Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101751) Crytek válasza eami (#101750) üzenetére


Crytek
veterán

Ha egy játék unalmas szar te nyomhatod IMAX-be is 28. 1 hanggal attól még szar és unalmas marad.

Agyzuzo: Nem látom az összefüggést hogy valamit nem értek + ha valami szar és unalmas pláne ha két teljesen különböző a játék. Ethan Carter istentelen jó game volt tech szempontból. Biztos a történet is jó ,de nekem nem esett le, hogy mi történt. De úgy néz ki soha nem is fogom megtudni ,mert ahelyett hogy kiröhögne mindenki senki se képes leírni.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#101752) Agyzuzo válasza Crytek (#101751) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Előbb írtad hogy pl. az Ethan Cartert nem is értetted. Lehet end-user error, nem? ;]
Fene a sok craftingba meg lopakodásba, nem elég lecelluxozni a bal egérgombot. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#101753) oriic válasza eami (#101750) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csutkára feltolt gammával. :DDD

Live-Die-Respawn

(#101754) Agyzuzo válasza Crytek (#101751) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Az eddigiek alapján többnyire a faék egyszerűségű játékokat szoktad ajnározni. Ebből sztem le lehet vonni bizonyos következtetéseket. Mobilos Colin McRae, Rambo, a hentelős Alien CM, stb...

Ethan Carter kifejtve, csak neked (amennyire emlékszem, mert már vagy 1 éve toltam végig) - FIGYELEM SPOILER veszély!!!
Ethan Carter akit keresünk (az "Alvó") egy kissrác, akivel a szülei igen mostohán bántak, ezért a saját kis képzeletvilágába menekül egy épület alagsorába - ez a játék végén megtalált pinceszerű hely. Véletlenül magára gyújtja a szobát és elájul a füsttől, miközben a családja próbálja megmenteni - hasztalan (nem erősíti meg a játék, de valószínűbb a szomorú vég). A detektív akivel vagyunk kitalált személy, az ügyek amiket megoldunk átmenet a valóság és az álomvilág között, amit a kisfiú elméje szült a családtagjai és a felé irányuló viselkedésük alapján. Ez kiderül a végén mikor rátalálunk a szobában a rajzra a falon és az utolsó videóban látjuk a családtagokat.

Nagyjából ennyi, nem is maga a történet a nagy szám, hanem az elmesélés az ami igazán egyedivé teszi. Valahogy borzongatóbb mint egy 5 órás kattogófesztivál egy olyan játékra, ami pont annyira szar hogy még ne legyen a maga módján viccesen élvezetes, hanem csak szimplán unalmas.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#101755) FollowTheORI válasza Crytek (#101744) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor neked a DOOM lehet tetszeni fog. :D
Ráadásul elég hosszú sp kampányt ígérnek.

(Félreértés ne essék, énis várom nagyon... szeretem a hentet, meg a pörgős akciót, de van más is amit élvezek és nem untat. Az rpg bóklászás pl untat, ha túl hosszú és sok időt vesz igénybe, hiába az übercsúcs sztori... szóval valami egyensúly kell nyilván.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101756) Crytek válasza Agyzuzo (#101754) üzenetére


Crytek
veterán

Pont ezt nem értem benne mi valós mi nem. Ha kitalált személy vagyunk akkor milyen valóságról írsz ?
Nekem ehhez kevés a középiskolai végzettségem ez van :O Mindegy már biztos hülyén halok meg.

Next PC Upgrade: 2022

(#101757) Agyzuzo válasza FollowTheORI (#101755) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Sztem ha egy játék indokolatlanul sok elnyújtott mászkálós részt tartalmaz, az pusztán tervezői hiba, ez nem lehet cél, ráadásul rosszul megválasztott eszköze a játékidő kitolásának. Ugyanez igaz a repetitív quest-ekre is, sztem kell némi autisztikus jellem vagy egy enyhe OCD ahhoz hogy ez valakit huzamosabb ideig lekössön. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#101758) Agyzuzo válasza Crytek (#101756) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ok, ha ez a része nem tiszta - gyakorlatilag semmi nem valós, az egész játék az elájult gyerek agyában játszódik le, a legutolsó cutscene-t leszámítva ahol látjuk a tüzet és hogy ténylegesen mi történt.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#101759) kriszpontaz válasza Crytek (#101747) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Dear Esther magyarítás
The Vanishing Of Ethan Carter magyarítás
Hátha így jobb lesz :D.
Mellesleg a Dear Esther inkább egy hangos novella, tehát vedd úgy mintha könyvet olvasnál.

(#101760) Crytek: akkor nem segíthetek, ez kb. olyan eset mint a 12 Majom c. film után kifelé sétálva a moziból, az emberek 10%-nak esett le miről is szólt a film, vagyis mi volt a lényege.

[ Szerkesztve ]

(#101760) Crytek válasza kriszpontaz (#101759) üzenetére


Crytek
veterán

Dear Esthert 2x Ethan Cartert 4x vittem végig magyarítással.

Next PC Upgrade: 2022

(#101761) ollie válasza Crytek (#101744) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehetett annyira rossz, ha végignyomtad azt a 19 órát. Vagy szeretsz szenvedni? :DDD

***

(#101762) SityiSXT válasza Crytek (#101744) üzenetére


SityiSXT
őstag

Gondolom az Alien filmsorozat ismerős, így tudod, mi a különbség A nyolcadik utas a Halál és A bolygó neve: Halál filmek között. Nos, a Colonial Marines az utóbbi filmet ve(he)tte alapul, míg az Alien: Isolation bevallottan az előbbit, márpedig az sem volt egy ész nélkül hentelős mozi. A CM egy standard hentes FPS, az A:I pedig túlélő-horror.

(#101763) tomsolo


tomsolo
őstag

azé durva hogy indiegala már a groupeesnél is szennyebb bundlikat dobál

ez mostani monday milyen már?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101764) Dilikutya válasza Crytek (#101744) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha fizetnének se unatkoznék 19 órát egy játékkal. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101765) Crytek válasza Dilikutya (#101764) üzenetére


Crytek
veterán

A játéktörténelemben nagyon de nagyon szenny játékokat kell csinálni amibe ha egyszer belekezdek ne vigyem végig.
Egyenlőre ilyen a Flatout 3-nak csúfolt hányadék.Bár azzal még szoktak küzdeni nem adom fel ;]

Next PC Upgrade: 2022

(#101766) bullseye válasza kriszpontaz (#101759) üzenetére


bullseye
addikt

Na, miről szólt? Mer én csak a majmokat számoltam volna, de nem voltak.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#101767) tomsolo válasza bullseye (#101766) üzenetére


tomsolo
őstag

Life is hard.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101768) cskamacska


cskamacska
addikt

más

cenzúrapróba2

Skynet likes this

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#101769) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Imperial Games hivatalos disztribútor? IsThereAnyDeal kiadja, de még nem vásároltam ott.

(#101770) cyberkind válasza Crytek (#101744) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert számodra is a gyökér, lövöldözős élien jön be, pedig az nem élien, az már egy teljesen más, ez az igazi Alien, pont mint amit a filmben láttunk, kőkemény túlélő horror, ilyen egy igazi Alien játék, nem az hogy megyünk azt lelövök mindent a faszba, de ez csak megint annyi hogy az Alien nem egyszerű játék és megosztó lett, mert a társadalom egy segg értelmi színvonalán van, ezért tart itt a TR is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101771) Crytek válasza cyberkind (#101770) üzenetére


Crytek
veterán

Hidd el én le**arom ,de oltári magasról milyenek voltak az Alien filmek. Ha az az 1-be a film lenne a játék akkor is leszarnám milyen a film.Ha nekem nem tetszik nem tetszik mondhat csinálhat bárki bármit.
Ha bújócskázni akarok kimegyek a térre azt szolok a srácoknak csapassuk kb ilyen kenyérszimulátor szint ez az alien.

Next PC Upgrade: 2022

(#101772) cyberkind válasza Crytek (#101771) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor te csak kodozgass tovább a többivel, ez minden idők legjobb Alien játéka, nem egy megcsúfolása az egész frencsájznak, bár a régi AvP-ben a katona kampány korrekten ijesztő tud lenni, csak ott nincs kihívás hogy lelősz mindenkit, túl könnyű minden fokozaton.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101773) Crytek válasza cyberkind (#101772) üzenetére


Crytek
veterán

Codozgatok is ,mert arty #101485 -be kért acsikat csinálom :C :C Ezek legalább fasza pörgős akciódús game-ek minden percét élvezi az ember,csak hát ezeknek meg hamar vége van.

Next PC Upgrade: 2022

(#101774) arty válasza Crytek (#101771) üzenetére


arty
veterán

de akkor minek álltál neki egyáltalán? :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101775) tomsolo válasza Crytek (#101771) üzenetére


tomsolo
őstag

TIS-100 kellene neked. ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101776) Crytek válasza arty (#101774) üzenetére


Crytek
veterán

Mint mondtam rettentő kevés olyan szar játék van amit nem viszek végig.

tomsolo: Na pl az ilyen játékokat még arra se méltatok hogy esetleg videot nézzek róla már a képektől is hánytam.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#101777) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Érdemes megvenni a BATMAN: ARKHAM KNIGHT-ot pc-re. Mennyire sikerült javítani benne a hibákat? Tennék vele egy próbát, ha megéri.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#101778) Lackki válasza bajtokarpi (#101777) üzenetére


Lackki
senior tag

inkább a topicjában kérdezd, mert itt vki azt mondja majd hogy mindig is jó volt mindenki más hülye, másik fele meg hogy még mindig rossz :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#101779) Crytek válasza bajtokarpi (#101777) üzenetére


Crytek
veterán

Random a dolog (pont ez volt vele a baj a legelején is) Van akinek a 0. percbe se volt semmi hibája. Így ezt neked megmondani senki sem fogja hogy megéri-e. Be kell szerezned és kipróbálnod nálad mit mutat.

Next PC Upgrade: 2022

(#101780) FollowTheORI válasza bajtokarpi (#101777) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem bőven játszható és megéri. SSDre tedd az talán az egyik legfontosabb futás szempontból.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101781) Dilikutya válasza bajtokarpi (#101777) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha az a géped, ami az adataidnál van, akkor szerintem várj vele.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101782) micafighter válasza Crytek (#101779) üzenetére


micafighter
nagyúr

Lehet akkor ezt érdemes megvenni steamen akármennyi is csak hogy kipróbálja az ember, 2 órán belül meg refund, aztán ha jól megy a gépén és elégedett stb meg akarja venni, akkor meg keres az ember olcsón.

(#101783) bajtokarpi válasza Lackki (#101778) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Köszönöm a segítségedet!

Nektek is : Crytek, NetTom, Dilikutya

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#101784) djculture


djculture
félisten

Far cry kijött ps4-re ma nyomtam egy órát a médiában, nagyon fun játék. Egy vadász szimulator az egész, minden állat idomítható... pc-re inkább ezt veszem mint a hót unalom divisiont.

(#101785) Lackki válasza djculture (#101784) üzenetére


Lackki
senior tag

na ez jó hír.
Amúgy meg kuponos, szal olcsón beszerezhető lesz :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#101786) djculture válasza Lackki (#101785) üzenetére


djculture
félisten

Én megrendeltem ott a helyszínen.. Doom-ig el leszek vele szerintem, az ami érdekel még. nfs-t is kipróbáltam 2 forintot se ér, konzolon képes a framerate érezhetően rángatni, az egész játék-ban tuning cimen beállításokból a tizede sincs a régi undergroundnak. Belső kamera állás nincs manuális váltás nincs Grafika az amire azt mondom hogy szép.

[ Szerkesztve ]

(#101787) i2k válasza djculture (#101786) üzenetére


i2k
senior tag

PC-n lesz minden: Need for Speed - PC Reveal (videón az "újdonságok").

PC-n:
* 4 K
* high fidelity hang
* unlocked framrate - éljen a glorious 60 FPS
* kormány és prefiériák támogatása
* manuális váltó

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101788) Lackki válasza djculture (#101786) üzenetére


Lackki
senior tag

miiii? :D
nincs belső nézet se manuális váltó???? :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#101789) djculture válasza i2k (#101787) üzenetére


djculture
félisten

Belső nézet is lesz mert konzol verzióban nincs csak motorháztetős..

(#101790) szami777 válasza i2k (#101787) üzenetére


szami777
addikt

Ez az unlocked framerate dolgot úgy reklámozzák, mintha megváltották volna a világot. Ez egy olyan alap dolog szerintem, hogy pc-n nem raknak egy játékba fps korlátozást. Jó hogy nem azzal reklámozzák ezt az autós játékot ezek után, hogy "van gáz,fék, és kanyarodó gomb a pc portban" :U :U
Szánalmas.

De ez most akkor azt jelenti, hogy a konzol verzióban csak automata váltó volt???
Ez még viccnek is rossz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101791) maross válasza i2k (#101787) üzenetére


maross
veterán

"glorious 60 FPS" hová jutottunk a sok innovacioval, mar ez is kiemelendo tétel :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#101792) tomsolo


tomsolo
őstag

Bár már a megjelenéskor megvettem a Sherlock Holmes: Crime and Punishment csak most volt időm komolyabban tolni:

A grafika rettenetesen pöpec lett - cserébe sokkal szűkebben lehet motozni(ez még a viszonlylag nagyobb pályákon is így van). A normális grafikának köszönhetően viszont rengetegszer előjött az az érzés hogy miért nem nézhetek be pl. ez alá a hordó alá? Hát mert nem odatették a fejlesztők az aktuális bűnjelet. :) Az fps mód sokkal kényelmesebb nem is nagyon erőltettem a másikat ráadásul elég lomhán mozog alapból az öreg.

A szinkronhangok a jól megszokottak, de a mellékszereplők hangjai is rendben vannak, mellesleg végre normális minőségben sikerült felvenni a hangokat.

Szinte mindegyik SH játék hozott valami játékmenet változást is, itt nem egy nagy bűntényt kell megoldani hanem több kisebbet - chapter - ráadásul többféle véggel, következtetéssel( néha rosszat is lehet választani, ez elég méltatlan azért) ez viszont jó, kár hogy nem lettek kidolgozattabbak a sztorik így sokszor még nyomozna az ember de a játék szerint már nincs mit próbálj dönteni a az eddigiekből. Ráadásul néha több jó megoldás is van, plusz különféle végeredményekkel de meglehet lesni mások hogy döntöttek.

Maga a nyomozás rész elég szájbarágós lett, van külön fókusz gomb a rejtetteb nyomokra illetve lehet használni külön gombbal Holmes őstehetségét. A puzzlek jópofák, bár 8 ugyanolyan zártípusú ládikára már morcosan néztem.

Szóval sok dologban nagyon szép dolgot tettek le az ukránok, viszont kár hogy ennyire egyszerűsödött ez a remek játék, bár az is biztos hogy napjaink játékosai visítva menekülnének ha visszahozták volna a Lupini feladványokat. ;]

Idén jön még a The Devils's Daughter utolsó befejező rész, ami viszont szomorú remélem pár jobb régebbi részt talán kihoznak újra ezzel a motorral - egy Jack the Rippert megnéznék az ugyanis az egyik legjobb SH játék amit letett a Frogwares.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101793) cyberkind válasza szami777 (#101790) üzenetére


cyberkind
félisten

Itt sajnos nagy dolog, mert főként ezért késett ennyit a játék.

Paranormal Cocktivity

(#101794) oriic válasza djculture (#101789) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz PC-n se belső nézet.

szerk:

Jön az Insurgency: Sandstorm - Unreal Engine 4 lesz Source helyett, és jön konzolokra is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#101795) szami777 válasza cyberkind (#101793) üzenetére


szami777
addikt

Hát...ez nem kifogás. Már csak azért sem, mert ugyanaz a motor megy alatta, mint a bf4 alatt.
És míg ott egy 2 gigás 750ti-vel fullhd-ben gyönyörűen eljátszogatsz, itt csak a 720p, 30fps-re lesz elég, míg a fullhd 60fps-hez alsó hangon egy 970 4gb.... Ráadásul ahol csak olvasom, mindenki azt mondja, hogy csúnyább, mint a bf4, főleg ha közelről, alaposan megnézed a textúrákat. :)

De lehet én látom rosszul és tényleg örülnöm kéne ennek 2016-ban.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101796) cyberkind válasza szami777 (#101795) üzenetére


cyberkind
félisten

Én szerencsére kipróbálhattam a nyílt beta-t, így nem szaladtam bele hogy tetszik és kell, mert nagyon nem jó a játék, több kéne mindenből, de legfőképp idő a fejlesztőknek.
Szerintem nem sokan veszik majd meg, így ennek tükrében igényes portot kap az a kevés ember, úgyhogy lehet örülni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101797) djculture


djculture
félisten

Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution -
Last Stand Tau Commander dlc ingyen a steamen megadott időig Tuesday 23rd February 6pm GMT / 10am PST

[ Szerkesztve ]

(#101798) szallasi007 válasza djculture (#101784) üzenetére


szallasi007
őstag

Maffia 3; Tom Clancy wildlands, mass effect andromeda? Szerintem ezek is jók lesznek idén. Doom nem inkább multi lesz? Olvastam már hogy single akár 30 óra is lehet, annyi lenne a sztori mód?

(#101799) Dilikutya válasza szallasi007 (#101798) üzenetére


Dilikutya
félisten

30 órás egyjátékos móddal elég egyértelmű, hogy nem csak multi. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101800) tomsolo


tomsolo
őstag

Ennek a játéknak a designja(karakterek) teljesen a Goblinst hozza, kár hogy ilyen csapkodós coop vmi.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.