoke some weed nigga!

(#101905) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#101904) üzenetére


cyberkind
félisten

Látom a negyedéves jelentésekben meg a piaci jelentésekben is. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#101906) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Igaz lehet a hír, hogy az új Tomb Raider PC-n alaposan legyalázta az Xbox One változat eladásait? Most olvastam az SG-n, nem semmi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101907) djculture válasza Dilikutya (#101906) üzenetére


djculture
félisten

Persze hogy legyalázta az a sorozat mindig is pc-s volt ráadásul az új konzolok baromi drágán nem képesek full hd-t normális frissítésel kinyögni magukból. xboxone meg a ps4 is szerintem egy átmeneti hulladék legjobb esetben is 2 év múlva új széria lesz megint.

[ Szerkesztve ]

(#101908) genndy válasza Dilikutya (#101906) üzenetére


genndy
addikt

Nem igaz. PC-n a digitális eladás volt 3x annyi, mint boxon a digit. eladás. Ebben a dobozos nincs benne, azzal meg simán lenyomta a konzol a PC-t.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#101909) djculture


djculture
félisten

Ez olyan mint amikor azt mondták sokan hogy fúj far cry primal kutyának se kell és mit ad isten a pólós verzió a megjelenés előtt 1 hónappal elfogyott az előrendelőknek meg a kiadó látva a bevételt gyűjtőit küld holnap .
Rise of tomb raider-ről is csak annyit hogy a tescoból elfogyott az összes 1 hét alatt (egy ezressel olcsóbb volt mint máshol szokás szerint) úgy hogy mindennap egy egész polcsort töltöttek fel belőle.:) Mondjuk megérdemelten mert jó játék...

[ Szerkesztve ]

(#101910) Frod válasza djculture (#101909) üzenetére


Frod
addikt

Érdekes analógia: a Division pólós/sapkás verziója is rég elfogyott előrendelésben, ott gondolom ez számodra mégsem azt jelenti, hogy jó lett a játék... akkor a primalnál ez miért "indok"?

Do you see the white shadow?

(#101911) djculture válasza Frod (#101910) üzenetére


djculture
félisten

Még lehet az is jó majd meglátjuk megveszitek és 2 hét múlva nem anyázzátok tele a topikját hogy ez se jó az se jó megveszem én is. Nekem a próba verzió nem tetszett tiszta crew szint az biztos, valahogy ezek az eröltetett mmo-nak álcázott cuccok nekem nem jönnek be.

(#101912) looser válasza djculture (#101909) üzenetére


looser
addikt

"far cry primal"

Amikor elsőnek megláttam a borítót, megdobbant a szívem, hogy Syberia 3 :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#101913) i2k válasza genndy (#101908) üzenetére


i2k
senior tag

Badarság.
Ezzel te is, Totti is, és mindenki más is azt állítja, hogy PC-n csakis digitális eladás létezik.

Márpedig, ha a konzolok felől előveszitek a lemezes verziókat, akkor PC felől is elő kellene... a digitális mellé.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101914) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#101905) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha annyira szar lenne hogy nem fogyna nem lenne egy csomó játszó embernél AMD. Illetve ha szar lenne akkor nem lenne már régóta DX12-es támogatás benne (amiről az NV amúgy csak álmodik de jó mélyen), nem lenne az a 27"-os iMac-ben sem, a 15"-os MacBook Pro-ban sem illetve a felső kategóriába szánt Mac Pro-ban sem.

Nem véletlen teszik az AMD-t bele. És nem véletlen használnak Apple-ös gépeket zene stúdióba és film stúdióba. Engem azok a jelentések nem érdekelnek mert könnyű manipulálni. Én arról veszem a véleményem ami kézzel fogható bizonyíték.

Na de többet nem írok ide, nem OFF-olom szét a topikot. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#101915) genndy válasza i2k (#101913) üzenetére


genndy
addikt

Én ugyan nem állítottam ilyet.
Ha adsz statisztikát a két változat lemezes eladásairól, szíves örömest egymás mellé teszem őket. Én az "alaposan legyalázta" részre írtam, hogy az tutira nem igaz. Kimondottan nincs kihangsúlyozva a cikkben, hogy a szorzó csak a digit. eladásokra vonatkozik. Ugyanis nem volt még olyan nem-PCexlu játék ahol ne a konzolokra adtak volna el többet.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#101916) Crytek válasza genndy (#101915) üzenetére


Crytek
veterán

Ezekkel az eladásokkal az a baj ,hogy amig konzolra kb leszámolják neked hogy 513211 db fogyott csak 368,51 perc alatt addig pc-s adat kb soha nincs.
Ott max 1-2 apró indi cég nyög be néha valamait amikor örül hogy húha már KEMÉNY 50.000 db-ot eladtak a termékéből.

Sosem fogom ezt feldolgozni ehhez kevés az én szellemi felfogásom, hogy miért nem közölnek konkrét adatokat.

Több okot vélek felfedezni ez ügyben:

PC gaming = Totál legál pénzmosás
PC Gaming = Adócsalók mekkája

Más ötlet nincs ez a két ok lehet amiért nem közölnek adatokat és nincs apelláta

Next PC Upgrade: 2022

(#101917) Dilikutya válasza Crytek (#101916) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ilyen bődületes baromságot, mint a két okod, már rég nem hallottam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101918) cyberkind válasza Dilikutya (#101906) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerinted miért jött ilyen korán a játék, és nem a DX12-vel?

(#101914) Syd2012
Na és mennyi DX12-es címünk van?
Egy se, amikorra meg itt lesznek már bőven itt figyel az új sorozat, felesleges ezzel jönni hogy milyen szép a jövő ha én most akarom használni a kártyámat nem fél év múlva, nem jövőre, ez a baj az Amd-vel, mindig olyat fejleszt ki ami még gyerekcipőben se jár, amikor meg már okés, akkor meg nem megy, eléggé sakk-matt, de nekem aztán mindegy.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101919) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

900 € + PK lett a HTC Vive az EUban. Jobban is elszállhatott volna, de még így sem olcsó.

(Szerk: Magyarországra természetsen nem rendelheted direktbe, de úgy vélem, hogy az ár jobban lelomboz minket mint ez a tény :D)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#101920) FollowTheORI válasza ZsZso (#101919) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Muhahaha... luxus termék lett... meg maga VR is az.
Kb ugyanennyibe fáj majd a videokártya is hozzá... meg még egyszer ennyi a gép többi része. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101921) Csapoati válasza Crytek (#101916) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Steames játékokhoz ott a Steamspy. Az azért elég jó közelítés.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#101922) Crytek válasza Csapoati (#101921) üzenetére


Crytek
veterán

Dehogy jó.

Uplay. Origin. Gog egyéb minden más. Közel se tudjuk meg soha. Mindegy. Pusztuljon az összes aki titkolja.

Next PC Upgrade: 2022

(#101923) Csapoati válasza Crytek (#101922) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezért mondom, hogy steamesekhez jó (már ami nincs máshol) csak. Pl Fallout 4-hez tökéletes, ami már egyébként 3 milliónál tart!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#101924) Dilikutya válasza Csapoati (#101923) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó az pl. GTA5-höz is. Csak Steam-esből van közel 3 millió, ami önmagában is szép, és még ehhez jön hozzá az összes egyéb digitális meg a dobozos, ami csak RS acc-os. A Steam azért elég szépen lefedi a PC piacot, elenyésző a csak UPlay-re vagy Originre regisztrálható játék manapság.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101925) djculture válasza Dilikutya (#101924) üzenetére


djculture
félisten

Van azért olyan is ami csak originre jön és nagy népszerűségű. Kezdve a plants vs zombies gw 2-vel vagy a Mass Effect: Andromeda vagy a dragon age újabb részei és a Mirror's Edge Catalyst...
De szerintem az origin-el nincs baj, azzal lesz hogy beígértek minimum 10 játékot amit majd csak a Windows 10 store-ban tudsz megvenni.:) Microsoft nem fog közösködni a steam-el az garantált és rengeteg xboxone -os játékot beígértek pc-re is vagy csak elhintették hogy lesz...

[ Szerkesztve ]

(#101926) FollowTheORI válasza djculture (#101925) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Majd kinövi azis a gyerekbetegségeit... valahol el kell kezdeni. :)
Amúgy a TR-t mindenféle probléma nélkül végig tudtam játszani... szóval nincs vele make-it or brake-it szintű baj.

Ma már a 3 nagy platform teljesen jól megy (Origin, Uplay, Steam), pedig ezek is honnan indultak, ahhoz képest az MS store kapásból jobb :D.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101927) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#101918) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És ki miatt nincsenek még DX12-es játékok? :U

Smoke some weed nigga!

(#101928) FollowTheORI válasza Wiz Khalifa (#101927) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A szoftverfejlesztők miatt... nem álltak neki időben. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101929) Csapoati válasza Dilikutya (#101924) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó, de arról meg fogalmunk sincs, hogy mennyi lehet a Steamen kívüli GTA V. Lehet 1, 2 vagy 10 millió is. A FO4-nél meg hajszálpontosan ennyi az annyi.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#101930) djculture válasza FollowTheORI (#101928) üzenetére


djculture
félisten

Vagy nem: [link]

Gyakorlatilag az nvidia széria egy buta kacsa dx12 ügyben itt a ph-n is le van írva ebben, így a szokásos dx11+gameworks-ot amig lehet az nvidiánál megfogják tartani. Ha csak a szoftverfejlesztők le nem szrják őket.

[ Szerkesztve ]

(#101931) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#101927) üzenetére


cyberkind
félisten

Tökmindegy hogy ki miatt nincsenek, de amúgy a M$ a fő oka, ők nyilatkozták pár éve hogy leszarják a PC-t, DX11-el minden bezárul, aztán miután kijött a Mantle bejelentették hogy lesz új rendszer, új DX meg társai, úgyhogy ennyi, de a tényen nem változtat, nincs DX12, nem is lesz egyhamar, tán az első játék a Deus Ex lesz, de abban se reménykedem hogy érdemben fogja használni, és az is hol van még, szóval szép és jó hogy az Amd kártyái tudják, de minek ha addigra ötszörösen elavulnak, ha majd jön a DX12, jön az új vga is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101932) djculture válasza cyberkind (#101931) üzenetére


djculture
félisten

Bánná a fene ha dx11 alatt meg nem lenne egyre nagyobb értelmetlen gépigény... Bízom benne hogy a far cry primal folytatja az előző részek normális megjelenéskori optimalizálását. Holnap dél körül kiderül:)

[ Szerkesztve ]

(#101933) cyberkind válasza djculture (#101932) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a nexgten hozománya, ennyit ért hogy a konzolok PC alapúbbak lettek, nem kell optimalizálni, átemelik egy az egyben azt kész, mi meg szopunk.

Én eddig azt olvasom elég sok helyen hogy jó lett a PC-s változat.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101934) djculture válasza cyberkind (#101933) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk igy meg minimum megvárom az év végét a vga vásárlással. Egy dx12 játék van az is early acces ([link] az nvidián gányul megy gcn-es amd-n meg jól, most vakarják a fejüket hogy mi legyen.

[ Szerkesztve ]

(#101935) cyberkind válasza djculture (#101934) üzenetére


cyberkind
félisten

Nyáron jön a Pascal, az már inkább a 12-re lesz csinálva, ősszel meg a nagy kártyák, TI és Titan X-et leváltó.

Paranormal Cocktivity

(#101936) djculture válasza cyberkind (#101935) üzenetére


djculture
félisten

Év végén 100 körül veszek olyat ami modernebb lesz, ezekre felesleges addig költeni...

(#101937) FollowTheORI válasza djculture (#101930) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tekintve hogy GCN1 és Kepler "óta" DX12-re írt játékok jöhetnének... de igen. :)

Az async csak 1 a sok közül, amit nem is kötelező használni, ettől még jöhetne DX12 játék bőven.
(Még akkor is ha csak DX11 szintű, de legalább api limit nem lenne, vagy nem úgy, stb... már az előrelépés lehetne.)

Szoftveresek aludtak be kicsit ezen, meg persze lehet alábecsülték a problémakört, így nem készültek fel eléggé.

Sőt ügye a Talos fejlesztője el is mondta, hogy most még a DX11 funkcionalitás elérése is időbe telik majd, nem fog egyből menni... szerintem a legtöbb fejlesztő ebbe futott bele, és ezért napolta el.

Nyilván azt amit egy NV szerverfarmokon, sokezer órányi gépidővel szénné optimalizált a driverben minden egyes funkcionalitására a GPU-nak, nem fog két perc alatt sikerülni lemásolni.

Ami engem meglepett, hogy a DICE, a Frostbyte Mantle kód után sem tudta időben kihozni a DX12 leképezőjét.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101938) arty válasza djculture (#101907) üzenetére


arty
veterán

lol, képben vagy szokás szerint :C

(ne zavartasd amugy magad, tuti elkaszálja secpec a két konzolgyáros minden idők legjobban fogyó konzolgenerációját, mert ... csak :D )

(#101913) i2k - minden lemezes TR steames is egyben. steamspy 510-540k eladott verziót mutat és nem szokott nagyot tévedni. tehát szó nincs milliós eladásokról, bár a win10es ezerforintos verziókról ugye semmit nem tudunk :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101939) cyberkind


cyberkind
félisten

(#101940) Csapoati válasza cyberkind (#101939) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem baj, a kevés is több, mint a semmi. :) A lényeg, hogy lehessen kormánnyal játszani.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#101941) cyberkind válasza Csapoati (#101940) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem ez csak a kezdet, ha sokaknak tetszik akkor jönni fog a teljes pénzért meg a többi Forza is, bye bye Xbox. :))

Paranormal Cocktivity

(#101942) Lackki


Lackki
senior tag

Sose fog a konzol megszűnni... sokkal kényelmesebb egy konzolon játszani, mint PC elé beülve és ezzel meg is van fogva a játékosok fele :D
Nem szerettem soha a konzolokat, de ami fix, hogy valve is nem hiába csinálja a steam machinet :) Lusta/kényelmes embereknek akik a TV elé tespedve akarnak játszani.

Privátot hamarabb észreveszem

(#101943) BoneDragon válasza Lackki (#101942) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen elég szomorú, hogy ennyi lusta ember van.

(#101944) djculture válasza cyberkind (#101941) üzenetére


djculture
félisten

Nana a free to play az a store-ban lévő játékokoknál azt jelenti hogy van egy autó meg egy pálya pályacsomagok 4-7 ezrek autó csomag 3-4 ezer és igy tovább. Most is vannak ilyen játékok fent igaz indie mind ha ezt követi akkor annyi max a milliárdosoknak ajánlott.
Ha lenne eszük akkor ingyen adnák ezt és megoldódna a váltás 10-re. Sok anyázó hirtelen önként menne a (szerintük eddig titulált) vágóhídra

[ Szerkesztve ]

(#101945) Csapoati válasza BoneDragon (#101943) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez nem igazán csak lustaság kérdése. Sok embernek elege van abból, hogy a drivereket meg a beállításokat buherálgassa ahhoz, hogy normálisan fusson egy játék, a folyamatos gépfejlesztésről nem is beszélve. Én megértem azokat, akik ezzel nem akarnak foglalkozni, mert drága az idejük, vagy nem értenek hozzá. Mellesleg nekem is van egy X360-am az exkluzívok miatt a PC mellé és semmi bajom nincs vele. Jó dolog a konzol is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#101946) S1M0N válasza Lackki (#101942) üzenetére


S1M0N
senior tag

Azért ez elég hülye érv, simán rá lehet kötni a PC-t is a TV-re. Plusz hozzá vezeték nélküli bill. + egér, egyes játékokhoz meg szintén vezeték nélküli kontroller. És akkor ugyan úgy lehet játszani a kanapéról, vagy bárhonnan.

Sőt, van olyan program is, ami lehetővé teszi, hogy kontrollerrel helyettesítsük az egeret, de akár a billentyűzetet is, bár utóbbi eléggé macerás szerintem. Konkrétan a Controller Companion nevű programról beszélek.

A konzolok és az előre összerakott PC-k (steam machine) az esetleges kompaktabb méretük, és "plug and play" (arra gondolok itt, hogy nem kell összeszerelni semmit, csak rádugni a TV-re, és mehet a menet) miatt lehetnek egyesek számára kelendőek, no meg az adott platform exkluzív címei miatt.

Bár a mostani konzolgeneráció eddig nem szól másról, csak az előző generációs címekkel való kompatibilitásról, meg a remastered verziókról, nem nagyon jött ki olyan exkluzív új cím vagy folytatás se Xbox One-ra, se PlayStation 4-re, ami miatt megérte volna venni egy konzolt.

Mielőtt még nekem ugrana valaki, van pár cím, amit én is kipróbálnék, és felújított változatban van PS4-re (a Sony konzoljára vannak inkább olyan játékok, amik érdekelnének), de ténylegesen új, csak az adott konzolra megjelenő, tehát vásárló csalogató cím nem nagyon jelent meg. De ez meg már az én ízlésvilágom miatt van, de amúgy sincs sok új IP.

Multiplatform játékoknál meg ott a PC, de eléggé elkanyarodtam a témától... :B

(#101947) looser


looser
addikt

Ti mikor játszotok, amikor egész nap a fórumon lógtok? :D

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#101948) Lackki válasza Csapoati (#101945) üzenetére


Lackki
senior tag

Én azt nem értem, miért sírnak a konzolosok, hogy az exkluzív játékokat most áthozzák PCre?
Nekik nem tök mind1? :D annyira nem értem ezt a felháborodást...
Nekem egy bajom van a konzollal, a joy :D kb. csak platform játékokat tudok játszani rendesen vele.
Aki ~25éve egeret használ, nehéz lenne átszokni és vhol nem is nagyon akarok. (lusta vagyok? :D )
Forza meg olyan mint egy szép TDU... a "joyride" jó benne, de kb minden más kuka. Autók hangja kimondottan rosszak és ez engem ingerel. Sajnos a The Crew-t is ezért hagytam abba.

Privátot hamarabb észreveszem

(#101949) Lackki válasza S1M0N (#101946) üzenetére


Lackki
senior tag

bocsi a dupláért

Miért lenne hülye érv?
Nekem itt ahol a gép van nincs tv és nem is lesz... másik 2 szobában van 1-1 nagy és ha azon szeretnék játszani huzzak át 10m hdmit és vezetékes kontrollert? :)
Nem hiába csinálták a Steam Linket/NZXT Dokot se.

Privátot hamarabb észreveszem

(#101950) #92888064 válasza Lackki (#101948) üzenetére


#92888064
törölt tag

én sem értettem a konzolosokat az irányítás miatt, szintén egér+klavi kombót használtam 20+ éve. viszont annyira lerobbant a main hand, hogy kénytelen voltam átállni kontrollerre. szó szerint fájt minden egyes kattintás, így valamit ki kellett találnom. eleinte jöttek az 1 kattintás/perc tower defense játékok (sc2 squadron td). aztán vettem kontrollert, és próbálgattam platformer játékokat, majd jöttek az autós játékok, később skyrim, gta 5. célozni még nem tudok aim assist nélkül, de sokkal kényelmesebb, és a legfontosabb, hogy nem fáj.
szóval kénytelen voltam átállni, de azt kell mondjam, hogy nem olyan vészes a dolog, sőt autózni sokkal jobb. persze bánt a dolog, hogy nem tudok diablózni, és fölöslegesen vettem meg akcióban a bf4 prémiumot (és a többi fis-fost), de a lényeg, hogy van élet a klavi+egér kombináción túl.

(#101952) SityiSXT
melóban ment szét a kezem, de hosszú történet, és nem részletezném.

(#101951) Lackki
egyelőre még csak tanulófázisban vagyok, de már annyira nem foglalkoztat az, hogy az én nevem legyen legfelül.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.